Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu HighEnd - Akce [ŽP: 12 týdnů] (kategorie Hudba) moderují Royal, Machalík.

Tady si budeme organizovat případné akce.


O D K A Z Y
Diskusní klub High End: Mateřský klub a pokec o hifi technice
Diskusní klub High End - projekty: Klub pro odbornou diskusi k jedinému určenému projektu.
Diskusní klub Heli a jiné OT: Off-topic diskuse
Odkazy na fotky najdete na HOMEPAGE tohoto klubu. Bohužel, většina už ze svých serverů zmizela...:o((



mail na Royala: lada.royal@gmail.com
tel.: 724311213


Bylo : HIGH-END Doksy 2017 15 - 17.9 ,
Chatová osada Jachta
mobil: 420 604 809 688
E-mail: info@jachta.com


  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
   
[ 5265 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
pibi 17.6.2008 19:00  7497
Také chci poděkovat za vynikající organizaci a možnost se něco málo přiučit od podstatně zkušenějších.
petrh petrh Mluviti stříbro, slyšeti zlato - >HOLUBNÍK< 17.6.2008 18:14  7496
Fotkydrobný tip:
Fotky nahrajte na edisk
lépe než poslat emailem (do mé schránky ja maximální velikost přílohy 20MB)
juanvaliente 17.6.2008 18:13  7495
@Fotky: neni problem je vystavit na me domene...prave pracuju na svych. @Kazzatel: ja taky nic neslysel :)
sendy 17.6.2008 17:23  7494
Ještě dodatečně děkuji MaKovi za skvěle připravenou akci s dobrým zázemím. Jsem rád, že jsem mohl o5 vidět známé tváře, a taky poznat pár dosud neznámých.
petrh petrh Mluviti stříbro, slyšeti zlato - >HOLUBNÍK< 17.6.2008 15:04  7493
Karel SKarle, dám to k sobě. náhledy a ostatní vytvářím programově, tedy si nedělej starosti :-)
fotky 800x600 jpg max 200kB
ostatní komunikaci prosím do pošty
pma PMA audio - vývoj, konstrukce a měření - AudioPage 17.6.2008 14:07  7492
Jako laik bych řekl, že to hrálo hezky, Karle, a to i na basech, když si člověk našel vhodné poslechové místo.
karel_s_ Karel S. ...a nejhorší na - Hi-Fi jsou hifisti 17.6.2008 13:54  7491
Foto:
Prosím, aby tedy někdo řekl přímo, kam/komu poslat fotky a kde budou vystaveny. Není to jen o prostoru, ale o vytvoření alba (náhledů), což musí být nudná, rutinní práce (a hifisté jsou nevděčná cháska). Umístění na jednu adresu by bylo skvělé řešení (nechci překračovat pravomoci, ale CzechAudio je takové nevyužité). Ten, kdo bude vytvářet album, by měl zase říci jaký rozměr a max. velikost v kB by měly mít jednotlivý snímek.

Prostor - basy:
Co se poslechu týče, mně se opět potvrdilo, že reprodukce basů (od xxx do 80 ÷ 150Hz) je práce pro oddělenou soustavu (možná i mechanicky ve stejném boxu, ale napájenou zvlášť). Nízké frekvence se musí zapojit přes svůj vlastní zesilovač, a navázat přes individuálně nastavitelný filtr (amplituda, frekvence / fáze - ideální je zapojit je přes zpožďovací linku - nevím proč, ale prostě se to tak dělá). Pokud tomu tak není, zvuk se změní v jakousi "popelářskou spartakiádu".
Především je ale nutné si uvědomit, že "ozvučování" podobných prostor je pro jakoukoli domácí aparatutu brutálně krutým trestem. A to nejen pro reprobedny (vysoký výkon, dozvuk, poslech z velké vzdálenosti), ale i pro další části řetězce (práce při trvale mnohonásobně vyšších amplitudách, možná i rezonance). MaKovi to doma hraje jistě skvěle, protože i v tělocvičně to bylo dost dobré. Zajímalo by mne, jak(zda) by si s podobným úkolem poradily nekompromisní bedniska Petra kompa, která začínají basovou sekcí na průměru (tuším) 15", a která jsou tím nejlepším co jsem v domácích podmínkách slyšel - bez ohledu na cenu (106,-Kč) i prostor (režie nahrávacího studia pro filharmonii).
Docela by mne zajímalo, co si o tomto problému myslí někdo, kdo tomu opravdu rozumí (V.Bobo), ale obtěžovat s tím přímo vrchního druida si nedovolím, anobrž poučování nás nehodných a malých je pro něj jistě nudná a zbytečná práce, cosi, co by se dalo přirovnat ku vykydávání hnoje ;o).
royal Royal Hippies na zeď udělal a řek - pijte, kuřte klidně dál 17.6.2008 09:51  7490
90 snímků v HTML galerii posláno Petrovi.
mak 17.6.2008 09:18  7489
DPA 111PMA: Máš pravdu, na 111 jsem úplně zapomněl. Mně osobně se Dispre 2 líbilo víc, pokud můžu z toho krátkého porovnání soudit.

Musím ale říct, že podmnínky na porovnávání čehokoli tam přece jen nebyly ideální. Na korektní srovnání dvou komponentů bych si představoval mnohem více času a klidu a mnohem méně lidí. Prostě doma je doma.
pma PMA audio - vývoj, konstrukce a měření - AudioPage 17.6.2008 09:07  7488
Royal: on sem už totiž Petr nechodí :o)
petrh petrh Mluviti stříbro, slyšeti zlato - >HOLUBNÍK< 17.6.2008 08:52  7487
RoyalBohužel to fakt letos nevyšlo měli jsme dovolenou, tak ani jsme nestihli vyslat nějaké pozdravy zúčastněným :-)
fotky udělej tak 800x600 max 1024x768 velikost do 200kB
a zbytek komunikace prosím poštou :-)
royal Royal Hippies na zeď udělal a řek - pijte, kuřte klidně dál 17.6.2008 08:46  7486
Eric ApplaNevím co hulíš ale chci to taky.
royal Royal Hippies na zeď udělal a řek - pijte, kuřte klidně dál 17.6.2008 08:46  7485
petrhJé, ahoj - zrovna jsme si o víkendu říkali kde jste a co děláte.
Díky za nabídku, nějak to ještě porovnám a po max pětimegových blocích pošlu.
petrh petrh Mluviti stříbro, slyšeti zlato - >HOLUBNÍK< 17.6.2008 08:24  7484
Royal7479
jestli chcete, já to vystavím, i s autory, mám dost místa
petr.holub54@gmail.com
p.s. sem nechodím, takže vše do pošty :-)
eric_appla Eric Appla Ich meine es Ëhrlich! 17.6.2008 08:18  7483
MatrixKazzatel spal se mnou a Juan Vallientem 18km od Trutnova. Ja byl hodne unavenej a niceho sem si nevsim, nicmene majitelku hostelu to vzbudilo i kdyz bydlela o patro niz :o)

[ 5265 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt