Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Komu se nelení,
tomu se zelení.

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu webdesign gallery [ŽP: neomezená] (kategorie Internet) moderuje Rider.


W3C vs MSIE Flames budou bez omluv mazany!!
to si reste jinde
  
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
   
[ 555 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
trofozoit Trofozoit DNA, DNA - come out and play 13.3.2006 17:22  1160
Na obarvené posuvníky ti stejně normální prohlížeče zvysoka.. ;)
trance4all 13.3.2006 17:16  1159
posuvník zakomponován :) Nakonec jsem ho nebarvil...barevnej vypadal divně...
trance4all 13.3.2006 15:30  1158
makovec: mno nacpu tam posuvník, samozřejmě, jen tam chci mít jen jeden (svislej) a chci si ho obarvit, aby tam zapad a nepůsobil rušivě, vím o tom a mám to v plánu ;o)
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 13.3.2006 15:24  1157
no, ja takhle nastavaveny pismo standardne nemam .o)) ale kazdej webik si takhle vozkousim.. jak chces resit to ze budes mit vic textu nez se ti vejde do okynka ?.o) reseni je vic nez snadne
trance4all 13.3.2006 15:12  1156
makovec: jo že to "podtéká" když je delší vlastní obsah, to vím...mám v plánu to večer pořešit. Že to vypadá takhle ošklivě při tvém nastavení velikosti písem mě mrzí, ale s tím asi nic neudělám...nevím jak to vyřešit
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 13.3.2006 14:59  1155
nezvlada ti to delsi content

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
trance4all 13.3.2006 14:54  1154
ha...chyba...tak ještě jednou link :)
domy.kvalitne.cz
trance4all 13.3.2006 14:51  1153
Tady jsou moje první webovky, teda zatím jen návrh grafiky.
domy.kvalitne.cz
A nešetřete chválou :o) Ne, zajímaji mě jak názory, tak i případné chyby na prohlížečích, na kterých jsem to netestoval (testováno pro aktuálně nejnovější verze FF a Opery a na MSIE 6.0
garofano 28.2.2006 21:54  1152
Ten web není ničím zajímavý. Logo, obrázek, lisšta s menu, text. Není na tom co hodnotit.

Což takhle trochu experimentu? Grafiky?
bighead BIGHead Pořádáte akci, vyzkoušejte - naše moderátory 25.2.2006 12:56  1151
RiderDiky za ten screenshot. IE7 jsem zatim vubec neresil, ale asi zacnu. Pripominky beru, uvidim co s tim udelam. Zadavatel na to hodne specha a moc neplati...
rider Rider - Asociace chovatelů antropomorfních koní 24.2.2006 23:20  1150
Attavena

Ten web mi moc nesedí, přijde mi "zfušovaný". Ta síť na pozadí budí na mne působí jako "milimetrový papír", na němž všechno musí přesně sedět a tobě to různě lítá - tu proti sobě nesedí dvě pozadí o pixel, tam je bílá linie zdvojená atd. Působí to na mne "nezvládnutě", jako špatně implementovaný návrh.

Z hlediska ergonomie mi vadí, že se docela mlátí písmenka se čtverečky na pozadí - ty čtverečky jsou zhruba stejně velké, jako písmenka, což nedělá dobrotu.

V IE7 beta 2 je rozpadlá horní hlavička, což ale IMHO působí lépe (až na uříznuté logo), než pravděpodobně zamýšlený vzhled, ve kterém mi přijdou ta tlačítka nevhodně namáčknutá na okraje.

rider Rider - Asociace chovatelů antropomorfních koní 24.2.2006 16:28  1149
Další web na holeníFriesian Horse Czech Association
rider Rider - Asociace chovatelů antropomorfních koní 24.2.2006 16:27  1148

Se špatnou čitelností dlouhých řádků souhlasím - nicméně vzhledem k tomu, že tento web je pro webové vývojáře, předpokládám, že si moji čtenáři budou schopni zmenšit okno na takovou šířku, která jim je pohodlná.

Souvisí s tím ještě jedna věc, kterou zde tímto předkládám k diskuzi: z povahy mého webu vyplývá, že tam často zveřejňuji různé divoké věci jako ukázy kódu a podobně, které mají dlouhé a obtížně (případně vůbec) dělitelné řádky. Já jsem zvolil to řešení, že tagům PRE dávám scrollbar, ale poněkud mne štve, že je tam vždycky, i když není potřeba. Jak to řešíte vy?

Jinak ten neuzavřený tag se tam dostal z RSS feedu, budu to muset nějak filtrovat.

bighead BIGHead Pořádáte akci, vyzkoušejte - naše moderátory 24.2.2006 10:29  1147
Taky novy vzhled, o technologii mlcim :)
attavena.cz
(Jeste nejsou vsechny sekce naplnene, tak se nedivte, ze na vas skoci PHP Warning)

p.s. Kdyby mi chtel nekdo treba neco rict k te Galerii (id1132), budu rad.
al3x 24.2.2006 06:50  1146
Děkuji Vikymu za jeho moderátorskou vložku. S dalši flame o IE bych poprosil pány do jiného klubu, nebo - ještě lépe - do prdele.

[ 555 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt