Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu Zápisníček pro selita [ŽP: 10 týdnů] (kategorie Život (nejen) Lopušáků) moderuje selit.
Sem budu psát,když budu mít něco na jazyku,co z té huby prostě musí ven:-))Postřehy,ať svoje nebo cizí.

Ježek sobě kadeřav

Sponzor

Kartágo musí být zničeno
Pax Americana
Lechtálos kunďálos
Principiální anticyklista
Quod licet Iovi,non licet bovi
Půjdu za Bobem a všechno mu vysvětlím! - Nikam nechoď já jsem tady.
Nohama stírám Rosol na kolejích
Umístil jsem slizáka!
Mám papíry na hlavu!
Nejkrásnější věci vznikají mimoděk
Nenávidím VirtualDub!
Od obzoru po obzor,od obzoru po obzor - zachvěl se Sulc. :-)
Ich kenne mich in Vaals wirklich gut aus-hier biegen wir ab!
Miluju-tu mou Prdelku
Na starý kolena si pořídím - vlastní pajzl!
Na Vánoce dostanu - HODINKY S GAGARINEM!
Chci bublat všem ženám mezi nohy
Pecunia non olet
Žeru omastek-po lžících!
Miluju tu svou Prdelku :-)) - Kromtoho Zvoním
101 kilogram hmotnosti kňoura
Jsem na klacku-Lstivý Afghánec
Balousi,vyhoň si péro!
Medvěd se označil za Žida a vysvětlil, že nemůže používat mikrofonu, protože je šábes.
To bude zase v álejích nablito!
Mrazík je pro mne eroticky mrtvá záležitost
Jsem já tady snad vod toho?
Lubricated like a fox
Jaúúú - no tak ten je v řiti
Mám budovatelský záchvat
Budovatelský záchvat - mě pomalu přechází
Z Popradu bez výfuku - Sám velký Kudlajz
Ing je king
Soustřeďte se na felaci!
Hm - tak to popojdeme
Jsem rychlej metabolista - a navíc si toho vůbec nevážím!
Pán tvorstva
Nemám rád Škvarky
Vojtěch-Pán tvorstva
Byl bych dobrý sáhib
Má drahá bude zatěžovat kuře!
AVAVAVAVAVAVAVAVAVA
Byl bych dobrý sáhib
Od smrti mého otce vím - že funusy bývají veselá záležitost
DPM neřekl:"Je to debil!" - Řekl:Zkus ho toho naučit co nejvíc
Letos jsme o Vánocích zažili dárkové deja vu
Jéžišmarjá...
Co se týče modelování odlitků-mám ručičky ze zlata
Dny jako tenhle - dělají z poctivých chlapů abstinenty
Lower Deep
Tatínek
Víš,jaké jsou Škvarky-dělají bláznivé věci,kterým nerozumíme
Hodně smutný
Triumf lidského ducha a análu
Majitel hrobky
Kdo si nechce hubu spálit-musí mlčet nebo chválit
Koupil jsem si motorovou pilu-a nyní se s ní něžně laskám
Ať žije svítání na pasece! - Ať žije psárka luční!
Představ si mne ve formě hada-který ti podává větrník
GuliguliguliguliGÁÁÁ
PODPÁLEN BUĎ JEŽÍŠ CIRKUS-AŽ NA VĚKY
KDYBYS TOLIK NEŽRAL - TAK BYS TOLIK NESRAL
Buď vítán,kdož nic nechceš - a co nejrychleji odejdeš.
NÍKAK,NÍKAK,NÍKAK - aneb za vším hledej mašinku!
jsem blbec-co vše ví a zná
Když se kácí pes-létají řízky
Tati,víš že vojáci zabili babičce - dědečka? - To je fakt hloupý!
Miloš na Hrad!
Tati-Já nechci bejt pankáč!
V ČSSD - psi žerou psy
V ČSSD psi sežrali psy - a teď s splnými břichy sestavují vládu
Pekla cukroví-pro debila!
Pekla cukroví pro debila - debilovi chutnalo
Člen lůzy pod vedením ožralého dobytka - a je to výhradně moje volba.
Terra incognita - v pátek v jídelně.
Bůh je žena-viděl jsem fůru věcí-který jinak nevysvělíš
Pražák - ale hodně smutnej.
Pražák - teď už i s papírama - ale pořád hodně smutnej.
Klokan se chytá špatně - kouše a kope
Jedno pivo bude to poslední.
Jedno pivo bude to poslední. - 400 lízátek
Jedno pivo bude to poslední.
Jdi spát - a srát.
Novému vstříc.
Vyhodil jsem televizi - koupil jsem si obraz
Die Flucht in die Sachwerte - YOU take YOUR seat
Dein Spiegelbild ist anderen egal
Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
   
[ 385 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 24.2.2007 21:46  178
Manželka sleduje Miss ČR a já si čtu na internetu,přičemž mám nasazené sluchátka poslouchám hudbu.Občas mrknu na obrazovku.Němé výjevy nápadně připomínají známé scény z filmu Hoří,má panenko.Někdy se na něj budu muset podívat,ještě jsem jej neviděl.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 20.2.2007 15:49  177
Jak ministr Tvrdik v roce 2002 dojednaval umisteni protiraketove zakladny v CR

Nevite,jak velike maji v USA destniky?
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 11.2.2007 23:54  176
Americká základnaBouři ve sklenici vody připomíná nynější spor o americkou základnu u nás.Jsem vlažným příznivcem jejího vybudování,a to z následujících důvodů:

a)Amíci se to rozhodli postavit stůj co stůj,takže veliké moralizování zde může přijít jedině vniveč.Můžeme se jedině rozhodnout,jestli se na tom přiživíme,nebo ne.Projekt jako takový svým případným ne nezastavíme-můžeme se jen obrat o případné výhody,ze základny plynoucí.Otázka tedy zní převáží ty výhody nevýhody,nebo ne?Hokynářské počty,ne vyšší princip mravní,to je rovina,ve které by se mělo hovořit.

b)Velmi nevěřím na záruky,které nám dává NATO,pokud by šlo o válku s Ruskem.Kdyby taková varianta nastala,nastal by nový Mnichov,a my bychom byli znovu obětováni.Jedním z mnoha důvodů,proč bylo předválečné Československo obětováno navzdory spojeneckým smlouvám,bylo to,že Anglie s Francií neměly pádem Československa co ztratit.Naší logickou snahou by mělo být,učinit se takovým,aby naše ztráta západní spojence co nejvíce bolela.Pro USA bude každopádně bolestnější ztratit Českou republiku s radarem,než ztratit Českou republiku bez něj.Proto bychom s touto základnou měli souhlasit.Ne že by to bylo samospasné(to rozhodně ne),ale je to lepší než drátem do oka.

c)Debata,která se o tom v současné době vede,je dělaná jak pro bábu Dymákovou.Bere se za ohromnou výhodu,že u nás nebudou strašlivé rakety,nýbrž "jen" radar.Přitom ale,v případě jakékoliv války,by právě ten radar bylo to první,nač by potenciální agresor útočil.Nač byl veden první útok v obou válkách v zálivu nebo při bombardování Srbska?Pochopitelně na protiletecké radary.Tohle je to samé.Z tohoto hlediska by bylo pro nás mnohem výhodnější mít základnu s raketami-na ty nikdo nemá velký důvod útočit.Budou k ničemu,když bude zničen radar,který je bude řídit.Tohle je odvrácená stránka stejné věci.Myslím si,že zdaleka nedokáže vyvážit pozitivum uvedené v bodě b.Z následujících důvodů:

1)Bude-li následující střet s Ruskem,bude pravděpodobně jaderný tak jako tak,takže s radarem nebo bez něj je jako za osmnáct nebo bez dvou za dvacet.

2)Bude-li konflikt se státem jako je Irán nebo Severní Korea,budou útočí rakety v relativně malém počtu a technologicky nevyspělé.Potencionální raketa může být tímto systémem sestřelena se stejnou pravděpodobností,ať bude vystřelena na radar nebo přímo na cíl.Potencionální agresor,který má k dispozici dejme tomu 10 raket s jadernou hlavicí,stojí před následujícím dilematem:Je vcelku jedno,jestli zasáhne cíl jednou nebo více jadernými raketami,neboť zkáza bude podobná.Jeho otázka tedy zní:“Mám vystřelit všech deset raket přímo na cíl a doufat,že minimálně u jedné protiraketová obrana selže,nebo mám nejdřív odpalovat rakety postupně na radar a v případě,že by byl zasažen,odpálit zbylé na cíl?“V druhém případě vidíme,že by útočník postupně 9 raket vypálil na radar, a v případě,že by ani jedna z nich neuspěla,by desátou vypálil na cíl.Dalším vlivem,který by takový útočník musel uvážit,je technologická nevyspělost jeho raket,tzn.poměrně velká nespolehlivost(docela nedávno přesvědčivě předvedená při debaklu zkoušek severokorejských raket).Z deseti vystřelených raket jich tedy část selže,u každé vystřelené rakety s jistou pravděpodobností.Potencionální útočník,který by 9tou raketou vyřadil radar,by si nemohl být jistý,že desátá,vystřelená na cíl,neselže.Stejně to pochopitelně platí i v případě,že by se mu podařilo vyřadit radar dejme tomu 6tou raketou a 4 mu zbyly k odpálení na cíl
Celé je to vcelku pěkný příklad na matematiku,a nevylučuji,že nevytáhnu své středoškolské učebnice matematiky a nezkusím ho sám spočítat,ale i tak se mi zdá evidentní,že bylo nevýhodné se pokoušet ten radar zničit.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 7.2.2007 09:08  175
Zajimavy clanek vysel na idnes.cz.Utvrdilo mne to v mem dlouhodobem nazoru,ze soucasne ceske bankovky jsou mimoradne zdarile,nejlepsi jake jsem kdy meli-a hezci,nez ma vetsina sveta.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 6.2.2007 13:33  174
Vrchol politicke trapnosti predvedl Paroubek,kdyz se otocil jako korouhvicka ve vetru ohledne radarove zakladny.Byla to prave vlada CSSD,ktera po 4 roky vyjednavala s Americany ohledne takove zakladny,a ponevadz nyni si veliky Jirik z prukumu vycetl,ze vetsina naroda je proti,je on proti taky.
Cim se lisi od prodejne kurvy?
Fuj.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 5.2.2007 12:28  173
Zumpa a povlExpremier Zeman se ve svem hodnoceni novinaru nemylil.Jejich prumerna inteligence se nejspise pohybuje v zapornych hodnotach.
Kolikrat ja jsem cetl neco takoveho,ovsem vzdy bez zdurazneni,ze se jedna o maximalni mozny vykon,ktery je jen zridka dosazen.Skutecne ne kazdy den je parny letni se 35 stupni celsia,kdy lide jako ja radeji nelezou z baraku...
Z toho plyne pak hromadna podpora tzv. obnovitelnych zdroju energie.Postavi se vetrna elektrarna a uverejni se bombasticky clanek,kolik kilowat ci megawatt je schopna vyprodukovat.Ovsem uz nikde se nezverejni,ze je to vykon za maximalniho mozneho vetru,ktery jen zridka kdy fouka...

Dalsi oblibena hricka je zamenovani jednotek prace(energie) a vykonu.Uz jsem mnohokrat cetl blbost typu:"vetrna elektrarna vyrobi rocne 2MW elektricke energie",ackoliv toto konstatovani je zhruba stejne smysluplne jako:"Mlyn semele rocne 2 tuny obili za hodinu".
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 27.1.2007 23:58  172
Snažím se koupit nové autorádio,přičemž mám tři základní požadavky:
1)Bezproblémový vstup mp3,tzn.buď z usb klíčenky,nebo z paměťové karty.CD za takový vstup nepovažuji.
2)Jack vstup pro případné spojení s jiným zařízením
3)Bluetooth handsfree

Ačkoliv jsem prolezl už asi tři eshopy a hledal jsem i v kategoriích,které jsaou mnohem dražší,než chci utratit,dosud se mi nepodařilo nalézt přístroj,který by tyto podmínky splňoval.Hlavně,že skoro všechny mají CD přehrávač(dinosaurus),měnitelnou barvu podsvícení a podobné užitečnosti.
Vůbec by mne zajímal myšlenkovy pochod marketingového mága,který se rozhodne vyrobit rádio s podporou mp3,a ty mp3ky se tam mají dostávat na CDčku.Nic praktičtějšího v dnešní době zajisté si nelze ani představit.
Tahle kategorie spotřební elektroniky zjevně čeká na svého iPoda.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 17.1.2007 17:40  170
Z nove vlady,ktera asi v patek dostane duveru,muze byt malokdo nadsen.To predevsim z duvodu pochybneho zpusobu,jakym tu duveru dostane.
Druha stranka teze veci je,jestli byla nejaka jina varianta mozna.
A treti stranka teze veci je skodoliba radost,ze se to nepovedlo Paroubkovi.On se tak dlouho ale vuuubec netajil tim,ze pokud se dostane k sestavovani vlady,ze bude hledat "statotvorne poslance",az to nekdo stihnul pred nim.Kdo jinemu jamu kopa,sam do ni pada.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 16.1.2007 16:05  169
Pan Magor IIOn ten clanek ale konci s Pro naše poměry je jasné, že se to neobejde bez ještě jiné změny klimatu, v tomto případě skrz naskrz příznivé. Je potřeba investovat do schopnosti české společnosti takto myslet a o takových věcech diskutovat. Začít by se mohlo třeba krokem odtažitým jen zdánlivě a to ještě při pohledu notně povrchním: uzákoněním jednoho procenta na kulturu.
Zejmena pokud se v Narodnim divadle bodou hrat hry o zmene klimatu,podobne komunistickym agitkam z padesatych let,to by mohlo pomoci.:-)
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 16.1.2007 16:02  168
Pan MagorZavital jsem na stranky Literarnich novin a precetl si clanke pana Patocky Změna klimatu.
Ten clanek je ve vyctu svych pozadavku neuveritelne nestoudny.Jiste muzeme mluvit o ekologicke danove reforme,ale pokud nekdo zada napr.Stanovit cíl omezení produkce skleníkových plynů o devadesát procent do roku 2030,tak je proste blazen,a pokud zada Stanovit každému občanu kvótu skleníkových plynů, které může ročně vyprodukovat v podobě elektřiny, otopu, pohonných hmot, dopravy. Se zbytkem může obchodovat, a to i s podniky. Limit stanovit na čtyřicet procent současného reálného stavu. Systém zavést k 1. lednu 2009,tak je to potencionalni diktator ala Pol Pot.
Pokud nekdo zada presunout polovinu prostředků z rozpočtové kapitoly Ministerstva obrany na podoporu vystavby malych vodnich a vetrnych elektraren,tak je to hlupak,kteremu nevadi,ze by nas za par desetileti odsud vystrnadili Cinani.
Strucne receno,tohle by si v prakticke realizaci asi skutecne s rezimem Rudych Khmeru asi moc nezadalo.Je to zeleny fasismus.
On ten clanek ale odpovida nastesti i na otazku,proc byl Patocka tak zoufale neuspesny pri svych pokusech delat politickou karieru.On ten volic neni tak blbej.:-)
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 10.1.2007 15:49  167
Paroubek se definitivne utrhnul z retezu.Televizni podivanou na jednani sice nemam moznost shlednout,nicmene,vetsina publika to musi vnimat jako snahu o ponizeni Topolanka.Tipuji,ze to prinese sympatie naroda Topolankovi,ne Paroubkovi.

Vubec se divim,jak maticka priroda mohla tak nechutne hovadko,jako je Paroubek,vubec stvorit.Fuj.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 8.1.2007 19:51  166
soucasny spor Ruska s Beloruskem o cenu ropy a tranzitnich poplatku je zajimavy.Lukasenko je na Rusku ekonomicky zavisly,takze az na*ere strejdu Putina(coz se asi uz stalo),bude z toho dlouhodobe mit peknej bolehlav.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 8.1.2007 18:29  165
Diskuse s Havelockem mela u mne zabavny nasledek.Mam v praci postarsiho kolegu,kteremu jsem jeji obsah vypravel.Kolega zije s pritelkyni a jejim synem,dale ma vlastni dceru.Nevlastni syn studoval filosofickou fakultu,dcera studuje stavarnu.
Uz drive jsme spolu diskutovali na toto tema,a i jeho zivotni zkusenost plne podporila moji.I on zive souhlasil,ze kdyz srovnal intelektualni naroky,kladene na nevlastniho syna a dceru,vydesil ho propastny rozdil.Dale,o studiu filosoficke fakulty vypravel mi historky,ktere co do hruznosti si nezadaly s moji zkusenosti.Napriklad mi vypravel,kterak student filosoficke fakulty odjel na tydenni seminar v jihoceskem Husinci,kde nedelali nic jineho,nez pozorovali papouska v kleci a psali o tom eseje.Laskovna byla rovnez i historka,kterak naplnil nekolik prezervativu rozlicnymi barvami,tyto prezervativy zavesil nad veliky papir,nahle je proderavel,takze barva vytekla na ten papir.Po zaschnuti vytvor odnesl na filosofickou fakultu,kde o tom udajne rovnez napsal esej a diskutoval s kolegy!

Nicmene,dokonciv sve slovutne vzdelani jako bakalar-filosof,odebral se do praktickeho zivota,nalezt si zamestnani.Muj kolega mi velice verohodne vykladal,ze byl celek napnut,jak to dopadne,jak uplatni nabyte vedomosti.Abych to zkratil-po nekolika nezdarech,jez jiste mlademu muzi nebudeme zazlivat,skoncil jako vratny-recepcni.Zabavne ovsem bylo,ze to doma podal ve velkem stylu,takze to zprvu vzbudilo dojem,ze dotycna firma si ho najmula,protoze bez nej by neprezila.:-)
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 29.12.2006 11:02  164
Narozdíl od své pověsti má Vladimír Putin zřejmě notnou dávku smyslu por humor.Ten skandálek s tím uřeknutím při návštěvě izraelské delegace jsem sice zaznamenal,ovšem až dnes jsem si přečetl,co přesně řekl:
"Pozdravujte vašeho prezidenta! Je to opravdový chlapík. Znásilnil deset žen! Nikdy bych to od něj nečekal, všechny nás překvapil. Všichni mu závidíme."
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 27.12.2006 19:31  163
Absurdní zprávu svého času zařadil idnes.Absurdní je to z více důvodů.Zaprvé,fakt,že celoplanetární hudební hvězda roztahuje nohy na potkání,pravděpodobně úmyslně,vzhledem k absenci spodního prádla,je jev,který by jednoho vyděsil k smrti.Západní civilizace se řítí do propasti.
Zadruhé,je neuvěřitelné,co všechno snese stránka českého mainstreamového média.člověk by očekával,že něco takového za drahý peníz koupí Larry Flynt,ovšem fakt,že se to nachází na dva kliky od zcela mainsreamových zpráv na idnes.cz,je neuvěřitelný.Já nejsem puritán,ale co se porna týče,raději bych byl pro zachování separace od normální tisku.Přece jen,představa,že by MF dnes,kromě pravidelné přílohy "Víkend","Auto" či televizního programu,měla i přílohu "Porno" či "Roztažené nohy",to by mne asi přinutilo odvolat předplatné.
Chuděrka moje švagrová se nedávno rozčilovala,když jí přišel do schránky vcelku cudný leták s reklamami na zásilkový sexshop.Co by prý řekly děti,kdyby se jim to dostalo do rukou.Oproti tomu letáku je ale tohle opravdový hardcore...

P.S.:Když si kliknete na tu fotku pro zvětšeninu,ten čtvereček tam není...

[ 385 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt