Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Domovská stránka klubu Banánová republika


Image Hosted by ImageShack.us


Pavlík Poulíček hodnotí

selit 4.8.2008 20:58 ID 1399
Pavlík Poulíček hodnotí - 1.
Tak zatím Phailo (1342) i Makovec(1388)oba vedou nad Desdichadem 1:0. Byl to dnes pěkný zápas, vážení televizní diváci, i když včera to bylo mnohem vyrovnanější.
Snad po poločasu se Desdichado vzpamatuje a podá soustředěnější výkon. V minulosti dokázal, že je toho hravě schopen, na druhou stranu, jeho elán, se kterým zvládne bojovat s takvou přesilou, je prostě obdivuhodný. Bohužel jsme byli svědky nesportovního chování borkyně gvi, která faulovala pod pláštíkem falešné morálky a torpédovala jinak pěkné utkání. Právem si vysloužila napomenutí rozhodčího, jemuž se v kapse jistě tetelila žlutá karta.
Pokračování přímého přenosu po komerční přestávce.


selit 11.8.2008 21:25 ID 1550
Poulíček hodnotí - 2.
Dnes jsme svědky vyrovnaného souboje. ID Phailo se sice v příspěvku 1536 pokusil hrát na více hřištích najednou, ale Desdichado 1539 zdařile kontroval.
Docela pěknou šanci promarnil Makovec v 1541. Akci započal zdařile přihrávkou "čuráččí hlava", ale zbytek "v klubech IE vs zbytek browseru a php" jednoznačně postrádal tah na bránu.
Desdichado nakonec zdařile proměnil šanci 1545 proti pan Kaplan, takže lze jednoznačně říci, že dnešní mírnou převahu proměnil ve vítězství.