Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Domovská stránka klubu Hlasování o návrzích

Páté téma: titulek

Na zvláštní přání fisovo pro přezkoumání užitečnosti této, pokud vím mezi diskuzními servery vcelku ojedinělé, featury, je zde další hlasování. Jak jistě všichni víte, je možné krom příspěvku uvést i jeho titulek, který se projeví tak, že je zobrazen na samostatném řádku před příspěvkem a navíc tučně a zeleně (bude-li nakonec skinovatelná verze Lopuchu, tak se dá očekávat, že budou i jiné možnosti zobrazení titulku :-)). Někteří titulek používají, jiní ne, někteří ho podle některých jiných používají nevhodně, ale to je vedlejší. Důležité je, co si o něm vlastně myslíte.

Zahájení hlasování: 9. 2. 2003
Poslední den hlasování: 9. 3. 2003

Myslím, že následující tři možnosti postačí:
Titulek by se měl na Lopuchu zachovat.
Titulek by se měl z Lopuchu odstranit, netřeba ho.
Hey, glasses, no glasses, either way works for me. (Jinými slovy je mi to jedno.)

Průběžné výsledky: (z) - 25 (Alnagon, Annorax, Badguy, Bouchi, bundaboy, czerny, Flair, gotreg, harcuba, Jardax, Johny Idler, Macca, Machalík, makovec, Marek, Mikos, mimo, nash, Niximor, Paranoik, Picky, Scalex, ShadowHunter, shelle, Viky); (o) - 1 (fis); (e) - 4 (Evelyn, Jockey, Kdokoliv, Trofozoit).

Šesté téma: homepage

Jak jste se dočetli v Novinkách, byla zprovozněna možnost vytvářet klubům domovské stránky (homepage) a ulehčit tak rozměrným záhlavím. Protože se rozběhla diskuse o základním (společném) designu domovských stránek, vypisujeme hlasování, v jaké podobě byste je viděli nejraději.

Zahájení hlasování: 14. 6. 2004
Poslední den hlasování: 14. 7. 2004

Můžete vybírat z těchto možností (po kliknutí na příslušnou možnost uvidíte, jak by to vypadalo):
Ponechat současnou podobu.
Přidat pruh s logem a bannerem.
Přidat i střední navigační lištu a vlastní obsah domovské stránky umístit až pod něj.

Průběžné výsledky: (s) - 5 (czerny, Kdokoliv, Case, Evelyn, petrh); (b) - 6 (Frenzy, Picky, makovec, harcuba, Weyoun, Jardax); (n) - 6 (Marek, Scalex, Gorre, Trofozoit, AL3X, Niximor).