Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Domovská stránka klubu Volím Lapiduch
O D K A Z Y     N A    N Á S T U P N I C K É     K L U B Y    po   skončení   Lapiduchu:

"Agents of SHIELD" a celý Marvel Cinematic Universe  ->  "MCU" ,  info od Pizzaguy

"Akta X Nej"  ->  "Akta X" ,  info od Lyta

"České celebrity - Jirkazz"  ->  "Ceskoslovenske Celebrity - Jirkazz" na Okounu ,  info od rodiercz

"Noční ptáci"  ->  "Noční ptáci" ,  info od Desdichado

"Spanking (Therasie a Ham-Handeda)"  ->  "Výprask není jenom spanking" na Okounu,  info od Ham_Handed

"Škola spankingu"  ->  "Spanking",  info od dawe

"Zpěvačky"  ->  "Zpěvačky" na Okounu ,  info od vassago

"3_33_33"  ->  "3_33_33" ,  info od Desdichado

politické diskuze (téma migrace i vše ostatní)  ->  "Politika a dění ve světě","USA","Levice versus pravice",  info od taipan

Dovolím si ještě dát sem reklamu na tematicky zaměřený server StarNET pro všechny, kdo by chtěli diskutovat na téma Star Trek (filmy, seriály, hudba), ale i obecně o vědě, vesmíru, nebo jiných nejen sci-fi seriálech. :-)

... kdo má zájem o umístění odkazu, může mi jej poslat tady do pošty.

Kdo první (z registrovaných uživatelů Lopuchu) mi odkaz pošle, ten vystavím i s uvedením nicku daného zájemce, více než 1 odkaz by byl kontraproduktivní.Historické info z roku 2004 o rozdělení původního Lopuchu:

Jak se někteří z nás již v pátek 30.1.2004 dozvěděli v klubu "Novinky", diskusni server "Lopuch" byl rozdělen na dva. Současný obsah (příspěvky a pošta) na www.lapiduch.cz je pokračocváním starého Lopuchu, ale s novou (modrou) vyzáží. Na zaběhnuté adrese www.lopuch.cz se od 11.února 2004 objevila nová odlehčená verze se starou (zelenou) vyzáží, prázdnými (ale z původní verzí totožnými) kluby a smazanou poštou. Oba servery jsou na sobě nezávislé a na každém platí nebo budou platit více-meně jiná pravidla a přístup k lidem.
Na obou serverech byly zachovány loginy všech alespoň sporadicky přistupujících identit. Do budoucna se na www.lopuch.cz chystá jakási komerční verze, případně zpoplatnění nových loginů. To vše pouze pokud si to přetíženost serveru vyžádá.

K založení tohoto klubu mě přiměl taipanův příspěvek z klubu Novinky - diskuze:
"Makovec má bohužel pravdu v tom, že problém nevzniká teď, při dělení, ale vznikne "potom". Dojde k tomu samému, k čemu došlo při dělení Průvodce - roztříštění lidí, roztříštění klubů, ve výsledku to vždy bude ochuzení uživatelů, ne že ne. Protože zkušenosti ukazují, že pro drtivou většinu uživatelů není dlouhodobě schůdné navštěvovat plnohodnotně oba servery. Takže téměř každý bude časem nucen obětovat jeden ze serverů (jako já před časem Okoun), a tím bohužel přijde i o lidi na něm a kluby na něm (protože nepochybně časem dojde k tomu, že některé zajímavé kluby zůstanou pouze na jednom serveru a další na tom druhém, a jejich protějšky zajdou na úbytě). A to je prostě škoda, velká škoda:-( Bohužel, jak jsem pochopil z předcházejících cca 200 příspěvků, rozhodnutí adminů je nezvratné a nedá se nic dělat..."

Příspěvky z Lapiduchu hodné povšimnutí:
Mikos id122, eso id127, eso id157, Mikos id275, shelle id326