Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

293512994-358102753141787-7212082186564678029-n Timescape-1
Hudební videa milé harfenistky. . Animované dílo této slečny. . Rozhovor pro montrealskou televizi, kde se krásně usmívá. Luke Webb a 16 harfenistek (vč. Naomi) - Freedoms Call. - Její první autorské CD TIMESCAPE zde k objednání!
To jsou odkazy pro zlepšení nálady! (To kdyby si jich náhodou někdo všiml.)

Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.

Hlasujete v našich anketách!! Aktuálně o tom jak a jestli Trump zvládne své druhé presidentství.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 8989 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 29.3.2021 00:46 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4385
No právě. Atombordel ani omylem a ty příplatky... ono to taky tak žhavý nebude, protože počítej s tím, že celý ty slavný vládou vyhlášený odměny budou hned ve chvíli přidání k vejplatě okamžitě zdaněný.
To víš, zdravotníku, my vláda ti dáme odměnu, ale kam by to došlo, kdybychom si hned nevzali pěkně daně... máš zaplacený daně, uhlíři? A na příští rok?
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 28.3.2021 23:00 - Oblíbené kluby (23:13) 4384
Neboj, to je placený i s příplatkama. Ovšem v atombordelu, ale za ty prachy ...
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 28.3.2021 22:25 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4383
Desdichado [4382]: Aj bych šel, když mi za to někdo zaplatí. I kdyby ve smyslu "děláš tu aspoň čtyři hodiny - máš nárok na oběd"

Protože nevím jak Desdiho, ale mě zadarmo bolej ruce :-) Rád pomůžu, ale za "děkuju" nedělám ani já :-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 28.3.2021 19:14 - Oblíbené kluby (23:13) 4382
Tož di!
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 28.3.2021 17:09 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4381
Ale bobana kvůli mně.

Já to nerozšiřuju, každý pondělí nás testujou a pokaždý negativní.

A můžu si bejt prakticky jistej, že to tak zůstane na věky věků, protože to čert nedopustí, abych se fláknul doma na devadesáti procentech...
To jsem takhle měl už na základce, že jsem CHTĚL marodit, abych nemusel do školy, chřipku, angínu, cokoliv... lidi kolem mě padali jak hrušky, v sedmý třídě nás ze třech tříd - devadesát děcek - bylo zdravejch sedm a já samozřejmě mezi nima...
Čert prostě dobrý skutky nedělá, já bych moh jít pomáhat na covidárium v tričku s krátkým rukávem a bez náhubku a stejně to nedostanu :-)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 27.3.2021 21:40 - Oblíbené kluby (23:13) 4380
No, takže až se to bude prodlužovat na dalších 5 let, bude to kvůli Zidanemu, ale on bude dál dělat statečného, bude za haura a všichni ostatní budou kvůli blbovi trpět.

Ostatně se divím, že na moji vizi nikdo neregáloval.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 27.3.2021 20:15 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4379
Desdichado [4374]: a za druhé, když člověk nemůže v noci ven, nepůjde ani do knajpy šňupat koks. Nebo bude aspoň nápadný.

Ale prd. Vezme si na vodítko psa a bude to, venčit se může i v noci. Sice 500 m od bydliště, ale to by se museli policajti nudit, aby zastavovali pejskaře. A když by byla hospoda do 500 m od bydliště (jako u nás ta naše, kam nějakej práskač poslal zhruba před měsícem pomahače), nemohli by nic. To by museli člověka vidět vyloženě z hospody vycházet, aby to neokecal na venčení :-)
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 27.3.2021 20:13 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4378
A očkovat se nechám, až za to budou nějaké výhody, které využiju. Což znamená, že na nějakej covidpass ohledně cestování jim sere Bílej tesák. Jo to kdyby řekli, že očkovaní nemusej nosit náhubek, to se přihlásím okamžitě.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 27.3.2021 19:48 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4377
Desdichado [4374]: Další týdny předpokládám stejně přijdou, protože proč by nepřišly, když vláda může...
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 27.3.2021 13:27 - Oblíbené kluby (23:13) 4376
Greta se raduje: Menší penisy by mohly probudit svět
Ale i s malým Kašpárkem lze hrát velké divadlo! Takže šup s plasty do potoka! Žádné ničení planety přece Klaus neviděl a ten byl už na mnoha universitách a mnohokrát letěl letadlem.
Aspoň se to říká. O tom Kašpárkovi.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 27.3.2021 13:24 - Oblíbené kluby (23:13) 4375
Přišel si na policejní stanici pro ztracenou peněženku. Rovnou si ho tam nechali
Pobavil.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 26.3.2021 22:23 - Oblíbené kluby (23:13) 4374
Zákaz nočního vycházení je jasný - za prvé je zima a tak by se tulili k sobě a za druhé, když člověk nemůže v noci ven, nepůjde ani do knajpy šňupat koks. Nebo bude aspoň nápadný.

No ale když nebudeš nosit a nepudeš se očkovat, přijdou další a další týdny. A to určitě chceš, jak se zdá.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 26.3.2021 22:16 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4373
Například ať mi někdo vysvětlí smysluplnost nočního zákazu vycházení... hospody jsou beztak zavřený, tak kde by lidi trajdali (beru podle sebe)? Ale zákaz se vyhlásí, prostě protože můžou... a takhle "užitečnejch" koronahovadin by se dalo najít...
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 26.3.2021 22:14 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4372
Za ten rok šikany, slibů, které se během pár dní či rovnou ze dne na den nesplní a udělá se úplnej opak? Za ta tupá nařízení jsoucí krom šikany lidí k ho...? A to jako proč bych se měl??? Za co bych měl tý bandě prolhanejch zmetků v čemkoliv vyhovět?
Kálej mi na hlavu a já jim mám ještě děkovat nebo co?
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 26.3.2021 22:11 - Klub Hledáme slovo (23:15) 4371
Desdichado [4369]: Nasrat a nasrat!!!

[ 8989 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt