Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vzpomínky na dětství [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Život (nejen) Lopušáků) moderují Tigo, stanny.
Archiv

Svěřte se - na co ze svého dětství vzpomínáte nejraději, se smíchem nebo s nostalgií a slzou v oku. Na co byste naopak nejradši zapomněli?
Zavzpomínejte na své lásky a trápení, na to veselé i smutné, na vaše milované hračky, učitelky, kamarády, zpěváky a herce... a třeba i na to, jak vás ve školce nutili pít teplé mléko se škraloupem :)
Můžete vzpomínat i na dětství vašich dětí nebo kohokoli jiného.


Tyto chutné a výživné bon-bony a další skvělé výrobky zakoupíte pouze u nás! ..... A co takhle staré hračky? ..... A další staré hračky... ..... Retro Míša


Aktuální ANKETA: Škraloup na mléce?
Klub Adventury ..... Klub Akty ..... Klub Andrzej Sapkowski ..... Klub Animované filmy ..... Klub Antikoncepce ..... Klub Bazar ..... Klub Blogy ..... Klub Bodypainting ..... Klub Erotic art ..... Klub Erotické pomůcky ..... Klub Fetish clothing ..... Klub Freeware ..... Klub Hádání knížek ..... Klub Hlodavci ..... Klub Humoristické knihy ..... Klub Ikonky - jak na ne!!! ..... Klub Koktejly ..... Klub Kriminalistika ..... Klub Nail Art ..... Klub Orální sex ..... Klub Osobnost Lopuchu ..... Klub Piercing, BM + tetování ..... Klub Pozadí ..... Klub Prsa ..... Klub Registrované partnerství ..... Klub Sci-fi a Fantasy obrázky ..... Klub Spore ..... Klub Svatba ..... Klub Tanec ..... Klub Těhotenství ..... Klub Testy ..... Klub Upíři ..... Klub Vzpomínky na dětství ..... Klub Zajímavé krajiny ..... Klub Zajímavé obrázky ..... Klub Závislosti a obsese ..... Klub Ztraceni - Lost
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: uppokpw
[ 2630 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
rychlonoh rychlonoh Máte hlad? - Co nového na kopci 11.12.2009 13:07  5399
vsechno znam, ale proboha proc nekdo pil vodu z vymachanych stetcu :-)
pucmeloud Pučmeloud Samé sádlo..kam šáhnu,samé sádlo... 11.12.2009 10:32  5398
Jedině krajón....
Prošívali jsme taky...:-))))
Vodu z vodovek jsem nikdy nepil a neviděl pít
Flusání kuliček přes futrál krajónu ano...nejlepší plastelína!
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 10.12.2009 20:36  5397
Ugh :)
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 10.12.2009 20:35  5396
Tigo [5395]: No na co... Na co... třeba když se děda říznul a měl to zalepené, tak aby mohl dál makat na chalupě jak šroub a nedostávala se mu do toho špína a barva, tak si přes to nasadil gumovej prst, neasi. Ale o existenci něčeho takového jsme tenkrát ještě tušení neměli. Zato jsme věděli, že tak nějak vypadají přece ty šprcky, ne?!
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 10.12.2009 20:31  5395
A na co ten prst byl, probuh? :)
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 10.12.2009 20:24  5394
Jednou, to nám mohlo být tak 7 - 8 let, jsme s kamarádkou u babičky na chalupě v kredenci v šuplíčku našly gumový prst. A přišlo nám dost nechutný, že by to tak starý lidi ještě dělali.
(Když mi bylo osm, babičce bylo padesát, možná ani to ne.)
renda Renda 10.12.2009 20:19  5392
AnkaJa mela modrou a carvenou inkoustovku, heeec :)
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 10.12.2009 20:07  5391
(To je taková tužka, která se tváří jako "obyčka", ale po naslinění píše modře.)
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 10.12.2009 20:07  5390
Versatilka, samozřejmě.
A ještě taky inkoustovku jsem měla moc ráda:))
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 10.12.2009 20:04  5389
na flusani byl nejlepsi rozzvejkanej pijak

a dycinky verzatilka
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 10.12.2009 19:57  5388
Fuj tak teda pití vody z vymáchaných štětců, to jsme neprobírali ani teoreticky.
kill kill pojď stoupat jak dým - až tam... 10.12.2009 19:53  5387
jíst bílou lepicí- ano
kanagom na ruce- ano
voskovky + žvýkačka- ano
versatilky + pomerančová kůra- ano
jedině krajon
pití vody z vymáchaných štetců
nash nash poutník na cestě 10.12.2009 17:39 - Oblíbené kluby (15:28) 5386
taky tak.. krajón či verzatilka.. :-)
diesbies diesbies -každá změna přináší zhoršení 10.12.2009 17:39  5385
My říkali i verzatilka i krajón :)
rychlonoh rychlonoh Máte hlad? - Co nového na kopci 10.12.2009 17:31  5384
hele vy jste rikali verzatilky? u nas to byl vzdycky krajon...

[ 2630 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt