Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Komu se nelení,
tomu se zelení.

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Windows XP [ŽP: neomezená] (kategorie Počítače) moderují Jardax, Kdokoliv.
Archiv


Tabulka porovnávající XP Home a XP Professional


!Aktuálně!

Pokud vám systém sám od sebe po několika minutách od připojení k internetu vyhodí hlášku, že selhala služba RPC a že se systém po minutě restartuje, zkontrolujte následující:
- pokud se v adresáři c:\windows\system32 (nebo ekvivalentní) nachází soubor MSBLAST.EXE, TEEKIDS.EXE nebo PENIS32.EXE, smažte ho
- máte firewall a zakázanou příchozí komunikaci na port 135?
- máte staženy nejnovejší aktualizace pro váš systém ze stránek Windows Update? Konkrétně tuhle?
- máte aktualizovanou virovou databázi v antivirovém programu a/nebo jste zkoušeli systém zkontrolovat nástrojem pro detekci a odstranění červa LovSan/Blaster?

Pokud vše splňujete, pak se teprve zeptejte.

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: dhyqwxo
[ 3466 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
vopruz Vopruz 13.8.2006 15:35  7138
ad poškozenej profil: čachry s ntuserem nepomohly, windle pak fungovaly jen z poloviny, založil jsem novej účet a kopnul tam documents and settings a zatím je vše ok
stixy 13.8.2006 15:32  7137
Baďas: To nefunguje.
opa 13.8.2006 13:36  7136
Johny_GTo už vypadá nadějně, dík.
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 13.8.2006 13:25  7135
Pro každou jednotuku se to nastavuje zvlášť. Otevři Tento Počítač, a na příslušnou jednotku klikni pryvým tlačítkem. Pak Vlastnosti, Přehrát automaticky, a můžeš nastavovat.
opa 13.8.2006 12:31  7134
To je rada, nebo otázka? Mám pocit, že jsem takové nějaké pokusy činil bez úspěchu.
badas 13.8.2006 12:01  7133
A co zkusit dát "Neprovádět žádnou akci" a zatrhnout zatržítko "vždy provést vybranou akci"?
opa 13.8.2006 11:56  7132
USBJo, tak to by mě taky moc pomohlo, připojuji se k prosbě :-)
stixy 13.8.2006 10:13  7131
USB - automaticke oznameniProsim vas, nevite nekdo, jak vypnout "automaticke oznameni" po zapojeni USB disku? U klasickych mechanik jsem to vypnul pres nejaky tweak, ale moznost vypnout to i u USB tam nebyla. Diky vsem.
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 12.8.2006 19:46  7130
cap.. vypravuj .o)
captainn 12.8.2006 15:07  7129
makovec: Jen pokud chceš mít lidi na svědomí. Mně o život málem připravil jeden markeťák and his frontpejdž.
vojtas Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený - sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený! 12.8.2006 15:05  7128
to asi jo :)

ja bych taky mohl prizpivat aktualizovanymi internimi smernicemi :)
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 12.8.2006 14:35  7127
dalsi vesely historky najdes treba v klubu webdesign.. pred casem sem tam popisoval kterak nemecky ybrIT clovek (ten samy co delegoval toho blbecka od nas vymenit kabely) vysvetloval HTML koderum, kteri u nas zpracovavaj inzeraty pro nemecko, rakousko a svycarsko (projekt DACh-au) ze pouzivat divy a CSS je naprosto proti jejich normam, ze se maji striktne drzet tabulek, ktere porad jeste jsou svymi moznostmi absolutni vrchol (a sve vypraveni udajne doprovodil nazornejma ukazkama kodu z frontpage)

ovsem to sme vazne uz jinde.. mozna bych mel zalozit klub IT horory v beznem zivote .o))
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 12.8.2006 14:30  7126
tak pokracujem v zidanovskokalendarovych pribezich.. tahle akce probehla.. sam velky sef ji inicioval.. po mesici byla prvni reakce.. prijel jakysi nemec, zaukoloval jineho nemce, sediciho u nas, aby prehazel vsechny kabely (vyznam jaksi vsem usel) .. k mymu kompu onen nas nemec prisel, bez jakyhokoliv slova omluvy za behu mi vytah kabel, loktem mi vrazil do kompu, ten samozrejme vytuh a rekace byla jen "sorry"... u rezervniho kompu u telefonaku ufik kabel asi tak o tri metry kratsi a ved ho stredem mistnosti k zasuvce .. no a tim to skoncilo.. tohohle clovicka vetsina z nas odmita ke svymu kompu byt jen pustit si sednout a bojuje se dal. fakt je ze kdo nenazil nepochopi
vojtas Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený - sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený! 12.8.2006 14:16  7125
makovec [7124]: no maj kluci radi cestaky, diety a cesky pivko asi :)

co takhel napsatnadnarodnimu vedeni at se na to vyserou a daj vam admin prava udelat hezkou exelovskou tabulku s predpokladanym setrenim nakladu a hodit do do dechberouci PPT prezentrace? :)
makovec makovec Chuck Norris snědl jídlo od Babicy - a ještě si přidal 12.8.2006 13:49  7124
no je.. bo to neni o tom jak neco udelat v XP ale jak ojebat neco co nastavil nejaky strejda jinde tak aby se lidi nemuseli tejden otravovat s blbe jdoucima hodinama nez se uraci nekdo jet par set kilometru aby srovnal hodiny (zatim nejabsurdnejsi pripad kterej se u nas stal)

[ 3466 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt