Chasminjá to říkám velmi obezřetně, ale Austen není moje nejoblíbenější autorka a Pýchu a předsudek jsem ani neviděla do konce. Tak uvidíme.
Katedrála moře
já se snažila, ale na mě je moc hodnotná. A tlustá. A realistická. Ale jsou tam zajímavé momenty. Stejně tak bych chtěla přečíst Pilíře země Kena Folleta a nejde mi to:-(
Zdeněk Šmíd: Útok na Vyvolenou
Olympia 2008 (1995)
**** a kousínek - je to něco úplně jiného než bych od ZŠ očekávala. Trochu jako ZŠ kombinovaný s Orwellem. Ale početla jsem si.
A jak mě zklamaly poslední díly ČT Proč bychom se netopili, tak se těším na Proč bychom se nepřiznali.
A v Knize máme Tygřího prince a 4. díl Stmívání. Fakt nemám čas, a to jsem ještě neviděla všechny díly MI5, Zlatou hodinu a Sparkhouse. A to nemluvím o tom, že mám doma poslední Quinnovou už měsíc:-( |