Zelení a vše, co je s nimi spojeno, není spiknutí ani způsob, jak zničit Evropu. Nebo jak se domnívají v Rusku, je to nástroj Západu k omezování rozvoje zaostalých zemí.
To je přirozený produkt vývoje lidské civilizace.
Každá technologická éra vývoje lidské civilizace má své vlastní odpovídající projekty a strategie, kterými se lidstvo bude posouvat vpřed. Tyto projekty jsou vyvíjeny a propagovány vládnoucími elitními skupinami předních mocností, které z existujícího technologického řádu těží maximální množství výhod. Obecně platí, že ti, kteří jsou na vrcholu potravního řetězce a sbírají veškerou smetanu, vedou lidstvo vpřed v souladu se svými plány.
Takové projekty existovaly v éře uhlí a oceli i v éře ropy a plastů. Nyní svítá nová éra.
Během éry uhlí a oceli existovaly jak konstituční vlády, tak monarchické státy.
Když nastala éra ropy a plastu. A pak se objevila výroba na dopravnících a moderní průmysl. To vedlo k úplné změně aolytických režimů států. Objevily se odvážné tatolitaristické režimy a vznikly liberální demokracie. Všichni pracovali na stejné technologické základně. Nakonec se objevilo něco, co dobře znáte. Dvě protichůdné ideologie: sovětská komunistická a západní demokratická.
Mmmm..
Než byl svět rozdělen na dvě části, stále existoval fašistický nacistický projekt. Také na stejné průmyslové základně, také totalitní. Ale moc se mu to nepovedlo, měl hrát opatrněji.
Obecně byli všichni spokojení, ale někde v 70. letech. Vědci spustili poplach. Globalizace dosáhla takového pokroku, že nečekaně vedla k technologickému, ekonomickému a informačnímu sjednocení planety. A to všechno udělalo z planety jeden komplex a to vytvořilo globální problémy.
Kromě hrozby jaderné války, která byla pro lidi v 70. letech velmi znepokojivá. Existuje akutní problém přelidnění planety lidmi. Tehdy se o tom velmi aktivně diskutovalo a všichni měli obavy. Byly vyvinuty plány na omezení nekontrolovaného růstu populace planety. Neomezený růst pokroku vedl k neomezenému růstu populace planety. A planeta má omezený prostor, kde mohou lidé žít. Velký počet lidí musí dříve či později vést ke krizi zdrojů. Náhle se objevil akutní problém vyčerpání ropných zdrojů. Pokud nám dojde ropa, co budeme dělat potom? Najednou všichni zjistili, že zásoby ropy nejsou nekonečné. A to se stalo důvodem k vážnému zamyšlení a rozhovoru, během kterého se ukázalo, že životní prostředí planety se rychle znečišťuje odpadem.
Římský klub byl prvním sdružením vědců, které oznámilo tyto globální problémy světu a vyjádřilo své znepokojení nad situací v budoucnu. Nutnost vyžaduje rozhodnutí v planetárním měřítku. Nyní se s tím už jedna země nedokáže vyrovnat; Je nutná společná práce všech zemí na planetě.
Jaderná válka byla ukončena vyhlášením uvolnění napětí.
V reakci na přesídlení planety byly vyvinuty četné plány na omezení lidské porodnosti. A jak vidíte, na některých místech fungovaly úspěšně a efektivně.
Aby se vyřešil problém nedostatku ropy, vznikla myšlenka zelené transformace. Efektivněji znovu využívat materiály a zdroje a prodlužovat životní cyklus výrobků.
A konečně, aby se vyřešil problém rychlého znečištění planety, vznikla organizace Greenpeace. Začal zelený extremismus. Ale nakonec nebylo možné zastavit znečišťování planety. Aby se ale škody snížily, dospěli k závěru, že je nutné snížit spotřebu zdrojů lidstvem a jejich zpracování a tím snížit škody, které lidstvo způsobuje životnímu prostředí. A celkově se jim podařilo snížit množství vypouštěných znečišťujících látek v globálním měřítku, i když je úplně nezastavili.
Zelení jsou tedy pouze nezbytným nástrojem, který lidstvo vytvořilo k řešení problému. Vaše vlády (vládnoucí elity) je ovládají. |