Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:

Klub Sportovní událost [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Sport) moderují Dodanek, John_McClane, stanny.
Archiv

Aktuální užitečné odkazy:
Kalendář biatlonových svěťáků
Kalendář sportovních událostí 2023 (aktuální verze - iSport)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie

misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 29.1.2017 17:10  9931
Ten cyklokros je maso. Van der Poel druhý, protože musel během závodu 3x měnit kolo po defektu, jednou z toho jel s prázdnou galuskou snad půl kola a ztratil tam rozhodující kus. Spousta dalších spoustu defektů, náš Baroš do cíle jel jak na koloběžce, protože mu spandnul řetěz a kdyby ho nahazoval, přijde o sedmé místo. Hned za ním utíkal další vedle svého už ne moc pojízdného kola... to teda byla spotřeba kol :)
alfi Alfi 29.1.2017 15:49  9930
ME biathlonTak se z toho stalo takové "ruské" mistrovství. Ze šesti individuálních závodů získali 11 medailí (z toho 4 zlaté) a k tomu přidali i dvě prvenství ve štafetách. Jsem zvědav jak dopadne ta mimořádná schůze IBU den před MS. :-)
Naši měli několikrát medaili na dosah, ale nakonec to nedopadlo. Nejblíže byli dnes v sprinterské štafetě dvojic. Trenéři dali dohromady nejlepší pár, aby bylo proč závodit a téměř se to vyplatilo. V. Vítková oba své úseky vyhrála a na poslední předávce dávala T. Krupčíkovi náskok 20 sekund. Bohužel, Tomáš nadějný výsledek zazdil na předposlední střelbě (2 trestná kola) a bylo po medaili.
Takže jediné pozitivum, vzestupná forma Vítkové.
alfi Alfi 28.1.2017 17:10  9929
MisaJo videl jsem summary. :)
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 28.1.2017 17:07  9928
Teda možná byly ty pády o kousek dřív ještě, teď si nejsem jistý :)
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 28.1.2017 17:07  9927
Alfi [9926]: v posledním kole jí spadnul řetěz, přišla tím o menší náskok a prohrála v závěrečném spurtu. Ale ta co vyhrála to taky neměla zadarmo, žuchla mj. v předposledním kole a dojížděla s prasklou botou.
Letos to tam maj drsný, většina někde žuchla aspoň jednou.
alfi Alfi 28.1.2017 16:51  9926
Kurňa a já se nekoukal! Cože Vosová není první? Velké překvapení!
alfi Alfi 28.1.2017 16:47  9925
ME biathlonNašim se nedaří, především střílet. Verča byla sice dnes ve stíhačce 4. a ze sprintu si polepšila, ale stále jí sráží špatná střelba.
Soukup dnes za 9! Mám dojem, že na MS nepojede a šanci dostanou mladíci.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 28.1.2017 16:44  9924
Kateřina Nash bronz na MS. Byl to boj do posledních metrů a dala to :)
alfi Alfi 28.1.2017 16:43  9923
AnkaSerena.
Venus čím je starší, vypadá více jako žena. Což je u černošek docela vzácné.
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 28.1.2017 14:56  9922