Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Bankovnictví [ŽP: neomezená] (kategorie Internet) moderuje Kdokoliv.
Archiv
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: iuyehxc
[ 542 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
tvx tvx Myslet si, že svět je JEN takový, jak - ho v daný čas můžeme pochopit je hloupé. 27.11.2012 20:50  681
A samotnej kod aplikace co je videt vypada dost divoce, cast aplikace vytvareni prijemcu castecne nefunguje, neuklada a nic nehlasi, nektery terminy neprelozeny, javascript hlasi pri ukladani podivnosti... tyjo jsem vubec na spravny adrese nebo nejakej podvrh?
Horsi aplikaci z hlediska uzivatele jsem snad zatim nevidel a to nepocitam bankovnictvi ale aplikace prakticky jakekoli.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 27.11.2012 20:48  680
tvx [678]: tvx [679]: není to podvrh, skutečně to mají tak amatérsky. Už dlouho a stále s tím nic nedělaj. No co, kouknout na konto či poslat peníze tam jde, víc není třeba :-)
tvx tvx Myslet si, že svět je JEN takový, jak - ho v daný čas můžeme pochopit je hloupé. 27.11.2012 20:21  678
AXA bankAplikace AXA bank vypada jak kdyby to programoval nejakej student na kolene. Divne se to hybe, grafika nesedi, citelnost ovladacich prvku spatna, pismo male...
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 27.11.2012 19:50  677
Pegas [676]: nesetkal, zas tak často je nepodepisuju :-). Navíc tady je ta smlouva prostě podle té jedné šablony, co dávaj všem.
pegas Pegas 27.11.2012 19:47  676
Johny_G: Psal jsi, že je to nesmysl, já ti jenom dal odkazy na to, kde se o tom dá něco přečíst. A to jenom jako příklad jednoho aktuálnějšího článku. Také jsem psal, že to asi nebudou tak výrazné částky. Kromě toho nevím, co je špatného na ověření informací z více zdrojů i praxe, zvlášť když těch nepravdivých nebo nicneříkajících je na internetu plno.

Misa: Ty ses asi ještě nesetkal se smlouvou, kde je něco jiného, než by mělo být, co? Tím nechci tvrdit, že mBanka je banda podvodníků. Obecně opravdu není vhodné podepisovat smlouvy bez prostudování skutečného originálu.
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 27.11.2012 09:35  675
Pegas [669]: Víš co? Tak se nás neptej na zkušenosti, jestli nás pak hodláš mlátit internetovými články, kterými ses mohl řídit od začátku. Já ti říkám, že platím kartou jak o život nejméně ve čtyřech měnách, nikdy jsem nenarazil na poplatek a pokud byly rozdíly v kurzu, tak nebyly zaznamenatelné. Nemluvě o tom, že třeba PayPal a některé zahraniční eshopy si beztak strhávají částky v Korunách dle vlastního kurzu.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 26.11.2012 00:35  674
Pegas [673]: no budou se ti snažit protlačit tu jednu smlouvu, co dávaj všem, nic víc ;-)
pegas Pegas 26.11.2012 00:33  673
No tak mám zkušenosti s jednáním v bance na přepážkách a připadá m si skoro jak u organizovaných deaalerů, kteří mi nutí to, co zrovna protlačuje daná instituce. NAvíc toho kurýra budu muset nasměrovat na adresu do práce a tam se těžko můžu probírat papírama ohledně soukromé záležitosti.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 26.11.2012 00:30  672
Pegas [671]: tak jednáš s bankou, ne s nějakým pochybným obchodníkem, tohle si těžko lajstnou (navíc u kurýra máš možnost to prolítnout a zkontrolovat, esi to sedí s tím co sis dřív třeba dlouze študoval). A postup u smlouvy si můžeš určitě dohodnout víc na tělo, jestli máš poblíž nějaký mKiosek, tak třeba přes něj.
pegas Pegas 26.11.2012 00:00  671
Misa: Spořící účet mám jinde, i když ho budu asi měnit, takže o ten mi u mBanky nejde. Je sice hezké, jestli mi smlouvu pošlou e-mailem, ale kde mám tu jistotu, že to bude stejné, že? Nerad bych, aby to bylo jako když jsem chtěl poslat smlouvu od T Mobilu a musel jsem ji hned podepsat, tak jsem kurýra poslal zpátky.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 25.11.2012 15:56  670
Pegas [669]: eMax býval výhodný, měl až 3.5%, pak s ním ale zatočili a teď je dobrý tak maximálně na odložení trochy peněz, aby je člověk neměl na úplně 0% a stále byly pořád rychle k dispozici. Jako spořící účet se v mBank rozhodně nevyplatí, tam koukej jinde (výhodnost se mění, chvíli je nejlepší Axa, jindy Fio, jindy Wüstenrot, atd.)
Smlouvu posílaj standardně mailem, aby sis ji mohl v klidu proštudovat. Do pár dní pak dorazí kurýr s vytištěnou verzí pro podpis a kontrolu občanky.
pegas Pegas 25.11.2012 14:57  669
Johny_G: Tak nevím, jestli jsem ten příspěvek neodeslal nebo ho hodil do jiného klubu, ale o tom nevýhodném kurzu se píše snad v každé diskuzi o mBank nebo např. tady http://www.mesec.cz/clanky/kurzy-u-platebnich-karet-ktere-jsou-nejlepsi-test/
A je to i přímo na stránkách mBank http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/kurzovni-listek/

Dále bych se chtěl zeptat na spořící účet eMax. Není ten úrok 0,4 % p.a. nějaký nízký, když jinde bývá plus mínus 2 %? A co to je ten kreditní zůstatek a nepovolený debetní zůstatek?

A vpřípadě založení účtu, když memám v blízkosti obchodní místo, jak je to s tím kurýrem? Přiveze a chce to hned podepsat, nebo mi to nechá, abych si to mohl přečíst a potom poslat poštou, nebo je možné i přímo doručení poštou místo kurýra?
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 23.11.2012 23:12  668
Pegas [667]: To je naprostej nesmysl a nevím kdes to četl. Převádí se to přímo, bez poplatku, a rozumným kurzem.
pegas Pegas 23.11.2012 22:06  667
Nevím co je SEPA, jestli to je něco se zahraničními platbami, tak ty nepotřebuju, ze zahraničí používám docela dost platby kartou nebo paypal.
K tomu nevýhodnému kurzu, mělo by to být pro platby mimo EU, něco v tom smyslu, že mBank nemá moc výhodný kurz a ještě tam zapořítává nějaký poplatek a jinou měnu převádí nejdrřív na Eura a potom na Kč. Ale asi se to projeví až u nějakým větších plateb a ne že si objednám pár CD/DVD... zase proti poplatku za vedení účtu a Visa kartu u ČS to je samozřejmě zanedbatelné. Výběry z bankomatu za 9 Kč jsou v pohodě. Asi do toho půjdu. Air Bank nepřipadá v úvahu, 5 Kč za odchozí platby a 25 za výběr z bankomatu by už dalo částku, za kteou bych si mohl pořídit placený účet.
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 23.11.2012 10:57  666
Já platím spořitelní i mBankovou kartou v zahraničí takřka na denní bázi, a nevšiml jsem si žádných zaznamenatelných rozdílů oproti tomu, co mi vrátí Google na dotazy typu "16 USD to CZK" :-). mBanka má navíc tu výhodu, že tě neožebračí při bankovních převodech v eurozóně (SEPA). Převadím si každý měsíc peníze z německého účtu a 0 Kč je oproti 250 Kč v České spořitelně (včetně superabsurdního poplatku za převod měny) dost příznivý poplatek. A ty výběry z bankomatu jsou fakt prd. Zase se nabízí srovnání s ČS, kde mě stojí výběr z cizího bankomatu klidně 50 Kč. Snad všechno ostatní je v mBance bezpoplatkové. Myslím, že pokud jsou tvou prioritou zahraniční platby, nemůžeš si vybrat lépe. Pokud SEPA nepoužíváš, ještě bych silně zauvažoval nad AirBank :-).

[ 542 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt