Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Case, Evelyn.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 2127 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 10.5.2024 14:23 - Oblíbené kluby (21:20) 11475
The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024)-HD Stream
-Byť tam hraje dosti známých tváří, a dnes oblíbených, nemohu hodnotit vyšším procentem, jelikož místy to vyznívá dosti lacině (papundeklový německý křižník, historické pozadí vytvořeno plně CGI atp.). Inspirace Hanebnými parchanty je zjevná, bohužel to kulhá na dvě nohy.
-65%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 9.5.2024 21:49 - Oblíbené kluby (21:20) 11474
Abigail (2024)-HD Stream
-Parta nesourodých hrdinů unese líbeznou dcerušku velkýho mafiána, zrovna když v divadle baletí Labutí jezero. A musí ji pak držet v opuštěném sídle 24 hodin, zatímco kdesi probíhají jednání o výkupném. Velmi brzy ale zjistí, že role se jak si obrátily. Je tak protivná, až jim pije krev. Svý kouzla to má, dal bych i víc, ale tyhlety vyvražďovačky mi moc nesedí, je to na mě až moc strašidelný.
-70%
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 30.4.2024 22:59 - Odhlášení (21:43) 11473
The Fall Guy / Kaskader (2024) - kino
- (omlouvam se za anglickou verzi, ale v cestine jsem nebyl schopen vymyslet nic podobne strucneho a vystizneho)
I fell in love at first crash, then totally crushed on The Fall Guy - perfect love letter to stunts actors and film-making itself.
Doufal jsem, ze to povede, ale ne ze az tak. Od prvniho zaberu do potitulkove sekvence vypiplane s laskou k remeslu. Fakt na to bezte. Krasny popcornovy nasup k umelectejsimu Babylonu.
- 100 %
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 19.4.2024 21:35 - Oblíbené kluby (21:20) 11472
Rebel Moon, Part II: Jizvonožka-HD Stream
-Admirále, omlouvám se za jizvu způsobenou neschopnými lékaři. Jistě ji lze odstranit. -Ne. Nechte ji tam. Mám ji od ní! Až ji doručím Balisariovi a její tělo bude vystaveno v rotundě Senátu, odhalím svou hruď! Bude to symbol toho, že Jizvonožku jsem přivedl před spravedlnost já a stojím před svým lidem jako zachránce...
No to mi poser záda, to je ještě větší "skvost" než Part I.
-40 %
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 10.3.2024 18:43 - Oblíbené kluby (21:20) 11470
Damsel / Mladá dáma (2024)-HD Stream
-Takový celkem zajímavý mix Outlandera a Dračího srdce. Bohužel ani jeden z těchto snímků to nepřekonává. Scénář je dost odfláknutý (což je bohužel dnes nezřídkavé), svým způsobem dosti originální téma by si zasloužilo podstatně více rozpracovat. Na konci je zřejmý náběh na sequel, ale dost dobře nechápu, o čem by měl být.
-60 %
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 3.3.2024 14:44 - Oblíbené kluby (21:20) 11469
Code 8: Part II-HD Stream
-Mno, ani jsem nevěděl, že se mastí dvojka. A ani nemusela. V zásadě o nic nepřicházíte. Promarněný potenciál.
-60 % (+5 % za to, že tomuto žánru fandím)
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 25.2.2024 00:08 - Odhlášení (21:43) 11468
Land of Bad (2024)- kino
- Reziser malych (ale velmi dobrych) zanrovek s timhle nenapadnym akcnim infiltracne-zachrannym kouskem fakt prekvapil. Necekal jsem to az tak dobre. Po technicke strance ciste acko, herecky luxusni. Crowuv kapitan ma kila a tezkotonazni hlasky na rozhazovani, nejmladsi cetar Hemsworth uveritelne proziva doslova krest ohnem a nadpraporcik Ventimiglia je spravnak kazdym coulem - snad jsem ty hodnosti spravne prevedl do CZ realii jako hrdy majitel modre knizky. Pribeh neni vubec primocary - skoro dve hodiny jsou kreativne vyuzity do posledni minuty bez jedineho hlucheho mista (to jsem dlouho nezazil). Puvodni scenar byl napsany uz pred deseti lety, navic temer staromilskym stylem, coz tomu moc pomaha. Zaroven dulezitost JTAC specialistu je cim dal vic dulezitejsi v modernim valecnictvi, takze je to maximalne aktualni. Takhle dobre jsem se u podobneho filmu pobavil snad naposledy v roce 2015 u "tuleniho" Act of Valor, ktery sel ale s realisticnosti o kousek dale - radu divaku ale pochopitelne odradily toporne herecke projevy profiku a extremni patos. Tahle "Zeme spatnych" je naopak ve vsem divakum vstricnejsi a vrele ji doporucuji zanrovym fandum i krotsim povaham ci neznejsim polovickam.
(Skoda, ze to u nas nejde do kin. Velke platno si to bez debat zaslouzi.)
- 80 % (dal bych i vic, ale musim byt soudny :))
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 3.2.2024 21:38 - Oblíbené kluby (21:20) 11466
The Beekeeper (2024)-HD stream
-Statham opět odvádí poctivou práci, kterou od něj každý očekává. Samozřejmě v rámci jeho typického stylu. Nic navíc a nic až moc překvapivého nečekejte. Co stojí za zmíňku jsou rádobykazatelská včelařská moudra o úlech, rojích, včelách, trubcích a královnách, které samozvaný ochránce "úlu" (rozuměj lidského společenstva) pronáší k padouchům při jejich fyzické likvidaci. No a když se nedejbože i samotná královna zpronevěří dobru úlu, musí být odstraněna a nahrazena. Samozřejmě zkušeným včelařem. Nechtějte nasrat včelaře až tak, aby musel sundat svou včelařskou kuklu a odejít od svých dřevěných bedýnek s jím oblíbeným společenským hmyzem.
-75 %
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 14.1.2024 19:59 - Odhlášení (21:43) 11464
One More Shot- Apple TV+
- Pokracovani (zjevne neplanovane, ale o to lepe napojene) navazuje primo na konec jednicky po priletu do Spojenych statu. Adkins hlida/ochranuje teroristu (+ za par minut i jeho manzelku (dobre napsana postava)), ktery je jedinym pojitkem s bombou ohrozujici vsechny hlavouny na chystanem prezidentove projevu o stavu Unie. Izolovany letistni terminal ala Die Hard II (bez snehu) je vyuzit na maximum, vyborna prace s prostorem, schovavacky ke konci az skoro hororove ladene, preskakovani mezi postavami funguje v ramci jednozaberoveho konceptu na jednicku. O fous lepsi nez jednicka diky industrialnejsimu prostredi letiste, ktere ma vice "sexy" genius loci nez osuntele vychodoevropske bunky predstavujici vezeni. Plus bonusy jmenem Tom Berenger a Michael Jai White. Pro akcni fanousky staromilske pohlazeni na dusi a povinnost. Jasny vikendovy filmovy vitez, ktery se zlomkovym rozpoctem sejme presnou ranou na komoru oba medializovanejsi VOD kousky - Lift i Role Play.
- 85 %
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 14.1.2024 18:32 - Oblíbené kluby (21:20) 11463
Lift (2024)-HDO stream
-Další snímek zralý na nedělní (či jiné) odpoledne. Pocohpitelně s vypnutým mozkem, jelikož logiku v tom nehledejte. Záběry z Benátek pěkné, ale tím to asi tak končí. Po obíjení letadla kusama plechů to končí určitě. Profesně pěkně zmáknuté, ale to je všechno. Věčně rozchechtanej negr, co se snaží tvářit za všech okolností pozitivně, to nespraví. Podobné ladění bych si představoval spíše do G.I.Joe nebo něčeho podobného fantastického, ale ne do snímku, který se snaží přece jen tvářit o level seriózněji.
-60 %
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 14.1.2024 01:34 - Oblíbené kluby (21:20) 11462
Red Dawn (1984)-HD stream
-Každým 5-6 let si tento snímeček z mládí pouštím. Ano, na dnešní dobu je to už dost naivní, ale má to prostě nezapomenutelnou atmosféru typickou pro doby, kdy jste čuměli na xkrát kopírované VHS filmy s vyvalenejma očima. "-Já ti ukážu, jak umírá Sovět!" "-To už jsem viděl." Nehledě na skvělý soundtrack od Poledourise.
-80%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 25.12.2023 01:49 - Oblíbené kluby (21:20) 11461
Klíč Svatého Petra (2023)-HD stream
-A tak, dalo se to. Průměr prostě. Příběh sice originální, ale takový slepenec. Vtipu minimálně.
-50%
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 22.12.2023 23:32 - Odhlášení (21:43) 11460
Rebel Moon: Part One – A Child of Fire- Netflix
- Cekal jsem to spatne... ze se tomu budu s radosti vysmivat. Necekal jsem to ale tak spatne a extremne tupe a nudne... ze u toho budu kroutit nevericne hlavou, odvracet studem zrak a koukat se radeji z okna na nocni poulicni osvetleni, ktere spolu s padajicim snehem prinasi vizualne zajimavejsi a intelektove podnetnejsi zazitek nez tohle veledilo. Omlouvam se, vecnou kritiku psat nehodlam. Skoda pismenek - kritici a divaci se o to postaraji sami. Tohle je opravdu zacatek konce. Je mi smutno.
- 5 % (nastesti to nema tri hodiny a nizsi hodnoceni si pripadne setrim pro druhou cast)
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 22.12.2023 12:37 - Oblíbené kluby (21:20) 11459
Rebel Moon part I (2023)-HD Stream
-Neuvěřitelná slátanina. Snyder točil film ve stylu Jak pejsek s kočičkou pekli dort, a nakonec to podle toho dopadlo. Tam prdnul něco z Avatára, tam prdnul něco z Warhammeru, tam prdnul něco z Riddicka, tam něco z Matrixu... No prostě všechno, co přišlo pořádně dupácký... Pokud si člověk odmyslí tyto efektový píčovky, který tvoří film až příliš přeplácaný, tak zbude chudej příběh, kterej sám za sebe taky za moc nestojí. Dost bych se bál o to, aby vůbec došlo na nějaký Part II. Leda tak na nějaký rozlučkový parte dojde...
-30%
nash nash poutník na cestě 16.12.2023 12:26  11458
Vánoce na place-Doma (HBO)
Klasická televizní vánoční oddychovka, která nabízí dva vánoční romantické filmy v jednom a k tomu zábavnou hříčkou, která je současně obhajobou sladké naivity vánočních filmů i parodií, která si hned v několika rovinách utahuje z tradičních atributů i zažitých klišé vánočních romantických filmů. Takže ano, je to levné, televizně papundeklové, herecky ochotnické, ale současně pro diváka příznivě nakloněného a v žánru poučeného i nečekaně zábavné a osvěžující.
70% (ale samozřejmě pouze a výhradně v kategorii vánočních filmů)

[ 2127 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt