Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Case, Evelyn.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1846 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 17.1.2021 14:35  11143
Outside the Wire (2021)-HD Stream
-Rok 2036, blíže neurčená mírová mise někde na východě Ukrajiny, kde zuří občanská válka. Ze začátku to vypadalo luxusně, říkám si, konečně něco nového alá Chappie, ale pak se to zvrhlo zvolna do sraček. Film dost trpí na nízký počet figurek a dosti naivní děj i dialogy. Nadprůměrné je akorát zpracování "gumpů" - bojových humanoidních dronů alá Boston Dynamics. Nic lepšího (líp udělaného) jsem zatím v jiném filmu neviděl, vyjma Chappie. Hodně uvěřitelné. Zcela nejlepší je pouliční přestřelka čet emerických a ruských gumpů v cca polovině filmu.
-55%
tex Tex wubalubadubdub 6.1.2021 01:25  11141
Wonder Woman 1984 (2020)-PC
-na můj vkus až moc moralizující. Chvílema trochu roztahané, ale dívat se na to dalo. Kristen Wiig je pořádná samice a fandil jsem jí až do konce. Řekl bych, že se mi to líbilo o něco málo víc jak první WW.
-65%
tex Tex wubalubadubdub 4.1.2021 02:07  11140
Destination Wedding (2018)-PC
- brouzdal jsem tak co natočil Keanu Reeves krom Johna Wicka a tohle mi přišlo zajímavé. Cynická komedie s parťačkou - Winona Ryder. Sluší jim to spolu a dá se na to dívat.
-69%
tex Tex wubalubadubdub 3.1.2021 01:25  11139
The Midnight Sky (2020)-PC
- v úvodních scénách jsem si předpověděl doslova a do písmene co se stane a bohužel má intuice nezklamala. Vizuelně nádherný film, ale tak předvídatelný děj jsem dlouho nezažil. Přijde mi, že od Interstellar jsem neviděl originální post-apo film který by zahrnoval vesmír.
George Clooney zrežíroval pěkný film, ale škoda že se toho moc zajímavého neudálo. Tipnul bych, že scénář byl ala Netflix hodně upravený na základě očekávaných reakcí diváků na jednotlivé prvky, problém ale, že tomu dost chybí pointa.
-50%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 1.1.2021 14:20  11138
Sky Sharks (2020)-HD Stream
-Další úchylné sci-fi ze světa Iron Sky. Ano. Je to přesně o tom, o čem dle názvu myslíte. Třetí říše zjevně neřekla ještě poslední slovo. Na nízkorozpočtový snímek nadprůměrné.
-70%
tex Tex wubalubadubdub 30.12.2020 18:18  11137
Freaky (2020)-PC
- takový letní horror flick, trochu parodie, trochu drama, trochu všeho možného. Vince Vaughn je jasná hvězda a celý film fungoval jen díky němu. Kathryn Newton má furt přiblblý výraz ať hraje cokoliv, a byla průměrná ať už jako ostýchavá školačka, tak jako psychopatický vrahoun. Hereckým rozsahem mohla ve filmu být spíš jako oběť č.3 nebo něco.
Hlavní chybou filmu je opět nucená romatika, sice měla působit vtipně protože Vince je zabouchlý do náctiletého kluka, ale ve finále to vyznělo dost trapně a pro děj kompletně zbytečně. Kdyby více vsadili na Osheroviche co hrál gej sidekicka, tak z toho mohla být protřídní gore-komedie.
A posledních 10 minut filmu tam bylo zcela zbytečně.
-55%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 30.12.2020 07:36  11136
The Midnight Sky (2020)- Netflix
- Pro tentokrát se shodnu s Mindutonem, tak ho uklidním, že věkem to nebude. Netflix prostě filmy neumí, měl by se věnovat seriálům, které mu jdou. Nuda a ani hvězdné jméno to nezachrání.
- 40%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 29.12.2020 23:31  11135
The Midnight Sky (2020)- HD stream
- Jsem na pochybách. Buď už dědkovatím a nic se mi proto nezavděčí, ani žádný film - a nebo dnes točej samý sračky. Tohle tedy sračka nebyla, do té to má daleko, ale ani dobrý film to nebyl. Chybí dost pointa a od zhruba 30-40 minuty už se začínáte nudit. Nuda, nuda a opět nuda. Víc neřeknu, protože jak mě znáte, bych musel spoilerovat.
- 50%
tex Tex wubalubadubdub 29.12.2020 23:07  11134
New Mutants (2020)- PC
- pitomý film. Po Queen's Gambit víme, že Anya Taylor-Joy umí hrát, takže i když ona působí naprosto tupým dojmem skoro v každém dialogu, tak chybu musím hledat jinde. Charlie Heaton hrál stejně jako ve Stranger Things ňoumu, je otázka jestli to byl záměr. Maisie Williams sice přibrala pár kilo, ale jako lesbická atrakce napsaná a zahraná podle Tary z Buffy (aneb proč nedat vědět dopředu přesně co se bude dít tím, že ukážete scénu z Buffy přímo ve filmu). Tím se dostáváme k Blu Hunt, která působila snad nejhůř ze všech. Herecký výkon ve stylu Kristen Stewart z Twilling Series), což celkově filmu škodí hodně, protože byla středobodem celého dění.
Jelikož scénář i režii měl na starosti stejný člověk, ukažme si na něj prstem (Josh Boone).
První část je poznamenaná hloupým dialogem víc než ten zbytek, protože není na čem stavět. Uprostřed se najednou objeví scéna jak kdyby týden předtím co ji napsal se koukal na The Breakfast Club, takže tam máme epické taneční intermezzo s pokusem o srdcerivné prohloubení charakterů. Což opět naprosto selhává na tom, že dialogy jsou prostě bez šťávy.
Na závěr se dostaví trochu víc akce, nicméně je to takové natahování před závěrečními titulky a chybí jakýkoliv náznak gradace. Anya Taylor-Joy to nicméně dělá aspoň trochu zajímavé svou fyzikalitou (čti - speciální efekty se povedly a dobře ji zachytili na zeleném pozadí).
Jediné co film zachraňuje jsou že potenciálně ten cast není zas tak ztracený pro navázání na post Logan mutantí filmy a že vizuelně se na to dalo koukat v těch pár momentech kdy nikdo moc nemluvil.
- 40%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 28.12.2020 23:27  11133
Wonder Woman 1984 (2020)- HD Stream
- No popravdě, na základě trailerů jsem čekal, že to bude o něčem úplně jiném, nejen dějově ale i kvalitativně. Stylizace do roku 1984 nemá pro děj žádný hlubší význam. Stejně tak by se to totiž mohlo odehrávat dějově v současnosti. Scénárista zjevně nevěděl, jak už to víc ozvláštnit, tak si zkrátka řekl, co kdyby se to navíc odehrávalo v půlce 80ek? Kritika to podle mě strhá, díky trailerům byla očekávání vyhypovaná až na půdu a přitom z toho vypadl jen průměrný AAA film.
- 60%
tex Tex wubalubadubdub 24.12.2020 18:39  11132
Irresistible (2020)-PC
- politická komedie se Stevem Carellem v hlavní roli. Politická protože se točí kolem absurdity volebního systému v USA. Na můj vkus zahrané výborně, humorem se mi trefili do černého a dokonce to má v sobě i ponaučení.
- 80%
(pro někoho kdo nesleduje politiku a culture wars z USA bych to asi nedoporučil, ztratí to cca 80% vtipnosti)
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 1.12.2020 23:46  11131
Tenet (2020)- HD Stream
- Aneb jak natočit trikový sci-fi film za pár šupů. Že to ještě nikoho nenapadlo, no stačí přece pouštět nějaký scény pozpátku. Vypadá to dost atraktivně a můžete to prohlásit za scifi aspekt. Děj jsem doteď nějak nepobral, asi si to budu muset shlídnout znova.
-60%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 30.11.2020 21:26  11130
Skyfire (2019)- HD Stream
- Apokalyptický film po čínsku, aneb jedeme to (na)točit podle příruček. Nic překvapivého, hromada klišé, očekávatelný děj. Jako již tradičně, musí v každém čínském velkofilmu hrát nějaká "západní" hvězda (jméno neřeknu). Profesně zvládnuto dobře, ale jak říkám, chybí tomu něco inovativního.
- 60%
tex Tex wubalubadubdub 28.11.2020 18:44  11129
Boss Level (2020) -PC
-Naprosto suprový akční film. Frank Grillo v hlavní roli, kterého mám zafixovaného jen z vedlejších rolí, si tu střihnul suprového Duke Nuke style akčního hrdinu! Film mi přišel zábavnější než všichni Wickové dohromady.
Premisa Groundhog Day není nic nového, ale zpracování v tomto případě je na jedničku. Po delší době se mi líbil i závěr.
Film plný skvělých akčních scén a vtipných průpovídek.
-100%
tex Tex wubalubadubdub 28.11.2020 00:25  11128
Fatman (2020)-PC
-taky jsem se podíval na Mela Gibsona. Chvílema komicky absurdní, jinak takový dost minimalistický film. Mel aka Chris aka Santa si drží celou řadu tajemství, které jsou chilkama jen tak zmíněné, nicméně mají vliv na to co se děje.
Jediné co se mi nelíbilo byl závěr. Takový moc přímočarý děj dost přitažený za vlasy. Doufal jsem v nějaký lepší zvrat, ale holt je to jen akční komedie, nikoliv mystery drama s fantasy prvky.
-65%

[ 1846 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt