Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Case, Evelyn.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1985 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 16.5.2022 06:47  11305
The Lost City (2022)HD rip
Tak tohle bylo fajn. Brad Pitt byl v té menší roli dokonalý! :-)
Bavili jsme se dobře. Ale znovu už asi koukat nebudu. Sandře to slušelo, na 57 roků rozhodně nevypadá.
65%
alfi Alfi 15.5.2022 00:13  11304
The Lost City (2022)- HD rip
- Překvapilo mě, že je to "skoro" konverzační komedie (tedy jsou tam takové bloky) a né úplně blbá. A samozřejmě cameo B. Pitta bylo hodně dobré, je vidět jak si to užíval. Takže žádný super biák, ale rozhodně né špatný, Uncharted strčí snadno do kapsy, mnohem více humoru.
- 60%
alfi Alfi 14.5.2022 21:02  11303
Uncharted (2022)- HD rip
- Nestojí to za výraznější pozornost. Klasická variace na "hledače pokladů", ale je to samej diditální nesmysl alá Spiderman. Prostě béčkovina. Křišťálové oko (1991) je taky béčkovina, ale alespoň bez těch digitálních nesmylů. Fórků pramálo a Wahlberg snažící se imitovat Forda mě s tím neustálým "kid" dost slušně štval. :)
- 40% (možná za Banderase 5% navíc, byl tam krátce. :) )
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 13.5.2022 12:34  11302
Ambulance (2022)pro mě totální zklamání
Nuda, hnusná kamera, nuda
30% (s odřenýma ušima)
alfi Alfi 1.5.2022 21:52  11301
Ambulance (2022)- HD rip
- Četl jsem na to slušné reference i nálada na to byla, ale... Jednoznačně nejhorší film, co jsem od Michaela Baye shlédl. Musel jsem to sledovat na 4x! Asi nejhorší "bankovní přepadení" poslední dekády. To snad ani nemohl vymyslet dospělý člověk. Nechápu, že to Jake Gyllenhaal vzal. Každpádně i s ním nekoukatelný paskvil a jednoznačně nejhorší film jaký jsem letos dosud viděl a to mám za sebou i Moonfall.
- 30 %
Ps: 10% si můžete přidat za klasické "beyovkoviny", tz. auta v povětří. To jediné byla špička.
lisak Lišák - Bylo smažno.... 30.4.2022 23:09  11300
Suicide Squad (2021)Takhle měl vypadat ten první. Expozice tomu nasvědčovala a tady byla podobná, naštěstí ale ne tak rozvleklá. To mi nicméně na SS16 zdaleka tak nevadilo, jako to, že se to pak zvrtne a v závěru to vypadá jako "Mumie" nebo nějaký jiný ezobordel (naštěstí je v něm Will Smith, takže předpokládám, že bude vymazán z historie). Tady je na závěr poctivá příšera z vesmíru a celé je to prošpikované úžasnou nadsázkou. Akce jsou přesné jak hodinový stroj a tudíž věrohodné - utěk Harley Quin z vězení je jak taneční číslo a přesto to vis a vis fight sedí jak prdel na nočníku. Stylizace je na výbornou, patos nahradila poctivá patologie a digitální bordel zas digitální filigrán. Zkrátka monumentální velevýpravná ptákovina přesně podle mého gusta.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 18.4.2022 19:05 - Oblíbené kluby (00:55) 11299
The Sadness / Ku bei (2021)- Pro gore gurmany, konspiracni virology a vsehozrouty (to jsem ja :)). Zprvu dalsi pandemicka variace (virus lidem narusi chemii v mozku a chovaji se pudove jako zvirata) se po poklidnem uvodu meni v misty velmi kreativni jatka, ktera jsem hodne dlouho nevidel. Technicky je to az necekane "ackove" kvalitni, navic Tchajwanci neprehravaji jako Korejci (tedy pokud nejsou nakazeni, to uz je pak klasicke panoptikum), ale pro radoveho zapadniho konzumenta, kteremu staci k zavirani oci cajicek v podobe letosniho TCM, je to asi neunosne. Podle CSFD ta mladez dneska uz nic nevydrzi. Jako exoticka ochutnavka toho, co se tocilo pred 20-30 lety vcetne vytribeneho slovniku, je to mnamozni jednohubka.
- 70 %
tex Tex wubalubadubdub 18.4.2022 18:15  11298
The Batman (2022)- PC
- na jednu stranu zajímavý pokus o nového Batmana ala noir kriminálka. Skoro bych řekl, že si Batman takové zpracování zasloužil. Bohužel ale na druhou stranu zábavnost na bodu mrazu. Dialogy jsou strašně corny, jak kdyby dávali dohromady věty co samy osobě zní cool, ale celý rozhovor často nedává smysl a působí hrozně útržkovitě. Filmařina ala jedna věta a dramatický close up jak se někdo mračí.
Na 3 hodiny je to pomalé. Ani to, že se Bruce proboxuje k výsledkům, to nezachrání.
- 60%
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 11.4.2022 22:04 - Oblíbené kluby (00:55) 11297
The OutfitRezisersky debut scenaristy vynikajiciho Kodu Enigma je pro mne zatim nejprijemnejsim letosnim prekvapeni.
Komorni gangsterka odehravajici se pouze v prostorach chicagskeho krejcovstvi v 50. letech minuleho stoleti s velmi jemnym spionaznim feelingem (jen na pocitove urovni, ne obsahove) a typicky gangstersky cernohumornym "ocasem" za vydatne podpory opet P-R-E-S-NE obsazeneho Marka Rylance. Vymazlena retro stylizace, spravne gradujici pribeh a maximalni vyuziti omezeneho prostoru pri zaberovani pusobi vylozene jako dynamicky sestrihany zaznam divadelniho predstaveni. Takhle dlouho jsem si jednoduchy chytre odprezentovany namet, vyborne herce a technickou stranku (strih a hudba od panu z Kodu Enigma) u maleho filmu neuzival. Rovnovaha ve filmovem vesmiru nastolena po desive Paname.

90 % + 5 % za zvyrazne O v zaverecnych hlavnich titulcich pred end rollem (to mi vylozene vykouzlilo usmev :))
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 11.4.2022 19:52 - Oblíbené kluby (00:55) 11296
Panama (2022)Na place se Mel moc neohral (ramuje to na zacatku a na konci), roli si hlavne odkecal... zaplatpambu za jeho charismaticky voice over.
Film je naprosto technicky strasny po vsech strankach vcetne neukotvene kamery v debilnich a "na tajnacku" amaterskych uhlech a podhledech.
Maximalne levny a kvuli zjevnym omezenim (roky odkladana produkce se realizovala v tu nejhorsi dobu, na konci roku 2020) jeste levneji pusobici "politicky thriller" zajimavy jen tim, co je na nem spatne.
Neveldine obcas prijde s nejakym vizualnim forkem, ale spis to pusobi, jako kdyz do exkrementu nasypete spetku nahnile vanilky - porad to hrozne smrdi. I ten Cole Hauser si tam nezasouzi byt.
Bohuzel vse nasvedcuje tomu (dalsi Agent Game vypada podobne, ne-li hur), ze gibsonovky zaplni mezeru po willisovkach z poslednich let. Snad to Mel aspon vyvazi obcas ackovym filmem, s kterym na rozdil od Willise herecky/zdravotne nema problem.

5 % za Gibsonuv hlas
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 10.4.2022 14:03  11295
All the Old Knives 2022Velmi příjemné překvapení. Špionážní thriller a i když tam nebylo nějak moc akce, pořád se něco dělo. Pomalu jsme rozkrývali co se stalo před 8 lety a do poslední chvíle jsem netušila kdo byl vlastně ten dvojí agent.
85%
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 8.4.2022 19:13  11294
Moonfall No pane jo. Dokouknáno.
Jedna z největšíách ptákovin, co jsem asi viděl.
Mám rád tyhle filmy, ale tohle bylo za hranou. Den nezávislosti byl proti tomu dokonalý.
S odřenýma ušima:
30%
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 3.4.2022 15:04  11293
Moonfall 2022Pozitivní - zvládla jsem na jedno kouknutí, v poslední době obvykle sleduji naněkolikrát, když už to dokoukám. Negativní - slabota. Přišlo mi to jako film pro Netflix nebo nějakou jinou platformu. Herci nic moc, děj nic moc, neurazilo ale ani nějak nenadchlo. Akce nic moc, to už byla "epičtější" Geostorm. Pořád jsem přemýšlela odkud znám intouše, musela jsme si ho najít a je z GOT. Tak ten mě bavil.
55% budu kritičtější, předpokládám, že na to už nikdy znovu koukat nebudu
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 3.4.2022 15:04  11292
The Adam ProjectMám ráda Ryana Reynoldse, hodně. Jeho filmy mě baví.. Free Guy, Red Notice taky dobrý. Když potřebuji zvednout náladu a vypnout tak si pustím The Hitman's Bodyguard a sequel. Jop, tento film mě taky nezklamal. Podrobnosti vystihl Pet ve své recenzi, souhlas se vším.
90%
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 3.4.2022 14:58  11291
Geostorm 2017Něco mezi Armagedonem, Drtivým dopadem a jiným katastrofickým velkofilmem. V rámci žánru jsme dostali to co jsme čekali.
75%

[ 1985 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt