Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Case, Evelyn.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1861 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
tex Tex wubalubadubdub 16.4.2021 18:28  11161
The Courier (2020)-PC
- Benedict Cumberbatch si střihnul asi další nominaci na Oskara. V roli špiona amatéra mu to šlo, od začátku do konce. Ceklově ale ten film je takový ... moc civilní? Ale co čekat od thrilleru podle reálných osudů osob historie ze studené války.
Nejbližší film žánrově i kvalitou mi přijde Bridge of Spies s Tomem Hanksem, ten se mi ale líbil možná o malinko víc ve srovnání. Herecky zajímavější. Asi ne lepší, ale zajímavější.
- 75%
tex Tex wubalubadubdub 16.4.2021 15:51  11160
The Comeback Trail (2020)-PC
-další "laciná" komedie s De Nirem v hlavní roli. Nic moc. Herecky asi ok, ale prostě to nemá šťávu. Vedlejší role Morgan Freeman a Tomy Lee Jones to nezachránili a na komedii je to až moc smutné a předvídatelné.
Jestli jsem dobře viděl, tak je to remake filmu z 1982, nicméně učesaná do kultury moderní společnosti. Originál jsem neviděl, ale předpokládal bych, že taková ta zlomyslnost vtipů kdy padouch se lapí do vlastní pasti, tehdy to mohlo fungovat. V Comeback Trail to ale moc nefunguje.
-35%
scalex Scalex 16.4.2021 09:30  11159
Nobody (2021)- WebRip
- můj mrtě nejvíc nejoblíbenější žánr jsou filmy o pomstě. "Zabili jste mi psa, dostanete kulku do hlavy." Tak přesně tohle je Nobody. Film plný klišé a očekávaných věcí, ale když něco očekávám a ono to přijde, pro mě je to uspokojující. Krve a nápadité brutality je tu neúrekom. Vynikající Bob Odenkirk a potěšila i drobná (časově) role Christophera Lloyda. Kdo už má VHSky s Death Wish, Paybackem a Johnem Wickem úplně ošoupané, tohle mu kápne do noty.
- pro mě 100 %, objektivněji tak 70-75 %.
tex Tex wubalubadubdub 13.4.2021 21:51  11158
The Girl in the Spider's Web (2018)-PC
- ponurý akční / kriminální film s hrdinkou v hlavní roli. Trochu špionáže, trochu hackingu, dobré akční scény kdy to nebylo všechno ve stylu 40 kilové holky která naprosto suvereně rozbije všechny 100 kilové profesionální zápasníky. Použili docela dost invence :) Kupodivu se mi líbil i příběh a výprava měla hlavu a patu.
Pokud bych to měl k něčemu přirovnat, tak asi Enemy of the State s Will Smithem v hlavní roli, a skoro bych řekl, že tohle bylo lepší.
- 85%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 4.4.2021 09:24  11157
Synchronic (2019)-HD Stream
-Že neexistuje pilulka na cestování časem? V tomto filmu existuje. Na celých 7 minut vás odlifruje někam do minulosti. Je to sice kupodivu jen vedlejší účinek drogy Synchronic, ale lze s tím provádět psí kusy. Např. si podat ruku s neandrtálcem a nebo zachránit v čase ztracenou dceru svého kolegy.
-65%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 3.4.2021 18:13  11156
Chaos Walking (2021)-HD Stream
-Na planetě čerstvě kolonizované lidmi, trpí všechny inteligentní bytosti mužského pohlaví tzv. "hlukem" (anglicky "the noise"). Šíří kolem sebe projekce svých myšlenek - jako kdybyste místo mozku měli holografický projektor. Bohužel "hluk" je ve valné míře spontánní a nekontrolovatelný (asi tak jako např. tzv. Tourettův syndrom). A to je i prokletím hlavního hrdiny, kterým je nejmladší obyvatel vesnice, kde žijí z nějakého záhadného důvodu jen muži. Film sice smrdí nízkým rozpočtem, ale námět je veskrze originální, ale opět je nevytěžen potenciál. Ve filmu se mihnou i Sádráci - původní obyvatelé planety (samci mají také "hluk"). Žel mimozemšťani nemají v příběhu žádnou širší roli, což je škoda. Nedozvíte se nic hlubšího o podstatě "hluku", ani proč ho nemají ženy.
-60%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 20.3.2021 17:08  11154
Zack Snyder's Justice League (2021)-HD Stream
-Už v půlce se začnete nudit. Je to sice velkolepá triková podívaná, ale děj dost kulhá. Čím víc superhrdinů, neznamená víc adidas.
-55%
tex Tex wubalubadubdub 17.3.2021 22:45  11152
The Grand Budapest Hotel (2014)- PC
- narazil jsem krátký klip z téhle komedie a podíval jsem se teda na celou. Hodně povedená komedie. Na první pohled dost nenápadná. Obsazení je ale suprové.
Prosté až sprosté zápletky a konverzační humor na jedničku. Děj má spád stejně jako rychlost vtipů. Dramatické události jsou implantované s černým humorem, takže nejednou se stane, že by jeden skoro slzičku utrousil a místo toho Monsieur Gustave vytáhne absurdní průpovídku co vás naprosto odrovná.
- 85%
tex Tex wubalubadubdub 7.3.2021 21:44  11151
Coming 2 America (2021)- PC
- jak se to říká? Pokračování které nikdo nečekal a ani nikdo nechtěl?
Eddie Murphy a Arsenio Hall si zopakovali svoje role po 30 letech a dali dohromady film, ve kterém hráli bohužel druhé housle. Hlavní roli přebral Jermaine Fowler, který krom pěkného ksichtíku toho z komediálního talentu moc nepředvedl. Doplněný nevnipnou Leslie Jones a máme z toho tragickou parodii původního filmu.
Skoro všechny vtipné situace jsou postavené na premise z průvodního filmu, ale delivery / načasování dost vázne.
- Z nostalgie možná 45%, pokud bych neviděl originál, tak možná takových 30%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 28.2.2021 23:57  11150
Podolští kadeti (2020)-HD stream
-Typický, ruský gerojský snímek. Fašistické hordy spěchají na Moskvu. Jedinou silou v cestě, kterou je možné vrhnout do zadrhnutí soukolí blitzkriegu, jsou dosud nedostudovaní kadeti dělostřeleckého učiliště z Podolska. Mladí soudruzi měli zadržet nepřítele alespoň 5 dní - nakonec vydrželi 12 dní. Potěšila nadmíra tanků československé provenience, byť na opačné straně - PzKpfw 38(t) (poněmčený LT vz. 38).
-70%
tex Tex wubalubadubdub 27.2.2021 17:13  11149
Little Things (2021)- PC
- crimi s Denzelem Washingtonem. Co víc k tomu dodat. Vedlejší cast je taky fajn, hlavně Jared Leto je creepy jak to dovede snad jen on sám :)
- 65%
tex Tex wubalubadubdub 21.2.2021 21:47  11148
Monster Hunter (2020) - PC
- z filmů podle her je to takový průměr. Ale na obecný standard klasicky lehčí podprůměr. Příběh na draka, rozpočet šel asi do výbuchů a počítačových potvor. Celkem dobrá zvuková kulisa a pár zajímavých bojů... no na tu stopáž kolem jeden a půl hodiny to asi stačí.
Nejsem fanda Monster Huntera, co vím tak primárně to byla konzolovka. Potom co vyšel MH: World tak to byla taková trochu slabomyslná grind hra s mizerným ovládáním (klávesnice a myš) jakožto každý port z konzole.
Film mě nicméně nenadchl ani k tomu abych to hrál, ani k tomu aby mě zajímalo eventuelní pokračování s ohledem na otevřený konec. Své fanoušky si to ale jistě najde. Je to přeci jen o něco lepší jak Transformers.
- 45%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 10.2.2021 20:52  11147
The Eight Hundred (2020)-HD Stream
-Další čínský vlastenecký patos, tentokrát o druhé čínsko-japonské válce, rok 1937. Dlužno říci, že těch 80 M$ v tom vidět je (ve skutečnosti stál nejspíše víc). Zajímavé hlavně z historického hlediska (předehra k 2SV) - například jsem neměl tušení, že v Šanghaji byly nějaké "zahraniční koncese" s extrateritoriálním právem (na wiki k tomu není prakticky nic). Ve filmu je díky tomu dramaticky eskalován kontrast mezi válkou (okolní zničené čínské čtvrtě) a mírem (koncesní britská a francouzká čtvrť v Šanghaji, na něž Japonci neodvážili útočit, aby nevyvolali mezinárodní politický incident). Ve filmu je připuštěna vlajka kuomintangu (symbol Tchaj-Wanu), což se taky moc často nevidí. Maj tam československé kulomety vz. 26 (ty s tím zásobníkem zeshora).
-70%
tex Tex wubalubadubdub 6.2.2021 04:16  11145
Outside the Wire (2021)-PC
- v půlce to ztratilo moji pozoronost. Přijde mi, že co bylo premisou, mělo být zvratem a mohli si tím odpustit několik vysvětlivek ala Heist. Akce byly ale povedené, takže chvilkama se mi to i líbilo. Jen takové to pojivo okolo bylo dost kostrbaté.
-50%
tex Tex wubalubadubdub 5.2.2021 01:01  11144
Psycho Goreman (2020)- PC
- tak absurdně debilní film jsem hrozně dlouho neviděl. Na druhou stranu tak cynický styl humoru má něco do sebe. Jeslti bych to měl k něčemu přirovnat, tak nejblíž mi přijde Rick and Morty, říznutý Power Rangers. Takové to uvádění situací do absurdity, kdy se nedá očekávat co bude dál, protože žádná hranice neexistuje.
Na druhou stranu je to fakt hodně debilní film, takže si nezaslouží uplně dobré hodnocení :D
- 65%

[ 1861 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt