Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderuje Case.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1798 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 16.2.2020 12:19  11067
Tanki (2018)-HD Stream
-Konstruktér v SSSR těžký chleba má. Zvláště pokud jde vůbec o první dva prototypy legendárního tanku T-34 a dílem osudu vám není dopřáno je předvést na krásnoj ploščadi v roce 1940 samotnýmu Džugašvilimu. Pak vám nezbývá nic jinýho než usednout přímo do strojů a rally Charkov-Moskva odjet za 7 dní po vlastní ose (samozřejmě za notného průběžného vyrušování stran zdivočelých kozáků a nepřejícných agentů Třetí říše)... Překvapivě osvěžující národohrdostní snímek z ruské dílny.
-80%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 11.2.2020 16:47  11066
Zájem o Oscary byl nejnižší v historii měření sledovanosti

Nedivím se. Průběh toho ceremoniálu a hlavně ty oceňovaný filmy jsou čím dál větší sračka :-/

tex Tex wubalubadubdub 10.2.2020 23:15 - Oblíbené kluby (18:39) 11065
Brightburn (2019)-PC
-nevím jestli jsem měl blbou náladu na horror, ale nějak mě to žvlášť nenadchlo. Ani nevím co mě na tom přesně vadilo. Možná je to jeden z těch filmů, kde trailer vlastně řekne celou story a zbytek zpracování mi nepřišlo až tak zajímavé.
Pokud jde o superhrdiny kterým hrábne, tak furt pamatuju Chronicle jako o stupeň lépe promyšlený film. Zvlášť když Brightburn je defakto jen kopie úvodu Supermana s béčkovým obsazením se špetkou satanismu aby si zjednodušili cestu k pointě.
-50%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 9.2.2020 22:39  11064
Nadosmrti spolu (2019)-HD Stream
-Netradiční pojetí zombie-apokalypsy. Hodně netradiční. Provedení nízkorozpočtové, ale originální. Celé se to až na pár okamžiků odehrává v jednom bytě.
-75%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.2.2020 20:43  11063
Syn temnoty - Brightburn (2019)- HBO
Tak to je jiný kafe, než nějaká Maggie :) Záporácký superman - teenager - padouch je celkem sympatický a osvěžující, hlavně ve srovnání s těmi ostatními přiblblými superhrdinskými prudce kladnými pomahači ala Spiderman. Příjemný sci-fi horůrek. Kluk se s ničím a nikým nemazlí, představitel hlavní role byl vybrán velmi dobře, bavili jsme se :) A Elizabeth Banks je kočka.
- 80%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.2.2020 11:05  11061
Maggie (2015)
- TV JOJ
Tak tenhle film je tedy ukrutná hovadina :-O Nechal jsem se, stejně jako mnoho jiných, nalákat na Arnieho, ale opravdu to nebyl dobrý nápad. Nějaký děj - nula, nějaká akce - nula, nějaká zábava - nula. Arnold jen hodinu a půl čumí a truchlí, jak mu hnije dceruška, a jinak kde nic, tu nic. Navíc Abigail je silně nesympatická a taky už tady docela vypasená, v aktuálním Zombielandu 2 ještě podstatně víc. Nevím, nějací rádoby "znalci a kritici" ala ta pošahaná Spáčilová budou možná nad tímhle "umělecky hodnotným" (= blbost) dílkem chrochtat blahem, ale pro normální lidi strašný a ztráta času. Nikomu nedoporučuju.
- Řekněme 20% aspoň za ty docela slušný zčernalý shnilý zombíky.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 5.2.2020 22:32  11060
Králíček Jojo (2019)-HD Stream
-Hodně divný film. Popravdě, nevím co si o tom myslet. Svým karikaturním pojetím trochu připomíná Hanebný parchanty. Hlubší děj to nemá prakticky žádný, je to vlastně jen série rádobyvtipných sketchů. Film svádí k vyššímu hodnocení, ale když si ho trochu víc rozeberete, tak zjistíte, že krom vizuálu a velmi známé (mé oblíbené) hérečky, toho vlastně moc nepředvádí.
-70%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 26.1.2020 19:40  11059
Hitman´s Bodyguard (2017)- Prima
V kině jsem to tehdy vypustil, z obav před komedií, které nesnáším. V TV jako kulisu jsem se rozhodl to zkusit během čekání na tenis, nicméně obavy byly zbytečné. Komedie to není, jen taková lehká parodie a je to vtipné, aniž by člověka nasraly nějaké typické komediální stupidity. Akce, přestřelek a mrtvol dostatek, hluchých míst pomálu, furt se něco děje. Oldman jako padouch jako obvykle skvělý, berou si do huby Bělorusko - chudák Lukašenko :) S.L. Jackson vynikající, Reynolds taky. A jako bonus Salma Hayek a Elodie Yung. Spokojenost.
- 70%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 26.1.2020 19:37  11058
Midway (2019)- Kino
Viděl jsem v kině a mně se to tedy líbilo moc. Řemeslně zvládnuté to samozřejmě za ty peníze bylo výborně a to je dobře. Překvapivého na tom ději těžko něco může být, podle toho, co jsem před lety o bitvě o Midway četl v Hubáčkovi (Pacifik v plamenech), ten film dost přesně popisuje, co se tehdy dělo, včetně Doolittleova náletu na Tokio. A upozorňují na to i v popisku na začátku. Tak nějak jsem si vždycky při čtení představoval, že to asi tehdy probíhalo, člověka z toho mrazí a před těmi chlapy v duchu smeká. Obsazení výborné, podle mě excelují nejen Harrelson, ale i další - Evans, Wilson, Quaid a samozřejmě Ed Skrein jako Dick Best, což je jeden ze dvou pilotů v historii na světě, kteří v jeden den zasáhli dvě letadlové lodě. Takovýhle film ale určitě chce velké plátno, nebo aspoň opravdu pořádnou (velkou) televizi a kvalitní ozvučení, aby to mělo ten správný břink. Kdo by na něco takového koukal na nějakém noťasu, tabletu nebo dokonce mobilu, jak je dnes v módě, je blázen.
- 100%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 26.1.2020 11:55  11057
Bitva u Midway (2019)-HD Stream
-Řemeslně dobře zvládnutý film. Ale to se snad ani nic jiného nečekalo, za ty prachy. Jinak nic překvapivého, je to zkrátka přemixovaný a na dvojnásobek rozvedený Pearl Harbor. To už jsme viděli v několika nákladných variacích dříve. Jediný, kdo tam aspoň nějak herecky přečuhuje, je Woody Harrelson v pro něj dosti žánrově nezvyklé roli Nimitze. Ti, co maj rádi letecké souboje a velkolepé filmové bitvy, budou chrochtat blahem, toho je tam víc než dost. Hraje tam podezřele moc herců ze seriálu The man in the high castle, chvílemi to dělá až dojem nějakýho ujetýho crossoveru s tímto seriálem.
-60%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 25.1.2020 22:20  11055
Pomsta je sladká - Miss Meadows (2014)- JOJ Cinema
Původně jsem si to pustil jen jako kulisu ke čtení časopisu, ale nakonec to bylo mnohem lepší, než jsem čekal, a bavilo mě to. Je to takový úsměvný a poněkud absurdní film noir o, řekněme, "dobrovolnické službě veřejnosti". Navíc s dobrým koncem, což je v tomto případě plus. A Katie Holmes to moc sluší.
- 80%
tex Tex wubalubadubdub 24.1.2020 00:51 - Oblíbené kluby (18:39) 11052
Gisaengchung (2019) (Parasite)-PC
- slušný korejský film, na jednu stranu komedie, na druhou stranu anti-class skoro až politické drama s mnoha momenty, které jsem nečekal.
korejci jsou divní, o tom žádná, ale je to zajímavá komedie skoro až v západním stylu, kdy ale si nechávají prostor pro šokování diváka.
Škoda jen, že některé momenty zůstaly bez odezvy, nebo nějaké integrace do finálního rozuzlení.
-75%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 23.1.2020 20:40  11051
Gantz:O (2016)-HD Stream
-Japonský fotorealistický CGI film. Posmrtný život může mít nesčetně podob. Zemřete-li však, nečucháte automaticky ke kytičkám zespoda. Záhadná černá koule "Gantz" některým dá druhou šanci. Získejte 100 bodů v jí organizované nekonečné hře o přežití a dostanete od ní na výběr: 1. Lepší zbraň 2. Oživit mrtvého spoluhráče 3. Návrat mezi živé. Co si vyberete a proč? "Jsem Gantz. Vaše staré životy se skončily. Já rozhoduji o tom, co bude s vaším novým životem. Tak se věci mají..."
-75%
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.1.2020 16:11  11048
Třeba se to někomu hodí

Očekávané filmy v kinech v roce 2020

tex Tex wubalubadubdub 20.1.2020 13:02 - Oblíbené kluby (18:39) 11047
Code 8 (2019)- PC
- neviděl jsem ten short a jako standalone film mi to přišlo takové zkratkovité a teď když si to proklikávám na youtube (ten krátký) tak je to to chybějící intro, které trošku prohloubí vysvětlení motivace a background toho hlavního "hrdiny".
Zbytku filmu ale taky něco chybělo. Možná prkenost konverzací, nebo že některé scény měli asi působit temně a byly asi tak temné jako Twillight. Ale dívat se na to dalo.
-55%

[ 1798 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt