Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě.... Film [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Case, Evelyn.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Co jste viděli za film?

Inspirujte nebo varujte ostatní, podělte se o první i druhé dojmy...

Takže abychom to sjednotili (a lépe se v tom orientovalo) tady je vzor:
Orig. název / Český název (do titulku)
- kde
- krátké hodnocení
- X %

Pokud budete chtít na něčí hodnocení reagovat.. reagujte pokud možno vlastním hodnocením.
A nepište spoilery!!
Nerad mažu vaše diskuse k jednotlivým hodnocením, protože jsou občas zajímavé... takže pokud máte potřebu reagovat na jednotlivé hodnocení něčím jiným než vlastním hodnocením, nebo máte pocit, že některé hodnocení je zralé pro diskusi použijte naši pobočku

Co právě... film -diskuse

kde máte dostatek prostoru dosytosti se vyřádit a nikdo tam nic mazat nebude... :-))


Vyjádření k vaší diskusi o diskusi
Tento klub má sloužit jako místo kde je možno přečíst si hodnocení jednotlivých filmů, konfrontovat je se svým hodnocením, popřípadě si nechat poradit kterému filmu se vyhnout, a který si nenechat ujít, nebo naopak svým hodnocením poradit. Věřím, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Stejně jako nejsem sám koho diskuse o tom, kolikrát jste byli v kině na černo nebo o tom jestli X byl ve filmu Y lepší než Z, až tak nezajímá. Pokud jste líní jednou kliknout do záhlaví, abyste se dostali do míst kde jsou podobné diskuse na místě, pak je mi líto. Nebráním se samozřejmě ani diskusi na téma diskusí, ovšem tamtéž. Tady budou míti život jepičí. Howgh!
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1896 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 1.8.2021 10:48  11201
Jungle Cruise 2021Tak od tohoto filmu jsem zas tak moc nečekala, klasická letní komedie pro celé rodiny. Do komedie to mělo daleko a kamarádce, kvůli které jsem film vybrala protože na jiný film by nešla, se taky nějak extra nelíbil. A to jsem myslela, že by mohl. Jediná zábavná postava byl bratr hlavní hrdinky a velká kočka. Ale zas tak zlý to nebylo, bylo to jen průměrný.
50%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 30.7.2021 18:55  11200
Blood Red SkySouhlas s recenzí Pet, dobře to vystihl, tak to nebudu opakovat :-) Velmi povedené a na Netflix velice slušný nadprůměr, protože filmy jim moc nejdou.
85%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 30.7.2021 18:53  11199
F9 (Rychle a zběsile 9) 2021Nenene, jako fakt ne. To se vůbec nepovedlo. Mám ráda FF sérii, teda mimo trojku, protože tu tam nepočítám a je taky fakt, že se smrtí Paula Walkera už to není co to bývalo. Já vím, když to sype peníze, tak proč končit, ale podle měli skončit když Paul zemřel. Už ten poslední díl s ním, kdy přepisovali scénář a dělali digitální úpravy aby to nějak zakončili, nebyl moc dobrý. Ale zpátky k F9. Auto ve vesmíru je to nejmenší, vlastně to nebyla ta největší bizardnost. Tou byl příběh, nebo spíš splácanina něčeho jako příběh. Chybí nám nějaké postavy, tak si uděláme nějaké sourozence o kterých jsme nikdy neslyšeli. Nebo případně oživíme postavu, která umřela už před lety. Dwayne a Statham v minulosti sérii oživili a když tu teď nejsou tak to kvalitativně kleslo hodně nízko. Zbývá nám totiž už jen Dominic a Letty, ukecanej černoch a druhej černoch s hackerkou, kteří jsou totálně nezajímaví. O záporácích se zmiňovat nebudu, to bylo jen do počtu aby měli důvod se vrátit do akce. Jediná alternativa je už asi jen série Hobbs a Shaw, na tu se těším.
40%
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 23.7.2021 20:25 - Oblíbené kluby (13:05) 11198
Blood Red Sky- Netflix
- Ohromne prekvapeni! Nejlepsi upirina od 30 Days of Night (navic ta podoba masek!). Adrenalinovy devadesatkovy mix thrilleru a horroru, zrucne michany dle vyvoje situace. S prehledem nejlepsi zanrovka z puvodni produkce Netflixu, ktera je absolutne prosta vsech trendovych uliteb vsem pohlavim, rasam a vyznanim. Pecliva cesko-slovensko-nemecka koprodukce si to ohlidala a velkym K.O. nakopava zadek vsem americkym netflixim megaprodukcim. Velke diky!!!
- 100 %
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 18.7.2021 21:51  11197
The Forever Purge (2021)-HD Stream
-Již pátý filmový snímek věnovaný fiktivnímu fenoménu každoroční Očisty. Filmovým fandům snad netřeba představovat vo co go... V každém díle se snaží tvůrci přijít s něčím novým, neotřepaným a zatím se to daří. V tomto snímku amíci zdrhaj ostošest paradoxně do Mexika, kde hledají bezpečí před Očistou, kterážto se zvhrla ve věčnou. Kvalita série se drží stabilní, i když už James DeMonaco píše pouze scénáře a nerežíruje si to sám. Potěšila hrotovačka na prasata zabudovaná do pasti na dobrosery a pár dalších neotřelých momentů.
Pro mě je ale top zatím 2. film, s Frankem Grillo.
-65%
tex Tex wubalubadubdub 17.7.2021 21:37  11195
Hitman's Wife's Bodyguard (2021)-PC
- další počin / pokračování akční komedie s Ryanem Reynoldsem, Samuel L. Jacksonem a Salmou Hayek. Pokud se vám líbil první díl z 2017, tak druhý se vám asi bude líbit taky. Je to prakticky to stejné. Možná ubylo vtipných hlášek a všechny punch lines jsou "fuck", ale stále to má šťávu. Větší prostor pro Salmu Heyek přinesl víc škody než užitku.
Děj za tím moc nehledejte, primární zábavou jsou bouračky, přestřelky a interakce Reynoldse s Jacksonem.
-65%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 13.7.2021 20:50  11193
22 Jump streetHBO
podstatně slabší než jednička, semtam to sklouzává do úplného blbnutí a pitvoření, bromance taky moc nefunguje, jako by si nebyl autor jistý jestli jí chce parodickou nebo opravdickou.
55%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 10.7.2021 21:44  11192
Black WidowFilm začíná tam, kde skončil Captain America: Civil War, který je pro mě ze všech úplné top. Je to příjemné ohlédnutí za něčím co vlastně skončilo filmem Avengers: Endgame. Sice tu máme seriály, ale to není úplně ono, i když lepší něco než nic. A trailery na nové filmové postavy mě zatím nějak nepřesvědčily. Ale snad se pletu, ještě nás čeká Captain Marvel a Strážci, ti všichni mě taky baví. Zpátky k Nataše, není to zrovna má oblíbená postava v MCU, ale v tomto filmu se to hodně povedlo a bavilo mě to. Zasloužila si vlastní film a pro mě překvapivě ho taky celý utáhla. RIP Natašo.
- asi dám 90% z nostalgie, už jen proto, že to byla hezká připomínka na těch 10 let
lisak Lišák - Bylo smažno.... 10.7.2021 21:10  11191
21 Jump StreetHBo
Hodně goofy, ale se zajímavým nápadem a příběhem a hlavně různá maturiťková klišé vyšťavená na max. Jedno úžasné cameo.
89,99%
tex Tex wubalubadubdub 8.7.2021 23:05  11190
Doctor Sleep (2019)-PC
- volné pokračování The Shining kde Ewan McGregor si střihnul roli staršího Dannyho. Je to dostatečně psycho na to to doporučit, ale nějaké ty prvky tomu chybí. Taková ta Kubrikovská dovednost vytáhnout z herců uplné maximum, chybí tomu i Jack Nicholson.
Příběhově jsem byl trochu zmatený na začátku, ale ve finále je ten děj dostatečně objasněn a překvapivě možná až nepřekvapivý závěr, který by se možná hodil spíš do jiného žánru :)
- 87%
stanny stanny - Wroc³awský démon - Pacific Panzer General creator 3.7.2021 23:11 - Oblíbené kluby (13:11) 11189
The Tomorrow War (2021)V podstatě až do zelené zkumavky 90%, to, co se dělo potom bylo až urážlivým způsobem debilní, úplně mi to otrávilo a znechutilo zážitek z filmu.
- 40%
tex Tex wubalubadubdub 3.7.2021 10:44  11188
The Tomorrow War (2021)-PC
-no, ne že bych z toho byl moc nadšený ale dívat se na to dalo. Přišlo mi to jako taková průměrná 3D střílečka. Velké potvory od kterých se odráží kulky, hodně pobíhání se zbraněma a pěkné výbuchy. Aneb je to jak mizerný Doom, jen tomu chybí Karl Urban.
Možná díky tomu, že tam je Chris Pratt, a jeho "lost puppy" výraz, tak to je v některých částech snesitelnější, jinde ale zase chybí trochu bad ass nátury právě ala Urban, nebo Frank Grillo.
Závěr stál za hovno. Říkal jsem si co dobrého můžou vyslet na poslední půl hodinu a odpověď je "nic".

Původně podle popisu a traileru jsem čekal něco jiného. Možná moje původní představa by byla lepší z hlediska mechaniky a konceptu celého filmu i s tímto obsazením :) Asi napíšu scénář a prodám ho (s podmínkou, že tam bude hrát Karl Urban)
- 70%
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 3.7.2021 09:33  11187
The Tomorrow War- Amazon Prime
- Trošku zklamání, nedivím se, že to nešlo do kin. Jak mám ráda Chrise Pratta v MCU, případně v Jurském parku, tak tady mi to nějak nefunguje. Tvářil se celý film tak nějak pořád stejně, tu polohu vojáka, že ví co má dělat jsem mu moc nevěřila. Ale líbila se mi tam Yvonne Strahovski, ta alespoň hrála. Jinak slušnější nadprůměr až na ten konec, ten byl takový nějaký moc uspěchaný a klišovitý.
- 70%
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 2.7.2021 21:03  11186
The Tomorrow War (2021)-HD Stream
-První třetina filmu prostě 100%, nemůžu jinak. Pak to postupně kvalitativně slábne a ke konci hodnotím jen 70%, protože to chytá klišé - v mnoha ohledech je to podobné filmům Na hraně zítřka a Velká čínská zeď. Emzáky (pokud se to dá nazvat emzáky, protože za emzáky považujeme inteligentní vrcholnou formu - ale nebudu spoilerovat) se snažili trochu ozvláštnit, což se jim myslím podařilo.
-85%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 2.7.2021 19:26  11185
MossadHBO
a jedem dál ve stylu špionážních komedií. Ovšem tohle je něco jiného, zvláštního. Narozdíl od supersofistikovaného Kingsmana, tohle spíš připomíná staré crazy komedie typu Bláznivé střely....vtipy jsou prostě prvoplánové, ale jak je to trochu jiná kulturní oblast (je to izraelský film) tak jsou neotřelé, neokoukané....snad nic nevyspoiluju, když popíšu jednu scénku, holka mlátí o zeď klávesnicí a hrdina kometuje:"she has lost control"...a následuje záběr na jeho ruku ve které drží klávesu "ctrl"...prostě nenáročné a zábavné. Říkám si, jestli se v Izraeli vypráví o Mossadu tytéž anekdoty co u nás o policajtech
97,5%

[ 1896 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt