Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě...Film-diskuse [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují tuvok07, Douglas.
Archiv
V dosavadním záhlaví Tuvok sliboval, že se v klubu nebude mazat, ale asi nastal čas oficiální pravidla trochu zpřísnit a konkretizovat. Jakkoli se tedy lze ztotožnit s tím, že diskuze nebudou cenzurovány, mám poměrně jasnou představu o tom, jak taková diskuze vypadá.

To znamená, že takzvaný gaychat (= prázdné internetové plkání, tupé řetězení příspěvků bez jasného cíle) bude mazaný od okamžiku, kdy:

A) přestane být zábavný
B) zábavný vůbec nebude
C) nebude bavit moderátora
D) dosud nepřítomný moderátor přijde a spráskne ruce nad tou spouští
E) bude naznačovat intelektuální nesmělost některých diskutujících a implikovat tedy snížení průměrného IQ diskuze v klubu.

(Možnost doplňovat další body je vyhrazena.)

Provokující identity budou zabanované. A jak už to ve světě internetových diskuzí chodí, provokující či jinak běh diskuze narušující identity určuje moderátor (resp. jeden z nás).

De facto se v běhu klubu nic nezmění, ale protože občas některé identity začnou vyřvávat něco o záhlaví... ať vyřvávají. ;)

Nepište zbytečné spoilery (tj. neprozrazujte podrobně děj filmu)
Pokud je však třeba kvůli argumentaci napsat musíte, použijte bílé písmo, které uzavřete do závorky. Bíle se píše takto:

<font color="white"> toto bude bíle</font>

A tudy vede cesta zpět do klubu Co právě... film
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 3664 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 19.9.2021 19:58  37835

Méandre - Meander (Francie 2020)
WEBRip
Krátce – ukrutná blbost! Panterka to chtěla vidět, měl jsem z toho obavy, a oprávněně. Nevím, možná to má jako být artová umělecky hodnotná žánrovka pro nějaké ty „znalce a kritiky“ (CSFD). Takový mix jakési absurdní sci-fi a nějaké únikovky ala Kostka. Asi mi na to nestačí rozum, ale strávili jsme 1,5 hodiny sledováním slátaniny bez jakéhokoliv děje a smyslu, kdy se ženská v latexu s ventilem na břiše plazí jakousi kanalizací, kde ji ohrožují pohyblivé stěny, kyselina, plamenomet, voda, slizká mrtvola, poleptaný zombík a ostnáč. Neví kam leze, proč tam leze, kde a zda vůbec někdy někde vyleze. A to je vlastně všechno. Fakt „zážitek“, měli jsme si raději pustit Malignant, jak jsem chtěl. Asi jediným plusem je herečka Gaia Weiss, protože je to opravdu pěkná a vyvinutá blondýna.
- 30%

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 18.9.2021 14:13  37834
Včera jsme si dali filmový večer a zfoukli hned tři kousky najednou:

Kate (2021)
WEBRip
Kate jsme dokoukali velká spokojenost z první půlhodiny přetrvala až do konce. Akčňák o pomstě je mixem Johna Wicka, Kill Billa a ještě dalších filmů o otrávených hlavních hrdinech. Mary Winstead je vážně krásná holka, zde jako správná drsňačka, moc jí to slušelo i v těch zakrvácených hadrech (a měla pěkný tenisky :)) Filmy se silnými ženskými hrdinkami mi obecně vůbec nevadí, pokud do nich není zakomponován i nějaký ten odporný multi-lgbt-kulti aktivismus. A to tady nebylo. Mary v roli nájemné killer woman působila vážně dobře a přesvědčivě. Harrelson standardně výborný a bavili mladí i staří zasloužilí yakuzáci s katanami i samopaly :) A vlastně i ta malá japonská žába.
Pro mě dalším plusem je dostatek naturalistické brutality a filmové krve, jen houšť.
Kate je rozhodně jedním z těch lepších filmů letošní sezony. A že je toho letos hodně.
- 80%

Old - Čas (2021)
WEBRip
Nový Shyamalan, jehož filmy mám velmi rád, přičemž tedy víc třeba Znamení, Stalo se nebo Vesnici než Šestý smysl nebo Vyvoleného. Ale to už je věc vkusu. Každopádně jeho další počin se podle mě hodně povedl, těšil jsem se a dočkal se. Námět opět velmi dobrý a nápaditý, se zase ne až tak překvapivou pointou. Chování uzavřené skupiny lidí na nepřístupné pláži, s nimiž se děje něco divného je zajímavé a nechybí ani některé vtipné momenty (po pravdě, taky si teď nevybavuju, ve kterém filmu hrál Nicholson společně s Brandem :)) Režisér si opět, jak je jeho zvykem, taky zahrál menší roli. Alespoň pro nás Shyamalan určitě nezklamal a žvásty některých těch rádoby chytrolínů na CSFD rozhodně a nepřekvapivě opět nesdílím. Takovéhle filmy nám prostě hodně sedí a doufám, že Shyamalan ještě nějaké přidá.
- 80%

Escape Room 2: Tournament of Champions (2021)
WEBRip
Pokračování známé jedničky je sice tentokrát o něco slabší než první díl, ale pořád solidní. Vrací se dvě hlavní postavy z prvního dílu, ostatní postavy jsou pochopitelně nové, přičemž to jsou přeživší z dalších únikovek společnosti Minos, jež si tentokrát vzala na paškál samé šampiony a připravila jim únikovku na kvadrát. Poznáváme i Pána hádanek, některé místnosti a prostory jsou hodně bizarní, připomínaly mi spíš Saw než únikovku, ale co už, však to byli samí šampioni, tak se od nich nějaké ty schopnosti očekávají. Někdo samozřejmě opět přežije (a někdo ne), na konci je v podstatě cliffhanger, tedy evidentní můstek k dalšímu dílu. Je to taková 1,5 hodinová jednohubka, ale slušná a zabaví.
- 60%

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2021 16:57  37833
Mně se v Nextu především líbila Jessica Biel a i Julianne Moore :)
Přehrávání mě obecně se*e u všech herců, ale u Cage to nějak zkousnu a u Cruise taky :)

Wilda Brousek už točí jen kvůli těm složenkám, aby je měl z čeho platit :)

evelyn Evelyn May we meet again - The 100 15.9.2021 15:42  37832
Next už se mi moc nelíbil.

Ale na Willise jsem taky myslela, ten si taky vybírá hrozné sra*ky. Taky už na něj nekoukám.
tex Tex wubalubadubdub 15.9.2021 15:30 - Oblíbené kluby (00:03) 37831
Cage do svého výkonu dává vše, a často to i tak vypadá, že jeho genialita / debilita udělá i špatný film zajímavým a nebo naopak vezme slušný scénář a svým přehráváním kompletně vymaže jakoukoliv jinou myšlenku.
Musím říct, že jeho filmy mám rád z obou důvodů :)
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 15.9.2021 15:21  37830
taipanNa kazdyho novyho Cage se ze srdce tesim - ocekavam bud guilty pleasure vyplach, co fakt pobavi, nebo jenom guilty, co je ztratou casu - nastesti porad pomer pleasure vitezi. V pripade Prisoners of Ghostland fakt netusim. Urcite na nej mrknu a dam vedet.

A jeste jsou extra vyjimky - treba Pig, nezaraditelny film, ktery je rozhodne originalni a v podstate je to nenapadna festivalovka. Celkove je pro mne Cage porad zajimavej, navic ma v podstate vlastni kategorii. :) Na rozdil treba od takovy Willise, ktery evidentne toci jen kvuli tem slozenkam a hypotekam... a predem cekam, ze kazdym novym filmem dosahne dalsiho dna sve kariery, ale stejne se na nej podivam (ja vim, je to sebeublizovani).
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2021 15:19  37829
Zajímavost k Predatorovi

Po letech se vynořují nové fámy, proč byl Jean-Claude Van Damme vyhozen z úlohy Predátora

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2021 14:52  37828
EvePřesně tak, proto si nedělám iluze o tomto. Nedávné Jiu Jitsu bylo něco naprosto příšerného, vydrželi jsme asi tak tu zmiňovanou půlhodinu a pak už to fakt dál nešlo.

A přitom starší filmy s Cagem byly fajn a měl jsem je docela rád. Třeba Proroctví, Next nebo Hon na čarodějnice patří k těm naprostým výjimkám, na něž se rád občas podívám znovu, když na ně narazím v lineární televizi.

tex Tex wubalubadubdub 15.9.2021 13:52 - Oblíbené kluby (00:03) 37827
Když už Cage, tak mě spíš zajímal Willy's Wonderland. Prej další nesmysl, hodný jeho talentu, ale tím, že tam prakticky nemluví a celé je to spíš absurdní akce s jeho fyzickým stylem, prej to je zábavné :D Ještě jsem se k tomu nedostal.
evelyn Evelyn May we meet again - The 100 15.9.2021 13:31  37826
Filmy s Cagem jsou bohužel odpadem už posledních pár let, ani se nesnažím na ně koukat.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2021 13:30  37825
PetVidím nějakej novej počin s Cagem - Prisoners of Ghostland. Podle traileru soudím, že to asi bude slátanina a nesmysl, i když jsou tam i nějaké další známé tváře. Kupodivu hodnocení lidí lítá od odpadu k 5*, což je divný. Co ty na to?
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2021 13:18  37824
Asi. Na konstatování, že po první půlhodině ten film vypadá dobře a zajímavě snad není nic špatnýho. Je to dost filmů, u nichž naopak po půl hodině nemá smysl v nich dál pokračovat.
Každej, kdo má to štěstí, že mu časově vychází vždycky film zkouknout celej, by měl bejt za to rád a nevysírat.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 15.9.2021 13:16  37823
Kuci, nezasvintte to tu zase kompostem, prosim...
tuvok07 tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem! 15.9.2021 12:28 - Odhlášení (00:08) 37822
Cedric se asi blbě vyspal ne? :D
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.9.2021 09:58  37821
Trhni si nohou, vole!

[ 3664 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt