Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě...Film-diskuse [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují tuvok07, Douglas.
Archiv
V dosavadním záhlaví Tuvok sliboval, že se v klubu nebude mazat, ale asi nastal čas oficiální pravidla trochu zpřísnit a konkretizovat. Jakkoli se tedy lze ztotožnit s tím, že diskuze nebudou cenzurovány, mám poměrně jasnou představu o tom, jak taková diskuze vypadá.

To znamená, že takzvaný gaychat (= prázdné internetové plkání, tupé řetězení příspěvků bez jasného cíle) bude mazaný od okamžiku, kdy:

A) přestane být zábavný
B) zábavný vůbec nebude
C) nebude bavit moderátora
D) dosud nepřítomný moderátor přijde a spráskne ruce nad tou spouští
E) bude naznačovat intelektuální nesmělost některých diskutujících a implikovat tedy snížení průměrného IQ diskuze v klubu.

(Možnost doplňovat další body je vyhrazena.)

Provokující identity budou zabanované. A jak už to ve světě internetových diskuzí chodí, provokující či jinak běh diskuze narušující identity určuje moderátor (resp. jeden z nás).

De facto se v běhu klubu nic nezmění, ale protože občas některé identity začnou vyřvávat něco o záhlaví... ať vyřvávají. ;)

Nepište zbytečné spoilery (tj. neprozrazujte podrobně děj filmu)
Pokud je však třeba kvůli argumentaci napsat musíte, použijte bílé písmo, které uzavřete do závorky. Bíle se píše takto:

<font color="white"> toto bude bíle</font>

A tudy vede cesta zpět do klubu Co právě... film
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4540 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 25.6.2022 12:29  38792
Agent GameDalsi gibsonovina a zaslouzeny odpad. Moje masochisticke akcni ja proste nedokaze odolat. :) Ale nastesti Gibson neni zatim uplne odepsany, hraje i v normalnich filmech.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 24.6.2022 20:54  38791
The Man from TorontoZabavna a vcelku i dost akcni blbina (reziser v tom jde dost poznat). Skvela "jednostrihova" akce v boxing gymu, fungujici chemie mezi Harrelsonem a Hartem (mam toho pidizvika kupodivu celkem rad), "Penny" bohuzel spis jen do poctu kvuli znamemu ksichtiku, ale na druhou stranu fakt neobjevny scenar a HODNE slabe triky. Kazdopadne na originalni produkci Netflixu naprosto v pohode zabava na patecni vecer, ktera snad neurazi nebo vylozene nenastve nikoho.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 24.6.2022 16:00 - Odhlášení (03:09) 38790
Okay, tím lépe.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 24.6.2022 14:22  38789
taipan: Silene NF prepisovani nehrozi ani omylem, nejsi na VOD. V tom jsem naprosto klidny. Jak jsem psal, cekam maximalne nejake zjednoduseni/zmirneni, ale spis verim, ze to bude Costneruv opus magna bez vyraznejsich kompromisu. Navic jsou za tim Warneri, ti jsou staromilstvim a klasickymi westerny prosluli.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 24.6.2022 13:09 - Odhlášení (03:09) 38788
Dnes vyšel Muž z Toronta s Harrelsonem a Letuškou. BUde to asi ptákovina, ale v traileru jsem se párkrát upřímně zasmál :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 24.6.2022 13:07 - Odhlášení (03:09) 38787
Kosťovi věřím taky, ale záleží na tom, co mu dovolí vnější okolnosti. Pokud by to měla bejt přepisovačka ala černý anglický šlechtici nebo třeba černý husiti, tak s tím nechci nic mít. Ale to se včas dozvíme, co z toho vyleze.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 24.6.2022 10:56  38786
nash: Ocekavam nejaky rozumny kompromis, spis zjednoduseni nez zkreslovani, Costnerovi porad verim.
nash nash poutník na cestě 24.6.2022 10:46  38785
PetJá se docela bojím, aby Horizon nebyla jen gigantická přepisovačka dějin. Nakolik si v dnešní Americe Costner bude moci dovolit natočit pravdivý obraz?
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 24.6.2022 10:30 - Oblíbené kluby (03:52) 38784
Recenze filmu Elvis - Aktuálně.cz

Co se to děje? Tohle přece není country. Publikum v americkém Memphisu je zmatené. Mladík v růžovém obleku začíná zpívat do podivných rytmů, jaké bělošští interpreti nepoužívají. Jenže smích a pokřikování ustává, jedna z dívek dokonce vyjekne. Jedinou scénou snímku Elvis, který od čtvrtka promítají česká kina, režisér Baz Luhrmann chytá publikum za srdce i pod krkem.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 24.6.2022 00:01  38783
Last Seen AliveVelmi smutna znouzectnost. Ten vybuch baraku! jako by vypadl z Nollywoodu (nigerijske kinematografie). Zadna covidovina to sice neni, ale bohuzel ultralacina omsela vyprava a podivne kamerove uhly/podhledy/vzdalenosti (jako mix Vorla s Neveldinem/Taylorem) to radi technicky k willisovinam/gibsonovinam. Herci to trochu zachranuji, ale celkove novy Butler pada o dalsi patro, spis dve patra nize a vznika tak butlerovina.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 23.6.2022 17:52  38782
Costneruv HorizonPozitivni vlna nostalgie pokracuje a Kosta mi dela radost. :)
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 23.6.2022 16:42 - Oblíbené kluby (03:52) 38781
Don‘t Breathe 2koukal jsem včera. Film kategorie zkouknout a smazat.
Ale pobavilo ...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 23.6.2022 14:44 - Odhlášení (03:09) 38780
Taky jsem při žehlení s dabingem zkouknul Sněžnou past (Braven) s Momoou, Langem a tentokrát těžkým záporákem Dillahuntem. Ale je to spíš taková slabá „akční“ slátanina o hrdinném taťkovi v boji s bandou gangsterů o pytel ve srubu uschovaných drog. Na kanadském venkově jak z posledního Dexterova působiště :) Jako kulisa ucházející, ale jinak asi tak maximálně za 40 – 50%.

Se Stephenem Langem jsem rozkoukal i Don‘t Breathe 2, ale zatím mi to přijde o dost slabší než 1. díl…

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 23.6.2022 14:43 - Odhlášení (03:09) 38779

Memory (2022)
WEBRip
Včera jsem konečně dokoukal a překvapivě (oproti očekávání v důsledku převládajících recenzí) se mi to dost líbilo. Je to sice údajně již remake jiného filmu, ale nevím, neviděl jsem, tak neřeším.
Nápad s pokročilým alzheimerem u nájemného killera v důchodovém věku mě zaujal a přišel mi celkem zajímavý. Pro profi killera je to komplikace jaksi dosti podstatná. Neeson sám si v tomhle filmu nehraje na žádného mistra světa se schopnostmi neadekvátními jeho věku jako v některých jiných filmech z nedávné doby, spíš naopak. Nicméně jeho údery v boji zblízka působí velmi slušně a věrohodně, za ty roky účasti v těchto filmech se to už asi dost solidně naučil a celkově působí velice dobře a rozhodně ne nějak směšně. Příběh sám není nijak objevný (zabiják odmítne splnit zakázku, načež se stane sám terčem), ale o to ani tak nejde. Aspoň to směřovalo odněkud někam a má to slušnou pointu. Jen střih byl chvílemi nějaký divoký, ale dejme tomu. Rozhodně jedna z těch nejlepších neesonovek za poslední léta. A vizáž jak Neesona, tak Pearce a dalších dává člověku připomenout, že sám už není žádný mladík.
- 70%

pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 22.6.2022 15:53  38778
Evelyn: Vetsi sleva nebude (tedy silne pochybuji), tak jim ten rok za 1590 obetuju. Za samotnou Disney produkci bych to nedal ani omylem, ale vzhledem ke kombinaci vsech tech kanalu dohromady, se mi to urcite vyplati mnohem vic nez takovy HBO, u kteryho koukam akorat pravidelne na John Olivera a obcas nejakou miniserii nebo film, ale je to nepomerne cena/vykon/mnozstvi.

[ 4540 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt