Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě...Film-diskuse [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují tuvok07, Douglas.
Archiv
Jakkoli se lze ztotožnit s výchozím předpokladem, že diskuse nebude cenzurována, moderátoři klubu si vyhrazují právo svévolně mazat, pokud budou mít dojem, že se vydává nesprávným směrem - stejně jako si vyhrazují právo na základě konkrétních okolností posoudit, co přesně takovým nesprávným směrem je.

Nepište zbytečné spoilery, tj. neprozrazujte podrobně dějové detaily diskutovaného filmu.
Pokud je však třeba pro účely své argumentace popsat musíte, použijte bílé písmo, které uzavřete do závorky. Bíle se píše takto:

<font color="white"> toto bude bíle</font>

Vyvarujte se propagování jakéhokoli nelegálního obsahu, a to včetně odkazů, linků, názvů souborů apod. Díky!


A tudy vede cesta zpět do klubu Co právě... film
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 7744 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
fotografo fotografo 24.11.2023 21:05  42227
Hodne starych ceskych filmu je na YouTube. Zajimavy je, ze ostatni uloziste jedou dal. Predpokladam, ze se jejich archiv filmu zvetsi.
nash nash poutník na cestě 24.11.2023 20:05  42226
Mě to tedy bohužel můj záměr vidět všechny české filmy natočené od roku 1930 nabourává :-) Některé z těch starých "klenotů" totiž nikde jinde k sehnání nejsou. Nehledě na to, že je tam spousta malých dokumentů, které taky nikde jinde sehnání nejsou.
fotografo fotografo 24.11.2023 19:58  42225
Nikdy jsem tam nic nestahoval. Jsou lepsi zdroje :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 24.11.2023 18:29  42224
Škoda.. No, dalo se to čekat, dříve či později. Všechno dobré holt jednou končí, další služby budou nepochybně následovat. Budeme hledat jiné cesty, pokud nějaké schůdné budou, a využívat vlastní bohaté archivy.
nash nash poutník na cestě 24.11.2023 18:16  42223
no, to není tak přesné... nebudou je moci sdílet ani neveřejně :-)
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 24.11.2023 18:13 - Oblíbené kluby (02:40) 42222
vímeUloz.to mění způsob fungování: uživatelé už nebudou moci sdílet soubory veřejně - Lupa.cz
nash nash poutník na cestě 24.11.2023 18:11  42221
Ulož to končí.
tex Tex wubalubadubdub 23.11.2023 11:49 - Oblíbené kluby (01:57) 42220
Dopesick je skvělá dramatizace, co víceméně vykresluje všechny aspekty stejně jako dokument The Crime of the Century". Jen druhá část s Fentanylem byla taková ještě polovičatá, protože ten se ještě dál rozjel (dokument byl 2021, od té doby další desetitisíce mrtvých).
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 23.11.2023 11:32  42219
Rozkoukali jsme ten Dopesick a to je taky prdel :) Keaton tam je dobrej kousek, udělal si z celýho městečka fetky, i když původně asi neúmyslně. No ale bejt na jeho místě a mít od distributora ty úplatky motivační pobídky (opuletní rauty, luxus dovolenky, placený přednášky atp.), tak taky předepisuju oxy jako drak, že by mi ty modrý receptový bločky ani nestačily..
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.11.2023 15:03  42218
ExtraktořiJeště k těm českým Extraktorům: nakonec jsem překonal počáteční skepsi a zvyknul si i na nesrozumitelně drmolící Gajdošíkovou s prasečíma nožkama :) A koukám na to, ještě zbývají dvě epizody. Přijde mi to spíš jako delší film, tak to píšu sem. Na ten případ s těma našema dvěma slepicema, co se nechaly hloupě zajmout v Pákistánu, si dost dobře pamatuju, tahle minisérie se tak nějak "po americku" snaží tenhle případ pro diváka zajímavě podat. Kmenta do scénáře asi kvůli větší dramatičnosti narval okrajově i ten případ s těmi našimi entomology v Indii a více případ katarského prince, jemuž u nás kuplířky prodávaly mladé cikánské šlapky :)

Není to úplně hrozné, filmaři se i přes jistě limitovaný rozpočet docela snažili. Celkem mě to baví, překvapily mě cizokrajné exteriéry, zdá se, jako kdyby se příslušné scény fakt točily někde na Středním východě. Révai se Štáfkem se taky snaží, působí jako kontaktoři poměrně věrohodně. Ale stejně, jak si oba ještě spolu s Gajdošíkovou s těmi M4-kami hrají na Hemswortha a Golshifteh - to je prostě prdel :)

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.11.2023 14:47  42217
JJ, tahle hodnocení a čísla jsou hodně subjektivní. Když je někdo na něco hodně natěšený a pak je zklamaný, je pro něj (od něj) 60% málo. Já od toho Killera nic zvláštního nečekal a nakonec jsem i přes počáteční skepsi byl poměrně příjemně překvapen. Takže 60 - 70% vyjadřuje solidní spokojenost :)
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 22.11.2023 14:37  42216
To je zvlastni s tim Killerem. Libilo se ti - dal bys 60-70 %, mne zklamalo - dal bych 60 %. :) Ta cisla... to je veda. :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.11.2023 14:27  42215
Pain Hustlers jsou úplně z jiného soudku. Tu opiátovou kauzu v US a proč a jak k ní došlo to popisuje celkem pěkně, i když nijak do hloubky nerozebírá a nemudruje, to ani není účelem. Léky jsou prostě byznys, jsou v tom ohromné peníze, a šéfové velkých pharmafirem jsou parchanti, to není nic nového. Ovšem nechť si nikdo nemyslí, že u nás byznys s léky a potravinovými doplňky je v něčem o moc jiný. Není. A nejde jen o doktory, ale i o lékárníky. Já a panterka máme dvě známé lékárnice (jež se navzájem neznají), ale obě nezávisle na sobě potvrzují, že metody a pobídky a všimné různých agentů "s teplou vodou" jsou +/- stejné jako v Americe. Děj je pojatý hlavně v první polovině lehce humorně a Emily má neskutečný břink a šarm.
- 80%

Nicméně nic to nemění na mém předchozím názoru, že za tu opiátovou kauzu si můžou v první řadě sami pacoši a jejich poptávka po těch dryácích a fetu. Ať jsou metody lékobyznysu jakékoliv, nakonec nikdo nikoho se samopalem u hlavy nenutí, aby žral Vicodin, Oxycontin nebo Lonafen jako lentilky, sotva ho někde něco píchne. Od lidí se prostě očekává osobní zodpovědnost, disciplína a soudnost. Kdo to nemá nebo se toho kvůli fetu dobrovolně vzdá - co s ním...
Nemám rád tohle "hledání viníků" na všechno. Je to alibismus. Lidi fetují - jasně, můžou za to zlí výrobci a distributoři léků. Někomu jebne a někoho zastřelí - jasně, můžou za to zlé zbraně a zlí výrobci a prodejci zbraní. Nějaký zfetovaný namistrovaný ožraký vůl se rozmázne v autě o strom - jasně, může za to zlý strom u silnice, zlá nebezpečná auta, blábláblá. Prdlajs. Všechno je v lidech a jejich blbosti :-/

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.11.2023 14:22  42214
Tak jsme dokoukali, jak Pain Hustlers, tak Killer. A musím konstatovat, že nakonec spokojenost s obojím. Killer sice není pro každého, není to žádná zběsilá divoká akce (což je pozitivum), ale Fassbenderovo mudrování je vcelku zajímavé a "čištění a uklízení" ve druhé polovině zase zábavné. Tilda Swinton mě potěší vždycky. Konec je trochu překvapivý, ale ne zase tak moc: * Jsme v pohodě? Jo? Tak fajn, nashle :) *
Dobré, dal bych tak 60 - 70%
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 20.11.2023 17:19  42213
zoltan: Dejove to je prazdne pro 99 % dnesnich divaku. To, ze se tam deje neco jineho jinou formou (jako treba hodinove mlceni na terapii) nestaci radovemu divakovi/konzumentovi (ten chce akcnejsi drama/thriller) nebo i premyslivemu (pro mne je to jen provokativni mismas - sice lepsi nez Mank, ale vysledne neuspokojive). Dobry film na rozebirani v hospode, ne na repetetivni podivani. Podobne divaky treba rozdelovala taky pro Netflix atypicka Blondynka. Ta se mi ale libila, protoze od rezisera Dominika jsem cekal art. Od Finchera jsem cekal chytrou narocnejsi zanrovku, ne dve hodiny u psychologa se zabijakem v krizi. Neni to spatny film ani nahodou, ale to film neni pro mne od tohoto rezisera. Kazdy na nem vidi neco jineho. (Hezky to rozebiraji kluci v poslednim Moviezone Live.)

[ 7744 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt