Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Co právě - TVpořad [ŽP: 1 týden] (kategorie Televize) moderuje Scalex.
Archiv

Po vzoru klubů "Co právě...film" a "Co právě...film - diskuse" jsem založil klub určený pro hodnocení televizních pořadů.

Stručná pravidla:

1. hodnotit podobně jako v Co právě...film, tedy:

- V titulku název pořadu
- kde jsem pořad viděl (stanice, případně datum a čas)
- slovní hodnocení pořadu, komentář k němu, pochvala či kritika
- procentuální hodnocení

2. nehodnotit filmy, i když jste je viděli v televizi. Hodnoťte seriály, dokumenty, publicistické pořady, zábavné pořady, hudební pořady, zkrátka cokoli kromě filmů, protože pro ty je tu speciální klub.

3. nediskutovat. Je to stejné jako v "Co právě - film". Chcete-li na něčí hodnocení reagovat, reagujte buď vlastním hodnocením pořadu, nebo se přesuňte do klubu Co právě - TV pořad - diskuse, kde je možné diskutovat do aleluja.

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 7 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
tuvok07 tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem! 16.9.2023 20:43  220
Nápodobně. A jak na to koukám, jsem rád.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 16.9.2023 20:37  219
Já ho teda neznám naprosto ani vůbec nic. Dofčil jsem žil v naprosto blahé nevědomosti.
tuvok07 tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem! 16.9.2023 18:27  218
*Jordan Haj :D
tuvok07 tuvok07 Jste z kraje Vysočina nebo tam jezdíte? - Pokud ano, pojďte sem! 16.9.2023 18:27  217
Hmm, tak dneska bude v Zázracích přírody Jodran Haj. To jsem na toho "zázraka" zvědavej :D Málokdy se stane, že by do takového pořadu zvali lidi kteří jsou známí spíš jen z bulváru a skoro nikdo je nezná.
lisak Lišák - Bylo smažno.... 19.6.2021 09:04  216
Avenue 5HBO
Hard scifi komedie. Co dodat? Jak mě štvou některé hard scifi filmy, že hází Newtona pod autobus, tak tady na něm naopak staví. Ty vtipy! A další pro změnu na PR a konspiračních teoriích a tak dál. V hlavní roli Hugh Laurie. Prostě sranda takového kalibru, že to občas musím pauznout, abych se dosyta vychechtal.
100%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 9.10.2018 17:30  215
Better call SaulNetflix
Zatímco u The Good Cop jsem se zařekl, že ho nebudu bingeovat a vychutnám si ho po pár dílech, u Saula mi nic jiného nezbývá, protože co bylo jsem zbidžoval a teď mám příděl jedné epizody týdně a šmitec. Saul je "prequel" k Breaking Bad, věnovaný postavě právníka Saula Goodmana ale je tam spousta dalších linií, které jsou s tím spojené. Dozvíte se jak skončil Hector Salamanca na vozíku a tak podobně. A vyskytuje se tam úžasná ženská, která se Saulem/Jimmym chodí a která v Breaking Bad není, tak jen doufám, že mu dá kopačky a ne že se jí něco stane. Hlavně je tam spousta vtipů a fíglů..scams...?...a nápadů a vůbec vychytávek a samozřejmě hlášek. Übercool.
100%
lisak Lišák - Bylo smažno.... 9.10.2018 17:23  214
The Good CopNetflix
Rozkoukal jsem první díl, protože se mi v náhledu mihnul Tony Danza, tak jsem se chtěl juknout jak nám zraje :-) Z případu, který se tam řeší jsem měl pocit, že to bude rozvleklá detektivka kde se ten případ bude řešit nejmíň těch deset dílů co jich zatím je. A mezitím bude Danza srandovat, na což jsem se těšil. Pak jsem se k tomu vrátil a pořád ve mě ten pocit sílil, až najednou ho titulní hrdina vyřešil v bleskovém sótari, které navíc bylo naservírováno tak elegantně, že na to člověk přišel chvilku před tím než to pan detektív na plnou hubu řekne a předvede. Druhý díl už byl nový případ, který ze začátku vypadá jako dva v jednom a pak se elegantně spojí. Když v něm Danza lezl oknem do budky managera taxislužby, tak jsem fakt pevně doufal, že na něj vybafne Danny de Vito. Prostě lahůdka.
100%

[ 7 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt