Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3849 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 1.12.2020 01:21  3874
Smrtnost covidu děsila i uklidňovala. Experty teď ale znepokojuje jiný ukazatel.
"Počet nadúmrtí je, upřímně řečeno, to jediné, co nás zajímá. Trápí nás, že jsme v situaci, kdy umírá více lidí než v běžných letech. Tito lidé umírají zbytečně, a to ať už z jakéhokoliv důvodu," podotýká Levínský.

Poslední data z Česka ze 42. týdne, čili z doby od 12. do 18. října, ukazují, že na covid-19 zemřelo 485 lidí, počet nadúmrtí byl ale přibližně 800. "Toto je opravdu číslo, které je jedno z nejhorších ve světě - že nám umírá dvakrát tolik lidí a vlastně každý druhý umírá zbytečně," zdůrazňuje Levínský.
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 29.11.2020 16:48  3873
Jak to je homo, anebo přešitý, je povolena jen pochvala, obdiv a rozbití si čela o zem:
Anti-transgender harpyje. Člen Monty Pythonů obviněn z transfobie
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 27.11.2020 18:05  3872
Při opravě našli ve zdech domu 66 lahví alkoholu z dob prohibice, mají velkou cenu.
No, obdobný nález nám asi nehrozí. Něco podobného u nás bylo naposledy když v Bečově našli relikviář svatého Maura.
zidane Zidane Kdo se bojí nákazy, ať sedí doma - Netřeba korošikanovat celý národ 27.11.2020 01:09  3871
Jo, to je z toho, když je zakázanej předmanželskej sex... nebo že by to imám předpokládané budoucí dělal do zadečku? :-) Ale i tak by si snad musel všimnout, že tam plandá něco, co by nemělo... i když pokud "budoucí manželka" jen vyšpulila sedínku a víc neukázala, i tohle by se možná zakrejt dalo :-D
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 27.11.2020 00:08  3870
Tak tohle fakt pobavilo!
Z imámovy nevěsty se po dvou týdnech manželství vyklubal muž
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 25.11.2020 18:14  3869
Vždyť říkám, že některé tradice jsou z našeho pohledu zvláštní. Není mi úplně jasný, jak ověří totožnost někoho, kdo 20 let žil uprostřed horského pralesa.
zidane Zidane Kdo se bojí nákazy, ať sedí doma - Netřeba korošikanovat celý národ 25.11.2020 01:25  3868
Desdichado [3867]: V USA nemají občanky?
Tak to by mě zajímalo, jak se tam zajišťuje, abych nešel volit třeba osmnáctkrát, pokaždé v jiném městě - mají tam "spádové" volební obvody jako tady a v jiném obvodu bych volit nemohl? No to leda.
Ale co když bych přišel k volbám a komise mi oznámila, že "už jsem přece volil, mají to tu zaznamenáno", čili by to znamenalo, že někdo volil za mě? Jak se hlídá tohle, když se tedy zřejmě nemusí u voleb předkládat doklad (co jsem teď zběžně googlil, tak ta povinnost tam prý fakt není)... a u korespondenčního hlasování vůbec, jak poznají, že jsem ten dopis s hlasem poslal já?
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 25.11.2020 01:04  3867
Americká hra na demokracii
Tady d-fens skutečně dokladuje, že je d-ment, ačkoliv podepsán jest "Anonymní autor".
Kdyby dotyčný skutečně aspoň trošku sledoval dění, zjistil by několik věcí. Předně, že v USA existuje jakési korespondenční hlasování. Je pravda, že z pohledu naší tradice to je poněkud zvláštní věc, ale v USA s tím evidentně nikdy žádné větší problémy neměli, takže se nad tím až do Trumpa nikdo nepozastavoval. (A navíc v USA nemají občanky, takže z tohoto pohledu by se dalo zpochybnit kde co i při volbě přímo na místě.)
Vzhledem k tomu, že i v USA řádí ten čínský vynález (který d-ment zalezlý ve sklepě popírá), Biden vyzýval ke korespondenčnímu hlasování, že to je z hlediska zdraví bezpečnější, než se nakazit ve frontě před volební místností. Naopak, Trump už předem tvrdil, že to je podvod. Ovšem neobjasnil jak na to došel a nepředložil žádný důkaz.
Trump už několik měsíců před volbama prohlašoval, že volby budou cinknuté (a opět nepředložil žádný doklad - leda by to cinknutí sám chystal?) - soudně uvažujícímu člověku tato prohlášení musela přinejmenším připadat zvláštně.
Autor uvádí, že "najednou skokově přibyly hlasy pro Bidena". Jo, tohle tvrdil i Trump. A dokonce to je i pravda. Faktem ovšem je, že v mnoha státech korespondenční hlasy počítali až nakonec a pokud si vzpomeneme, že Biden vyzýval spíše pro korespondenční hlasování a Trump ho svým voličům téměř zakazoval, tak to zase až tak podivně nevyzní.
Trump tvrdí, že hlasovali i nebožtíci. V jiném článku je, že je dokladován případ, kdy se jeden republikán (!!!) pokusil hlasovat za svou mrtvou matku. No, asi těch nebožtíků pro Trumpa zkrátka hlasovalo málo.

Pak se říká, že o Trumpovi se média vyslovují především negativně. Jako, je to možné a z velké části asi i pravda. Ale třeba to bude i tím, že nějak není proč Trumpa vychvalovat? Konspirace, že by si Biden zaplatil veškerá média z většiny světa je naivní. Teda krom ruských, tam vychvalovali Trumpa (což samo o sobě je varovným signálem).

No a pak je tam ještě pár naprostých blábolů typu "všichni co hlasují pro Bidena jsou židozednáři, bolševici, trockisti a maoisti a jedině Trump je letadlo".

tupan příznačně skáče radostí po hlavě. A kdoví, jestli ten anonym není on sám.
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 24.11.2020 21:34  3866
Třikrát a dost. Čínské město zakazuje venčení psů, hříšníkům je zabije
Úředníci v okrese Wej-sin, která se nachází v prefektuře Čao-tchung na západě Číny, vyhlásili absolutní zákaz venčení psů. Oběžník vydaný 13. listopadu lidem nakázal, aby je měli neustále doma. Psi nesmějí narušovat řád společnosti nebo zasahovat do každodenního života ostatních.

Na záchod tak mají chodit jen ve svých kotcích. Majitelům zvířat, kteří zákaz poruší, úřady nejprve udělí varování. Podruhé dostanou pokutu od 50 do 200 juanů (zhruba 150 až 700 korun). Ten, koho nachytají potřetí, už se však domů vrátí bez psa. Úředníci mu ho zabaví a zabijí, bez ohledu na chování zvířete.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-zakaz-venceni-psu-trestni-system-pokuta-zabiti-mazlicku.A201121_125705_zahranicni_misl?zdroj=vybava_recombee

Inu, svobodná země, jak tvrdí 666.
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 24.11.2020 16:52  3865
Tož to je dobré, totok!Myslivec z Českokrumlovska tvrdí, že mu jelen odnesl zbraň.
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 22.11.2020 15:19  3864
Co vše najdete v Obamově knize: Putin fyzicky nevyčnívá, Havel měl nepoškozenou duši.
V minulosti navštívil Česko a poznal oba bývalé české prezidenty. Setkání s Václavem Havlem popisuje jako setkání se svým vzorem, protože prý dokázal zůstat věrný svým hodnotám i poté, co zvítězil a stal se hlavou státu. To pro Obamu bylo důkazem, že je možné zachovat si i po vstupu do politiky "nepoškozenou duši".

Jiný pohled měl na Havlova nástupce Václava Klause, kterého přirovnává k tureckému prezidentovi Recepu Erdoganovi. Klaus byl podle něj předzvěstí vzestupu krajní pravice v celé Evropě a ztělesnil, "jak ekonomická krize (v letech 2008-2009) způsobila nárůst nacionalismu, protiimigračního sentimentu a skepticismu o evropské integraci," cituje z knihy časopis Foreign Policy. "Klaus by snadno zapadl do republikánského Senátu USA. Stejně snadno jsem si dovedl představit Erdogana jako mocného politika v chicagské radě města," dodává Obama. Právě v Chicagu Obama začínal svoji politickou kariéru a představitele amerického města nemálo kritizuje.
Barack Obama se několikrát sešel také s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, který podle něj "fyzicky nijak nevyčnívá," cituje z knihy deník New York Times. Osobně mu Putin připomíná politiky v Chicagu, jen s tím rozdílem, že ruský prezident "má jaderné zbraně a právo veta na Radě bezpečnosti OSN". Podle Obamy je život pro Putina jen "hra s nulovým součtem", kdy spolupráce nemá smysl, uvádí americká stanice CNN.


No, mám takový pocit, že Klaus si Obamu vymaže z adresáře.
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 21.11.2020 10:57  3863
Do voleb je daleko. Jediné, co tyto strany spojuje, je maximálně "vnější nepřítel". A navíc se do toho nepochybně začne montovat Klaus, Kalousek si neodpustí ňáké průser, ODS neobjasní další úplatkářskou aféru ... zkrátka tomu nevěřím.
A ta dvojpartaj. Já nevím, ale Starostové se tváří jako seriózní spolek, kdežto Piráti jsou seskupením exotů.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 21.11.2020 06:46 - Oblíbené kluby (11:58) 3862
DesdichadoTy ani nevíš, že už to ti tvoji milacci mají podepsaný? Tiskovku měli i pivkem si pritukli.
zidane Zidane Kdo se bojí nákazy, ať sedí doma - Netřeba korošikanovat celý národ 21.11.2020 01:45  3861
To je druhá věc, že by se to asi "neslušelo", mluvím zde čistě o tom, zda to lze - ve smyslu, zda to není zakázané. Což podle mě není.
desdichado Desdichado Hledáme zájemce o krátkodobou brigádu - Ministerstvo zdravotnictví 21.11.2020 01:18  3860
Obecně si myslím, že sám sebe by nemohl. Možná, že to není dáno zákonem, ale že by se to zkrátka tak nějak neslušelo.

[ 3849 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt