Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Nudou jsi opuch?
Navštiv Lopuch!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4901 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 3.8.2021 05:12 - Oblíbené kluby (13:16) 4931
Zinscenovany to nebylo, toho kluka jsme osobně znali.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 3.8.2021 01:39  4930
No, kdoví, jestli to nebylo zinscenovaný pro zvýšení popularity. Ostatně (hledat to nebudu), viz údajný připravovaný atentát na pancharta Lucie Bílé. To bylo jasný šméčko pro víc hlasů ve volbách.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 3.8.2021 00:56  4929
Desdichado [4925]: Tak o těch gorilách si nejsem moc jistej, pamatuješ?

Na prezidenta, který procházel v doprovodu několika místních politiků davem lidí, vystřelil podle obžaloby z bezprostřední blízkosti sedm airsoftových kuliček. Klause zasáhl do ramene a pak odešel, aniž by ochranka jakkoli zasáhla.


Nebejt to airsoftová, měli jsme státní pohřeb, tolik ke státem placeným gorilám...
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 2.8.2021 21:41  4928
Prezidentovi věří 37 % občanů, před rokem to ale bylo více. Nejvíce důvěry nyní mají starostové.
No, ten (Ovar) to dopracoval! Nebude dlouho trvat a důvěra v presidenta bude na úrovni důvěry v Jakešovo vedení KSČ. A v jeho případě to ani nebude kůl v plotě. Leda tak totálně uhnilý.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 2.8.2021 21:32  4927
Lukašenko vyhrožuje sportovcům v Tokiu: Zvažte, jestli se bez medailí vůbec vracet
„Pokud na olympijských hrách nezískáte medaili, zvažte, jestli byste se měli do země vracet.“ Takový vzkaz vyslal běloruský prezident Alexandr Lukašenko směrem ke sportovcům, kteří zemi reprezentují na olympiádě v japonském Tokiu. Vyložit si prý jeho slova mají, jak chtějí, dodala hlava státu. Bělorusko prý do jejich přípravy vkládá spoustu peněz a sportovci si neuvědomují, že to musí přinášet výsledky. Lukašenko pak doslova řekl, že je chybou, že „nejsou během přípravy hladoví“ a vědí, že i bez úspěchů nebudou trpět nouzí.
To nemá ze své hlavy. To musel někde slyšet!
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 2.8.2021 21:19  4926
Za dopad nohama napřed získala Kanaďanka nulové skóre
Nepamatuju se, že bych něco podobného viděl ... a teď hned 2×! Ale asi se to občas stává.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 2.8.2021 21:16  4925
Strážníci vylovili z Vltavy luxusní pero za více než sto tisíc korun
Nechce se mi věřit, že by Klaus pracoval na lodi (pokud ta práce nespočívala v podtrhávání v nějaké ekonomické knížce). I když, Klaus by asi nevolal strážníky, to by se za perem vrhli jeho státem placené gorily. Takže to byl někdo jiný.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 2.8.2021 20:23  4924
Restaurace v USA zakazuje vstup naočkovaným. Bojujeme za svobodu, tvrdí majitel
Jo, něco zakazovat, segregovat a tvrdit, že to je boj za svobodu (aniž by zakazoval třeba nácky nebo bolševiky či něco skutečně škodlivého). To má logiku.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 1.8.2021 15:56  4923
Co dnes dělá Jiří Kajínek: Fanoušci ho povzbuzují ke kandidatuře do senátu
Tenhle stát už je definitivně v prdeli a zachránit nás mohou jen Spojené státy evropské, když veškerou státní agendu za nás převezme Brusel, Německo a Rakousko. A proslulá španělská inkvizice, pokud by ji ovšem neovládli Mynářové, Klausové, Ovečky, Šógunové a další verbež.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 31.7.2021 01:21  4922
Zpronevěra mezi ochránci prezidenta Zemana, inspekce obvinila dva osobní strážce
Generální inspekce bezpečnostních sborů podle zjištění Aktuálně.cz obvinila dva členy ochranky prezidenta Miloše Zemana. Stíhá je kvůli tomu, že kšeftovali se služební municí. Obvinění nyní čelí už tři osobní strážci. Jak dříve upozornilo Aktuálně.cz, od dubna se jeden z nich zodpovídá za ublížení na zdraví z nedbalosti.
Inspekce tehdy oba muže zadržela kvůli tomu, že skladů údajně kradli střelivo a obchodovali s ním.

Škoda, že tím kradeným střelivem nebyl spáchán atentát na presidenta Mynáře (protože na Zemana to nemá význam). Inu, jací páni, takoví kmáni.

Vilu stavitele Beneše čeká demolice. Je nám z toho do pláče, tvrdí jeho potomci
Vila Viktora Beneše se nachází v ulici Nad Výšinkou a od roku 2007 ji vlastní manželka spolumajitele Penty Valéria Haščáková, která zažádala o povolení k demolici. "Nemovitost je předmětem prodeje a vzhledem ke skutečnosti, že nový majitel chce postavit jiný rodinný dům, požádali jsme o vydání demoličního výměru," vysvětlila majitelka Deníku N. V katastru nemovitostí jsou stále právoplatnými vlastníky vily Valéria Haščáková a firma Slam.Expo z Olomouce.
Stavební úřad Prahy 5 Haščákové vyhověl a v úterý 13. června zveřejnil na svých stránkách povolení k demolici, což vzbudilo emoce na sociálních sítích, mezi obyvateli Hřebenek i některými politiky.

Mít moc peněz ještě neznamená nebýt barbarem a debilem.
Ovšem ouřad své rozhodnutí nezmění. Tam už zapracovala slavná Neviditelná ruka trhu, která tam chce BD se 70 až 100 byty a svou vůli podpořila, no, odhadoval bych to tak na 5 miliónů obálkovou metodou.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 29.7.2021 21:47  4921
Do práce mohou jen očkovaní, rozhodli technologičtí giganti
A co na to soudy?

Jinak, důležíté info pro Zidaneho - soud u nás sice rozhodl, že roušky a respirátory jsou nezákonné, ale ne, že jsou špatné a k ničemu. Akorát alibisticky prohlásil, že to vláda nemá dostatečně okecané-okoučované. Je to na úrovni toho, jako kdyby rozhodl, že ten čínský přivandrovalec je tu nezákonně, že má nezákonný pobyt. Je to sice pravda, ale situaci to nijak neřeší.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 29.7.2021 21:21  4920
Jan Urban: Češi by milovali i gorilu, kdyby seděla na Pražském hradě
Ne že by v lecčems neměl pravdu, ale tak, jak to napsal to vypadá, že co president, to *** a ti všichni ostatní okolo jsou ti nejlepší. Některé části spíš splňují představu o pomluvě (aneb tvrzení bez dokladů). Opravdu výstižná je snad jen poslední část. Ta za přečtení opravdu stojí.

Poslední dva prezidenti, Václav Klaus a Miloš Zeman, z pohledu zájmu země vynikají snad jen svojí bezvýznamností. Téměř k dokonalosti však přivedli využití magie spojení prezidentského úřadu a Pražského hradu a namísto sjednocování politické scény a vytváření její kulturnosti se spokojili s uzavřením se do bubliny svých příznivců a přitakávačů.

Pro zájmy země však udělali velmi málo. Václav Klaus se jako prezident do historie zapíše nejspíš jenom jako „zloděj per“ ze státní návštěvy Chile – a to je pro hlavu státu spíše ponižující.

Pokud by na světě existovala nějaká politologická spravedlnost, pak by Miloš Zeman byl posledním prezidentem na Pražském hradě a příští prezident by měl sedět už někde jinde. Udělat ze sídla českých panovníků pevnost, obehnanou ostnatým drátem (tam, kde by to mohlo příliš tlouci do očí, jsou na plotech jen kovové držáky, na které se role žiletkového drátu v případě potřeby navěsí během pár minut), naplněnou drzým pohrdáním a korupcí, nemá nic společného s rolí prezidenta-demokrata. Navenek je ale všechno v pořádku. Magie Hradu, který se mezitím proměnil v Kafkův Zámek, stále funguje.

Poslední usnesení Stálé komise Senátu pro Ústavu a parlamentní procedury, pro jistotu formulované poníženým jazykem studenta prvního ročníku práv, odmítlo projednat v Senátu návrh k vyslovení neschopnosti Miloše Zemana vykonávat úřad prezidenta republiky. Naposledy podobná zbabělost skončila nejdřív Mnichovem a pak komunistickou okupací.

Dokud český parlament nedokáže demokratickými prostředky prezidenta kontrolovat, bude z Pražského hradu jenom „sídlo českého žvástu“, jak zhroucení důstojnosti popsal za vlády Václava Klause vynikající český spisovatel a diplomat Jiří Gruša.
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 26.7.2021 15:49  4919
Rolling Stones přesnou trefou rozbily most!
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 26.7.2021 02:10  4918
Desdichado [4914]: Asi tak. A nejhorší je, že třeba Kaufland to už začal dělat lepený, takže si nevytrhneš dvoulist, abys měl například do čeho oloupat brambory... protože to je lepený, tak dvoustránku prostě nevytrhneš, jen jednu stránku a to je malý...
desdichado Desdichado Dá Zidane do 31.7.2022 v Nočních ptácích - čistou dvoubodovou jízdu? Co myslíte? 25.7.2021 18:18  4917
Milan Lasica len pár dní pred smrťou v uliciach Bratislavy. Takto rezko si vykračoval
Martin Kráčala před 5 dny
Ten pocit, že máš za sebou úchyla :D
(to sedí :-D )

Ale jinak ta debata je místy opravdu výživná. Je až neuvěřitelný kolik je na internetu totálních trotlů a imbecilů. Případně placených ruských, čínských či jakých bolševických agentů a trolů (protože, pokud mají IQ nad 30, tak není možné aby to dělali za plného vědomů a zadarmo). Kdo z místních je "Jan Kacik"?

[ 4901 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt