Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3298 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 15.1.2020 19:19  3322
Jako možné zachování památky se jeví demolice stavající klenby a vybudování spojující kopule podepřeně čtyřmi minarety.
Z časového, finančního a bezpečnostního hlediska, by bylo nejlepší stavbu demolovat a prostor asanovat, což by se do olympiády v roce 2024 dalo s Alláhovou pomocí stihnout. Doporučil pařížský statik Mohamed Hasan Alí al-Debilí

Já nevím, vy taky skočíte na každou kravinu...

-------------------------

Mimochodem, samořídící auta, ve sci-fi to bylo už před mnoha a mnoha lety.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2020 12:09  3321
Střelba v Ostravě. Ano, měl nelegální zbraň. Ale je stejně pozoruhodné, jak se taipanovci ukájejí v představách, jak by při volném prodeji zbraní, tak jak to je mnohde v USA, bylo v čekárně snad 5 "slušných" lidí, kteří by útočníka zastřelili (možná i dřív, než by vytasil zbraň). Pozoruhodný je i předpoklad, že by si zbraň kupovali především ti slušní a pošuci by si asi pořizovali zbraň i nadále nelegálně a tudíž složitě. Aspoň tak se mi ty jejich myšlenky jeví. Přitom je evidentní, že pokud by měl snadnější přístup ke zbrani slušný člověk, bude ji mít i ten pošuk. A ten má větší motivaci.
Příklady "jak to báječně funguje v USA" jsou k hovnu. Je to vidět na tom, kolik kdejaký střelec vždy zlikviduje lidí, než ho někdo odbachne. A většina těchto střelců, možná všichni, si zbraň koupila zcela legálně, eventuálně půjčila od tatínka. Čili, nefunguje to.

-----------------------

No a jako perlička, ti chytřejší si koupí rakety a budou sestřelovat letadla hned u letiště, jako to dělají v Íránu.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 8.12.2019 11:35  3320
Popadla vás nákupní horečka. Dejte jí volný průchod, naštěstí nejste v situaci, kdy musíte obracet každou korunu. Není ale vhodný čas na nákup auta.
Ty vole, keré blb ty horoskopy vymýšlí?
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 26.11.2019 18:47  3319
Problematika dětských a pubertálních vrahů je zjevně širší téma a sám zákaz držení palných zbraní ji z principu nevyřeší. Představuji si to tak, že takovej pubertální vrah je v podstatě loser a chcípák, kterého rodiče chránili před veškerým myslitelným stykem s realitou. Hlavně se nezašpinit, hlavně se nepoprat s klukama, hlavně se necicmat s holkama, hlavně žádné zbraně, hlavně žádné násilnické hry na počítači*, hlavně vlastně nic. A tenhle nešťastník, co měl všechno zakázaný, pak najednou někde přijde ke zbrani. A najednou má dojem, že to celému světu oplatí, protože doteď všichni vnucovali svoji vůli jemu a teď vnutí on svoji vůli jim. I kdyby je měl zabít.
IMHO pičovina. Ale pěkná ukázka jednoduchého myšlení, snaha "vidět problém někde jinde, především u těch, kterým říkáme levičáci," ti mohou za všechno, jsou horší jak židozednáři a ilumináti. On už ten pojem "měl všechno zakázaný" je divný. Na druhou stranu, v takovém USA přijde ke zbrani vcelku snadno - jde a koupí si ji.

*Uvádí se, že oblíbenou zábavou mladých masových vrahů a násilníků jsou násilnické počítačové hry. Taková ta touha "na vlastní kůži zažít jaké to je někomu vykopnout mozek z hlavy."
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 20.11.2019 20:39  3318
tupan si pochvaluje jak je fajn, že v USA má zbraň kdekdo, že tam je bezpečněji:
https://echo24.cz/a/SUqzx/strelec-v-cernem-zabijel-v-oklahome-v-nakupnim-stredisku
https://www.lidovky.cz/svet/utocnik-z-ohia-podporoval-krajni-levici-a-hlasil-se-k-satanismu-prozrazuje-jeho-twitterovy-ucet.A190806_102507_ln_zahranici_form
Bettsovy násilné sklony, které při druhém podmínečném vyloučení vedly i k dočasnému uzavření jeho střední školy, mu však nezabránily, aby si jako plnoletý koupil poloautomatickou útočnou pušku, uvedla policie. Jako dospělý měl totiž trestní rejstřík čistý, píše AP.

Ale tak, nepochybně je to větší bezpečí, když si zbraň může koupit prakticky každý. Podobné události to jen potvrzují.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 29.10.2019 18:40  3317
Ty vole, tak Bagdádího identifikovali podle DNA z ukradených posraných trenek!
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 24.10.2019 18:40  3316
Takže jsme se od doktorů dozvěděli, že kdyby byl Zeman normální, ufikli by mu nohy. Ale protože normální není dostane krev z nosorožce, sérum z netopýra (aby líp slyšel co se o něm pomlouvá) a infuze krve z čistých pannen, což je problém, ty se hledají hůř jak ti nosorožci. Ale jinak je prý zdráv a vesel. Obzvlášť když může udělat nějakou škodu.

Prostě, za běžných okolností by už dávno byl pod drnem. Takhle bude škodit dokud se mu nezkratují baterky jak Brežněvovi.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 17.10.2019 19:15  3315
Gott byl hlásnou troubou okupačního režimu, vlál jako prapor, tvrdí písničkář Hutka
Gott je v titulku spíš z propagandistických důvodů kvůli čtenosti (a navíc, s Gottem to bylo těžký a Gott to měl těžký - chtěl zpívat a byl populární i bez režimu, jeho likvidace by bolševikům nepochybně nepomohla a navíc, vydělával pro stát v tvrdých tolik jako plzeňská Škodovka, což soudruzi, lační peněz, nemohli jen tak pominout), ale jsou tam mnohem hezčí části (například):

Vy jste loni napsal takovou trochu provokativní píseň, která se dotýká i tématu umírání prezidenta Miloše Zemana. Zeman je v textu popsaný jako sprosťák, ožrala, blemci blemt, tlučhuba, vidlák a chvástal. Je tohle podle vás dobrý způsob, jak kultivovat českou politiku?

To já nevím, jestli tím kultivuji českou politiku, ale řekl bych, že to je odpovídající popis situace.

Nic byste nezměnil?

Ne, ne, ne, ne. A já tu píseň zpívám samozřejmě někdy i na větší scéně. Na dvou náměstích už to dav zpíval se mnou. Ta píseň nepůsobí negativně.

Na někoho ano, schytala spoustu negativních reakcí.

No jo, tak to jo. Ale myslím si, že to se stane. To prostě nelze, aby píseň byla takový ten „souhlas song“. To by musela být strana a vláda, která poručí, že všichni to vezmou. Já jsem ten text psal v Indii. Psal jsem ho trošku tvrdší, než jsem ho pak zpíval, trochu jsem ho zjemnil. Ale prostě to, že náš prezident je figura ostudná a řekl bych až taková strašidelná, to je nejen neštěstí, ale musí se to pojmenovat

Miloš Zeman má stále velkou podporu. Je podruhé zvolený.

To nevadí. Já si myslím, že on tu roli prostě nezvládá. Já ho nemůžu považovat za mého reprezentanta, za mého prezidenta, i když jím je. Oficiálně jím je, ale není můj.


Anebo ta pasáž o Babišovi.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 14.10.2019 19:22  3314
My, co jsme už víc jak 2 roky neviděli v televizi žádný pořad (program), o tom nic nevíme. ;-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 14.10.2019 12:46  3313
DesdichadoKupodivu to říkali na ČT24 ten den, kdy natáhla bačkory.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.10.2019 14:52  3312
O tom, že by Chramostová byla horlivá STBačka nic nevím. Nějaký doklad?

Ale že řada lidí Chartu nepodepsala kvůli tomu, že ju podepsali někteří bývalí horliví bolševici odstavení po roce 1969, to vím. (A taky je mi známo, že tito bývalí bolšáni se nikdy neomluvili, natož těm, kterým osobně ublížili).

Složky a různá lejstra STB, KSČ, LM a dalších se zvesela pálily už někdy 20-21 listopadu 1989 a nešlo s tím nic dělat, soudruh milicionář sice asi tušil že si už nebude dál hrát na vojáčka, ale furt měl v ruce samopal. Jestli i s ostrými, to se raději nezjišťovalo. Inu, byla kurevská zima tou dobou, soudruzi se potřebovali zahřát, když je najednou přestala hřát nehynoucí láska pracujícího lidu a sovětských soudruhů.
sextant sextant 12.10.2019 03:30  3311
Ten kdo pamatuje "sametovou" revoluci a vše okolo si jistě vzpomene, že teprve po půl roce se začal někdo zajímat o složky StB. Pročpak asi? Aby bylo dost času na zničení složek, které by z disidentů udělaly zločince. Neskartovalo se všechno, ale to důležité proletělo komínem. To co zbylo bylo už nedůležité a taky se muselo něco nechat, aby se historici měli v čem šťourat. Přece StB byli profesionálové a ti věděli dobře čeho se zbavit.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 12.10.2019 02:53  3310
Třeba Chramostová byla dobrovolná a horlivá STBačka, pak podepsala chartu, a všichni se můžou posrat. Hnus.
sextant sextant 11.10.2019 22:27  3309
Disidenti mně vysloveně serou. Teď se množí jak houby po dešti a chtěli by, aby před nimi všichni padali na zadek Kdo ví, jak to s tím jejich disidentstvím vůbec bylo. Hodně lidí dnes bude tvrdit, jak byli diskriminování komunisty, ale že byli ulejváci a nemakačenkové o to mlčí.
Na mně to dělá dojem jako v tom v tipu o Slovenském národním povstání. 50 000 jich bojovalo a 500 000 si za to dává odměny a metály.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.10.2019 20:42  3308
Japonská studentka napsala esej neviditelným inkoustem. Dostala nejlepší známku
Dobrý.

Peroutka ten svůj článeček o Hitlerovi taky asi nechal vytisknout neviditelným inkoustem! ;-)

[ 3298 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt