Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4604 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 10.5.2021 02:17  4631
No, ale někam budeš muset emigrovat. Takže Čína nebo KLDR?
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 10.5.2021 00:36  4630
Zajímá mě to hlavně u nás, protože tady se mě to týká. Co si dělají Němci, Angláni, Amíci nebo třeba Hotentoti, to je jejich věc a já se o ně nestarám.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 9.5.2021 23:29  4629
Ještě že Zidane akorát doplňuje ty regály a někdy, možná, vypomáhá u kasy. Třeba kdyby řídil šalinu, to by bylo přejetých!

No a co jestli v Anglii je, nebo není? Se tváříš, že je to jen u nás, takže Anglie a cokoliv jinde ti musí vyhovovat.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 9.5.2021 21:24  4628
A samozřejmě když mě soused o něco požádá, já si sám rozhodnu, zda mu vyhovím nebo ne. Kdyby chtěl dejmetomu nakoaupit, pač je v karanténě a sám nemůže - nesmí, milerád bych mu vyhověl. I bych pak, pokud by neměl nic proti, zašel klidně na kafe nebo i něco ostřejšího, samozřejmě bez náhubku :-) Ale pokud by po mně chtěl, abych na chodbě, protože společné prostory, nosil náhubek (několikrát jsem četl, že s tím někoho sousedi prudili či bylo u výtahu vytištěné upozornění v tomto smyslu), slušně bych mu řekl, že mě nějaké náhubky netankují a jediné, co pro něj můžu udělat, je, že si budu držet odstup, ale náhubek ani omylem :-)
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 9.5.2021 21:21  4627
Desdichado [4624]: Jenže to nedodržuješ jenom pro nějakýho kreténa Zidaneho, ale i pro ostatní.

Na to sejřím. Nejsem anděl strážnej, abych se staral o všechny okolo, to bych nedělal nic jiného. Každej si za svůj život zodpovídá sám, jen za nezletilé děti zodpovídají rodiče, v tomhle se mnou nikdo nehne. Za svůj život si zodpovídám sám a pouze sám, za život sousedův si zodpovídá soused. Já se o souseda taky nestarám a na oplátku chci, aby se soused nestaral o mě, pokud ho o to vyloženě nepožádám. A i pak to bude jen a pouze na sousedovi, jestli mi vyhoví a s něčím třeba pomůže nebo ne. Bude to jen a pouze jeho volba a když mi řekne, ať si trhnu nohou, nemohl bych mu na to nic říct. Není povinen mi pomáhat stejně jako já nejsem povinen starat se o něj.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 9.5.2021 21:16  4626
V Anglii není koronabuzerace? Zrovna tuhle jsem četl, že lidé žijící v Británii prosí ministerstvo, aby GB zařadilo do středně rizikových zemí, čísla že tam na to jsou. Ale problém je prý v tom, že ministerstvo všechny země mimo EU napálilo automaticky do vysokého rizika čísla nečísla a pak je to jak psali - že si jedna ženská stěžovala, že už dlouho neviděla rodiče tady žijící, protože "nemá tolik dovolené, aby byla na obou stranách - tady po příjezdu a následně v GB po návratu - čtrnáct dní v karanténě"... takže s tou Anglií ses poněkud ustřelil :-)
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 9.5.2021 15:45  4625
ZidaneJinak samozřejmě ten pas potřebuješ. Přece tu nebudeš a odstěhuješ se někam, kde takový teror nebyl, není a nebude. Například Kazachstán nebo Anglie. Anebo Saudská Arábie či Tanzanie, tam virus přece vůbec není.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 9.5.2021 01:42  4624
To je každého volba. Kdo chce, ať se chrání. Ale vytáčí mě doběla, když mi někdo chce nařizovat, co je pro mě dobré a proto to musím dodržovat.
Jenže to nedodržuješ jenom pro nějakýho kreténa Zidaneho, ale i pro ostatní. Totální kripl by to už pochopil, ale óbrkretén Zidane to pochopit odmítá, protože jeho slepičí minimozeček myslí jen na jedno a sex to není.

Pořiď si pas a jeď tam, můžeš podávat informace a nebudeš za ještě většího kreténa než seš. Rusky umíš, či se domluvíš (bumážka, vodka, děngi) a můžeš tam třeba jít pěšky nebo jet na kole. Karantény ti nebude potřeba. Anebo budeš mít těch 90%, pokud tě pustí.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 8.5.2021 21:56  4623
Desdichado [4621]: Ovšem dám ti radu. abys měl klidné spaní a mohl vládě (vládám všech zemí světa včetně Indie) poradit, jeď do Běloruska a udělej tam místní šetření

Nemám pas a nikdy jsem neměl, nebyl potřeba. A nemám tak nějak chuť, natož peníze, jet někam do zadele. Kor vzhledem k tomu, že vraj ČR považuje všechny země mimo EU automaticky z koronahlediska za vysoce rizikové a tím pádem bych prej musel po návratu do karantény.
Jako jo, do karantény chci od doby, co udělali tu "izolačku" - devadesát procent nemocenský v karanténě, ale že bych kvůli tomu musel platit za pas (nečekám, že to je zadarmo, nějakej kolek tam bude) a jet někam do brdele (pun intended :-) ), to zase jako...
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 8.5.2021 21:53  4622
Desdichado [4621]: Z toho, co je známo se Bělorusové, z pudu sebezáchovy, chrání sami.

To je každého volba. Kdo chce, ať se chrání. Ale vytáčí mě doběla, když mi někdo chce nařizovat, co je pro mě dobré a proto to musím dodržovat.

Každý si za svůj život zodpovídá sám, vláda není Pán Bůh, aby poddaným nařizovala, co je pro ně dobré a proto to budou dodržovat, ať se jim to líbí nebo ne.
A koneckonců i Pán Bůh dal člověku svobodnou vůli, i Desatero je, byť "desatero přikázání", vlastně jen doporučení. Nedodržuju to, nedodržuju, potrestán za to budu při posledním soudu a to ještě možná. Takže vláda si myslí, že je víc než Pán Bůh?
Vláda možná, ale já ne. Já si za svůj život zodpovídám sám, hotovo dvacet.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 8.5.2021 17:43  4621
Ne že to nechápeš, ty to nechceš pochopit a to je na minimálně na pranýř a 25 ran lískovkou.
Bělorusové nejezdí (nebo jen minimálně) lyžovat do Alp. Bělorusové jen minimálně lítaj někam do prdele, kde je toho plno, atd., čili, on to tam nikdo moc nedotáhl. Z toho, co je známo se Bělorusové, z pudu sebezáchovy, chrání sami. Dál je možné, že si sami i kopají hroby a statistika jde mimo, tam je možný kde co.
Je docela možný, že v Bělorusku dodnes bez bumážky nesmí do vedlejší dědiny, stejně jako za Brežněva.
Alkohol desinfikuje, okurky se používaly proti moru (vitamín C, ale to tehdy ještě neznali) a navíc, správná okurka je kyselá, tak to taky trochu desinfikuje.

Ovšem dám ti radu. abys měl klidné spaní a mohl vládě (vládám všech zemí světa včetně Indie) poradit, jeď do Běloruska a udělej tam místní šetření, protože jinak plácáš pičoviny.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 8.5.2021 17:22  4620
Doma Bělorusové jsou, ale i tak... jak to, že dávno nevymřeli, pokud bereme, že co česká vláda činí, dobře činí, zavřít obchody, školy, zákaz cestování mimo okres bez bumážky, všechno tohle bylo nutné, aby nás to ochránilo... nebo že by to bylo k ho...? Ale to ne, to není možný, vláda přece chyby nedělá a všechno, co nařídila, bylo správné a pro naše dobro... ;-)
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 8.5.2021 17:08  4619
ZidaneJe to čínský vynález za účelem likvidace kohokoliv. Takže primárně je dobré si stěžovat spíš u výrobce, když jde o chybu ve výrobě. Ačkoliv, chyba je možná to, že úmrtnost není 90%.
Bělorusko? Tam většinou jezdí leda tak do Ruska a většinou jsou doma. Ale všimni si Indii a USA.
A kdoví, co se v Bělorusku děje. Ta země je do značné míry stejně zavřená jako KLDR. A kdo s tím nesouzní, toho zavřou.

(odpověď na odpověď v poště)
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 8.5.2021 16:58  4618
Tak kašlal jsem tuhle, ale to byl takovej ten klasickej, kdy si pak člověk odplivne, příznakem koronáča prej je suchej kašel. No a ten se mi, koneckonců jako celej koronáč, vyhejbá uctivým obloukem.
desdichado Desdichado Najdou Ovar a vláda odvahu a pošlou - Číně fakturu za hospodářské škody? 8.5.2021 16:53  4617
Socani o šest a půl procenta víc než zasloužej, komunisti o šest. Svoloč. Tu opakovanou podporu stavu šikany nouzovýho stavu jim nezapomenu. Bůh odpouští. Já ne.
Ale abys sis stěžoval u Číňanů, to ne, co?

A psal jsem o kašlání ... teda krom na prácu, na tu kašleš imrvére.

[ 4604 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt