Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3577 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 25.2.2020 20:47  3342
ad a) nejspíš se i soukromé stanice musí aspoň trochu něčím řídit. Proto taky nemáme NaziTV a bolševickou TV nahrazuje ruská televize, která je mimo (po všech stránkách).
ad b) tímto bys mohl okecat cokoliv

Okamůra je snad každou chvíli někde a Konvička je blb. V televizi (veřejnoprávní) sice může teoreticky vystupovat kdejaký debil, aby vyvážil (dal zaznít) jiným názorem, na druhou stranu, chtějí vůbec do ČT (když je do voleb daleko)? Takový Zeman a Klaus ČT pohrdají, neb jim neleze do prdele. To taková N@HA nebo Barrandov, to je jiné kafe! (Ten nové počítač je ňáké blbé, podtrhuje mi i kafe.)

Rádio PROGLAS (stejně jako třeba Radio Rubi) vůbec nemá obdobné politické diskusní pořady.

Já se třeba rozhodnu, že si zapnu jakoukoliv televizi … a hovno, hovno, zlatá rybko.

Mimochodem, možná by nebylo špatné vědět za co konkrétně (odůvodnění) Soukup tu pokutu dostal. Za přesolené jídlo v "Soukup vaří, radí, informuje" to asi nebylo.
multilevel multilevel 24.2.2020 22:16  3341
Navíc Soukupovo lezení Zemanovi do řiti má velmi nejistou budoucnost. Pokud vím, v amoku si dovolil Zemana v něčem zkritizovat a dostal svým způsobem kopačky. Takže problém v podstatě se vyřešil sám....
multilevel multilevel 24.2.2020 22:13  3340
elektronická totalita, budiž. Respektive drzé pokusy o elektronickou totalitu, které není kladen odpor (a tudíž mlčení budiž bráno jako souhlas). Takže proč neposouvat hranice, oni to tak chtějí...

Nevím proč by soudruh Soukup nemohl do alelujá prezentovat svoji vlastní pokřivenou pravdu, když

a) není veřejnoprávním médiem, ale soukromou stanicí
b) když věcná polemika a vyvážení odlišných názorů může být prezentováno na jakémkoliv jiném médiu či stanici...

Chcete mi snad tvrdit, že Okamura či Konvička mají ve veřejnoprávní televizi přístup k jakékoliv PRO evropské zprávě a mají ,možnost vyváženě vyjádřit odlišná stanoviska? Ne proto, že by snad měli automaticky pravdu, ale proto, aby si divák laskavě udělal úsudek sám a rozhodl se (třebas způsobem pokus/omyl) najít si pravdu sám? Ne. A slízává snad veřejnoprávní televize za to neustálé pokuty? Ne, ani jednu.

Když bychom tvůj metr, který uplatňuješ na soudruha Soukupa uplatňovali na rádio PROGLAS, tak by z pokut nevylezli. Protože nějaký jiný názor, třebas z hinduistické Bhagavadhíty, od budhistického dalajlamy, indiánských či sibiřských šamanů, Esoterických Rosekruciánů, zastánců školy Rudolfa Steinera, nebo mystické súfijské školy, taky vyváženě neumísují ke každému tvrzení vycházejícímu z křesťanských postojů.... My křesťani máme pravdu a ostatní mají držet hubu a krok...

Buď se rozhodnu, že si zapnu Proglass, nebo se rozhodnu, že si Proglass nezapnu.
Buď se rozhodnu, že si zapnu televizi Barrandov, nebo se rozhodnu, že si tuto stanici nezapnu.
Dokud je tu tato svoboda a zároveň zodpovědnost, čemu budu věnovat pozornost..... pak je jakákoliv represe útokem na moji vlastní svobodu vykurvit si život na základě vlastních chyb. A bránění tomuto, ano máš pravdu....to je totalita
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 23.2.2020 21:37  3339
Teď jeden vyslovil pěkný názor, že žijeme v elektronické totalitě.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 23.2.2020 12:14  3338
Nevím teda, ale podle mne tady vůbec o nějakou pravdu nejde. Pokud tomu správně rozumím, tak jde o to, abych to tak nějak polopaticky přiblížil, že Barrandov uvádí jen názory "strany a vlády", kteréžto jsou brány jako neoddiskutovatelná pravda, kdežto kritika těchto, či jakýkoliv jiný názor, se nepřipouští. Zkrátka soudruh Soukup a soudruh Zeman mají vždycky pravdu a ostatní mají držet hubu a krok. A za to byla udělena pokuta. Soud ale řeší, jestli když soudruh Soukup řekne "dnes je neděle", jestli je skutečně neděle nebo úterý.
multilevel multilevel 23.2.2020 11:46  3337
Nejsme arbitři pravdy pak se naskytuje už jenom možnost, že jsou arbitři nepravdy Pokud ještě existují soudy, kde soudce přemýšlí nestranně, poděkujme za ten zázrak.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 23.2.2020 11:27  3336
Á tak zase, pokud budeme systematicky plevelu trhat lístečky, že zkrátka ani pořádně nevyrostou, kořínky to časem vzdají. Potíž je v tom, že na to má jen málokdo čas. Podhoubí je věc jiná, houba je v podstatě plod.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 23.2.2020 11:24  3335
Nejsme arbitři pravdy, nechápe šéf vysílací rady, že soud zrušil pokutu pro Barrandov
Asi je dobré si předplatit soudy.
Mimochodem, nikdy jsem neměl možnost vidět jakýsi "Týden s presidentem". Přišel jsem o něco, měl bych plakat?
multilevel multilevel 23.2.2020 11:22  3334
Ano, vyhubte houby ale proboha v žádném případě nešahejte na podhoubí. To naopak nechte vesele množit se do alelujá, třebas geometrickou řadou. Vytrhejte plevel, ale nešahejte na jeho kořeny. Ty naopak množte, pokus vytrhnout kořeny kriminalizujte.
A pak se divte, že likvidace jedovatých hub či plevele je nemožná, že stojíte proti hydře, které po useknutí deseti hlav naroste zpětně desetinásobný počet.

#) takový postup je efektivně neefektivní
nezbývá tedy konstatovat, že se nejedná o dosažení záměru (ten je ve skutečnosti opačný...) ale o divadelní frašku a nalhávání si do vlastní kapsy...

Jestliže ve Starém Zákonu najdeme Boží příkazy ke genocidě, nezbývá než Boha obvinit z podněcování nenávisti a ze spolupachatelství z vraždy a válečných zločinů. A jednat. Bible by měla být pouze digitalizovaná a majetkem facebooku. Výzvy k nenávisti vůči jinému etniku pak nekompromisně mazat. To samé Korán, Talmud či Kniha Mormon.
Boha samozřejmě kriminalizovat. Norimberské zákony již uplatnit nelze, takže špagát asi nedostane. Ale několikanásobné doživotní vězení je celkem logickým závěrem.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 19.2.2020 21:39  3333
Ve Starém Zákonu najdeme i Boží příkazy aby ty, či ony Izraeliti vyhladili jako klaté do posledního zbytku, ani kořist si nesměli vzít (což obvykle nedodrželi, nějaký hamižník se našel a pak byl problém). Tihleti islamisti, to je podobná verbež. Něco jako krysy nakažené morem. A ty je zapotřebí vyhubit a vše desinfikovat.
multilevel multilevel 19.2.2020 20:53  3332
Vyhnal penězomněnce, zmaloval jim zadnici bičíkem, čímž alespoň
některé sexuálně excitoval... a "spravedlivě se u toho rozčílil...budiž. Nicméně nezabil je, nezlynčoval, neodsoudil do horoucích pekel.... Láskyplný políček(respektive kanonáda takovýchto políčků...), ale ano jistěže. Lekce. Ne však likvidace.
Naopak právě tímto činem de facto rozhodl o své vlastní fyzické likvidaci, neboť penězoměnci ve stánku božím existovali s vědomím a profitem vládnoucího Říma a vystoupení proti tomuto bylo vzpourou proti pořádkům diktovaným Římem. Tento čin byl jedním z posledních dílků puzzle řízené Ježíšovy sebevraždy a sebelikvidace. Toliko k tvým penězoměncům, neboli komerčním směnárnám v prostoru Chrámu.

Vyhánět ďábla obnáší toliko zbavit ďábla moci nad nějakou lidskou bytostí. Opět to není o likvidaci a odsouzení samotného ďábla.

Přečti si Joba, Znovu si přečti Joba. A opět si přečti Joba. V celém díle nenajdeš jediné rozčilení se Boha nad ďáblem. Jedinou sebemenší sankci vůči ďáblu. Bůh a ďábel jsou zde evidentně partneři. Dobří braši. Kámoši do mariáše. A velmi dobře se baví, když z Joba dělají laboratorní krysu. Kterému na konci příběhu Bůh vylepší terárium, aby kompenzoval podstoupené příkoří. Ďábel Bohu bez problému odporuje a Bůh to přijímá jako výzvu k filozofické dyšputaci. Jakmile se ale Job obrátí na Boha a zeptá se celkem nevinně: Co to kurňa děláš? Boha málem skolí psotník.

Takže když už víme, jaké místo má ďábel v hyerarchii Božích hodnot.... jak si můžeš dovolovat ohrnovat nos nad ďáblem a zplozenci pekla? Koleduješ si o pacifikaci ze strany, odkud bys to vůbec nečekal... :-D
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 18.2.2020 21:46  3331
Ale houby. Ježíš ďábly a jim podobné vyháněl, o nejposlednějším nebyla řeč. Nehledě k tomu, že podobní zplozenci pekel ani nemohou být nejposlednější.
Mimo to Ježíš vyhnal i penězomněnce z chrámu a vůbec mu to nepřišlo nepatřičné.

Pravda, můžeme debatovat o tom, jestli dotyční jsou vůbec lidé, nebo lidé ďáblem posedlí. Když ale vezmeme v potaz, že se ještě nikomu nepodařilo z takového individua ďábla vyhnat, můžeme mít za to, že dotyční jsou ďábly převlečení do podoby člověka, čímž se zároveň chtějí připodobnit Bohu.
multilevel multilevel 18.2.2020 21:34  3330
ono se to vztahuje na lidi (a na dobytek), ale upíry, vlkodlaky, čerty a další zplozence pekel ne. Vidíš, a v tom by sis mohl udělat jasno. Ježíš prohlásil: To, co učiníš nejposlednějšímu, Mě jako bys učinil. Jakmile stavíš zplozence pekla mimo, činíš tím z nich NEJPOSLEDNĚJŠÍ...... Tudíž jakákoliv zloba vůči nim padá na samotného Jéžiše Pána.... Co s tím? (malá rada: nabízí se ignorance, čili psychologické popření. To funguje tady v tomto hmotném světě celkem spolehlivě...)
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 16.2.2020 20:11  3329
Tlumočník popsal mučení vraha vojáka Procházky. Ukázal na Američany a Čechy
No, sice to není zrovna křesťanské, ale není moc důvodů želet Vahidulláha Chána. Na druhou stranu, jde o to, jestli měl vůbec možnost zpívat.
No a co se týče toho křesťanského … ono se to vztahuje na lidi (a na dobytek), ale upíry, vlkodlaky, čerty a další zplozence pekel ne.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 8.2.2020 12:46  3328
Protože Čína je největší exportér. Pokud tam budou pár měsíců zavřené fabriky, tak to pak může být takový domino efekt! :-(
Jo, budeme muset začít něco dělat.
-------------------------------

Mimochodem, zdá se mi to, nebo ten imbecil smrtka získala konečně globální ban? Sem psát nemůže, zřejmě se angažuje jen v klubech, kam může přispívat i anonym a kde to moderátor nemaže.

[ 3577 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt