Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3371 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 5.4.2020 00:29  3396
A pak že člověk nemá na Zeměkouli žádný vliv … Uzavírky způsobené pandemií koronaviru doslova zmenšily pohyb Země
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 5.4.2020 00:13  3395
Kdo nic neprovedl, nemá se čeho bát! (viz d-ment v klubu Politika)
Jako nevím, ale policie má tak nějak za úkol, v případě trestného činu, zjišťovat stopy, podezřelé, případně svědky. k tomu je dobré využívat dostupné prostředky (dřív se to dělalo výhradně vyptáváním). Takže pokud zjistí, že někdo byl v inkriminované době poblíž, budou se o něj, celkem logicky, zajímat víc. Ale tak nějak to neznamená, že dotyčný je už automaticky brán jako pachatel (aspoň u nás, v USA, zvlášť pokud by byl černoch nebo Hispánec asi ano). Po pravdě, bez onoho sběru dat, ať už jakýmkoliv způsobem, se dá jen těžko něco vypátrat.
A představa, že policie nemá nic jiného na prácu než zjišťovat co takový tupan nebo d-ment dělá je paranoidní. Jistě, za bolševika se takto hlídali "nepřátelé státu", ale to je jiná kapitolka. Třeba i kdyby cíleně sledovali mne, budou z toho mít hovno.
A že Google poskytl informaci. No u nás informace pachatelům a podezřelým poskytuje tzv. Neviditelná ruka trhu. Aspoň co se týká velkých ryb. Dežo má v tomto ohledu smůlu.

Jenom by mne zajímalo, jakou má tupan nebo d-ment představu o tom, co vlastně má policie dělat a jakým způsobem má pátrat. Možná by měla jen rozhlásit, aby se pachatel laskavě dostavil a přiznal se?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.4.2020 15:46  3394
Jinak, podle těch čísel o nakažených a mrtvých, bych řekl, že nový čínský vynález coronaviruChin aspiruje na novou španělskou chřipku. To že se takoví tupanové a další ohánějí tím, že to je jen taková chřipečka je dáno jen shodou šťastných okolností. Kdyby byly poměry obdobné jak po první světové válce, bylo by mrtvých nejspíš obdobné množství a ze starých nakažených lidí by nepřežil nikdo.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 4.4.2020 13:46  3393
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-klaus-ekonomika-institut-rady-komentar-analyza.A200403_181728_domaci_maka

tupan sice nadšením quičí jak mi to Tuneltaťka nandal, ale:
Bude pokračovat posilování moci státu. Nastane oslabování volného trhu a svobody jednotlivce. Posilovat budou vlády a centrální banky. Dojde k rozšíření všestranné a trvalé kontroly občanů. Dojde k zesílení státního řízení ekonomiky, píše ve svém sobotním komentáři bývalý prezident Václav Klaus.
V podstatě je to přesně to, o čem tenhle páprda celou dobu, co byl u koryta a snažil se hrát si na velkého kormidelníka, snil a toužil.

No ale zapomněl na jednu zásadní věc o které přitom celou předchozí dobu žvanil a která se dá napsat takto: Neviditelná ruka trhu si to už nějak zařídí a na nějakýho Klausa a Babiša se s klidem vysere. Je to třeba pěkně vidět na náhubcích - vláda neudělala nic a lidi si pomohli i bez vlády. Nakonec se teda může zjistit, že tu vládu ani tak moc nepotřebujem a že takový president by měl naopak platit za to, že ten úřad může zastávat.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 3.4.2020 21:58  3392
Hitler v karanténě
(pro Zidaneho: mluví i o Andrejkovi)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 3.4.2020 19:58  3391
Na příspěvek budou mít nárok všichni živnostníci, nemusí dokládat pokles příjmů
a já, jako obvykle, zas hovno.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 1.4.2020 17:11  3390
Pokoušou? Mají nosit náhubek!
multilevel multilevel 1.4.2020 10:12  3389
levicový/pravicový je jenom iluze a šaškárna. Je to odvádění pozornosti hypnotizéra skrze máváním lesklého přivěšku před očima. Prostě odvádění pozornosti od skutečně podstatných témat. Kdo tu hru chce dál hrát, tak samozřejmě ať si to užije. Brát dětem hračky se nedoporučuje... Akorát vás pokoušou.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 31.3.2020 22:45  3388
Při příležitosti dnešního 30. výročí "bitvy u Trafalgaru“ (nepokoje proti dani z hlavy) bych se chtěl pozastavit nad platností mantry o tom, že levicové vlády daně zvyšují, kdežto pravicové nikoliv. Přijde mi, že v praxi (vzpomínáme na Klause, Kalouska a další teoretické pravičáky) jsou to hlavně tzv. pravicové vlády, které nejvíc zvyšují daně.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 31.3.2020 16:30  3387
Denis Procenko, primář moskevské nemocnice Komunarka, má koronavirus. Minulý týden přitom po nemocnici, která se zaměřuje na léčbu nemocných s koronavirem, prováděl ruského prezidenta Vladimira Putina. Prezidentova kancelář se zatím ke zprávě nevyjádřila.
(Že by?)


Dvě velké výletní lodi se zatím marně snaží získat od floridských úřadů povolení přistát, aby mohly na americkém pobřeží vysadit stovky nemocných s koronavirem a čtyři mrtvé pasažéry. Floridský guvernér Ron DeSantis zatím přistání odmítá s odkazem na nedostatek zdravotnických kapacit, o řešení jedná s Bílým domem. Na lodích je celkem přes 2500 lidí, z nichž 190 je nemocných.


Lidé z nejbližšího okolí premiéra Andreje Babiše (ANO) prošli dnes preventivními testy na koronavirus. Mluvčí vlády Vladimír Vořechovský řekl, že testováno bylo zhruba 15 lidí, kteří přicházejí s Babišem pravidelně do styku. Testy provedli zdravotníci přímo ve Strakově akademii.
"Stalo se tak poprvé po měsíci od propuknutí epidemie," uvedl Vořechovský. Zda budou testy opakovány a zda to bude pravidelně, nevěděl.
"Byla to prevence. Testováni byli lidé z kabinetu, ochranky, tiskového odboru, lidi, kteří jsou s premiérem v každodenním kontaktu," uvedl.
(Informace pro Zidaneho -stát se stará o to, aby Babiš byl zdravý!)


Evropští sázkaři nemají v době pandemie koronaviru příliš na co sázet. Fotbal i další sporty se zastavily, už se nehrají ani bez diváků. S jednou výjimkou. Pokračuje běloruská fotbalová liga, která se tak stala posledním útočištěm těch, kteří si bez sázek nedovedou svůj život představit.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 27.3.2020 19:03  3386
Milujme bratrský čínský lid a děkujme moudré Komunistické straně Číny!
Imunolog: Není vyloučeno, že koronavir unikl z laboratoří v Číně. Je velmi zvláštní.
(no dobře, je to kapánek konspirativní, ale žlutým soudruhům by to bylo podobné)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 27.3.2020 18:34  3384
Děkujeme bratrskému čínskému lidu za to, že nám sem nezištně dopravili takovéto svinstvo!
http://www.msn.com/cs-cz/zpravy/koronavirus/lékaři-zveřejnili-video-které-ukazuje-jak-koronavirus-muži-zničil-orgány/ar-BB11MWsj?ocid=spartanntp
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 25.3.2020 18:25  3383
Česko platí Číně miliardy. Peking získal 300 tun zdravotnického materiálu od Kataru jako dar
Ach ti zlí novináři co nenávidí bratrský čínský lid a jeho proszíravou vládu!!

To snad ani nemá cenu komentovat.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 23.3.2020 21:50  3382
Zeman promluvil. Raději měl mlčet. Nenávist, rozdělování a propagace Číny

Po dvou týdnech mlčení promluvil prezident Zeman ve čtvrtek večer k divákům televize Prima. Kdo čekal řeč státníka, mýlil se. Pandemie koronaviru Zemana nezměnila. Neodpustil si útoky a peskování a do nebe vynášel Čínu, jež je za šíření viru ve světě s vysokou pravděpodobností odpovědná.

Okolnosti projevu. První. Na sociálních sítích i mimo ně se hodně mluvilo o tom, že když je země v úzkých, v krizi, "hlava státu" zaleze, jako by ani neexistovala. Po vyslechnutí projevu můžeme s čistým svědomím říci: měla zůstat zalezlá, co předvedla, to byla ostuda.

Ani v době, kdy je národ zkoušen, nejvyšší ústavní činitel nevynechal příležitost rozdělovat, vyvolávat nenávist, vyřizovat si účty. A poklonkovat Číně. Falešně pak znělo přání, "abychom se měli rádi, abychom k sobě byli laskaví a vstřícní, abychom pomáhali jeden druhému a abychom dokázali v této těžké době svoji lidskost". Zeman právě tohle nedokáže.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 23.3.2020 21:40  3381
Další změna pro seniory: Velké obchody jim vyhradí čas od 8 do 10, malé nemusí
Tyhlety neustálé změny, s intervalem průměrně 1× denně, každého jenom otravují.

Ale je možné, že vláda (nebudeme ju podezřívat z toho, že ve skutečnosti je naprosto bezradná a nekoncepční) to dělá schválně, aby obyvatelstvo státu a jeho národy udržela ve střehu. … A lidi s alzheimerem si to stejně nezapamatují.

[ 3371 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt