Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3417 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 2.6.2020 21:25  3442
Transgender modelka čeká dítě se svým partnerem. Muž se pomalu připravuje na porod!
Doba se změnila a my naštěstí žijeme v době, jsou transgender lidé společností akceptovány. Díky moderní medicíně mohou mít navíc i děti a založit rodinu.
Docela by mne zajímalo, co je za štěstí doba, kdy čím větší úchyl a dement má větší práva a ti, co jsou celkem normální jim to ještě platí a tváří se hrozně šťastně (a litují, že nejsou taky úchylní, neb jsou nemoderní).

Pravda, je tu jedna výjimka. Pedofilem může být jen ten, kdo má prachy nebo vysokou funkci.

A lháři jsou radostně voleni do funkcí. Čím víc někdo lže, tím vyšší funkce. Jestli má nějakou vizi, nebo ideu, to je spíš na obtíž.

Historie tuto dobu jednou označí za morální dno.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 1.6.2020 18:39  3441
Po pravdě, jak se tu (na Lopuchu) fanaticky nenávidí Gréta Thunbergová, překvapilo mne, jak její matka Malena Ernman (operní pěvkyně a zpěvačka) už před 11 lety vypadala staře. Jestli to dělá ta zima a tma přes zimu?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 30.5.2020 15:49  3440
Miliardář si choval stádečko nezletilých dívek
Kdo si vzpomíná na plané debaty v klubu LvP, že když má člověk větší příjmy a míň (procentuálně míň jak ten s nízkými příjmy) odevzdá státu, tak zaměstná nějakého zahradníka, tak toto bude nejspíš ten případ.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 30.5.2020 11:13  3439
No já nevím. Já sice slyšel, že udělala kariéru vleže, jenže na to vůbec nevypadá, není to ten typ. Se spíš divím, že si o ňu vůbec někdo opřel kolo. Vždyť i ta sprostota a zloba se jí promítla do ksichtu. Dobře, před 40 lety asi vypadala líp, ale v době, kdy se proležela až na úřad vlády, tak už ta zloba na ní byla vidět.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 30.5.2020 06:02 - Odhlášení (09:36) 3438
Tak chlapi asi myslí rozkrokem :-)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 30.5.2020 04:00  3437
Soud uznal expremiéra Nečase vinným z křivé výpovědi
Já furt nedokážu pochopit, že vyměnil svou manželku za, po všech stránkách, horší model. Čím si ho ta čúza vlastně omotala kolem prstu? Je škaredá, starší než jeho zákonná, vařit určitě neumí, děcka s ňó nemá, je sprostá … fakt, nechápu. Akorát ho přivedla do neštěstí.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 24.5.2020 18:18  3436
Tatéři se v pondělí vrátí do salonů. Bojí se ztráty klientů
aneb neplacená(?) reklama na něco tak naprosto zbytečného a ošklivého jako je tetování. Dobrovolně si nechat zohyzdit tělo a ještě za to platit.
Neříkám Maorové, jenže to je úplně něco jiného a s nápisem "Kuřecí polévka s nudlemi" (čti "Velký Mao přeje hodně štěstí") to má hovno co společného.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 24.5.2020 16:51  3435
No, ty vole!Nečas se hádal s Nagyovou, že inkasuje peníze za schůzky s ním, tvrdí Šlachta
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/slachta-necas-nagyova-penize-za-schuzky-babis-nouzovy-stav-statni-zakazky.A200522_102656_domaci_kop?zdroj=vybava_recombee (to tady nechám pro ostudu, když ti blbci nedají odkaz rovnou)

Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta tvrdí, že expremiér za ODS Petr Nečas věděl, že Jana Nagyová, vrchní ředitelka jeho kabinetu a jeho současná druhá manželka, inkasovala 50 tisíc korun, když někdo chtěl schůzky s předsedou vlády. „Věděl to. Věděl i to, že za ní chodí kmotři,“ řekl Šlachta v rozhovoru pro Týdeník Echo.
Nečas se hádal s Nagyovou, že inkasuje peníze za schůzky s ním, tvrdí Šlachta
22. května 2020 11:31
Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta tvrdí, že expremiér za ODS Petr Nečas věděl, že Jana Nagyová, vrchní ředitelka jeho kabinetu a jeho současná druhá manželka, inkasovala 50 tisíc korun, když někdo chtěl schůzky s předsedou vlády. „Věděl to. Věděl i to, že za ní chodí kmotři,“ řekl Šlachta v rozhovoru pro Týdeník Echo.

Fotogalerie
3
Jana a Petr Nečasovi před jednáním Vrchního soudu v Praze (14. září 2017) | foto: Dan Materna, MAFRA
„A ne, že on by jí diktoval a odpovídal: Tohle nejde. Mluvil s ní jakoby v podřízené roli,“ tvrdí Šlachta, jenž velel elitní policejní jednotce v době razie na Úřadu vlády v roce 2013, která vedla k pádu Nečasova kabinetu.
Šlachta, který požádal v roce 2016 o odchod do civilu a pak přijal nabídku na post náměstka generálního ředitele Celní správy ČR, o tom, že Nagyová podle něj inkasovala peníze od těch, kteří se chtěli setkat s Nečasem, mluví v knize Třicet let pod přísahou, kterou s ním napsal novinář Josef Klíma.
„Nedalo se to použít. Sdělil nám to při vytěžení jeden informátor, že takhle to chodí a že on ty peníze musí dát taky,“ řekl Šlachta Týdeníku Echo, proč se tato věc neobjevila i u soudu. Šlachta tvrdí, že se kvůli těmto penězům Nečas se svou pozdější manželkou pohádal. „Premiér v podstatě říkal, že je špatně to takto dělat,“ tvrdí bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.
iDNES.cz požádal bývalého premiéra o reakci na Šlachtovo tvrzení a jestli se případně bude nějak bránit tomu, co o něm bývalý šéf ÚOOZ tvrdí.
V současnosti Nečas čelí obžalobě z křivé výpovědi ve prospěch své druhé ženy. Bude se u soudu zpovídat kvůli dvěma výpovědím, které učinil v kauze zneužití Vojenského zpravodajství. Vedoucí Nečasova kabinetu podle pravomocného rozsudku nezákonně zaúkolovala vojenské zpravodajce, aby sledovali premiérovu tehdejší manželku Radku.
Šlachta v rozhovoru mluví i o tom, zda někdy nezapochyboval o zásahu na Úřadu vlády. „Stokrát jsem se ptal sám sebe: Mělo smysl do toho jít? Měli jsme dost nabito? Neměla realizace proběhnout jinak? Copak si myslíte, že jsem magor, který nad takovými věcmi nepřemýšlí? Něco bych dnes udělal jinak. Samozřejmě tiskovku. Neměli jsme žádného poradce, který by nám řekl: Kašlete na to, nevystupujte,“ uvedl bývalý šéf protimafiánského útvaru.

Šlachtovi vadí zakázky z Číny za nouzového stavu
V rozhovoru se také Šlachta distancuje od toho, aby byl spojován se současným premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem. „Já mám stigma Babišova člověka. Přitom lidi, co mě znají, dobře vědí, jak jsem na tom názorově,“ říká. „Samozřejmě že kdybych v ÚOOZ zdědil kauzy o Babišovi, tak na nich děláme. Vyzývám tady každého, ať mi ukáže jednu věc, kterou jsem udělal pro Babiše,“ prohlašuje Šlachta.
Za chybu považuje, když věřil současnému premiérovi v boji o policejní reorganizaci s exministrem vnitra Milanem Chovancem za ČSSD.
Hodnotí i počínání současné vlády. „Daňové úniky fakticky vymizely. Tady velmi pomohla kontrolní hlášení. Naopak když budeme mluvit o státních zakázkách, tak co se dělo za nouzového stavu, ty zakázky z Číny, to je něco hrůzostrašného. Kde jsou orgány činné v trestním řízení? Tam už měli být naskákaní, padni komu padni. Já bych se nezastavil před ničím. Jestli Babiš s Hamáčkem veřejnosti vykládali, jací budou bojovníci proti korupci, tak na tom není zbla pravdy,“ prohlásil Šlachta v rozhovoru pro Týdeník Echo.
Šlachta tvrdí, že dostal i nějaké nabídky, aby šel do politiky, ale nechce být zatím konkrétní. „S Babišem nebudu mít nic, leda snad že bych se vyhraňoval proti němu a proti jeho systému vládnutí,“ řekl bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 24.5.2020 00:09  3434
Kim Čong-un: Něco tu nehraje, říká jeho kontroverzní americký přítel!
Ano, kam se poděla hudba?
A ne, že je něco špatně. Špatně je celý tamten režim. Takže, pokud to končí, bude pro svět jen dobře.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 16.5.2020 19:26  3433
tupan nedávno tvrdil a chtěl i střílet (tohleto řešení je jeho oblíbeným), že za socialismu nebyly (nebo nemohly být) potraviny kvalitnější než dnes. Samozřejmě že byly:
Ikona socialistických bufetů. Proč byl kdysi pochoutkový salát z papíru lepší než dnes (a nejen on)
A kromě toho neexistoval zde takový palmový olej a další vymoženosti. A, pochopitelně, potraviny byly i za první republiky kvalitnější než dnes. Jiná věc jem že za bolševika i za první republiky (ale i za císaře pána) se prodávalo občas i "prošlé" zboží, ale to je dnes taky a ještě se dováží z Polska, kde to kupují ve Švýcarech z vyřazených zásob, které jsou určeny na zkrmení pro dobytek a ne pro lidi. Ale u nás do Lidlu je to dobrý.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 9.5.2020 22:08  3432
Nová záhada: Vědci zjistili, co dělá v těle koronavirus. Nikdo neví proč!
Obyčejná chřipečka?
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 9.5.2020 02:26  3431
Zeman poslal Putinovi dopis. Litoval, že si nemohou připomenout konec války společně
Achchchchch, oko nezůstalo suché!
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.5.2020 18:49  3430
Sovětsko náš vzorDvě mrtvé lékařky a doktor „vypadli z okna“: Jsou to vraždy, Putin lhal, míní český expert.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.5.2020 14:56  3429
Mocný Putinův spoluhráč se střelil do hlavy pistolí, kterou dostal kvůli koronaviru
Bosov údajně zbraň dostal pro vlastní ochranu v případě, že by v zemi kvůli koronavirové krizi došlo k občanským nepokojům a útokům na movité Rusy.
Asi tupanův bratr? Ale jestli to správně chápu, tak udělal pro svět konečně něco užitečného.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.5.2020 13:13  3428
Soudruzi už chtějí zase měnit dějiny?

[ 3417 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt