Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3309 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 19.2.2020 20:39  3333
Ve Starém Zákonu najdeme i Boží příkazy aby ty, či ony Izraeliti vyhladili jako klaté do posledního zbytku, ani kořist si nesměli vzít (což obvykle nedodrželi, nějaký hamižník se našel a pak byl problém). Tihleti islamisti, to je podobná verbež. Něco jako krysy nakažené morem. A ty je zapotřebí vyhubit a vše desinfikovat.
multilevel multilevel 19.2.2020 19:53  3332
Vyhnal penězomněnce, zmaloval jim zadnici bičíkem, čímž alespoň
některé sexuálně excitoval... a "spravedlivě se u toho rozčílil...budiž. Nicméně nezabil je, nezlynčoval, neodsoudil do horoucích pekel.... Láskyplný políček(respektive kanonáda takovýchto políčků...), ale ano jistěže. Lekce. Ne však likvidace.
Naopak právě tímto činem de facto rozhodl o své vlastní fyzické likvidaci, neboť penězoměnci ve stánku božím existovali s vědomím a profitem vládnoucího Říma a vystoupení proti tomuto bylo vzpourou proti pořádkům diktovaným Římem. Tento čin byl jedním z posledních dílků puzzle řízené Ježíšovy sebevraždy a sebelikvidace. Toliko k tvým penězoměncům, neboli komerčním směnárnám v prostoru Chrámu.

Vyhánět ďábla obnáší toliko zbavit ďábla moci nad nějakou lidskou bytostí. Opět to není o likvidaci a odsouzení samotného ďábla.

Přečti si Joba, Znovu si přečti Joba. A opět si přečti Joba. V celém díle nenajdeš jediné rozčilení se Boha nad ďáblem. Jedinou sebemenší sankci vůči ďáblu. Bůh a ďábel jsou zde evidentně partneři. Dobří braši. Kámoši do mariáše. A velmi dobře se baví, když z Joba dělají laboratorní krysu. Kterému na konci příběhu Bůh vylepší terárium, aby kompenzoval podstoupené příkoří. Ďábel Bohu bez problému odporuje a Bůh to přijímá jako výzvu k filozofické dyšputaci. Jakmile se ale Job obrátí na Boha a zeptá se celkem nevinně: Co to kurňa děláš? Boha málem skolí psotník.

Takže když už víme, jaké místo má ďábel v hyerarchii Božích hodnot.... jak si můžeš dovolovat ohrnovat nos nad ďáblem a zplozenci pekla? Koleduješ si o pacifikaci ze strany, odkud bys to vůbec nečekal... :-D
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 18.2.2020 20:46  3331
Ale houby. Ježíš ďábly a jim podobné vyháněl, o nejposlednějším nebyla řeč. Nehledě k tomu, že podobní zplozenci pekel ani nemohou být nejposlednější.
Mimo to Ježíš vyhnal i penězomněnce z chrámu a vůbec mu to nepřišlo nepatřičné.

Pravda, můžeme debatovat o tom, jestli dotyční jsou vůbec lidé, nebo lidé ďáblem posedlí. Když ale vezmeme v potaz, že se ještě nikomu nepodařilo z takového individua ďábla vyhnat, můžeme mít za to, že dotyční jsou ďábly převlečení do podoby člověka, čímž se zároveň chtějí připodobnit Bohu.
multilevel multilevel 18.2.2020 20:34  3330
ono se to vztahuje na lidi (a na dobytek), ale upíry, vlkodlaky, čerty a další zplozence pekel ne. Vidíš, a v tom by sis mohl udělat jasno. Ježíš prohlásil: To, co učiníš nejposlednějšímu, Mě jako bys učinil. Jakmile stavíš zplozence pekla mimo, činíš tím z nich NEJPOSLEDNĚJŠÍ...... Tudíž jakákoliv zloba vůči nim padá na samotného Jéžiše Pána.... Co s tím? (malá rada: nabízí se ignorance, čili psychologické popření. To funguje tady v tomto hmotném světě celkem spolehlivě...)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 16.2.2020 19:11  3329
Tlumočník popsal mučení vraha vojáka Procházky. Ukázal na Američany a Čechy
No, sice to není zrovna křesťanské, ale není moc důvodů želet Vahidulláha Chána. Na druhou stranu, jde o to, jestli měl vůbec možnost zpívat.
No a co se týče toho křesťanského … ono se to vztahuje na lidi (a na dobytek), ale upíry, vlkodlaky, čerty a další zplozence pekel ne.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 8.2.2020 11:46  3328
Protože Čína je největší exportér. Pokud tam budou pár měsíců zavřené fabriky, tak to pak může být takový domino efekt! :-(
Jo, budeme muset začít něco dělat.
-------------------------------

Mimochodem, zdá se mi to, nebo ten imbecil smrtka získala konečně globální ban? Sem psát nemůže, zřejmě se angažuje jen v klubech, kam může přispívat i anonym a kde to moderátor nemaže.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 8.2.2020 11:39  3327
No jo, hlad je sviňa. A ještě horší je, když hlad není a člověk přitom dva dny nejedl.
multilevel multilevel 7.2.2020 10:00  3326
Ne, sám si okusoval nehty a trošku to přeťáp....
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 6.2.2020 18:31  3325
Všemi devíti? Desátý mu sežral soused?
multilevel multilevel 4.2.2020 15:23  3324
Škoda je dobrýho člověka. Přesnější citace je: Škoda je dobrýho člověka, který skončil kdekoli jinde, než-li v mé spižírně. Tohle každý kanibal podepíše všemi devíti....
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 20.1.2020 19:17  3323
Tak Kubera se nám uhulil k smrti. No, dělal chytrýho a fčil má, co chtěl. A škoda ho není. Byl to jeden z velkých demagogů naší politické scény. Škoda je dobrýho člověka.

---------------------

Ty vlaječky v EU -> nevím sice detaily, ale svým způsobem to má opodstatnění. Jednak tam mají makat "pro společné blaho" a ne jenom přihrabávat na svou kopku hnoje, byť by se nám to líbilo, a dvak, komouši ani modří ptáci a další u nás taky nemají na poslaneckých lavicích hvězdu nebo modrýho ptáka či cokoliv.
A krom toho, každý si může svou vlaječku vytetovat na čelo, aby se hned vědělo o koho jde a že se s ním má či nemá smysl bavit.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 15.1.2020 19:19  3322
Jako možné zachování památky se jeví demolice stavající klenby a vybudování spojující kopule podepřeně čtyřmi minarety.
Z časového, finančního a bezpečnostního hlediska, by bylo nejlepší stavbu demolovat a prostor asanovat, což by se do olympiády v roce 2024 dalo s Alláhovou pomocí stihnout. Doporučil pařížský statik Mohamed Hasan Alí al-Debilí

Já nevím, vy taky skočíte na každou kravinu...

-------------------------

Mimochodem, samořídící auta, ve sci-fi to bylo už před mnoha a mnoha lety.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2020 12:09  3321
Střelba v Ostravě. Ano, měl nelegální zbraň. Ale je stejně pozoruhodné, jak se taipanovci ukájejí v představách, jak by při volném prodeji zbraní, tak jak to je mnohde v USA, bylo v čekárně snad 5 "slušných" lidí, kteří by útočníka zastřelili (možná i dřív, než by vytasil zbraň). Pozoruhodný je i předpoklad, že by si zbraň kupovali především ti slušní a pošuci by si asi pořizovali zbraň i nadále nelegálně a tudíž složitě. Aspoň tak se mi ty jejich myšlenky jeví. Přitom je evidentní, že pokud by měl snadnější přístup ke zbrani slušný člověk, bude ji mít i ten pošuk. A ten má větší motivaci.
Příklady "jak to báječně funguje v USA" jsou k hovnu. Je to vidět na tom, kolik kdejaký střelec vždy zlikviduje lidí, než ho někdo odbachne. A většina těchto střelců, možná všichni, si zbraň koupila zcela legálně, eventuálně půjčila od tatínka. Čili, nefunguje to.

-----------------------

No a jako perlička, ti chytřejší si koupí rakety a budou sestřelovat letadla hned u letiště, jako to dělají v Íránu.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 8.12.2019 11:35  3320
Popadla vás nákupní horečka. Dejte jí volný průchod, naštěstí nejste v situaci, kdy musíte obracet každou korunu. Není ale vhodný čas na nákup auta.
Ty vole, keré blb ty horoskopy vymýšlí?
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 26.11.2019 18:47  3319
Problematika dětských a pubertálních vrahů je zjevně širší téma a sám zákaz držení palných zbraní ji z principu nevyřeší. Představuji si to tak, že takovej pubertální vrah je v podstatě loser a chcípák, kterého rodiče chránili před veškerým myslitelným stykem s realitou. Hlavně se nezašpinit, hlavně se nepoprat s klukama, hlavně se necicmat s holkama, hlavně žádné zbraně, hlavně žádné násilnické hry na počítači*, hlavně vlastně nic. A tenhle nešťastník, co měl všechno zakázaný, pak najednou někde přijde ke zbrani. A najednou má dojem, že to celému světu oplatí, protože doteď všichni vnucovali svoji vůli jemu a teď vnutí on svoji vůli jim. I kdyby je měl zabít.
IMHO pičovina. Ale pěkná ukázka jednoduchého myšlení, snaha "vidět problém někde jinde, především u těch, kterým říkáme levičáci," ti mohou za všechno, jsou horší jak židozednáři a ilumináti. On už ten pojem "měl všechno zakázaný" je divný. Na druhou stranu, v takovém USA přijde ke zbrani vcelku snadno - jde a koupí si ji.

*Uvádí se, že oblíbenou zábavou mladých masových vrahů a násilníků jsou násilnické počítačové hry. Taková ta touha "na vlastní kůži zažít jaké to je někomu vykopnout mozek z hlavy."

[ 3309 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt