Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3483 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.7.2020 22:38  3508
830e
Docela by mne zajímalo, jak někdo (myšleno normální člověk) může ušetřit 830 € týdně. To by totiž znamenalo, že normálně utratí přes 4000 € za měsíc - a kde bych na to vzal? Kdybych ušetřil (skutečně ušetřil) 830 € týdně, nemusel bych chodit do roboty a ještě by mi dopláceli, nebo co. Fakt jako, kdo vymýšlí takový pičoviny, ten musí být skutečně dobře placen a přitom nemá vůbec nic na práci.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.7.2020 16:12  3507
Kdysi kdesi býval klub o léčbě stravou, nebo tak nějak. Ale už nevím, jestli tady nebo na Lapu. V každém případě jsem ho nedohledal, tak si to dám sem:

Chlapec se celý život "cpal" mastným a sladkým. V 17. letech mu to tělo vrátilo!
V den, kdy slavil 17. narozeniny, byl hoch úplně slepý. Lékaři o jeho případu informovaly v medicínských žurnálech, roli rodičů ale nezmiňují. Přesto jsou šokovaní tím, jak si chlapec zničil zdraví.

Další testy totiž prokázaly nejen pokračující nedostatek vitaminu B12 a D, ale i sníženou hodnotu minerálů v kostech, nízké hodnoty mědi a selenia a vysokou hladinu zinku.

Právě díky tomu lékaři usoudili, že za ztrátou zraku stojí životospráva, kterou hoch vedl několik dlouhých let. Dodali, že pokud je podobný případ zachycen včas a pacient spolupracuje, lze zhoršující se problémy léčit. V tomto případě ale mladík nespolupracoval, a ztráta zraku je u něj trvalá.


Docela by mne zajímalo, k čemu měl/má rodiče? A když už jsme u té rasy, dnes to je populární, neuvádí se to, ale tipoval bych na bílého a majetkové poměry rodiny nebudou nejhorší.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.7.2020 15:45  3506
Mary Kay Letourneau: Učitelka, která svedla nezletilého žáka, zemřela
(Krabičáci určitě nemají) Na tento příklad kapitalistické prohnilosti si ovšem nepamatuju. Dost možná nebyl dostatečně prohnilý na to, aby to intensivně propírali.

A taky, jaké blaho, neexistoval Plesk, Poblitý svět, Ach a další *píp*!
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 8.7.2020 10:52  3505
Za což ovšem můžou i ovce tyhlety influtento na instáči nekriticky sledující a cokoliv influencer řekne, je slovo Boží... v téhle restauraci se nedá žrát? Ne aby se zeptali na názor i jinde nebo to třeba šli vyzkoušet, jejich influencer řekl, že je to hnus, tak je to hnus a musíme to šířit dál... a když něco influencer pochválí, oni to nekriticky chválej taky... ovce, nic víc.
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 8.7.2020 10:51  3504
Desdichado [3502]: Tak bych jí nedal žádnou podporu ani nic. Jsi příliš sexy na práci, tak jsi jistě příliš sexy i na nějakou podporu. AŤ tě živí kdo chce.

Desdichado [3503]: Tohle "influtento" je systém že přijde takovej do restaurace a řekne "dejte mi jídlo zadarmo a já vás za to pochválím na instagramu a udělám vám tam reklamu." A mezi řádky tím naznačí "a když mi najíst zadarmo nedáte, řeknu, že je to tu hnus humus a nedá se tu žrát a lidi vám chodit nebudou a to nechcete..."

Prostě většina influtento jsou lemry líný práce se štítící a myslící si, že se budou živit tím, že někam přijdou, udělají pár foteček, vychválej to "na instáči" a dostanou za to od majitelů první poslední. No a když jim majitel nevyhoví... viz výše.
Klackem takové hnát.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 7.7.2020 18:56  3503
Šokující smrt mladé influencerky: Blízcí tají, co se stalo krásné dívce (†16)
Sice furt nechápu co to je jako to influxyz (a o nějakém ŤikŤoku jsem slyšel už podruhý), ale z textu se nezdá, že by měla páchat sebevraždu. Že by nějaký čínský/ruský agent? Drogy a nezřízený sex?
Anebo to influxyz musí být strašné vopruz.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 7.7.2020 18:48  3502
Plastiková Barbie tvrdí, že nemůže normálně pracovat. Je na to prý až příliš sexy!
Taky si myslím, že nemůže normálně pracovat. Ale sexy mi nepřijde ani nedopatřením.

...

No, možná tak o půlnoci v tunelu, když bude 100 metrů ode mne.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 7.7.2020 02:47  3501
Zidanety jsi genderový rasista!! *-D

Ale smíšená čtyřhra, to už je jiný kafe. A není to vždycky o tom, že ta ženská to tam kazí. ;-)
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 7.7.2020 01:06  3500
Pamatuju totiž, když Williamsky (Serena a Venus) začínaly kariéru, tak někdy v -nácti měly plnou hubu toho, že by měly hrát s chlapama, mezi ženami že nebudou mít konkurenci...

No, pak si s nima zahrál Karsten Braasch, hráč ze začátku třetí stovky žebříčku mužů a vyběhl s nima jak se smradlavou rybou:

Na Australian Open 1998 odehrál proti sestrám Venus a Sereně Williamsovým další z tzv. bitev pohlaví, když mu tehdy patřila 203. příčka žebříčku ATP. Proti každé ze sester odehrál set a oba z nich hladce vyhrál, proti mladší Sereně 6–1 a nad zkušenější Venus 6–2.[2] Příprava na zápas podle Braasche spočívala v ležérním golfu odehraném ráno před soubojem a několika pivech s limonádou.[3]. Jedním z novinářů byl charakterizován jako „chlap, jehož středobodem tréninkového režimu je krabička cigaret a více než dvě lahve vychlazeného ležáku.“[4]

A přitom SW (ano, ta nabušená osvalená kredenc) byla za pár let dlouhodobá ženská jednička... a stejně si myslím, že i kdyby hrála s chlapem ve své nejlepší formě, tak drtivá většina chlapů z první stovky by si ji namazala na chleba.
Rozdíly ve fyzičce a nejen ve fyzičce tam totiž prostě jsou, ať se to ženám líbí nebo ne.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 7.7.2020 01:05  3499
Je to "měli", protože chlapi! :-D Ale jako, prostě to mám z toho, že ta věta původně zněla jinak bez chlapů podmětných a úprava nebyla dotažena do konce. °-)
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 7.7.2020 01:00  3498
Desdichado [3496]: Tak zase "běhat chlapi a mužatky vyhnaný práškama spolu" by bylo naopak svým způsobem férovější než kdyby mužatky běhaly (ano, Desdi, tvrdé, mužatka dle vzoru žena, ač to kolikrát na pohled má do ženy daleko) s opravdovejma ženama. To by dobíhaly o deset sekund dřív a bylo by to velmi "motivační" pro ty nezobající sportovkyně, vědět, že stejně nevyhrajou... a proto si myslím, že "mužatky" nikdy nebudou chtít soutěžit společně s chlapama - tam by jim zobáníčko tak možná pomohlo se s chlapama jakžtakž srovnat, ale neměly by výhodu jako mezi ženskejma...
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 7.7.2020 00:14  3497
Teď nevím, jestli je mužatka "měly" nebo "měli". Jsem z té genderové rovnoprávnosti naprosto vedle.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 7.7.2020 00:13  3496
Povolit doping? Nejspravedlivější řešení, je přesvědčený slavný český jubilant
Machura bod. Má pravdu úplně ve všem. (pravil tupan)


Já nevím. Mně to přijde jako pičovina. To pak totiž nemá vůbec smysl. Stačilo by porovnat preparáty a stanovil by se vítěz, ne? I když, řešilo by to problém co se sportovci po konci kariéry. Většina by na ty jedy totiž brzo vychcípala.

Vzato do důsledků - půlka veslařů by se třeba lopotila veslováním a vítěz by vesele dojel první, protože by měl v lodi motorek. To je taky forma dopingu (a ne tak drastická). Anebo by teda měly třeba běhat chlapi a mužatky vyhnaný práškama spolu. Stejně by to nebyly plnohodnotný ženský.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 6.7.2020 15:46  3495
Vyloženě podněcují rasovou nesnášenlivost a nenávist a zároveň potlačují názory, které nejsou v souladu s jejich. Neomarxistická pakáž se snaží opět zavést nové pořádky a pravdy.

Z těch všech nenávistných keců jsem pochopil jediné - kdo se nám nehodí, kdo nesouzní s naším názorem, s kým nesouhlasíme, atd., to je neomarxista! Zanedlouho se dozvíme, že i nacisté byli (neo)marxisté? Nebo ti do toho nepasují, protože to byli rasisté? Takže rasista je dnes dobrý, protože není neomarxista a všichni ti, kteří jsou proti rasismu (tomu skutečnému i tomu vnucovanému) jsou neomarxisté?

Teplouši jsou tudíž neomarxisté, protože bojují proti rasové nenávisti vůči buzerantům. Tato vcelku logická úvaha má však několik vad na kráse:
1) Buzeranti nejsou rasa, aspoň to dosud žádné genetické výzkumy nedokázaly. Dokonce ani frenologie ne.
2) Hodně "nenávisti" vůči buzerantům je dáno zkrátka tím, že se prohlašují za něco, co nejsou (spása lidstva) a chtějí práva, která jim jednak nikdo nebere a dvak, z principu věci nejsou možná a to i kdyby to dali do světové ústavy. (Například pouze ve sci-fi filmech si vystačili bez samců, třeba taková Sexmise - a stálo to tam za hovno)
3) Marx by se asi strašně divil. (Což platí všeobecně.)

X) Putin s dědici Maa z toho mají strašnou prdel a islamistům to je u prdele (byť ta je nečistá).
zidane Zidane Není umění být hulvát, umění je - poslat člověka někam tak,že se tam těší 5.7.2020 20:13  3494
Desdichado [3493]: Buršová slušná kráva, "škoda, že jsem taky nebyla v koncentráku...", kdyby tam byla, to by jinak mluvila...

[ 3483 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt