Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3577 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 14.10.2019 20:22  3314
My, co jsme už víc jak 2 roky neviděli v televizi žádný pořad (program), o tom nic nevíme. ;-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 14.10.2019 13:46  3313
DesdichadoKupodivu to říkali na ČT24 ten den, kdy natáhla bačkory.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 12.10.2019 15:52  3312
O tom, že by Chramostová byla horlivá STBačka nic nevím. Nějaký doklad?

Ale že řada lidí Chartu nepodepsala kvůli tomu, že ju podepsali někteří bývalí horliví bolševici odstavení po roce 1969, to vím. (A taky je mi známo, že tito bývalí bolšáni se nikdy neomluvili, natož těm, kterým osobně ublížili).

Složky a různá lejstra STB, KSČ, LM a dalších se zvesela pálily už někdy 20-21 listopadu 1989 a nešlo s tím nic dělat, soudruh milicionář sice asi tušil že si už nebude dál hrát na vojáčka, ale furt měl v ruce samopal. Jestli i s ostrými, to se raději nezjišťovalo. Inu, byla kurevská zima tou dobou, soudruzi se potřebovali zahřát, když je najednou přestala hřát nehynoucí láska pracujícího lidu a sovětských soudruhů.
sextant sextant 12.10.2019 04:30  3311
Ten kdo pamatuje "sametovou" revoluci a vše okolo si jistě vzpomene, že teprve po půl roce se začal někdo zajímat o složky StB. Pročpak asi? Aby bylo dost času na zničení složek, které by z disidentů udělaly zločince. Neskartovalo se všechno, ale to důležité proletělo komínem. To co zbylo bylo už nedůležité a taky se muselo něco nechat, aby se historici měli v čem šťourat. Přece StB byli profesionálové a ti věděli dobře čeho se zbavit.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 12.10.2019 03:53  3310
Třeba Chramostová byla dobrovolná a horlivá STBačka, pak podepsala chartu, a všichni se můžou posrat. Hnus.
sextant sextant 11.10.2019 23:27  3309
Disidenti mně vysloveně serou. Teď se množí jak houby po dešti a chtěli by, aby před nimi všichni padali na zadek Kdo ví, jak to s tím jejich disidentstvím vůbec bylo. Hodně lidí dnes bude tvrdit, jak byli diskriminování komunisty, ale že byli ulejváci a nemakačenkové o to mlčí.
Na mně to dělá dojem jako v tom v tipu o Slovenském národním povstání. 50 000 jich bojovalo a 500 000 si za to dává odměny a metály.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 11.10.2019 21:42  3308
Japonská studentka napsala esej neviditelným inkoustem. Dostala nejlepší známku
Dobrý.

Peroutka ten svůj článeček o Hitlerovi taky asi nechal vytisknout neviditelným inkoustem! ;-)
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 4.10.2019 15:52  3307
Gottův pohřebnechutný bude, pokud na tom pohřbu budou exhibovat indiviua jako Ovečka, Babiš, Zeman, Klaus (oba).
-------------
Já mám pocit, že u těchto zneuznaných disidentů, chartistů apod., jako je Halík, Hutka a další podobní, se projevuje "molto frustrazione" (jak říkají taliáni) z toho, že se jim lidi pořád neklaní a nepadají k nohám za jejich "zásluhy".
Zapomněl na Klause. Ten je nejzneuznanější ze všech.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 30.9.2019 18:26  3306
prostě novodobý nacista. Tehdy také 97% vědců tvrdilo, že áríjská rasa je nadřazená. V době SSSR zase 97% vědců tvrdilo, že za všechno zlo světa může USA.....s tím se ovšem dnes bruselští antisemité a bolševici se sověty téměř shodují...
To je hodné argumentace Křivohubého.
Ano, v Německu 97% vědců tvrdilo, že árijská rasa je nadřazená. Zbytek byli Židi a i z těch 97% jich 25% skončilo v koncentráku.
Ze zemí mimo Německo byla ty procenta naprosto a zcela radikálně odlišná a to i přes to, že 99,9% vědců se věnovalo užitečnějším výzkumům.
Totéž o bolševicích.

Jako, tohle bylo hodně slabé, byť uznávám, že ve volbách by to jistý úspěch mělo.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 30.9.2019 18:19  3305
A jinak, kdo vymyslel u těch našich solárních elektráren takové dotace? Žádní ekoteroristi, ale jacísi politici, kterým z toho něco káplo.

Jinak, mám ten pocit, že jinde se na tom zeleném okolo panelů pasou ovce nebo něco. U nás to sečou (benzínový traktůrek), protože to musí, a bere se to jako odpad. To je taky dost rozdíl.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 30.9.2019 18:15  3304
Biopaliva neadoruju. Spíš to byl takový experiment, který se zvrhl (aneb, je Babiš ekoterorista?). Dokonceje to tak, že podpora biopaliv u nás jde přes, nebo navzdory, doporučení EU.

Pro olejovou palmu - opět problém výrobců. Je to levné, na místní obyvatelstvo serem. Nikde není řečeno, že se do benzínu má dávat olej z palmy olejové z Bornea. Fakt nikde. Polovinu (a možná i mnohem víc) si toho zkrátka vymyslely a prosadily společnosti, které z toho tyjí.

Solární nesmysly - toxické a pro ekosystém zničující hektary solárních elektráren
Opět. Vina není na nějakých ekoteroristech, ale na těch, kteří z toho mají zisky a kteří, často podvodem, berou ty dotace. Aneb, elektrárna ještě měla měsíc před dokončením, ale protože lhůta končila o měsíc dřív "nějakým způsobem" dodaly všechny podklady že to funguje a že mají nárok na dotace. Ne, ekologisté se na tom, ani na výši dotací nijak nepodíleli. Všechno je to možnostech jak si nahrabat.
Boj proti JE - v Německu odstavili JE na základě Fukušimy
Za to já už nemůžu vůbec. Je to problém Němců. A navíc, jedni ekoteroristi jsou proti JE, druzí jsou pro (+ odstavíme hnědouhelné). Na druhou stranu je fakt, že tak jak dělají a provozují JE v Rusku (SSSR včetně), to je vskutku často dost nebezpečné.
Fukušima byl extrém. Ovšem není pravda, že by poslední zemětřesení bylo v Německu za života mamutů.
Nevzpomínám si, že by KDU bylo nějak proti JE jako takovým. Ale že by Dukovany měla dostavovat ruská firma, toho bych se bál.

Větrné elektrárny
Vždycky jsem byl proti. A nevzpomínám si, že by Z/zelení pořádali demonstrace za stavění těchto monster. Už jen z estetického hlediska to vypadá děsivě. A problém je, když nefouká vůbec nebo moc. Přitom nepochybně existuje spousta jiných a mnohem lepších řešení na využití větru. Jenom chtít.

Elektromobily - je vědecky (nikoli shodou 97% prolhaných zmrdů) ale opravdu vědecky prokázáno, že Elektromobil má cca 100x větší tzv. ekologickou zátěž (je to definováno dle EU norem), než kterýkoli diesel.
Možná při současném technickém řešení. Že to ve městech vyčistí vzduch je ovšem zřejmé.
Zásadní problém bude spíš v tom, že aut je zkrátka moc, velká část ekonomiky je založena na výrobě aut a že každý blb musí mít, pokud možno, aspoň dvě auta.
Elektromobily jsou ovšem jen jedna z možných variant. Nikoliv jediná.

Ale Tebe nezajímá věda, Ty se musíš vymezovat, i kdyby se dělo cokoli.
Kecy. Tím jsi to ovšem zabil.
p_e_s P_E_S - ODS 30.9.2019 17:44  3303
největší zelené hříchy poslední doby? - tedy to, co Ty adoruješ bez jakéhokoli alespoň marginálního povědomí o problematice?

biopaliva - hladomor v zemích 3. světa, vypalování pralesů pro olejnou palmu (ano v potravinářství se používá cca 2,8 % palmového oleje, zbytek biopaliva), stvoření zmrdů typu Babiš, zvýšení celsvětové ceny potravin o 47%
Solární nesmysly - toxické a pro ekosystém zničující hektary solárních elektráren, zlodějna na státu ČR ve výši 100 miliard Kæ, nechci vědět, kolik to dělá ve světě, likvidace solárních panelů je těžší, než uchovávání jaderného odpadu
Boj proti JE - v Německu odstavili JE na základě Fukušimy, poslední zemětřesení a tsunami bylo v Německu dřív, než vyhynuli Mamuti. Podporovat to může jen totální píča, nebo Němec, nebo KDU TOP09 ČSAD.
Větrné elektrárny - rozbor biodiverzity aves a insecta v Německu prokázal rapidní úbytek druhů a jedinců díky větrným elektrárnám.

Elektromobily - je vědecky (nikoli shodou 97% prolhaných zmrdů) ale opravdu vědecky prokázáno, že Elektromobil má cca 100x větší tzv. ekologickou zátěž (je to definováno dle EU norem), než kterýkoli diesel.

Ale Tebe nezajímá věda, Ty se musíš vymezovat, i kdyby se dělo cokoli.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 30.9.2019 17:23  3302
než zelené zmrdství, převlečený marxismus zničit lidskou svobodu
To je otázka co se tím myslí. Specifikuj.

Nejvíc svobody nám berou různí teroristi. Kupříkladu mne už ani nenapadne abych šel na Hradčana, abych tam jak ten pičus stál frontu před nějakýma rámama. A se Z/zelenýma to má fakt hovno co společnýho.

Jinak ano. Například zákaz vylévání vyjetého oleje z auta do potoka určitě omezuje svobodu toho, kdo vylévá. Na druhou stranu zvyšuje svobodu toho, kdo se v tom potoce chce koupat. Omezování (zákazem se straší, ale dost o tom v příštích 50 letech pochybuju - a straší tím hlavně ekofobové, je to ten samý případ jako EUfobové) spalovacích motorů nijak svobodu neomezuje. Akorát to vyžaduje aktivitu od vědátorů a techniků. Což je dobře. I když, velmi účinné například bylo, když emírové zavřeli kohoutky. Najednou, z ničehož nic, se objevily motory s poloviční spotřebou a stejnou, nebo i větší silou. Ona ekonomika a technologický pokrok nejspíš potřebuje nějaké ty šoky a pobídky (jako byl třeba ten, že "do konce desetiletí staneme na Měsíci"), protože po čase výrobci zleniví, vylepšují možná design nebo televizi a telefon, aby se vlezl na volant, ale to podstatný, motor, nechávají v zásadě tak, jak byl a jak jim to vyhovuje.

Mimochodem, papež podotkl (volný přepis), že jsou sice mnozí posraní z přílivu emigrantů, ale vesele se stále vyrábějí zbraně a dodávají do zemí odkud ti migranti přicházejí (a je úplně jedno které straně, protože oběma).
p_e_s P_E_S - ODS 30.9.2019 16:04  3301
Desdichadoi to, kdyby se nic nedělalo, napáchá méně škod, než zelené zmrdství, převlečený marxismus zničit lidskou svobodu.
desdichado Desdichado 140 v klubu 3-33-33!! - Kdo se přidá? Kdo to zopakuje? 30.9.2019 15:54  3300
Uvědomuji si změny klimatu, ale nesouhlasím se způsobem a pojetím současného "boje proti změně klimatu". (puschpul)

Potíž je v tom, že "všichni si uvědomují" a "vědci něco tvrdí", ale pokud není nikdo, kdo protestuje, kdo křičí a kdo nadává, tak všichni, včetně těch "co si to uvědomují", neudělají vůbec nic a budou, jako doposud, dělat jako by se nic nedělo.

Onehdy bylo připomenutí tuším 50 let ode dne, kdy naposledy hořela řeka Svatého Vavřince (jestli se nepletu, ale i kdyby to byla jiná vedle, je to fuk). Nejspíš i ti velcí znečišťovatelé tak nějak cítili, že to není normální, ale zisk byl pochopitelně přednější a zřejmě neměli pocit, že si na ekologii dost vydělali, aby s tím něco dělali. Jenže tehdy se už nasralo pár lidí, dokonce i poslanců, a přijali zákon, který ty firmy k té ekologii zkrátka donutil. tupan a další by sice bude tehdy byli ostře proti (kdyby mohli kecat na Lapu/Lopu), ale evidentně jiné cesty není. Neviditelná ruka trhu by to sama o sobě nezařídila (a Klaus tehdy budoval socialismus a studoval v Moskvě jak být správným rozvědčíkem KGB).

[ 3577 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt