Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3646 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 9.10.2020 17:04 - Oblíbené kluby (16:04) 3618
Tak a je to tady. Babiš už vyhrožuje zákazem vycházení.
Stanné právo se blíží!!
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 8.10.2020 23:45 - Oblíbené kluby (16:04) 3617
V každé ne. Většina regulérních soutěží typu "basa Gambrinusu" to zase až tak nemá. Si troufám tvrdit. On by jim to totiž úřad pro hospodářskou soutěž jinak zakázal a pokuty nejsou nejmenší. Kdežto tohle je spíš ruská ruleta závislá na tom, jak se Kuzma Kuzmič vyspí.
Na druhou stranu si možná zakládá na to, aby mu někdo dal přes držku, ale to už je jeho problém.
zidane Zidane Prymulo, v minulosti by se po podobném - selhání čestný voják zastřelil... 8.10.2020 23:25  3616
Desdichado [3615]: Nečestné a nesportovní to je, ale formulace tohoto typu najdeš v KAŽDÝCH podmínkách každé soutěže, ať je to tohle nebo třeba něco ve smyslu "kup tři Gambrinusy, napiš na účtenku své jméno a telefon a účtenku vhoď do slosovacího boxu v obchodě, hlavní výhra basa Gambrinusu" - i tam najdeš větičku typu, že provozovatel se vyhrazuje právo soutěž zkrátit či zcela zrušit a to bez udání důvodu... a jseš druhej.

Tím chci říct jen a pouze to, že to není Kazmovina, takhle to je u KAŽDÉ soutěže tohoto typu.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 8.10.2020 23:14 - Oblíbené kluby (16:04) 3615
Což o to, že na tom hodlá vydělat miliónů několik bylo jasné, ale že může kdykoliv podmínky změnit, to je jasný podvod. Prostě nečestné a nesportovní.
Beztak je to příživník. Rodina Cigánů nestojí společnost tolik co tenhle vychcanec.
zidane Zidane Prymulo, v minulosti by se po podobném - selhání čestný voják zastřelil... 8.10.2020 21:41  3614
Desdichado [3612]: Dyť to bylo jasný jak pár facek, že by to nedělal jen z dobrý vůle... chceš auto a milion? Tak mi koukej vydělat podstatně víc, jinak nic nedostaneš... a že tvůj ksicht můžu třeba dát na předvolební billboard strany, kterou nesnášíš? Jo, kamaráde, podepsals podmínky soutěže, tak se dívej, jak propaguješ Babiše/kohokoliv jiného, kdo tě sere... námitky? Naval zpátky auto i milion!!!
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 8.10.2020 02:49 - Oblíbené kluby (16:04) 3613
Jinak, jak se porád argumentuje s nebožtíkama na obyčejnou chřipku. Podle statistik to u nás vychází (brány horší údaje pro chřipku) na 0,065% mrtvých na chřipku a na 0,25% na čínský vynález. V obou případech to je tak, že se umírá spíš na kombinaci s dalšími nemocemi, než jen čistě na onu chorobu, ale to tak nějak platí obecně skoro pro všechny nemoci.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 7.10.2020 17:45 - Oblíbené kluby (16:04) 3612
Kazmovo auto: Kde je zakopaný pes? Právníci se podívali na podmínky soutěže
Jak se předpokládalo, v podstatě se jedná o podvod.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 7.10.2020 01:47 - Oblíbené kluby (16:04) 3611
Stačilo, aby šéf Babiš trochu zadupal a Prymula nám hned zvojtěchovatěl - aneb pěkně vedle sebe, pěkné shrnutí, jen mi přijde, že žvaní (Luděk Staněk) až příliš.
Jako, su docela rád, že mi ukradli ten signál v televizi a že Babišovi velevýkony mám jen propasírované přes rádio + něco málo přes ynterneti.
A Ovarovy taky.
zidane Zidane Prymulo, v minulosti by se po podobném - selhání čestný voják zastřelil... 7.10.2020 00:00  3610
Trhněte si ploutví, svědci covidovi. Jestli to chytnu, no tak to chtynu.
Jestli umřu, no tak umřu.
Ale svobodnej, ne s náhubkem jak čokl!!!
A kdo se bojí, že ho nenošením náhubku honosně nazývaného rouškou ohrožuju, ať si drží dva metry odstup, pro jistotu radši pět, protože bububu, zlý koronavirus, bububu!!! a může bejt v pohodě, no ne? ;-)
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 6.10.2020 19:44 - Oblíbené kluby (16:04) 3609
Že je covid-19 virtuální manipulace? Jste hlupáci, vzkazuje nemocný Kopta

Onemocněl také Milan Kňažko (75). O nákaze koronavirem informoval slovenský herec a bývalý politik na svém Facebooku. „Vyzývám všechny, aby nezlehčovali situaci a respektovali nařízení vlády a zdravotníků,“ napsal herec. „Nenošení roušek není projev vlastní svobody, ale bezohlednost vůči svobodě těch, které tím ohrožujeme. Nevěřte levným exhibicionistům, že covid-19 je jen lehká chřipka. Mám za sebou desítky chřipkových onemocnění, ale covid-19 nepřeji dokonce ani těm, kteří šíří tyto bludy,“ napsal.

Vzkazy pro rýmičkáře.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 6.10.2020 19:34 - Oblíbené kluby (16:04) 3608
Zeman vojákům chválil drony, v projevu omylem označil pěchotu za přežitek
Zdroj: https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/prostejov-vojaci-prezident-milos-zeman-53-pluk-pruzkumu-a-elektronickeho-boje-slavnostni-nastup.A201006_113246_olomouc-zpravy_stk


Prezident doporučil vojákům drony, ale jezdectvo si spletl s pěchotou | (1:45) | video: ČTK
„O generálech se někdy říká, že se připravují na minulou válku. Jsem rád, že o českých generálech to neplatí, neboť právě dnes děláme významný krok k tomu, aby se do výzbroje české armády dostaly zbraně 21. století,“ uvedl Zeman.

„A nedochází například, promiňte mi tu ironii, k obnovení infanterie s odůvodněním, že koně jsou krásná zvířata. Což je pravda, ale na jezdectvo bychom asi neměli spoléhat,“ dodal prezident, který měl očividně místo infanterie, tedy pěchoty, na mysli kavalerii.

Zdroj: https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/prostejov-vojaci-prezident-milos-zeman-53-pluk-pruzkumu-a-elektronickeho-boje-slavnostni-nastup.A201006_113246_olomouc-zpravy_stk


Stařec, již se mu vše plete a ve vydlabané kebuli to zahnívá. A pojem ochranka má v jeho případě zcela jiný význam a náplň.

Na protest nechávám i ty kecy o zdroji, když ti pitomci nejsou schopni vygenerovat odkaz.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 6.10.2020 13:03 - Oblíbené kluby (16:04) 3607
Co zbylo ze Zemana: Uvrhl do karantény (i myšlenkové) sebe, teď chce v karanténě celou zemi
"Bývaly doby, kdy byl Miloš Zeman břitkým rétorem, šiřitelem vtipných bonmotů a sršela z něj energie a síla. Byl to silný politický soupeř a umný stratég, který dokázal prosadit svou. Snaží se o to i dnes, ale používá u toho metody, které jsou provázeny poťouchlostí a zapšklostí. Ukázal to opět v nedělním rozhovoru na televizi Prima.

Prezident Miloš Zeman si například myslí, že Česká republika se nevyhne kvůli koronavirové epidemii další celostátní karanténě. V tom souzní s novým ministrem zdravotnictví plukovníkem Romanem Prymulou, který do politiky vnáší vojenské metody. Tedy, že se méně diskutuje a více rozkazuje. Zemanovi se to zjevně líbí. Přitom v roce 2013, když vyhrál prezidentské volby, sliboval, že bude hájit zájmy deseti milionů občanů země. Kteří občané mu z toho zbyli dnes? Kolik jich je? Vždyť názorů je deset milionů, ale Zeman si myslí, že správné jsou pouze ty jeho.

Zeman na jedné straně kritizuje vysoké schodky a bezbřehé utrácení peněz, na druhé se domnívá, že řešením cocidové nemoci jsou plošná opatření. Ta by ale dál oslabila české hospodářství, které se už i tak zmítá v nesnázích. Přišly by proto ještě vyšší schodky, a ještě větší utrácení peněz. Hlava státu by jistě nebyla ani proti zvýšení některých daní. Zanechat za sebou spálenou zemi (sám o ní kdysi hovořil), to by mu spolu se současnou vládou šlo.

Studie z celého světa přitom ukazují, že celoplošná opatření proti koronaviru poničila ekonomiku mnoha států. Omezující opatření, která přicházejí v druhé vlně nákazy (a může přijít i třetí a další vlna) by sice měla být v případě potřeby přísná (a jejich dodržování by se mělo kontrolovat, což se v Česku neděje), ale nikoli celoplošná. Jen regionální, krátkodobá a jasně cílená. Toho ale není Zeman příznivcem, chtěl by vidět údery rázné prymulovské ruky.

Miloši Zemanovi se to lehce říká, protože za nic nenese odpovědnost. Prostě něco plácne, média to košatě recyklují a on je spokojený. Dál totiž zůstává v pomyslné karanténě v Lánech. Už více než půl roku. Ve srovnání s prezidenty jiných států v Evropě, v podstatě nedělá nic. Delší dobu se nevyjadřuje ani k důležitým výročím či historickým okamžikům historie státu. To přenechává Twitteru svého mluvčího Jiřího Ovčáčka.

Český nejvyšší politický představitel se tak sám dobrovolně uvrhl do karantény v mnoha směrech. A chce v ní podle všeho zůstat. Má představu, že když on, tak i my všichni. Cesta je to absurdní a nezodpovědná. Bohužel tento stav bude trvat až do března 2023, kdy mu skončí mandát."
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 6.10.2020 12:56 - Oblíbené kluby (16:04) 3606
Připomeňme si, že dnes (a zítra) to je přesně 70 let, co se bolševik dopustil jednoho z mnoha justičních zločinů,
když mu vadili representanti vlastní země, včetně mistrů světa.
A jako obvykle, za tyto zločiny, až vlastizrady, nebyl nikdo potrestán.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 5.10.2020 17:04 - Oblíbené kluby (16:04) 3605
Poslední dobou mi chodí jakýsi podivný spamy. Odesílatel je vždycky jakože ňáká baba (Evelína, Karolína, Jituše, Hana - ne, ta zatím myslím ne, Anna atd.) a náhled textu je tak nějak jako "hou gvgzufz oppom julhjs ijůrn qwzhb kdjis xnoaskcl swdnx xsk osnkcnhwik jxsi". Lítá to rovnou do spamu, takže to nezavazí, ale je to i několik denně a prostě mne to tak nějak sere.
Nevíte někdo něco víc? Je to vir nebo je v tom odkaz na svinstvo, po kterým si budu péro omotávat kolem břucha?

Si říkám, že se jednou budu muset naučit to hakerství a tenhleten bordel budu ničit u zdroje i s počítačem.
desdichado Desdichado Hledáme brigádníka na krátkodobou brigád - Ministerstvo zdravotnictví 2.10.2020 19:56 - Oblíbené kluby (16:04) 3604
zeman-r-dci

[ 3646 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt