Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 5306 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 13.11.2021 04:14 - Oblíbené kluby (11:54) 5300
Že to tak dopadne bylo naprosto jasné. Nejdřív se vyklidil komunál, pak kraj, takže tohle bylo logické vyústění. Možná, kdyby ke změně předsedy došlo dřív, ale i tak pochybuji.
zidane Zidane Osobní svoboda je to nejcennější,co máme - radši zemřu svobodný než žít s náhubkem! 13.11.2021 01:58  5299
x-phile [5297]: Napůl máš pravdu.
To, jak strana lezla Babišovi do zadele, je jeden z důvodů, proč toho mám plný zuby a jen proto, že náš předseda je dobrej chlap a je mi tak nějak blbý mu fláknout na stůl legitimací a vysvětlovat, proč, je to, že jsem stále ještě členem. A to jsem po jedné (další)podpoře nouzáku poslal hodně nasr... mail na infomail straně a v kopii našemu předsedovi.
No a ptej se mě, kdo to přeposlal, ale zanedlouho přišel mail od JK, kdy mě ukecával, že "chápe mé důvody a v některých se mnou i souhlasí, ale...", no prostě zatím se držím.
I proto, že jsem JK řekl něco ve smyslu "dobře, podminečně do voleb. Ale jestli zase strana bude podporovat Babiše, už mě tu nikdo neudrží"... no a dopadlo to, jak dopadlo. Tohle jsme, myslím, nečekali nikdo, ale holt stalo se, stalo. Strana Babiše nepodporuje, ale takovouhle "nepodporu" jsem nečekal... byť co si budeme povídat, voliči ubývají, vymírají, jednou to přijít muselo... ale že už teď?
zidane Zidane Osobní svoboda je to nejcennější,co máme - radši zemřu svobodný než žít s náhubkem! 13.11.2021 01:49  5298
Něco pro DesdihoKdyž jsem byl dítě: Máš zaracha.
Když jsem dospělý: Balík vám doručíme mezi 8. a 18. hodinou.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.11.2021 19:52 - Oblíbené kluby (11:54) 5297
To ani komunisti, v tom jsme společně.

Jinak máš o mě dost zkreslené informace. Na sjezdu jsem byla jednou a byl to opruz. Komunistické modly jsem nikdy nečetla, jenom zůstávám řadovým členem. Už 5 let ani nikam nekandiduju a nejradši bych se na to vyprdla. Ale ne kvůli Babisovi jako Zidane.

desdichado Desdichado Miloš Zeman - - jak jej hodnotíte? 10.11.2021 19:40  5296
Ale hovno, soudružko. Máš sice závěry "nevímkteréhosjezdu" nabiflované, ale je to hovadina.
Ovšem, problém je v tom "chtít se něco dozvědět". Zásadní věc. Skončit u Jiráska a Nejedlého je zpozdilé.

Na druhou stranu to je dneska taky moderní. Katolíci nikdy nepropagovali homosexualismus jako jediný správný světonázor a tím pádem jsou absolutní zlo.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.11.2021 19:20 - Oblíbené kluby (11:54) 5295
No právě, je podstatné rozlišovat křesťany (to je velká skupina) od katolíků (což je jejich podskupina), to jsou magori a vrazi.
desdichado Desdichado Miloš Zeman - - jak jej hodnotíte? 10.11.2021 19:16  5294
No tak to jsem říkal už kdy, že mít svatá inkvizice možnosti jako měl Hitler, to bychom se divili, co by se "ve jménu milého Pána Boha" dělo, o tom žádná...
Blbost.
Už jen z principu - nacisti a bolševici měli/mají vyvražďování v programu. Křesťané nic takového nemají. Obvykle za vším možným stojí boj o moc a mamon. Ostatně, ona legendární španělská inkvizice byla zřízena a řízená králem (papež s tím neměl vůbec co dělat) a dokonce ani ta slavná španělská inkvizice nezamordovala tolik lidí jak se tvrdí. Protestanté v Němcích mají mnohem horší skóre, mimo jiné i proto, že si tam každý dělal co chtěl.

Ovšem ono to chce "chtít se něco o tom dozvědět" což je zásadní problém. Většina se spokojí s "Poučením z krizového vývoje", protože o tom bylo soudruhy řečeno, že to je pravda.

Ty si dovoluješ nevěřit v Pána Boha? Kacíř jsi a na hranici s tebou! My už z tebe přiznání vymučíme!
Ty si dovoluješ věřit v Pána Boha jinak, než MY, církev svatá, říkáme, že je jediné správné? Kacíř jsi...!

Blbost.
Ale je pravda, že v Anglii to tak od dob Jindřicha VIII. chodilo, pokud zrovna chvíli nevládl katolík.
zidane Zidane Osobní svoboda je to nejcennější,co máme - radši zemřu svobodný než žít s náhubkem! 9.11.2021 22:57  5293
Ty první "komisní" volby byly někdy kolem 2005, byly to komunální a přesnej rok už si nepamatuju. Dalo by se to dohledat, ale momentálně se mi nechce :-)
zidane Zidane Osobní svoboda je to nejcennější,co máme - radši zemřu svobodný než žít s náhubkem! 9.11.2021 22:56  5292
To bylo o prvních volbách, kdy jsem seděl v komisi, nějaká asi třiadvacetiletá za ODS se do mě pustila, jak tam můžu bejt za komunisty, jestli si uvědomuju, co mají na svědomí a že by měli být zakázaní a kdesi cosi. Tak jí povídám, že padesátá léta si uvědomuju a je to neomluvitelné, ale jestli stejně tak je pro zákaz církve svaté... že inkvizice taky likvidovala lidi za názor.
Ty si dovoluješ nevěřit v Pána Boha? Kacíř jsi a na hranici s tebou! My už z tebe přiznání vymučíme!
Ty si dovoluješ věřit v Pána Boha jinak, než MY, církev svatá, říkáme, že je jediné správné? Kacíř jsi...!
Věříš v Pána Boha jak se má, všechno děláš správně, ale máš pole a majetek, který se zalíbil někomu od nás? Tak to máš blbý, my už z tebe to přiznání, že jsi kacíř, dostaneme a když náhodou ne, skončíš na hranici jako zvlášť zatvrzelý hříšník...

A pak jsem řekl právě to, co píšu o příspěvek níž - mít svatá inkvizice možnosti jako měl Hitler za druhé světové, to bychom se asi divili, co by se ve jménu milého Pána Boha dělo... a jestli tedy taky pohrdá církví svatou a nejradši by ji zakázala... holka koukala jak vejr a bylo tak nějak po debatě :-)
zidane Zidane Osobní svoboda je to nejcennější,co máme - radši zemřu svobodný než žít s náhubkem! 9.11.2021 22:51  5291
x-phile [5287]: No tak to jsem říkal už kdy, že mít svatá inkvizice možnosti jako měl Hitler, to bychom se divili, co by se "ve jménu milého Pána Boha" dělo, o tom žádná...
desdichado Desdichado Miloš Zeman - - jak jej hodnotíte? 9.11.2021 01:13  5290
Zemanovým lidem došlo, že je třeba jmenovat Fialu premiérem. Jinak se na Hradě neudrží.
Po Andreji Babišovi ustupuje i Pražský hrad, jeho osazenstvo a možná i Miloš Zeman. Všem došlo, že prezident musí jmenovat Petra Fialu premiérem. Prezident by mohl jinak přijít o moc a jeho okolí o svá teplá místa na Pražském hradě.

Po tom, co senát opakovaně konstatoval, že je připravený prezidentovi odebrat dočasně pravomoci kvůli tomu, že není schopný vykonávat svůj úřad a nikdo neví, kdo ho za něj obstarává, a po tom, co má nová koalice jasnou většinu ve sněmovně, už i Zemanovi a jeho okolí došlo, že prohráli.

Babiš s ním hru na obstrukce hrát nechce, jede si svoji prezidentskou kampaň, kde si hraje na moudrého a smířlivého. Zeman už ve sněmovně nemá ani soudruhy komunisty. Sám jako kůl v plotě.

Petr Fiala to s trvale zapšklým Zemanem rozhodně nebude mít jednoduché. Jeho zapšklost se ještě prohloubí tím, že Babišova prohra před měsícem byla i jeho prohrou. Nikdo ale neví, jestli bude ještě schopný házet někomu klacky pod nohy.

I když teď Zeman ustoupí, přesněji řečeno udělá, co je jeho povinností, aby se vyhnul ztrátě svých pravomocí, politici by se neměli o jeho zdravotní stav přestat zajímat. I když vládu jmenuje, je nepřípustné, aby reálným prezidentem byl trestně stíhaný člověk, kterého tajné služby považují za bezpečnostní hrozbu pro Českou republiku.


Taková ošklivá slova. Kdoví, jestli ŠTĚPÁN MALÁT nebude Zemanem obviněn, že mu usiluje o život (a Mynářem s Ovečkou, že jim usiluje o živobytí).
desdichado Desdichado Miloš Zeman - - jak jej hodnotíte? 7.11.2021 16:23  5289
Lékaře v Brazílii ohromil narozený chlapec. Na svět přišel s dlouhým „ocasem“
zajímavý
desdichado Desdichado Miloš Zeman - - jak jej hodnotíte? 7.11.2021 13:55  5288
Zidanenezapomeň, že to, že Ovar něco prohlásil, neznamená, že to je pravda. Ovar je mnohokrát usvědčený notorický lhář. A navíc, jeho alkoholem zničený mozek trpí utkvělými paranoidními představami, byť teda Pavko říkal, že když s ním mluvil, tak věděl kde je, proč tam je a co tam dělá, ale kdyby už ani to nevěděl, nebylo už co řešit. Složitější duševní a myšlenkové pochody to neřeší.

x-phile
Jasně. Když to tvrdí komunisti, musí to být pravda. Vysvětlovat a vůbec se bavit o složitějších věcech s fundamentálními, nenávistí prolezlými islamisty komunisty nemá smysl. Vůbec nejsou schopni postihnout smysl slov. Komunisti mají vůbec problém pochopit vtip a naprosto nechápou nadsázku. Navíc je fakt, že komunisti mají vraždění přímo v základních tezích, v popisu práce a nařizují jim to i závěry sjezdu III. kominterny.
Navíc si myslím, že jak x-phile jezdí na ty rejsy po světě, že s sebou má vždycky kufr stalinských příruček, že to prostě má zároveň jako stranický úkol - šíření pravé víry v správný vědecký světonázor, prostě takovou ideologickou diversi.

---------------------

Dosavadní výsledky ankety jasně ukazují, že Ovar je komunistický president, pravý nástupce Klementa Gottwalda, ideologický pohrobek J.V.S.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 7.11.2021 08:21 - Oblíbené kluby (11:54) 5287
ZidaneCo já vím? Se zeptej Desdichada. Ostatně katolíci vrazdili jak na běžícím pásu v celých dějinách.

Desdichado 5283: Tak tímhle jsi dokázal, že magor jsi.

zidane Zidane Osobní svoboda je to nejcennější,co máme - radši zemřu svobodný než žít s náhubkem! 7.11.2021 06:30  5286
x-phile [5264]: To možná i řekl - ale jak může křesťan - a Halík přece křesťan je - přát někomu smrt?

Však už to začíná být zajímavé: Halík se ohradil proti Zemanovu tvrzení, že přál prezidentovi smrt

[ 5306 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt