Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

293512994-358102753141787-7212082186564678029-n
Hudební videa milé harfenistky. . Animované dílo této slečny. . Rozhovor pro montrealskou televizi, kde se krásně usmívá. (kdyby předchozí odkaz nešel přehrát) . Luke Webb a 16 harfenistek (vč. Naomi) - Freedoms Call
To jsou odkazy pro zlepšení nálady! (To kdyby si jich náhodou někdo všiml.)

Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 7276 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 6.9.2022 21:36 - Odhlášení (03:33) 5778
Tak z toho důchodu (nebo něčeho) má zaplatit ty 4 milióny a v base mu ta vyúčtují taky.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 6.9.2022 21:35 - Odhlášení (03:33) 5777
No a nebo na Špilasu, zakovat a nechat kapat na šešulku (ale to prý není pravda). Anebo klasicky hladomornu. Takový experiment jak dlouho to vydrží.
Jako podle toho co píší, že vyřvával u toho soudu, no, asi na Mírově neopustí einclík, protože toho zřejmě nenechá a takoví Kajinkové by ho brzo uzemnili (a vopíchali).
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.9.2022 21:34 - Oblíbené kluby (03:47) 5776
A to mi ještě došlo - je mu sedmašedesát.
Takže důchodce. Bude na doživotí zavřenej, ovšem mám pocit, že mu stále bude chodit důchod - počítám, že na výplatu důchodu nemá pobyt v kriminále vliv (pokud x-phile ví nějaké podrobnosti, nechť se podělí).

A pokud to tak je, že důchodce jsoucí v kriminále bude stále pobírat důchod - neměli by se nad tím zákonodárci zamyslet? Když tam skončí člověk v produktivním věku, nikdo mu nic nedá, naopak, přijde o práci, pokud nějakou měl a budou mu, pokud nemá rodinu, skákat dluhy na nájmu atd. - a basman důchodce bude normálně brát důchod? Co je to za spravedlnost?
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.9.2022 21:31 - Oblíbené kluby (03:47) 5775
Tak. A pokud je pravda, že to přísloví o nouzi naučivší Dalibora housti prý vzniklo z toho, že ve skutečnosti nehrál na housle, ale zvuky z Daliborky se linoucí vydával při mučení... člověk si někdy říká, že naši předkové neměli tak blbej nápad.
Dát pozůstalejm po té úřednici možnost si beztrestně zamučit nebo, pokud by chtěli být hodní, dědka odprásknout... protože co se stane teď? Dobře, zavřou ho a v lepším případě z basy nevyleze, ale... bude mít ubytování na státní útraty, tedy na útraty nás všech. Proč máme takováhle nenapravitelná hovada živit?
Nebo třeba nájemné vrahy, cyniky schopné někoho zabít jen proto, že za to dostali zaplaceno?
Kor s chladnokrevnými vrahy bych se nepáral. Zbavils jiného života? Ztratils právo na ten svůj. Co s takovejma.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 6.9.2022 21:29 - Odhlášení (03:33) 5774
Ale v Rusku by Lavórovi mohl dělat poradce.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 6.9.2022 21:27 - Odhlášení (03:33) 5773
Mohl by být exponátem v Daliborce. ;-)
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.9.2022 21:26 - Oblíbené kluby (03:47) 5772
Desdichado [5770]: Doufám, že už z basy nevyleze, hovado. Zabít někoho jen proto, že ho nasr..., no kdyby se takhle chovali všichni, to by na světě moc lidí nezbylo (a politik dost možná ani jeden)... dědka zavřít a klíč ne že zahodit, ale roztavit ve vysoký peci.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 6.9.2022 21:23 - Odhlášení (03:33) 5771
Jo, ještě dovětek:
Dvořák má podle znalců smíšenou poruchu osobnosti, je paranoidní, narcistní, trpí bludy, je přesvědčen o vlastní výjimečnosti, o svém dobrém charakteru a vlastní charakternosti a necharakterním chování ostatních. Ochranné léčení ale prý nemá v takových případech smysl.

P.S.: Není z Klausovic rodiny?
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 6.9.2022 21:22 - Odhlášení (03:33) 5770
Je to otřesné, řekl znechucený soudce a dal střelci z Prahy doživotí.
„Něco tak otřesného, nechutného jsem za svých prakticky pětadvacet let v justici nezažil. Něco otřesného. Ta pohnutka, ten motiv, je něco tak příšerného, tak zavrženíhodného,“ dodal soudce. Dvořák podle verdiktu vraždil proto, že mu úřednice v roce 2016 nepřiznala podporu v nezaměstnanosti.

„Soud v rámci provedeného ‚dokazování‘ vychází z toho, že můj klient přišel, viděl, vychrstl. Přišel, viděl, nastražil. Přišel, viděl, vystřelil,“ prohlásila Adamová s tím, že není na rozdíl od žalobkyně přesvědčena, že byly splněny podmínky pro uložení doživotního trestu.
„Je to, jako bych obhajovala dopravní nehodu, kdy by klient tvrdil, že byly vadné brzdy, a nebylo by prokázáno, zda tomu tak bylo, nebo nebylo,“ doplnila Adamová a uzavřela, že za aktuálního stavu skutkového zjištění podle ní nelze rozhodnout.

Dvořák byl ve své závěrečné řeči poměrně stručný. „Pokud bych měl tomuto zkorumpovanému soudu přednášet závěrečnou řeč, měla by jedinou větu: ‚Je to to samé, jako kdybych házel perly sviním.‘“ Na výzvu soudce, že má právo tzv. posledního slova, Dvořák odvětil: „Děkuji, již jsem zvracel.“

V pondělí u soudu vypovídali znalci z oboru psychologie a psychiatrie, kteří uvedli, že Dvořák je, a především v době trestného jednání byl, duševně v pořádku a příčetný.


No, je docela možný, že má porouchaný brzdy a proto by už neměl vylézt z opravny, neb tyto jsou zřejmě neopravitelné.
Příčetný zřejmě je, ale magor teda par-excellence.
Ovšem, v některých ohledech chování svého připomíná Zidaneho!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 5.9.2022 04:33 - Klub Hry z automatu - MAME (04:19) 5769
Když už měl zákaz, jsou v tom drogy a ještě bouračka, už by se s ním srát neměli.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 5.9.2022 00:38 - Oblíbené kluby (03:47) 5768
Desdichado [5766]: Ublížení na zdraví z toho nevyplývá, není psáno, že by pilot skončil na neschopence.
Ale škodu na letadle bych ho zaplatit nechal, hovado debilní.
Ač to jsme zas u toho - myslíš, že zfetované hovado se zákazem řízení někde pracuje, aby mělo z čeho škodu splácet?
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 5.9.2022 00:35 - Oblíbené kluby (03:47) 5767
Jak jsem na Lopu řekl už několikrát.
Pokud policajti chytnou někoho se zákazem řízení, já bych se s takovým nesral.
Ukázková mařenka, soud a přinejlepším podmínka - "maření úředního výkonu a vykázání" nebo jak se to dneska jmenuje.
Chytnou ho s dvěma zákazama - opět mařenka, trestný to čin, k tomu je hovado v podmínce... no dobrá, chlapečku, tamhle je kriminál a my už tě tam dopravíme, když si nedáš pokoj".

Co s takovejma, když si ze zákazu řízení dělaj dobrej den?
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 5.9.2022 00:34 - Odhlášení (03:33) 5766
No, bude nejspíš platit škodu na letadle a nemocenskou pilotovi. Dost pochybuju, že tohle pojišťovna proplatí - protože měl zákaz řízení. No a ublížení na zdraví ... minimálně nepodmíněně.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 5.9.2022 00:31 - Oblíbené kluby (03:47) 5765
Desdichado [5764]: Drahý? Dostane další zákaz řízení, resp. mu ten nynější prodloužej, stejně na to bude srát, když na to už sere teď, "auto jezdí na benál, ne na papíry"... pokutu by měl dostat, až se posere a kdyby šlo zabavit auto... jen ať.

Ale s tím zabaveným autem to pak zas vede k problému - co když auto nebude jeho? Táta dovolí synovi jezdit "rodinným" autem, které bude psané na tátu, ožralej či zfetovanej syn něco někde vyparatí... a maj mu zabavit auto? Jak k tomu táta přijde, že má syna debila?
Řekli by mu "auto vám zabavujeme a dejte syna k soudu, že vám má vrátit hodnotu zabaveného auta"?
Jaká je šance, že z hovada, které je schopné jezdit ožralé/zfetované, nějakou náhradu někdo dostane?

Takže táta by nejspíš dostal rozsudek, že syn je povinen vrátit mu 753 124 Kč jako hodnotu zabaveného auta a mohl by si rozsudek nechat zarámovat, pač z hovada schopného jezdit ožralé a/nebo zfetované stejně nikdo nic nedostane.. nucené práce jsou bohužel proti lidským právům :-(
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 5.9.2022 00:01 - Odhlášení (03:33) 5764
„Před 18. hodinou došlo na Letišti Hořovice ke střetu letadla, které popojíždělo po dráze, s osobním automobilem Škoda Superb, které jelo po silnici z Hořovic na Tlustice. Padesátiletý pilot letadla měl dechovou zkoušku negativní. Šestatřicetiletý řidič automobilu měl pozitivní orientační test na drogy a policisté navíc zjistili, že má vysloven zákaz řízení,“ řekla Novinkám policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
Pro namyšleného šoféra to bude asi drahý.
Ale jinak jsem si myslel, že se to může přihodit jen na Gibraltaru.

[ 7276 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt