Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

293512994-358102753141787-7212082186564678029-n Timescape-1
Hudební videa milé harfenistky. . Animované dílo této slečny. . Rozhovor pro montrealskou televizi, kde se krásně usmívá. Luke Webb a 16 harfenistek (vč. Naomi) - Freedoms Call. - Její první autorské CD TIMESCAPE zde k objednání!
To jsou odkazy pro zlepšení nálady! (To kdyby si jich náhodou někdo všiml.)

Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.

Hlasujete v našich anketách!! Aktuálně o tom jak a jestli Trump zvládne své druhé presidentství.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 9947 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 23:56 - Odhlášení (03:33) 8683
Dívka, která se postřelila na střelnici ve Znojmě, zemřela. Nechala dopis na rozloučenou.
K tragédii došlo v neděli poté, co do sklepní střelnice v centru Znojma přišla dívka s dospělým mužem, podle všeho otcem. Jak Novinky popsaly, protože muž neměl zbrojní průkaz, mohla dvojice střílet jen pod dohledem pracovníka střelnice.
V podstatě, co komu brání, i pod dohledem, zastřelit kohokoliv? I ten dohled.
To jen jako poznámka k bezpečnosti, a že se vlastně nemůže nic stát... Bylo jí 15.
(A teď se těším na kecy o tom, jak nenávidím střílení a zbraně ... a ruské nacibolševiky, na ty nezapomeňte, a že jsem proto pomýlený.)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 23:45 - Odhlášení (03:33) 8682
Kaliningradská oblast je litevské historické území, prohlásil tamní prezident. Kreml zuří.
Ještě by se do toho mohl vložit Trump a vznést, jistě oprávněný, požadavek na Královec místo na Grónsko.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 23:18 - Odhlášení (03:33) 8681
Mno, nevím, já bych teda v hořícím elektromobilu sedět nechtěl...
A v benzínovým jo?
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 16:32 - Odhlášení (03:33) 8680
Ovšem Babiš byl Ovarův kůň. Polochromý.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.1.2025 16:24 - Klub Desdichadův brblák (04:27) 8679
DesdichadoSorry jako, ale Pavel porazil Babiše, ne Zemana :)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 15:52 - Odhlášení (03:33) 8678
Za prodej hotdogů nucené práce, rozhodl Kim a zakázal americké jídlo
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-severni-korea-kim-cong-un-zakaz-zapadni-kultura-hot-dog-parek-v-rohliku.A250109_104437_zahranicni_dtt?zdroj=cxrecs#cxrecs_s

Na Ukrajinu s nima!

Ty vole, jedna perla za druhou. A to je apríla až za 2⅔ měsíce!
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 15:41 - Odhlášení (03:33) 8676
Tálibán vytáhl do boje s okny. Nesmějí směřovat na místa, kde jsou ženy.
Výnos duchovního vůdce Tálibánu Hajbatulláha Achúndzády zní jasně: „Všechny stavby se musí vyvarovat umístění oken, která by směřovala na dvorky, studny i směrem do kuchyní. Tedy kamkoli, kde se nejčastěji vyskytují ženy.“ Spatření žen při běžných činnostech jako vaření či nabírání vody může podle mravnostní policie vést k „aktům obscénnosti“, píše agentura AFP.
Novým regulím neuniknou ani stávající domy. Pokud předpisům nevyhoví, musí jejich majitel okna zazdít nebo před ně postavit zeď zamezující ve výhledu.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/taliban-zakaz-okna-zeny.A241230_130155_zahranicni_ert

Fčil když majó to, co chceli ... Jo soudruzi, měli jste kapánek bojovat a ne to přenechat vašemu odvěkému nepříteli.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 15:33 - Odhlášení (03:33) 8675
x-phileTak pardon. Nepřesně jsem se vyjádřil - Ovarův hovnomet. To je jak dementní Ovar a to jeho polodementní Bratrstvo kočičí pracky háže hovna na všechny strany.
Ovar býval kdysi celkem chytrý a měl kolem sebe solidní přátele a poradce (no dobře, na tom ústavu poradce neměl, čili tím to odpadá), ale pak to začalo upadat a jak si vychlastal mozek a propachtoval se na ouřad presidenta, tak to už teda žumpa je vzorem hygieničnosti.

Já sice vím, že Ovara bezmezně, nechápu proč, obdivuješ, ale sorry jako.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.1.2025 13:09 - Klub Desdichadův brblák (04:27) 8674
ZidaneKdo? Ti rádobydemokraté, kterým Babiš leží v žaludku a které nyní tak nadšeně volíš.
A v Politice tomu nápadu už pár "pravičáků" taky tleskalo.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.1.2025 13:07 - Klub Desdichadův brblák (04:27) 8673
Nevím, co je Ovarův hnojomet, ale PP si to získal svým vystupováním.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 13:04 - Odhlášení (03:33) 8672
V parlamentní kantýně (hlavně) o straně Zelených
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 10.1.2025 13:03 - Odhlášení (03:33) 8671
To, že s někým nesouhlasíš, neznamená, že je blbej. Ovšem PP blbej je. Zelená guma bez vlastního názoru zvyklá jen přijímat rozkazy.
A tento odsudek získal jen proto, že porazil Ovarův hnojomet, že?
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 10.1.2025 12:23 - Klub 3_33_33 (03:33) 8670
Zakázat volit důchodcům... velice demokratické, co za hňupy tohle může vypustit z úst?

Že důchodci často (čest výjimkám) volej Toho-jehož-krycí-jméno-nesmí-býti-vysloveno, protože on je hodnej, on jim přidá na důchodech, to je sice pravda, ale máme demokracii, ať každej volí, koho chce.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.1.2025 06:34 - Klub Desdichadův brblák (04:27) 8669
DesdichadoTo, že s někým nesouhlasíš, neznamená, že je blbej. Ovšem PP blbej je. Zelená guma bez vlastního názoru zvyklá jen přijímat rozkazy.
Tak a doufám, že mě zítra na letišti neseberou za urážku majestátu :-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.1.2025 05:35 - Klub Desdichadův brblák (04:27) 8668
Já zase slyšela, že by to mělo být pro všechny volby. A někteří by pro jistotu zakázali volit důchodcům.

[ 9947 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt