Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

293512994-358102753141787-7212082186564678029-n Timescape-1
Hudební videa milé harfenistky. . Animované dílo této slečny. . Rozhovor pro montrealskou televizi, kde se krásně usmívá. Luke Webb a 16 harfenistek (vč. Naomi) - Freedoms Call. - Její první autorské CD TIMESCAPE zde k objednání!
To jsou odkazy pro zlepšení nálady! (To kdyby si jich náhodou někdo všiml.)

Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.

Hlasujete v našich anketách!! Aktuálně o tom jak a jestli Trump zvládne své druhé presidentství.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 10123 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 18.5.2025 15:49 - Oblíbené kluby (22:23) 9953
Desdichado [9950]: Maláčová má po Lípě billboardy o "referendu - bydlení nebo zbrojení? a zaškrtnuté BYDLENÍ".

Již Napoleon Bonaparte věděl, že národ, který odmítá živit vlastní armádu, bude živit cizí. Armáda prostě potřeba je, ačkoliv nemůžeme mít kdoví jakou. Kdo chce mír, musí být připraven na válku, to je smutný fakt.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.5.2025 15:47  9952
Jo, ale kde!
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 18.5.2025 15:47 - Oblíbené kluby (22:23) 9951
x-phile [9949]: Myslím, že to uhodnu i bez jukání... AB.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.5.2025 15:43  9950
Práce jen čtyři dny, důchod dříve, elektřina skoro zadarmo. Maláčová odstartovala kampaň.
Předsedkyně SOCDEM Jana Maláčová představila v úterý v pražském Lidovém domě rozsáhlý předvolební program Vize 2035, který čítá 78 stran. Mimo jiné chce zvrátit důchodovou reformu, zestátnit ČEZ, regulovat cenu elektřiny, zavést čtyřdenní pracovní týden a stavět desetitisíce státních bytů.

Zidane - tak a už víš, koho volit!
Pravda nikdo ti nenaslibuje víc, než politik před volbama (snad až na Trupa, ten slibuje, vyhrožuje, vymýšlí pičoviny furt, ale Putina má za kamaráda a bojí se ho, druhým bude guru Jára).
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.5.2025 15:42  9949
Já už mám jasno, opakovat se nebudu. Můžeš juknout do klubu Volby.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 18.5.2025 15:38 - Oblíbené kluby (22:23) 9948
x-phile [9946]: Koho volit, o tom teď taky uvažuju.
Koala mě nasrala televizní daní, nejmenovaného volit nemůžu ani kdyby si náhodou nedělal tentokrát z huby větrník a jak slibuje, skutečně to koncesionářské výpalné zrušil (jedna rozumná věc nedělá z hajzla všech hajzlů hajzla menšího)... no, bude to ještě složité.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 18.5.2025 15:34 - Oblíbené kluby (22:23) 9947
x-phile [9946]: Tak něco se s důchodama dělat musí, současnej systém je neudržitelnej.

Já bych nechal odchod do důchodu na pětašedesát (a to maximálně) a nově přiznávaný důchody holt osekat. Naše generace už měla celej produktivní věk na to, aby si naspořila či se zabezpečila jinak, stát je záchranná siť, ne zlatonosná slepice.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.5.2025 15:18  9946
ZidaneSám sis to zvolil.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.5.2025 15:11  9945
No Zidane, vypadá to s tebou špatně.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 18.5.2025 14:18 - Oblíbené kluby (22:23) 9944
"Češi přestávají být zdraví v 62 letech", upozorňuje vědkyně

A to máme chodit do práce skoro do sedmdesáti...
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.5.2025 06:51  9943
Ukrajinci úspěšně zaútočili na Krymu. Muniční sklad explodoval a skončil v plamenech.
No, Rus asi věděl co dělá, když se pakoval z kasáren ...

Ale ne fšecko se povede:
Ukrajinci podnikli silný obrněný útok u Torecku. Byla to pohroma.
Bohužel.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.5.2025 06:47  9942
By mne zajímalo, jak se bez kladiva bude rozklepávat nýtek ...
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.5.2025 05:42  9941
Protěž mají ve znaku švýcarské aerolinky Edelweis. A vzhledem k tomu, že se objevují snahy o zakázání srpu a kladiva, chudáci Rakušáci. Ve státním znaku jim je drží orlice.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.5.2025 04:33  9940
Vypadá to, že se z Filipa Turka stala skutečně slavná ... závodník, pilot formulí a uznávaná osobnost naplněná ctí, mravností a kdoví čím ještě:

Závodní úspěchy europoslance Turka baví internet.

Hochštapler, ubožák. Turka s nacistickým symbolem na helmě kritizují Hřebejk i Zdechovský.
Nacistické symboly, nebo symboly ty nacistické připomínající (voni teda nacisti taky používali kde co, krom srpu a kladiva) jsou velice populární. Rusští vojáci (a debilové na motorkách) je mají vytetované i na pyji, Ukrajinci mají podobné ve znacích jednotek, používá je i kdejaký Turek a v Alpách si beztrestně roste protěž, jeden z nejhorších symbolů (mimochodem, jak jsme měli u nás velkou burzu - Sběratelské setkání, tak v jednom 110 let starém dopise byla tato vylisovaná kytka přílohou - dneska by se odesílatel nedoplatil).
Režisér Jan Hřebejk na sociální síti napsal, že když o Turkovi „slyšel poprvé, zeptal se na něj svého kamaráda, člena Jaguar-klubu, který sdružuje majitele cenných veteránů, organizuje srazy a jehož členem se pan Turek nikdy nestal, a proto si založil svůj trucpodnik“.
„Během deseti minut mi bylo řečeno přehledně všechno to, co už teď o panu Turkovi mohou vědět všichni: není závodnickou legendou, není váženým členem žádného respektovaného autoklubu, je to lhář a hochštapler a tak dál. Je to prostě nastrčená figura, reprezentující ponejvíce zájmy svých donátorů a proruské evropské scény,“ dodal režisér.

No ale zdejší rádobypravičáci k němu (k Turkovi) chovají bezmezný obdiv a "hodí mu to". Inu, některým k volebním preferencím stačí málo.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.5.2025 01:03  9939
Anebo tak. Vidíš jak su k Trupovi benevolentní?

[ 10123 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt