Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub DVD Bonus [ŽP: 4 týdny] (kategorie Film) moderují Šéf Lopuchu, Kohy.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46


ODKAZY (další na homepage):

LOPUCH: LEVNÉ KNIHY - FILMOVÁ DVD - HUDEBNÍ PŘÍBALY - LOPUŠÍ USER SCRIPTY - DABING A PŘEKLAD

INFO: CSFD - IMDB - ČFN - FDB - MW - PAMI - ZÓNA

ZKUSTE TAKÉ: DVD-INFORM - DISKUSE DÁMA - MOVIE MANIA - SLOVENSKÉ PŘÍBALY - iCAL KALENDÁŘ

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 8530 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
olihen 29.5.2009 17:40  32205
vysvetleni z firmy North video ohledne profesionalupro okkac a aannemer: na dvdprilohach se objevilo vysvetleni ohledne snizeni poctu epizod. Je to docela dlouhy, takze to sem davam jenom ve forme odkazu
arnefarin 29.5.2009 17:30  32204
Chalupáři 2 versus banányNevím, ale to snad už musí být záměr. Jak to, že povětšinou právě „socialistická“ produkce se nekupuje, ale shání, navíc mnohdy ještě hůře než ty banány v 70. letech? (Pro později narozené: existoval rozdíl v čase, například v roce 1988 a 1989 už se například pomeranče válely na pultech nepřetržitě po celý rok a nějaký valný zájem o ně nebyl, byť povětšinou byly velmi kvalitní, neboť jsme z nich častokrát v 80. letech dělali ve velkém džus, dle receptu, kde se používá, v ne poslední řadě, kvalitní kůra).
Chalupáře jsem včera odpoledne v Ostravě nesehnal (dnes je ještě ráno na jiných místech sháněl brácha – teprve uvidím, zda pořídil). A co je zajímavé … zjistil jsem, že přestože Chalupáři 1 se brzy vyprodali ve všech stáncích (co jsem navštívil) – ptal jsem se, tak dvojku stánkaři dostali, všichni, v drasticky omezeném množství, jeden, dva či 3 kusy. Nikdo nevěděl proč. Není to divné? Cituji jednu prodávající: „Prodala bych i 20x tolik než co dovezli!“
Princeznu Husopasku jsem sehnal předtím taktak, bylo to o prsa, kdy jsem bral poslední a paní, která stála za mnou už odešla s nepořízenou a mám pochybnost, že to sehnala v okolí (tam už jsem se ptal předtím – město Hlučín).
Není to až tak dávno, co jsem nesehnal původní černobílou Popelku a to jsem polítal bezmála půl Ostravska. Umí to někdo vysvětlit?
aannemer 29.5.2009 17:18  32203
Oheň - dobrý dabing?- když tam je Vašinka a Rímský, kteří dabujou 30% všech filmů? No nevím. A mono to teda dorazilo!
sexena SeXena Anny Flock - Die vom Rummelplatz 29.5.2009 14:43  32202
Zajímavé, v Horoměřické Žabce, která nemá nikdy dobrý výběr příbalů, ale většinou jen nějaké ty ležáky a Danielle Steelové, mají celý štos zde oplakávaných Chalupářů ;) Distribuce jedna divná (zlá a ošklivá :D)
mikrofonek 29.5.2009 14:13  32201
OheňPár info navíc: Obraz je skutečně letterbox, a je naprosto stejný, jako byl na prvním (drahém) vydání. Dabing je hodně dobře udělaný a pěkně obsazený: Ondřej Vetchý, Marcel Vašinka, Pavel Rímský, Jan Vlasák, Zdeněk Vencl, Ivana Andrlová... Český zvuk je ve skutečnosti pouze mono, tedy žádný enkódovaný surround.
pupika 29.5.2009 14:08  32200
Nezakoupil prosím někdo zlatou edici "Sbal prachy a vypadni" z Tesca ? Zajímaly by mne specifikace, resp. obraz (zda je anamorf). Omlouvám se, už jsem se jednou ptal, ale třeba si to právě někdo zakoupil. Díky.
vypravec 29.5.2009 13:57  32199
Pami, děkuji moc za zhodnocení. Je to k vzteku!
pami 29.5.2009 12:54  32198
V případě Mléčné dráhy může být slabou útěchou, že KaB Music úzce spolupracuje s Levnými knihami, kde po nějakém čase končí většina jeho disků a jsou k mání za 29 Kč. Jestli někdo nutně "potřebuje" Mléčnou dráhu do sbírky, ať v klidu vyčká pár týdnů a pak zajde do Levných knih.
sexena SeXena Anny Flock - Die vom Rummelplatz 29.5.2009 12:48  32197
Vždyť je to KaB Music, tam snad jde očekávat konstantní kvalitu a žádné výkyvy.
vasek 29.5.2009 12:24  32196
vyjádření vydavatelů Mléčné dráhy:

Dobrý den,
bohužel se tento film v archívech kvalitnější nenachází.
Kvalitu jsme srovnávali ještě před vydáním s několika zahraničními edicemi a je to všude stejné.

S pozdravem

Ing. Pavel Bureš

vasek 29.5.2009 12:22  32195
Já myslel, že už to nejde zprasit víc, než Laurel a hardy v cizinecké legii, ale tady jsou misty místo obličejů svítící koule apod... jak někdo může vydat takovouhle prasečinu, to už je snad na kárný řízení.
pami 29.5.2009 12:14  32194
Vasek: jako bys mi četl myšlenky. Původně jsem chtěl napsat, že obraz je na blití, ale řekl jsem si: budu slušnej.
vasek 29.5.2009 12:09  32193
Mléčná dráha je skutečně vrchol prasečiny, a to je ještě slabé hodnocení...
aannemer 29.5.2009 12:00  32192
OheňPami, dík. Je vymalováno!
pami 29.5.2009 11:53  32191
stručně slíbené info:
1) DVD Oheň - formát 2.35:1 letterbox
2) DVD Harold Lloyd: Mléčná dráha - obraz je příšerný

[ 8530 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt