Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Komu se nelení,
tomu se zelení.

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Games [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Hry) moderují Vojtas, Krycek.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46
Záhlaví bylo přesunuto do homepage...
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 896 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
mirak_ Mirak_ - New shoes 3.12.2020 20:43 - Oblíbené kluby (16:54) 5982
Ty první tři knížky, co u nás vyšly jsou dost slabota, lepší byly až ty pozdější včetně vydařených komisků. Navíc se jim povedly cool věci, kdy se některé postavy objevily nejdřív na papíře a až pak ve hrách, což bývá spíš vzácnost.

Ano, dodneska mě sere, že třeba u obou BG se prostě nepodařil ten hard code překonat, protože tam bych to dost rád zkusil :) Vím, že u KOTORu 2 jsem si našel nějakou příručku pro rozhovory, abych z toho vyždímal maximum :)
tyfuz TyfuZ 3.12.2020 20:07  5981
Příští týden by prý mělo být PoE a Tyranny zadara na Epicu, se docela divím.

Ze Starcraftu mám doma myslím jednu knížku, kterou jsem někde k něčemu dostal, ale nikdy jsem ji nečetl. A hru jsem hrál jen první díl kdysi dávno jako děcko PC hernách:)

S těmi společníky to je vždycky problém, když je netaháš sebou, tak přicházíš o jejich interakce:( Proto mi dost vadí hry, kde jich můžeš mít naráz málo. Budu muset začít používat ty tebou zmiňované mody:)
mirak_ Mirak_ - New shoes 2.12.2020 21:24 - Oblíbené kluby (16:54) 5980
Jinak těch víc společníků jsem tahal hlavně proto, že je tam stejný systém vlivu u společníků, jako v KOTOR 2 a u některých je dost složité ten vliv získat.

Parťáci jsou relativně vanilla D&D, ale celkem mi sedli.
mirak_ Mirak_ - New shoes 2.12.2020 21:19 - Oblíbené kluby (16:54) 5979
Obávám se, že krom nějakých grafických modů pro původní kampaň nic takového neexistuje.

Z tie-in u her asi nejvíc Starcraft, to universum mě vždycky bavilo. K PoE toho bohužel moc není.
tyfuz TyfuZ 2.12.2020 20:38  5978
A pro NWN 2 nějaký takový mód je? Možná bych zvážil aspoň tebou zmiňované tahání více parťáků naráz.

Já tie-iny vždy až po hře. Hlavně to byly Dragon Age a Mass Effect. To mi ale připomíná, že mám stále v pořadníku tu novelu ze světa PoE:) Až dočtu poslední DA knížku, tak se k tomu snad dostanu.

Ještě uvažuju, že bych se vrhnul na Greed Fall, měl by ses objevit za týden v Game Passu. Hrál to někdo?
mirak_ Mirak_ - New shoes 1.12.2020 17:25 - Oblíbené kluby (16:54) 5977
No, jestli to budeš někdy ještě hrát, tak KOTOR 2 vážně jen s tím RP. Vrací to do hry tunu vystřižených věcí, které tu hru fakt posouvají do jiné kvalitativní sféry. Já mody taky vesměs nepoužívám, ale věci typu Unfinished Business pro BG2 a PST nebo Restoration Project pro Fallout 2 , tj. původně zamýšlené věci, které byly z časových důvodů vypuštěny, tak to instaluju vždy.

Mask of Betrayer se odehrává vyloženě hned po NWN2 a byť je příběh nový, tak pro hráče původní hry je tam spousta payoff momentů. Storm of Zehir není až tak super, byť do hry přináší pár nových zajímavých mechanik, nicméně vazby na původní hru má taky. MoW jsem ještě nezkoušel.

Ty knížky vyšly ještě před hrami, takže z toho strach úplně nemám a navíc mám z tie-in knihami / komiksy dost zkušeností, abych tušil, co můžu čekat :) Můžu říct, že třeba načíst komplet lore book před hraním PoE se hodně vyplatilo.
tyfuz TyfuZ 1.12.2020 16:23  5976
Kotor 2 jsem hrál komplet bez modů. Celkově mody málokdy používám. Možná u toho NWN 2 udělám vyjímku:) Nějaké komiksy z Old republic jsem taky četl. Zkoušel jsem pak i TOR, ale v té době jsem neuměl moc anglicky a MMO celkově moc nemusím, takže jsem to hrál jen pár hodin:D

Jsem netušil, že ty dvě DLC jsou s novou postavou. To je dobré vědět:)

Dragon age je super, hlavně to lore je jako celkem moc super a hodně detailní. Přiznám se, že si nejsem jistý jestli je Ukradený trůn a Volání ideální úvod do světa. Knížky nejsou nějak úžasné, možná je člověk spíše docení po dohrání jedničky. Na druhou stranu by možná mohlo být zajímavé znát některé postavy už z knížky před hrou, mohlo by to některé rozhodnutí ve hře dost ovlivnit:)
tex Tex wubalubadubdub 1.12.2020 10:02 - Oblíbené kluby (16:31) 5975
Já si jsem 100% jistý, že jsem NWN2 dohrál se všema datadiskama, ale nepamatuju vůbec nic z toho. Ale možná to bude tím, že jsem tehdá používal trainer na nekonečné zlato což samozřejmě tu hru trošku urychlí :)
mirak_ Mirak_ - New shoes 1.12.2020 07:52 - Oblíbené kluby (16:54) 5974
Mask of Betrayer je fakt skvost, navíc se ve hře snad poprvé podíváš do Rashemenu, což je cool. Ale určitě je lepší, předtím dohrát dvojku, protože na rozdíl od Storm of Zehir a Mysteries of the Westgate hraješ za stejnou postavu.

Nevím, jestli jsi hrál jedničku, ale ta kampaň ve dvojce je ok, i když místy trochu basic :) Dohrál jsem ji dvakrát a naposledy jsem si nainstaloval nějakej mod abych sebou mohl tahat víc než dva společníky, abych si užil co nejvíc obsahu :)

Jo, Kotor je super, načetl jsem teď opět i komiksy z Old Republic, ze kterých hra hodně vycházela a super. Jinak nevím, jsi hral dvojku z restoration projektem, ale díky němu je z toho úplně jiná hra a musím říct, že ve výsledku asi i lepší než jednička.

Na komplet Dragon Age se teprve chystám, ale už jsem si koupil ty prequelove knížky, které si před hraním přečtu. Někdy :)

Já teď ještě dost hraju definitivní edici Age of Empires 2, nějak se od té tuny nových kampaní nemůžu odlepit.
tyfuz TyfuZ 1.12.2020 00:43  5973
Já právě pořád slyšel chválu na Mask of Betrayer, takže mě to láká hlavně kvůli tomu. Možná přes vánoce to dám, třeba bude i nějaká ta sleva:) Naštěstí si z mojich dvou předchozích pokusů skoro nic nepamatuju, takže to bude pro mě jako nová hra:)

Kotor je samozřejmě super (líbila se mi i ta dvojka), pamatuju si, že když jsem ho hrál podruhé, tak jsem kroutil hlavou, že mi ten hlavní zvrat nedošel :D

Jinak jsem konečně dohrál Dragon Age: Inquisition. Ten svět mám strašně rád, takže jsem si to příběhově a charakterově strašně užil. Lore světa to rozšířilo neskutečně (se všemi DLC). Na druhou stranu po stránce hratelnosti, bugů a repetitivnosti mě to zase strašně sralo. Tak jen doufám, že se do DA4 poučí:)

A krom toho jsem teď projel "nehry" Heavy Rain a The Beginner's Guide (od tvůrce The Stanley Parable totálně bořící konvence:). A momentálně hraju Beyond: Two souls.
mirak_ Mirak_ - New shoes 30.11.2020 20:29 - Oblíbené kluby (16:54) 5972
Já po dlouhé době hraju právě ten KOTOR :)
mirak_ Mirak_ - New shoes 30.11.2020 20:29 - Oblíbené kluby (16:54) 5971
To netuším, na GOGu to mám (vlatně hry ani jinde na netu kromě Starcraftu nemám), patří to Obsidianu, tak těžko říct.

NWN2 je docela fajn, i když je to klasická nedodělaná obsidianovka ala KOTOR 2. Nicméně se to vyplatí dohrát už jen kvůli navazujícímu datadisku Mask of Betrayer, což je pravděpodobně nejlepší DLC ever. Kvalitativně se to hodně blíží Planescape: Tormentu.

Hrál jsem to cca před třemi lety a užil jsem si to fakt hodně. Dohrál jsem i DLC Storm of Zehir a vlastně mi chybí ještě Mysteries of the West Gate.
tyfuz TyfuZ 30.11.2020 20:00  5970
Netuší někdo, proč je Neverwinter Nights 2 jenom na GOGu? Docela mě to překvapilo. Zvažuju, že bych to konečně dohrál. Dvakrát se mi to v minulosti nepovedlo, tak do třetice všeho dobrého? :D
tyfuz TyfuZ 31.10.2020 20:39  5969
Začal jsem hrát ATOM RPG, rusáci se tím Falloutem inspirovali možná až moc:) Dokonce mají i stejné fonty:D Mám nahráno pár hodin a není to zatím špatné.
mirak_ Mirak_ - New shoes 30.10.2020 11:40 - Oblíbené kluby (16:54) 5968
Já myslím, že problematické to není, ale je pravda, že rozhovor může skončit soubojem, případně ho můžeš různě přesvědčit, aby umřel :)

[ 896 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt