Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Konspirační teorie [ŽP: neomezená] (kategorie Politika) moderují Šéf Lopuchu, Percy_.
Archiv
Konspirační teorie (spiklenecká teorie, teorie spiknutí) je v nejširším slova smyslu teorie, která chce vysvětlit událost, stav věcí nebo aktuální vývoj jako výsledek spiknutí, tj. cílevědomého a konspirativního působení skupiny osob s nelegálním nebo nelegitimním cílem. Vyznavači konspiračních teorií si obvykle myslí, že touto skupinou je vláda, představitelé tajných organizací (i těch imaginárních), jedné či více společně působících korporací nebo představitelé určitých národů či náboženství, občas i mimozemské civilizace. (wikipedie)

Smyslem tohoto klubu je hledat pravdu, potvrzovat či vyvracet různé konspirační teorie, či různé "urban legends".

Tento klub vznikl jako reakce na diskuzi o konspirační teorii vznikající kolem událostí 11.září 2001. Právě tato konspirační teorie patří mezi ty, kde existuje mnoho nevysvětlených záhad jak na straně oficiální teorie, tak na straně opačné.

Není ale vyloučeno diskutovat o jiných konspiračních teorii, přitom není dopředu řečeno, že diskutující musí vždy s danou konspirační teorii souhlasit. Předkládejte důkazy, materiály, zejména jako externí odkazy na různé studie, poukazujte na logické spory, používejte argumenty a přesvědčte své oponenty, že Váš pohled na příslušnou teorii je nejbliže pravdě.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 2614 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 23.1.2023 19:04  2736
Na Zélandu našli vědci obří zeď postavenou tajemnou supercivilizací. Vyvolala politický skandál
Už jsem se začínal bát, že tajemné vyspělé, milióny let staré, supercivilizace došly.
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 28.12.2022 01:20  2735
„Co se stane do roku 2100?” ptá se autor. „Už za čtrnáct let bude na Měsíci objeven nový druh připomínající mimozemšťany a Mars osídlí první obyvatelé. Do roku 2048 bude většina rostlin zničena. Milovníci psích kamarádů se ale mohou těšit na šestnáct nových plemen."
V podobném duchu vypadají i další věštby. Za tři roky se nám prý konečně představí bytosti z vesmíru, za rok přemístí New York Sochu svobody neznámo kam. V roce 2043 bude dokonce Evropa patřit naším nejbližším sousedům - Slovákům.


Asi následky zdravého (z)hulení.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.11.2022 22:57  2734
Pro peníze :) A možná zároveň i z tý recese. Dnešní doba je taková, že lidi zkousnou v podstatě cokoliv a na nějaký rešerše, zdrojování a ověřování se u takových webů kašle. Nehledě na to, když se podíváš v trafice, co vychází za různý plátky, různý ty Chvilky pro tebe atd., nebo ty všemožný debilní videa všude možně, na který lidi čumí, tak ten Dotyk je ještě proti tomu genitální :)
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 17.11.2022 20:45  2733
Přelítneš v rychlosti a jedeš dál.
Někdy zajímavý obrázek ... pokud ovšem má vůbec něco společného s textem.
I když fakt mnohdy nechápu jestli to dělají z recese, nebo jestli tomu opravdu věří, či jen pro peníze (pak ale nechápu, že je za to někdo platí).
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 17.11.2022 20:30 - Odhlášení (22:17) 2732
Diky za tip na OSLA! S tim bych i par minut pravidelneho cteni rad stravil.
Ten nazev webu je genialni! Asi se inspirovali Neffovym Psem, aby bylo na netu vic zviratek.

Jeste k tomu Dotyku: Nijak jsem se do vas, ctenaru, nenavazel. :) Jen mi to prijde jako e-forma tech silenych mysteriozne-konspiracnich casopisu Magazin 2000 zahad nebo Fakta X, ktere cetli rozumni a inteligentni lide, ale uz v te dobe jsem to nechapal, ze s tim travi cas. :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.11.2022 18:41  2731
OSEL je fajn, seriozní web, taky ho čtu. Ale holt to není taková sranda jako ten Dotyk, ty titulky, co na mě občas vyskočí :)
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 17.11.2022 18:30  2730
To ale není pro legraci, pro to něco se dozvědět. ;-)
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 17.11.2022 18:11 - Oblíbené kluby (22:59) 2729
já mám oblíbený tento web::: OSEL.CZ ::
navzdory názvu se jedná o vesměs seriózní a ozdrojované vědecko-technicko-populární články.
:-)
desdichado Desdichado Míru zdar, - Rusku zmar! 17.11.2022 18:05  2728
No, občas tam bývá i něco skutečně zajímavého. Ovšem v drtivé většině ne ty hovadiny co píší (podzemní pyramidy, vesmírné pyramidy, 2 milióny let staré pyramidy ...), ale ten reálný základ, který ovšem dotyčný jakože pisálek okázale ignoruje.
Ovšem jsou články ... nakopat do rypáka a poslat zpátky do školy. Tak zhruba do třetí třídy školy obecné. Někdy to je opravdu na odebrání svéprávnosti. Ovšem je to relax - furt je to lepší než rok staré upomínky na nedoplacenou zálohu za plyn, místo co by, podobně debilní individua, poslali po roce konečně vyúčtování a vrátili přeplatek.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.11.2022 17:36  2727
A ještě bych dodal, že vždycky jedni si o těch druhých myslí, že jsou blázni :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.11.2022 17:31  2726
Okay. Ono je to prostě o tom, čím kdo chce trávit svůj čas a jaké má priority. Někdo furt čučí na bednu/comp (a to má různý podkategorie), někdo si čte (knížky, časáky, Dotyk), někdo furt matlá do mobilu, jinej furt mastí hry, další dřepí v hospodě u piva, někdo furt někde trajdá po vejletech, sportuje atd. Lidi jsou různé. Mě občasný přečtení článku ala Dotyk pobaví, rozptýlí, neuškodí a čas neukrátí.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 17.11.2022 14:59 - Odhlášení (22:17) 2725
Celkove chapu, co chces rict, ale ja to odlisuju (v mozku mam asi vic zbytecnych supliku :)). Na blbej clanek mi staci titulek/perex nebo dane periodikum/web. A odhadnu, ze to uvnitr nebude lepsi. Nikdy jsem cilene necetl neco od zacatku jasne spatneho, abych se bavil autorovou idiocii. U spatneho filmu se muzu bavit i jinymi slozkami, jelikoz je to dilo desitek kreativcu (narozdil od jednoho/dvou autoru clanku). A impuls pro sledovani predem spatneho filmu je ve vetsine pripadu tvurce (treba odepsany Kevin Smith), herec (odepsany Willis) ci predloha (nezfilmovatelne klasiky), abych se presvedcil, ze je to opravdu tak spatne nebo si tam nasel neco pozitivniho. Na vylozene spatny serial nikdy nekoukam cely, tam vetsinou testnu jen pilot a to staci.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 17.11.2022 14:41  2724
To máš stejný jako čumět furt na ty seriály a filmy. Nalejme si čistého vína, snad až na pár výjimek jsou to taky blbiny (ty seriály ještě víc než filmy). Ale stejně nás to taky baví.

Navíc přečíst takovej článek zabere minutu (nebo ani to ne). To není taková ztráta času. Takový ty různý dnešní módní více či méně debilní videa na instagramu, jůtůbu nebo jinde, co je dneska cool sjíždět na mobilech, to je stokrát větší mor. Nebo ty různý debilní hry, to je totéž. Atd.

pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 17.11.2022 13:28 - Odhlášení (22:17) 2723
To zijete dva zivoty, ze vas to bavi cist jako guilty pleasure - tedy s vedomim, ze jsou to kardinalni blbosti? :)))
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 17.11.2022 12:58 - Oblíbené kluby (22:59) 2722
jo ten web dotyk.cz
to jsou fakt super blbiny!!
Ale někdo tyto bláboly rád čte.

[ 2614 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt