Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Sjezd Lhot a Lehot [ŽP: 24 týdnů] (kategorie Města a obce) moderují Teketapa, Athos.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46

server lhoty.cz

Obrázky vedou na stránky s programem sjezdu nebo na oficiální stránky obce.
Minulý sjezd se konal v obci Lhota pod Horami
Další sraz bude v obci Mníchova Lehota

Více informací na Facebooku
Seznam srazů Lhot a LehotDomovská stránka s dalšími fotogaleriemi, zajímavými odkazy a informacemi!!


Seznam zdejších diskutérů (stará verze zde) a Fotogalerie zdejších postavičekSjezd Lhot a Lehot: LHOTA POD HORAMI 2019: MIX

MINISRAZ: SUCHÁ LHOTA 2017: Stofi2

Sjezd Lhot a Lehot: Lhotka pod Ondřejníkem: Abeles

Sjezd Lhot a Lehot: Lhotka pod Ondřejníkem: lenka

SRAZ: OSTROŽSKÁ LHOTA: Směs od pořadatelů

SRAZ: LEHOTA PRI NITRE: Lhoťáci

MINISRAZ: OSTROŽSKÁ LHOTA: Lhoťáci+Abeles+Vercus

MINISRAZ: ŘEŠETOVA LHOTA: Mix AsterYx + Míša + Obelix

KORTINA v Suché Lhotě: Mix pořadatele + Stofi2

Fotky ze Srazu Lhot a Lehot v Lehotě pri Nitre 2015: Vaškův výběr z oficiálních fotek a Stofiho2 a Abelese

Fotky z květnové inspekční cesty do Lehoty od: myskyzelhoty33,asterYxe, priserky a Abelese,

Fotky z minisrazíku ve Lhotě pod Džbánem od: Vaška,Obelixe

Fotky z Povýboru 2014 od: asterYxe

Fotky ze Srazu Lhot a Lehot v Kostelní Lhotě 2014 od: Abelese a Vojty


TOPlist

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: mwnvqfa
[ 35027 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 5.4.2020 00:02 - Přítomní (17:25) 53230
91515788_3105572462832572_4231721505974648832_n.jpg
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 5.4.2020 00:01 - Přítomní (17:25) 53229
P4240148.jpg
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 5.4.2020 00:01 - Přítomní (17:25) 53228
Dnešní dobrou noc a dobre jitro Vám přeje

P4230119.jpg
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 5.4.2020 00:00 - Přítomní (17:25) 53227
0.jpg
paja paja 4.4.2020 19:27  53226
martinez33vzkaz vyridim.
paja paja 4.4.2020 19:27  53225
vasekovesna me moc dlouhe cteni...
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 4.4.2020 19:19 - Přítomní (17:25) 53224

Podle Davida Icke se jedná o umělé vytvořenou epidemii, navíc značně zveličenou, s cílem vyvolávat mezi lidmi strach, svést na koronavirus hospodářskou krizi, která by přišla tak jako tak, a pod záminkou boje proti epidemii zavést omezení občanských práv a svobod, sledování lidí, zrušení peněz v hotovosti ve prospěch bankovních převodů a podobně. Konečným cílem je zavedení systému, jaký předpověděl George Orwel ve známém románu 1984. Icke neuvádí, jestli za tím stojí sionisté, svobodní zednáři, Bilderbergové či ilumináti, koneckonců tyto skupiny personálně splývají, ve videu jim říká pouze „Oni” ale postupně uvádí několik jmen, které pro ty co se zajímají o světovou politiku nejsou nijak překvapivé: Rockefellerové, Rothschildové, Bill Gates, Britská královská rodina.

Existují dva způsoby, jak těchto cílů dosáhnout: vytvořit problém a poté pomocí mainstreamových médií vytvořit paniku, tak že lidé sami budou požadovat, aby se něco s tím dělalo, a poté nabídnout veřejnosti řešení problémů které „oni” sami úmyslně vytvořili. Druhý způsob je problém, který ani nemusí existovat, prostě vymyslet, jako například byly zbraně hromadného ničení v Iráku nebo dokonce i klimatická změny. Příkladem uměle vytvořeného problému je epidemie koronaviru. Vlastně nezáleží na tom, jestli koronavirus byl vytvořen uměle v laboratořích, nebo jestli vznikl náhodou v přírodě a tyto elity jen využily situace, je však pravděpodobnější že je uměle vytvořen. Jisté je, že už šest týdnů předtím, než se virus objevil v Číně, se prováděly simulace a cvičení podle scénáře, jaký máme dnes, a to do nejmenších detailů, nelze tedy říci že „oni” nebyli na současnou situaci připravené.

Současná pandemie byla „předpovězena” v dokumentech Rockefellerovy nadace již v roce 2010 a dokonce i v hollywoodském filmu Nákaza z roku 2011. Pandemie byla také v loňském roce a projednávána na světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, na kterém Bill Gates a jeho manželka Melinda prosazovali, že je nutné kvůli zabránění šíření epidemií elektronicky sledovat všechny lidi na celém světě.Jistě není náhoda, že epidemie vypukla zrovna ve Wuhanu, neboť v tomto městě byly koncem roku 2019 světové armádní hry, kterých se zúčastnilo deset tisíc vojenských sportovců z celého světa, takže byla ideální příležitost, jak mezi místním obyvatelstvem rozšířit epidemii koronaviru.

Je také pozoruhodné, že ve Velké Británii se již před Vánoci objevovali lidé s přesně takovými příznaky, které jsou dnes připisovány koronaviru, tedy buď to se tam šířil koronavirus již dříve, než oficiálně propukla epidemie v Číně, a nebo tam řádila úplně jiná nemoc, avšak se stejnými symptomy. Osobně bych se přikláněl k tomu, že koronavirus byl uměle rozšířen v Británii již loni, protože podle zpráv z Itálie (nevím, jestli je Icke znal nebo ne) italští lékaři zaznamenali případy koronaviru již na počátku října 2019, skoro čtvrt roku před vypuknutím nákazy ve Wuhanu. Zdrojem mohli být opět američtí vojáci v místních barech jako ve Wuhanu.

Paniku se politikům a médiím podařilo vytvořit dokonale, a panika brání přijímat racionální rozhodnutí, kdy jinak průměrně inteligentní lidé, se chovají jako šílenci. I v České republice vidíme, jak lidé panikaří a chovají se iracionálně. Na Západě a v Itálii je situaci asi ještě horší. Objevily se dokonce i případy, že lidé spáchali kvůli koronaviru sebevraždu, přitom to byli mladí lidé, kteří by za několik týdnů byli úplně zdraví.

„Oni” však zřejmě mají strach, aby neumřeli sami (připomínám aktuální informaci, že jeden z protagonistů tohoto zločineckého plánu, britský princ Charles je sám nakažený), proto vytvořili virus, který se snadno šíří, ale má poměrně malou úmrtnost. ( Lze předpokládat, že vysoký počet mrtvých v Itálii je způsoben hlavně tím, že celkový počet nakažených je desetkrát vyšší, než kolik lidí bylo vyšetřeno a diagnostikováno jako nakažení, a dále tím, že italská populace nemá imunitu proti koronavirům, protože se tam nevyskytují tak často jako v chladnějších oblastech)

Je známo že více než 80% nakažených má velmi mírné příznaky, podobně jako u klasické chřipky, v ohrožení jsou jen staří lidé nebo lidé s různými zdravotními problémy. Přitom v sezóně 2017 až 2018 jen v USA bylo nakaženo 45 milionů lidí chřipkou a 61 000 lidí zemřelo a žádná panika kvůli tomu nevznikla. Bylo by tedy na místě chránit před nákazou staré a nemocné a nakažené léčit všemi prostředky moderní medicíny. ( O tom jakou špinavou hru s námi samozvané elity hrají, svědčí to, že v Itálii a ve Španělsku umírají lidé kvůli nedostatku umělých plicních ventilací, přitom se jedná o poměrně jednoduché zařízení, které se dá vyrobit „na koleně”, několik studentů z Bratislavy sestrojilo umělý plicní ventilátor za 80 euro. )

Podle Icka je směšné si myslet, že systém nařizuje karantény, zavírání obchodů a restaurací a další opatření kvůli tomu, aby ochránil staré a nemocné lidi, když se o ně dosud nestaral, když důchodce nechal hladovět a mrznout, protože nemají na topení ( připomínám, že ve Velké Británii jsou poměrem k místním platům a cenám důchody asi nejnižší v Evropě), kdy důchodci musí jíst ty nejlevnější potraviny plné různých náhražek a chemikálií, což jim ničí jejich imunitní systém, proto také dnes tak často umírají na koronavirus.

Opatření, které vlády celého světa přijímají proti šíření koronaviru pravděpodobně způsobí krach světové ekonomiky větší, než byl v roce 2008, a to je skutečným důvodem této na virové epidemie, kdy „oni” chtějí, aby většina malých a středních podniku zkrachovala a zbyly jen gigantické korporace. Lidé, kteří pracovali pro všechny ty podniky a pro restaurace, bary a hotely, mají spadnout na dno společnosti.

Dále chtějí bezhotovostní společnost, před kterou David Icke varuje už od roku 1993. Dnes se přiblížila realitě, protože bankovky údajně mohou přenášet koronavirus. Za normálních okolností by lidé nesouhlasili se zrušením bankovek, aby museli platit jen platebními kartami, ale teď v době všeobecné paniky se to možná podaří prosadit a tím budou mít vlády, finanční úřady, policie a tajné služby kontrolu nad každou finanční transakci, ke které ve státě dojde. Nebude možné vůbec nic utajit.

Světová zdravotnická organizace (WHL) je řízena Rothschildy a Rockefellery, jejichž cílem je mít přehled a kontrolu nad zdravotnictvím v celém světě, proto nevěřte tvrzením a doporučení Světové zdravotnické organizace, například tomu že koronavirus se přenáší bankovkami. Je příznačné že šéfem WHL je Ted Ross z Etiopie, bývalý etiopský ministr zahraničí a člen politbyra, za jehož působení proběhla v Etiopii epidemie cholery, kterou se on snažil utajit. Světová zdravotnická organizace nemá sloužit veřejnosti ale právě této agendě.

Konečným cílem je supertotalitní stát, jaký předpověděl George Orwell. Podle Icka se k tomu Čína se už trochu blíží (má zřejmě na mysli čínský systém sociálních kreditů), a teď dojde ke stejnému procesu i v západních zemích.

Výsledkem má být konec současného světového ekonomického systému a vybudování úplně nového ekonomicko-politického systému. Tento proces byl nastartován již bojem proti klimatickým změnám, je příznačné, že i proti klimatickým změnám, což je podle Davida Icka jeden velký podvod, jsou navrhovány či dokonce používány stejná řešení, jako dnes v boji proti epidemii koronaviru. Počasí se měnilo i dříve, ale dnes se tomu říká změna klimatu a globální oteplování. Stejně tak i dříve byly epidemie, které lidé vyleželi nebo přechodili a vyléčili se, a velmi malá část jich umřela a dnes se tomu říká pandemie koronaviru a straší nás, že všichni zemřeme.

Princ Charles prohlásil před několika měsíci v Davosu, že do roku 2030 musí být vytvořen nový ekonomický systém, aby mohl čelit výzvě změny klimatu. (Pravděpodobně to řekl na tom samém fóru, kde Bill Gates mluvil o blížící se epidemii) Tento nový systém má být technokratický a kontrolovaný umělou inteligencí. V tomto systému už nebude místo pro malé rodinné podniky jejich likvidace probíhá v Americe už léta a nyní se to výrazně zrychluje.

Cílem je vytvořit takzvanou technokracii, což bude totalitní společnost, nikoliv klasický fašismus nebo klasický komunismus, ale vláda samozvaných elit opírající se o nejmodernější techniku a umělou inteligenci, internet věcí a podobné vymoženosti moderní techniky. Už dlouho mluví různí šílenci ze Silicon valley o propojení mozku s umělou inteligencí, což by mělo nastat už kolem roku 2030 a ti, kteří budou umělou inteligenci ovládat, budou spojovat a řídit vnímání lidstva a myšlení všech lidí. Budou mít tedy moc tak absolutní a neomezenou o jaké dřívější absolutističtí monarchové či diktátoři mohli jenom snít. Ekonomika bude kompletně bezhotovostní nebudou existovat mince a bankovky ale pouze digitální peníze a bude jediná svět celosvětová měna. Veškerou ekonomiku bude ovládat několik obřích korporací vlastněných těmito elitami.

Výsledkem podle Davida Icke bude stát, ve kterém malá skupina lidí bude diktovat všem ostatním. Představme si pyramidu, kde na vrcholku je 1% nejbohatších, dole téměř všichni ostatní a mezi nimi je nemilosrdný vojensko-policajní aparát.

Když toto aplikujeme na situaci v České republice, všimněte si, jak už dávno před virem se mluvilo o cenzuře internetu, veřejnost byla proti, ale teď se obávám že to bude prosezena z důvodu, že se na internetu šíří různé takzvané hoaxy, dezinformace a poplašné zprávy o koronaviru (ty se skutečně šíří, ale to stále není důvod proč by se měl cenzurovat internet), už dávno probíhá likvidace střední třídy a vytváření vrstvy několika desítek oligarchů s miliardovým majetkem, nynější krize může dát drobným živnostníkům poslední ránu. Stejně tak je ze strany státu dlouhodobá snaha, aby veškeré finanční převody byly bezhotovostně, aby lidé platili kartou už i za pivo. Část národa se tomu dosud vzpírala, ale kdo by dnes chtěl mít bankovky, když se z nich může nakazit a zemřít? Rovněž sledování průmyslovými kamerami či pomocí mobilních telefonů nebylo zrovna populární. Po Velikonocích spustí „inteligentní karanténu” kdy lidé budou sledováni neustále, aby se předešlo šíření epidemie. Jistě, je to lepší než úplná karanténa, jakou máme dnes, ale problém je v tom, že to po skončení epidemie nemusí skončit, a sledování může pokračovat i později a data mohou být ukládána jako „prevence” proti budoucím epidemiím. Může se tedy jednat o postupné prosazení systému elektronického sledování všech lidí, jaké prosazuje Bill Gates a podobní zločinci.Dnes dokud trvá epidemie se proti tomu stěží dá něco dělat. Většina lidí je přesvědčená, že je vláda chrání a myslí na jejich dobro. Je ale třeba co nejvíce rozšiřovat informace a připravovat se na odpor po skončení epidemie. Ještě nikdy v dějinách nebyla naše svoboda ohrožena tak jako dnes a pokud se my, i ostatní evropské národy nepostaví na odpor, staneme se otroky Rothschildů, Rockefellerů, Gatesů, Sorosů a jejich domácích poskoků.

JUDr. Norbert Naxera
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 4.4.2020 19:15 - Přítomní (17:25) 53223
91624253_10217836925701982_4482633229118996480_o8b02d37ea4265f3e.jpg
lhotaci lhotaci 4.4.2020 18:18  53221
Lhota pod Demižonem Jste super a připojujeme se.
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 4.4.2020 18:09 - Přítomní (17:25) 53218
91748602_3211735215526334_3444516943363571712_n.jpg
lhotaci lhotaci 4.4.2020 07:40  53217
připojujeme se s gratulací...
abeles Abeles 4.4.2020 07:38  53216
PájaAno, na fotce je bývalá Hornolhotecká škola, bývalá ubytovna lhoťanů při minisrazu, také je to bývé kulturní centrum a hospoda.
vasekoves VasekOves 1.ŮČASTNÍK 4.4.2020 07:35 - Přítomní (17:25) 53215
i ja se pridavam s pranim hodne zdravi
abeles Abeles 4.4.2020 07:33  53214
GratulaceTaké přejeme všem Ivanám vše nejlepší.
martinez33 martinez33 4.4.2020 06:23  53213
I já přeji vše něj všem Ivana, aj do Mokré. :-)

[ 35027 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt