Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Sportovní událost [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Sport) moderují Dodanek, John_McClane, stanny.
Archiv
události 2020

Aktuální užitečné odkazy:

Turnaje WTA (tenis)
Kalendář IBU (biathlon)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 12465 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
nevada Nevada - Fire & Blood - 9.9.2020 22:04 - Oblíbené kluby (17:52) 12629
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová se po čtyřletém manželství rozvádí s někdejším badmintonistou Petrem Koukalem.
stanny stanny - Wroc³awský démon - Pacific Panzer General creator 9.9.2020 20:44  12628
taipan [12626]: Že to udělalo víc škody než užitku je pravda.

taipan [12627]: Anketa vypovídá leda o hovně, protože drtivá vetšina těch pologramotů nemá páru o tom jaká jsou pravidla. Nedivil bych se, kdyby polovina z nich předpokládala, že tenis se hraje na třetiny.
To, že je někdo bývalá hvězda neznamená, že ví jaká pravidla má nastavena US Open. Za trefení sudího je konec, to by platilo i pro F+N, jsem si tím docela jist.

A ještě jednou, ano, ten trest se mi zdá tvrdý, ale jednou mám pravidla a ta by se měla dodržovat. Z tohoto pohledu je trest v pořádku.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 9.9.2020 11:24  12627
Tohle je taky názor. Líbí se mi, že aspoň někdo má koule prohlásit veřejně to, co si stejně myslí většina lidí, jen se to v dnešní korektní době obává říct nahlas. A poměr hlasů v anketě je taky vypovídající.

Křivda na Djokovičovi! Že by za něco takového vykopli Federera? Ani náhodou, tvrdí bývalá hvězda

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 9.9.2020 08:18  12626
Okay, jak píšu, je to věc názoru. A můj názor je prostě ten, že nemá smysl udělat víc škody než užitku a vylejt s vaničkou i dítě. Tohle uškodilo úplně všem.
Když byla naše holka malá a něco provedla, tak jsem se vždycky sám sebe ptal, jak jí potrestat a jestli vůbec, aby to mělo nějakej smysl a něčemu to pomohlo, a nebylo to jen uspokojení mýho ega.

Nadal s Fedoušem se teď budou Djokoušovi pošklebovat, že se na celý US Open měl taky vykašlat jako oni a moh si ušetřit tuhle pakárnu :)

stanny stanny - Wroc³awský démon - Pacific Panzer General creator 8.9.2020 17:21  12625
taipan [12622]: Djokoviče mám velmi rád a hodně mu fandím. Z toho co udělal se dělá šílená aféra, přitom šlo v podstatě o nehodu, naštěstí to nebyla ani žádná rána. Dělá se z komára velbloud, to je fakt.
Nicméně trefil rozhodčí a dle mne je diskvalifikace naprosto v pořádku. Na rozhodčí se prostě nesahá a netrefujou se. Ani omylem. Tak to je ve všech sportech a je to tak správně.
Bohužel pro Novaka.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 8.9.2020 15:45 - Oblíbené kluby (17:50) 12624
taipan [12622]: tenis se má řídit danými pravidly, ne je překrucovat ve prospěch TV, sledovanosti a kdo ví koho. Naopak kdyby ho nevyloučili, byl by to nebezpečný precedens. A ta rozhodčí nedávala pozor, nehrálo se, v takovou chvíli když to nečeká je úder mnohem nebezpečnější. Obviňovat ji z herectví je hovadina na ntou, ona jistě chtěla soudcovat takový zápas do konce, nic by z toho neměla.
A ten hon co se strhnul na tu rozhodčí jen ukazuje primitivismus některých "fanoušků".
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.9.2020 14:19  12623
AlfiMno, Kvitová bohužel opět dostála své pověsti labilního jelita. Vzhledem ke svému postavení by prostě ten poslední bod měla zvládnout, vítr nevítr :-/
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.9.2020 14:19  12622
MisaJe to samozřejmě věc názoru a taky úhlu pohledu, jak kdo Djokouše může nebo nemusí. Ale objektivně vzato - to vyloučení byla hloupost a hlavně zbytečnost (i když od Djokouše ten míček samozřejmě taky). Komu to vyloučení prospělo? Byl poškozen Djokovič, svým způsobem i jeho soupeř, byly poškozeny televizní společnosti, jež za vysílací práva platí těžké peníze, byli poškozeni tv diváci, kteří si platí sledování a úroveň turnaje tím klesla. Tak k čemu to? Vymlouvat se v takovém případě na pravidla je trapný alibismus. Diskvalifikace by se dala pochopit, kdyby kupříkladu rozzuřený Djokouš tu lajnovou úmyslně proplesknul za nějaký fatálně špatný verdikt. Ale tohle byla jen nešťastná náhoda, při níž nikdo neumřel, to se stává. Mohli mu dát varování, trestný game, čímž by automaticky ztratil sadu, mohli mu dát pokutu. Tím by bylo "spravedlnosti" učiněno zadost, aniž by někdo ztratil tvář a došlo k dalším škodám. Protože všechno jde, když se chce, pravidla jsou pružná.
Hraju tenis přes 40 let a za tu dobu jsem inkasoval míčkem do ksichtu, do oka, do ucha, do krku, do prsou, do koulí atd., a vždy jsem přežil. Ta ženská tam předvedla jen divadlo, nic se jí nestalo. A lidi už jí to dávají sežrat, jak jsem si všiml. Djokovič se sice veřejně musí "kát" a omlouvat, ale určitě si o tom myslí svoje. Na kurtu protestoval, taky nepřišel na tiskovku, ale jinak toho moc dělat nemůže, maximálně jako (zatím) šéf rady ATP může odmítnout zaplatit pokutu a příští rok tenhle turnaj bojkotovat. A počítám, že jeho táta se k tomu taky ještě veřejně vyjádří a servítky si brát nebude.
Djokouš teď určitě hořce lituje, že se nechal ukecat a nakonec na ten turnaj přijel a nevykašlal se na to jako Nadal a mnoho jiných. Mohl si ušetřit zbytečný starosti. Stejně celý ten turnaj je divný a nemá moc břink.
alfi Alfi 7.9.2020 18:52  12621
PetraBylo to o jednom míčku a jak už to bývá, nedáš dostaneš.
Ale tenis to byl opravdu prvotřídní. Na tu bídu co stihnuli zatím odehrát.
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 7.9.2020 17:07 - Oblíbené kluby (17:50) 12620
taipan [12619]: zjevně dostala míčkem do krku tak blbě, že chvíli nemohla pořádně dýchat, do toho místa fakt není potřeba žádná rána. Djokovič nijak neprotestuje a to byl přímo u toho, ví že udělal blbost a pravidla jsou v tomhle jasná.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.9.2020 14:13  12619
Nespravedlnost! Djokovič byl brutálně okraden, píší srbská média

Souhlas. Šaškárna, ostuda a hloupost pořadatelů, včetně teatrálního představené té ženské na lajně. Celý tento turnaj už tak stojí za prd, počínaje neúčastí mnoha nejlepších hráčů a hráček, přes šaškování Ósaky před novináři, přes gestapácké zacházení s francouzskými hráči a zadržování Adriana Mannarina na hotelu před zápasem až po tento nesmysl. Tituly z dvouher takhle budou mít jen minimální hodnotu. Ale bohužel celé to zapadá do toho šílenství, které se v Americe v posledních měsících děje :-/

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.9.2020 14:12  12618
Zato Kvitová nedopadla... Taková škoda, čtyři mečboly, to by hráčka jejího kalibru zvládnout měla.
alfi Alfi 5.9.2020 21:03  12617
Uff málem jsem z toho měl infarkt. :) Ale nakonec to dobře dopadlo. :)
Velká gratulace.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.9.2020 20:27  12616
Dnes skvela Moucha, gratulace! Jen tak dal, asi ji ceka Azarenka.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.9.2020 20:24  12615
Pralo jim pocasi. To je pri takovym mnozstvi hracek a zapasu zasadni vec. Kazdopadne ti poradatele jsou frajeri.

Na zebricky WTA i ATP jsem zvedavej po US Open. Ale ty nase mlady tenistky jsou vyborny a velky nadeje do budoucna.


[ 12465 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt