Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Testy [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Život (nejen) Lopušáků) moderují Tigo, stanny.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46

Jaké máte IQ? Kolika let se dožijete? Jak daleko dohodíte křečkem? Chtěl by vás Brad Pitt? Zde najdete odpověď!

Vítám všechny - jak vyplývá z názvu, jedná se o klub určený ke vkládání linků na různe testy, kvizy, hlavolamy (IQ testy, testy typu "komu se podobáš", "najdi na obrázku...", ale třeba i odkazy na hry typu "kdo dál dohodí křečkem / rakví"), dále k debatování o otázkách, výsledcích testů, chlubení se počtem dosažených bodů a pod.
Snad se nám tu bude libit a dozvíme se o sobě hodně nového :)

Klub Adventury ..... Klub Akty ..... Klub Andrzej Sapkowski ..... Klub Animované filmy ..... Klub Antikoncepce ..... Klub Bazar ..... Klub Blogy ..... Klub Bodypainting ..... Klub Erotic art ..... Klub Erotické pomůcky ..... Klub Fetish clothing ..... Klub Freeware ..... Klub Hádání knížek ..... Klub Hlodavci ..... Klub Humoristické knihy ..... Klub Ikonky - jak na ne!!! ..... Klub Koktejly ..... Klub Kriminalistika ..... Klub Nail Art ..... Klub Orální sex ..... Klub Osobnost Lopuchu ..... Klub Piercing, BM + tetování ..... Klub Pozadí ..... Klub Prsa ..... Klub Registrované partnerství ..... Klub Sci-fi a Fantasy obrázky ..... Klub Spore ..... Klub Svatba ..... Klub Tanec ..... Klub Těhotenství ..... Klub Testy ..... Klub Upíři ..... Klub Vzpomínky na dětství ..... Klub Zajímavé krajiny ..... Klub Zajímavé obrázky ..... Klub Závislosti a obsese ..... Klub Ztraceni - Lost
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: gzwelwl
[ 2548 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 25.2.2024 06:42  5312
No to je blbost :)
Ani nevím, kdo je Howardova matka, TBBT jsem v životě neviděla :)
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 25.2.2024 01:45 - Klub Noční ptáci (01:55) 5311
Nejotravnější postavy ze slavných seriálů a filmů. Kdo byste byli vy?

Otázka šest teda wtf, co tam mám vybrat... no tak vyřazovací metoda.
A otázka devět totéž.Kdyby aspoň ve čtvrté možnosti místo čárky udělali tečku...
A desítka tuplwtf... v divadle jsem nebyl snad dvacet let, ale z těch možností nejmíň blbá.

No nakonec

Bodový zisk v intervalu: 19 - 33 bodů
Vy jste maminka Howarda ze seriálu Teorie velkého třesku. Máte dospělého syna, ale svojí péčí se o něj staráte jako kdyby to byl stále malý kluk. Musíte mít o všem přehled, stále mu děláte kuchařku a chcete mít nad ním dohled. Ale on vám už vyrostl.


zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 11.2.2024 17:08 - Klub Noční ptáci (01:55) 5310
To máš pravdu, většina testů na podobných stránkách je dost triviálních. Jen ty pobaltský republiky daly pár vteřin zamyšlení se, co patří k čemu :-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 11.2.2024 16:57  5309
To je opět z kategorie, že si můžu napsat 10/10 rovnou :)
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 11.2.2024 15:11 - Klub Noční ptáci (01:55) 5308
Jak dobře znáte hlavní města světa? Testem by měl projít bez chyby každý žák deváté třídy

Triviální, jen jsem se trošku zamyslel nad Tallinnem, abych se neuklepl, ono je zákeřné, že Latvia NENÍ v angličtině Litva, čili se to plete, ale seřadil jsem si ty pobaltské republiky a hlavní města správně :-)

10/10
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.2.2024 08:32  5307
15/20, skoro všechno z tý první půlky, protože to normální člověk nepotřebuje vědět.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 10.2.2024 02:52 - Klub Noční ptáci (01:55) 5306
Získali byste české občanství?

18/20

Copak mám přehled, kolik maximálně se může platit v hotovosti? Těžko někdy budu platit statisíce hotově... a mám pocit, že to bejvalo tři sta klacků, ale ta možnost tam nebyla... no a netrefil jsem se.

A se státním občanstvím moje blbost, rychlejc klikám než přemýšlím.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 7.2.2024 12:09 - Klub Noční ptáci (01:55) 5305
Tak "práce baví"... nechodím tam vyloženě s odporem, hlavně proto, že vedení je chápavé a nechodím na ranní :-), ale že bych se bez práce neobešel a byl něco jako otec, kterej chodil do práce i v důchodu, protože by se doma nudil (tomu tak nějak věřím, znám takových lidí víc) a protože "kdo nepracuje, je pro společnost zbytečnej a je to netáhlo a vyžírka" - tady už podle mě přehání, aby mě prudil.

Protože pokud tohle myslí vážně, tak by podle něj i multimiliardář, kterej se rozhodne, že už má peněz dost a místo vydělávání dalších si začne užívat, protože ty svý miliardy stejně do smrti neutratí, byl v tu chvíli netáhlo a vyžírka? No to asi ne, že.

Ale on táta prostě prudí, to je víc než jasné, protože když jsem mu jednou opáčil "budu mít důchod třeba pětadvacet, k tomu kdyby patnáct rentu z důchodovýho, to mi perfektně postačí, k čemu chodit do práce, co bych s těma penězma dělal?", on na to "tak bys dával vejplatu na charitu" a pak ještě blekotal cosi o dobrém pocitu z práce a užitečnosti pro ostatní a dalším dobrém pocitu z toho, že přispívám na dobrou věc... vzhledem k tomu, že mě zná velice dobře, to prostě nasíračka byla. Bych chtěl vidět, jak by on chodil do práce a dával vejplatu na charitu, to bych si teda počkal :-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 7.2.2024 06:58  5304
Mně práce baví, takže pohoda :-) Ale penzijní si teď zvýším, abych o příspěvek nepřišla.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.2.2024 22:39 - Klub Noční ptáci (01:55) 5303
To jsem si ve dvaceti třiceti a ještě nějakejch pětatřiceti říkal taky, proč řešit důchod, to je daleko, stejně se nedožiju a kdyby, ono nějak bude.

Pak jeden zjistí, co je to předdůchod a hned má motivaci... jen by mě zajímalo, kdy tahle možnost vznikla. Jestli jsem o tom dlouho nevěděl nebo to není zas tak stará věc (dověděl jsem se to někde snad za koronašikany nebo nedlouho před tím, není to tak, že bych to věděl dvacet let a kašlal na to).
Protože to pak dojdeme k honění bycha... vědět tohle dřív, pokud to existovalo, třeba by mě to aj motivovalo nezašívat se deset let na brigádě v Kauflandu, ale makat na plnej úvazek a začít pořádně spořit podstatně dřív... no co už, nenadělám nic.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 6.2.2024 22:25  5302
16/17 a je mi to jedno, stejně se důchodu nedožiju. Ale penzijní si platím a i když to vyberu dřív, bude to pěkná sumička. Ať si stát ten zbytek sežere.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.2.2024 20:40 - Klub Noční ptáci (01:55) 5301
Zidane [5300]:

Váš výsledek:
17 správných a 0 chybných odpovědí.

Skvělý výsledek, důchody a jejich fungování máte v malíčku.


Aby taky ne, pokud se na něco těším jak harant na lízátko, je jasné, že si zjišťuju co nejvíc informací, abych náhodou nebyl někdy nepříjemně překvapen :-)
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.2.2024 20:39 - Klub Noční ptáci (01:55) 5300
Důchody v ČR

Dost triviální, celej test medle hlavně proto, aby si lidi osvěžili, o co jde, maximálně si někteří přestali plést předčasný důchod s předdůchodem. Například můj otec, ten si to plete vytrvale, i když jsem mu rozdíl několikrát vysvětloval.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 6.2.2024 20:26 - Klub Noční ptáci (01:55) 5299
Mně zase, jak mě fascinujou lidi, co zadaj PIN - blbě - "jé, já dávám pin k druhé kartě"... teda já mít dvě karty, dám si na obě PIN stejnej a je to :-) Možná to není z hlediska bezpečnosti dobrá věc, ale tak pokud PIN nikomu nevyžvaním nebo ho dokonce nemám napsanej na kartě či někde ve šrajtofli, co se může stát :-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 6.2.2024 07:21  5298
11/11 - mi připomnělo, že mi pošlou novou kartu :-/

[ 2548 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt