Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, diavia, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 16124 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 5.12.2021 19:20  32285
Jestli jsem správně pochopil ten článek, tak se chtěla zviditelnit, což se jí sice povedlo, ale krom několika buzerantů ju nikdo nepochválil (a Talibánci se nevyjádřili, neumí maltsky).
Ovšem Zápotocký by asi tleskal, protože jak všichni víme, Ježíšek vyrostl, zestárnul, narostly mu fousy a protože je mu zima, oblíkl si červený kožich.

Co jsem teda nepochopil je to: "Přímo v příručce se uvádí jako příklady Marie a Jan (Maria a John), místo nichž by diskutující mohl hypotetický zahraniční pár pojmenovat raději Malika a Julio."

A, na rozdíl od vás, pravicových ateistů, já křtěné su.
maca MACA 5.12.2021 19:05  32284
No tak asi budou dva vozickari.
V zime nikde litat nemusi, muze psat pameti a do jsra rehabilitovat.
Uvidime jak mu to bude na jare behat/belhat.
No mladik to uz teda neni, ale jinak si nyslim, ze je vcelku fit
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.12.2021 19:02  32283
Hlavně nezávadně. Jak Evropská komise „zrušila“ Vánoce

Co ty na to?

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.12.2021 18:44  32282
Stařík jeden bláznivej, že radši nedřepí doma v teple. Nejspíš má pořád pocit, že je mu furt 40 nebo 50. Kovid zvládnul hravě, tak si místo toho zlomí hnátu :-O Takový zranění v jeho věku léčit a dobře zahojit už nemusí bejt žádná sranda..
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 5.12.2021 16:04  32281
Bývalý prezident Václav Klaus o víkendu uklouzl na zledovatělé cestě v Krkonoších a zlomil si kotník. Informaci, kterou dnes přinesl server Blesk.cz, potvrdil ČTK Petr Macinka z Institutu Václava Klause.
Chudinka ... co má ten stařec co lozit po ledě? Stejně je pozoruhodné, že pán klouzl, ale sám si zlomil a ne nějaký sedlák za něj.
maca MACA 21.11.2021 19:37  32280
I do Blavy
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 21.11.2021 18:24  32279
Prndolíno jezdilo jeden čas do Vídně.
maca MACA 18.11.2021 21:03  32278
Tak pro pendolino hledali kudy ho poslat, aby to bylo dlouhy, takze Eger - Ostrava , ame divim se proc krom Slovenska ho neposlou treba i dal, aby se taky proluftovalo na vyssi rychlost nez tech 160 km/h, co jezdej i obyc rychliky. Vubec des he to naklapeni kolem Berounky. Ten vlak ma jezdit nejakou linku Berlin - Praha - Brno - Bratislava - Budapest, ale nevim jestli je schvaleny a zmakne ty trakcni systemy a zabezpeceni.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 18.11.2021 20:25  32277
Přímých vlaků, nebo aspoň vagónů bývalo víc. Třeba Brno - Karlsbad - Cheb, nebo kam. A Brno - Eger.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.11.2021 18:08 - Odhlášení (12:08) 32276
Liberec - Drážďany jezdilo ještě před 10 lety, to jsem využila.
Primej LBC - Brno si pamatuje i manžel, to není tak dlouho.
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 18.11.2021 17:55  32275
Co mé vzpomínky sahají, bylo to po ukončení parní trakce v Liberci.

Do Norinbergu už jsem svého času musel přes Prahu.
A jinak jsem podvakráte z Liberce jel lehátkovým vozem do Popradu a tuším, že konečnou to mělo snad v Košicích.
maca MACA 18.11.2021 17:42  32274
A to bylo pred a nebo po tom co jezdili primy linky
Reichenbetg - Dresden - Berlin nebo Reichenberg - Ausig - Brux - Karlsbad - Eger - Nurnberg ?
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 18.11.2021 17:27  32273
BTW, pamatuju Liberec-Praha i Liberec-Brno bez přestupu.
maca MACA 18.11.2021 07:16  32272
Tak i ted to je z Brna s jednim prestupem v Pardubicich
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.11.2021 04:34 - Odhlášení (12:08) 32271
Jenže to si jel z Brna. A před 11 lety na to stačil přestup jeden jako do Prahy.

[ 16124 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt