Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, diavia, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 16175 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
maca MACA 4.10.2022 02:13  34232
zidaneTo je asi ta nejvyysi politika. Urcite jsou na to specialni skoly. Putin taky dela presny opak nez co rika. My bejt nejakej -stan, tak je tam zahackovanej “na furt” i s potomstvem, ministrine by byly manzelky., nejake dotace Agrofertu by nikdo neresil, hezky by si to tu rozparceloval, ale neni z ceho brat, jen z toho co si vytvorime a nerozkrademe, ne jak nekde, kde jim to samo tece ze zeme.
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 3.10.2022 23:05  34231
Minduton [34225]: Takže zase kecal... kolikrát už řekl, že je na odchodu z politiky? Ten jak něco řekne, je jasné, že dříve či později udělá úplnej opak.

Do politiky nechtěl - tejden po volbách 2013 tam byl, ještě se kvůli němu rušil zákon o zákazu lidí s pozitivním lustračním osvědčením ve jmenovaných funkcích.
Premiérem být nechtěl - "nikdy něodstúpím, nikdy, něch si to všetci zapamatují!"
Před volbama 2021 říkal cosi že pokud nevyhraje, odejde z politiky - týden po volbách "měl pro vládu špatnou zprávu - zůstává".

Jak tomuhle tvorovi může ještě někdo něco věřít? Já mu věřím jedinou věc - že jak něco řekne, dříve či později udělá úplnej opak.

zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 3.10.2022 23:01  34230
x-phile [34089]: Vzpomínám před lety, když frčeli Bursíkovi zelení, že to snad v Praze nebo někde dal nějakej dvacetiletej kluk z posledního místa kandidátky, protože se jmenoval Bursík a lidi šli po jménu, pak vysvětloval, že s předsedou zelenejch fakt nic společnýho nemá :-)
zidane Zidane Ostatně soudím - že koncesionářská daň musí být zrušena 3.10.2022 22:57  34229
x-phile [34077]: A babišovci pro. Takže lze jen doufat, že nás, co máme AB rádi jak neplacenej přesčas, je víc než těch druhých.
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 3.10.2022 21:59  34228
Jo, Mírov. Anebo teda Hradčany. Taková Daliborka.
maca MACA 3.10.2022 21:58  34227
Mirov … nebyl to nahodou hrad?
yto by ho mohli podporit a meli by od nej pokoj.

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Věznice_M%C3%ADrov
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 3.10.2022 21:55  34226
Babišu - nasrat!
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 3.10.2022 21:53  34225
Babiš vzkázal pětikolce: Podpořte mě na hrad, jinak se mě nezbavíte
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 3.10.2022 21:31  34224
Tady bacha. První vlna u nás proběhla mírně (opatření se dost dodržovala), druhá byla katastrofa, neb převládl pocit "první nic, serem na to".
Básník tím chtěl jinými slovy říci, že jeden problém jsou úřední restriktivní opatření a druhý jejich reálné dodržování.

Taky by se to dalo přirovnat k tomu, že před jízdou a za jízdy se nesmí chlastat - restrikce jak sviňa, ale výsledek v Prešpurku je 1,6 promile (myslím, že tohle číslo jsem viděl) a 5 mrtvých. Čili, plyne nám z toho, že restrikce jsou k ničemu a špatné?
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 3.10.2022 21:14  34223
Scalexotrok neřekl, pouze že NEJDŘÍV vyřeší přežití a POTOM svobodu.
Potom, pak znova potom a pak ještě jednou potom...To říkají otroci vždycky, celý život, proto jsou to taky otroci.
Ale nic proti (hegelovským) otrokům. Jsem si například celkem jistý, že jsi veskrze užitečný. To lidé jako ty bývají.

Existuje výrok, teď nevím jestli je připisován Franklinovi nebo Jeffersonovi:Lidé, kteří vymění kus své svobody za slib bezpečí, ve výsledku nemívají ani svobodu, ani bezpečí
Vždy se totiž najde nějaký vlk, který beránkovi to bezpečí slíbí. Ať už byl autorem výroku libovolný z těch dvou pánů, rozhodně by nevymyslel lepší příklad než ČR v době covidu:Jedny z nejrestriktivnějších opatření a přitom jsme byli rekordmani v šíření i úmrtnosti.
maca MACA 3.10.2022 21:00  34222
Neni nad prezidentsky akvarko, to ochrani lip nez rauska, do ktery si nakapete nejaky tekator na roztekani
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 3.10.2022 20:37  34221
Tak jistě. Protože páni žili "v čistém", kdežto sluhové navštěvovali Techtle-mechtle, kde se všichni promořili!
Ovšem takový president (či co) Tanzanie taky tvrdil, že covid není a jak dopadl.
tex Tex wubalubadubdub 3.10.2022 20:33 - Oblíbené kluby (11:30) 34220
Nejlepší pohled na význam roušek byl, když se začaly konat hromadné akce pro smetánku a všichni sluhové museli mít roušky zatímco všichni páni je mít nemuseli :)
desdichado Desdichado Donald Trump své druhé volební období .. - jak myslíte, že skončí? Tipuj, hlasuj !! 3.10.2022 20:30  34219
Když máš náhubek, nemůžeš pokousat dozorce.

Položme si otázku: Omezuje nemoc (jakákoliv) naši svobodu a naši svobodnou vůli? Má na to ta nemoc právo?

V téhle debilní rovině se pohybujete.
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 3.10.2022 20:25  34218
ScalexMÉ definice osobní svobody rozhodně není nic, co by se týkalo roušek.
Kdybys byl býval nosit roušky nemusel a přesto je nosil, bylo by to tvé svobodné rozhodnutí. Za covidu byla tvá svoboda volby omezena.Tečka.
Budu snad víc svobodný, když vylezu na ulici nahý?
Pojďme to obrátit,aby ses dostal do role, která ti nevyhovuje: Co kdybys v rámci covid restrikcí byl býval musel chodit nahý,kdyby nějaký Prymula vědecky dokázal, že to brání šíření covidu? Vždyť bys dále mohl úplně stejně říct: Já nic neobětuju. Chodit nahý v létě pro mě není žádná oběť, stejně jako nasadit si ponožku. Logika stejná,ale najednou ti to nějak nesedí?


definice osobní svobody rozhodně není nic, co by se týkalo roušek.
Roušky jsou ponižující a dehumanizující degradace osobnosti. Je to tak očividné, že dávno před covidem se používaly pro ponížení vězňů v nejštěžších vězeních, zde jedna ilustrační fotka z Guntanáma:

(A tato fotka není rozhodně vystřižená z kontextu, na netu je jich hromada, stačí si zadat Guatanamo face mask)

[ 16175 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt