Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Když diskuse,
tak s Lopuchem

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 13540 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 20.3.2023 10:31  35587
Já bejt alzákem, tak ti jí hned smažu. Negativní recenze si můžou lidi vetknout :)
selit selit - Dein Spiegelbild ist anderen egal 20.3.2023 03:06 - Klub Politika a dění ve světě (08:13) 35586
Jenom jak funguje svet: Nechal jsem jednou velmi negativní, nicméně korektni a slusne napsanou recenzi na jeden produkt na Alza.cz.

Co myslíte, objevila se tam, nebo to smazali? :-)
maca MACA 19.3.2023 23:01  35585
Beztak je to z jedny fabriky, jen jeden den tam lepi Candy a druhy den Bosch a daji jinej cuflik, dalsi den zase jiniu znacku s displejem, …
Podidobne i suta z TCPA, kde je to strjny jen logo a nejaky drobnosti se meni.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 19.3.2023 22:19  35584
MACA: Já už nic hodit neošahávám. Kupuji prostě "naslepo" přes net, co se týče uživatelských referencí, tak se řídím recenzemi na heurece a nebo na Alze mají u spotřebičů uváděnou míru reklamovatelnosti v %.
Vybírám podle poměru cena/výkon - nevybírám úplně v tom hnoji vespod (Candy, Beko, Indesit,...), ale určitě nejsem ochoten dát o 50 % víc za pračku jen kvůli tomu, že je o jednu třídu lepší a má o 200 víc otáček.
minduton Minduton Kdysi jsem i něco málo - zkusil napsat... 19.3.2023 22:02  35583
taipan: S noťasama to mám jednoduchý. Kupuji je od HP, mám totiž zaměstnaneckou slevou (byť nejsem zaměstnanec). S tou extra 13-15% slevou oproti tovární ceně je to bezkonkurenční, navíc obvykle brašna za 1 Kč. Momentálně mám od HPčka všechno. LCD monitor, tankovou tiskárnu, a do příbuzenstva jsem nakoupil už 4 laptopy. Dodávka do 24 hodin kurýrem. Případná reklamace výměnou za novej kus přes DPD - reklamoval jsem např. LCD, tak jsem zavolal na HP infolinku, nahlásil S/N, poslal jim pár fotek se "závadou" jako důkaz, dva dny na to přistálo doma kurýrem polosložené náhradní LCD v "reklamační" krabici, do krabice jsem lupnul reklamovaný kus, a za další 2 dny si pro to kurýr zase slavně přijel. Vyřízeno.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 19.3.2023 14:13  35582
A na dedine uz ani nebylo cim podpalovat.
A dyť některý jsou nehořlavý ...

Jo, pravidelně chodí letáky do Globusu. Jako pěkný, ale je to na druhé straně okresu.
maca MACA 19.3.2023 08:41  35581
No nam letaky chodi, ale jak rika taipan, to prumyslovy zbozi co driv uz ne a tech potravinarskejch polovic. A na dedine uz ani nebylo cim podpalovat.

Protoze po pameti vim, ze neco bylo, tak nejrychlejsi je to hledat na kupi.cz
Jinak zalezi o co jde. pokud jsou rozdily v drobnych, tak se jde osaha koupi (viz treba konvice, …) drazssi veci pres vyhledavace a nektery veci poptavkou a pak licitaci s druhymi. Protoze nekdy ten cas cestovanim stoji vic nez usmlouvat tu cenu doma … a jeste je nechat vydelat.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 19.3.2023 01:36  35580
Já ale neříkal, že pošťáci nosí všechny letáky! Jenom takový ty k ničemu (třeba nábytek - kdo už kupuje každéch 14 dní židle?), politický (a to ještě ne všechny), některý obecní timesy (dle aktivity obce) a "příležitostné".
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 18.3.2023 23:22 - Oblíbené kluby (08:12) 35579
taipan [35578]: jo to je jasný, tyhle věci si kupuji normálně. OBI, Baumax, atd ... tady máme.
Ale plno fajnovostí jinak než online kopit nelze. Manželka zrovna předevšírem kupovala i boty. Nohu má normální bez defektů, takže ji stačí nakoupit u firmy co zná jen podle velikosti.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 18.3.2023 23:05  35578
Ale to já taky, a asi většina lidí. Spoustu věcí v marketech/obchodech ani nenajdeš a nekoupíš. Ale spoustu ano. Když potřebuju třeba zednickou lžíci nebo pytel vápna, nepůjdu kvůli tomu na Internet a e-shop, s tím mě můžou milovat. Kouknu na leták Bauhausu a OBI, a kde to mají zrovna v nabídce, tam se stavím a koupím. Vo tom to je. Používat zdravej rozum a nehonit na Internetu každou sebevětší kravinu.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 18.3.2023 22:52 - Oblíbené kluby (08:12) 35577
já kupuji plno věcí na netu. Knihy, e-knihy, elektroniku, .... je toho plno.
Kupuji i z US, občas z Číny, z Anglie, Německa, ...prostě když něco chci, potřebuji, nebo se mi to líbí
V kamenných obchodech (u nás v Mostě) mají většinou hovno výběr
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 18.3.2023 22:44  35576
x-philePřesně tak. Jsou věci, který si samozřejmě najdu na Internetu, prozkoumám, porovnám, promyslím, vyberu a objednám. A pak jsou věci, a není jich málo, kde mám naprosto v paži se s tím takhle srát. Zajdu do obchodu, prohlídnu a osahám si věc naživo, jestli mi vyhovuje, a koupím. Fertig. A na to jsou právě dobrý ty letáky.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.3.2023 22:34  35575
Já na internetu nenakupuju taky z principu. Ovšem teď jsem udělala výjimku. V hospodě jsme ochutnali chilliovici - výborná pálenka. Osobní odběr jen v Šumperku, takže jsem dala eshop.
A nový notebook jsme kupovali nedávno, taky jsem slídila na netu, ale nakonec jsme šli po doporučení mýho táty do klasickýho obchodu a máme repasovanej, lepší než novej.
Rychlovarnou konvici jsem šla taky koupit osobně do Ety než nějaký internety...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 18.3.2023 22:19  35574
MindutonTak jinak, jo?
Jsem stará škola a prostě mě ukrutně sere dělat všechno to, cos tu popsal - hledat na Alze, vytipovávat, házet do heureky, hledat kódy a objednávat na e-shopech a pak to někde vyzvedávat. Atd. Tohle všechno nazývám souhrnným slovem "prohledávat". Někdy mi samozřejmě nic jiného nezbývá, hlavně u sofistikovanějších a dražších věcí - např. chystám se brzy koupit novej noťas a to samozřejmě vyžaduje průzkum a přípravu, nepůjdu koupit první noťas na kraji regálu v Datartu. Ale když potřebuju koupit třeba novou rychlovarku nebo topinkovač nebo jinou blbost, mám v paži se s tím srát na Internetu a v e-shopu, kouknu kde co mají v letácích a cestou si to koupím v kamenným kšeftě. Na to jsou letáky dobrý. Nemám potřebu koupit všechno za úplně co nejlevnějc a dávat tomu zbytečně moc svýho času. Snažím se obecně trávit na Internetu co nejmíň času a tohle k tomu taky patří. Proč myslíš, že neprovozuju žádný fejsbuky, instáče, tvitry, tiktoky, jůtůby, wotsapy a další tyhle sračky, který čas akorát žerou? Lopuch je jakožto následník Průvodce jediná taková platforma, kde se pravidelně vyskytuju, a je to jaksi z historických důvodů. A stačí mi to.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 18.3.2023 22:18  35573
Změna! Lidl nám nepřišel už pár týdnů a dneska byl celý balík hozený u schránek. Asi ve stylu "kdo chceš, vem si". Pravidelně je ve schránce jen Kaufland, ostatní už dávno ne. To vyvrací Desdichadovu teorii, že všechno dělají pošťáci.
Hlavně jsou furt všude inzeráty právě na roznos letáků (nic proti, když bylo chudo, taky jsme to dělali). Ale evidentě už o to už nikdo nestojí. A nebo to dopadne takhle. Fakt toho měl plný auto až po střechu, v TV bylo vidět.

[ 13540 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt