Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Volby [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují huh, Havelock.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Předkládejte své argumenty, přesvědčujte ostatní, diskutujte o programech a osobnostech. Pokud chcete někomu (to zahnuje nejen diskutující v tomto klubu, ale i ostatní uživatele Lopuchu, politiky této i jiných krajin a vůbec všechny žijící i zesnulé osoby) nadávat kvůli jeho (byť sebehoršímu) přesvědčení, přesuňte se rovnou do jiného klubu. Diskuze se vede slušnou formou.

ANKETY:
Objeví se Robert Šlachta na kandidátce Ano do senátu nebo europarlamentu?
Zatím nejlepší porevoluční předseda vlády ČR byl
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 13540 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 21.5.2024 18:00  37757
Raijchlovi někdo na tom jeho billboardu na čelo namaloval hackenkreuz a přes celý zbytek napsal: "RUSKÁ KURVA".
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 21.5.2024 17:55  37756
diaviaSice moc nevím o čem to zase meleš, ale beru to jako nepřímé doznání, že sis celou tu pohádku "O Mackovi - velkém filatelistovi" vycucal z prstu a víš o tom leda tak velký hovno.
Jenom mi není jasné, z čeho pramení tvá nezměrná láska k tomu individuu. Asi budeš 4%. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
Tvůj kulturní rozhled, jak jsem dávno pochopil, je značně omezený, čili ty žádné takové problémy nemůžeš ani mít. A krom toho, jakákoliv kultura se neslučuje s (tvým) marxistickým materialismem.

Co tam máš dál?
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 21.5.2024 09:30  37755
Desdichado 37752Tvé mistrování (nejen) v oboru filatelie jsme tu již probírali, dohledej si.
Vytváříš si ničím nepodložené myšlenkové konstrukce, které pak vnucuješ jako realitu. Jsi-li tázán po doložení, přepneš se do módu hulvát (a la opice hází exkrementy a vše, co jí přijde pod ruku kolem sebe) a v lepším případě přepereš ponožky. Nevím, proč bych měl řešit tyto Tvé kulturní problémy.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 21.5.2024 00:39  37754
ODS byla odjakživa nakřivo.
zidane Zidane Nevážená ČT a ČRo, zakódujte se konečně - a přestaňte vymáhat to své výpalné!!! 21.5.2024 00:27  37753
666 [37738]: A pak je třeba dát ODS trochu facku zprava...

Mohli bychom se bavit o tom, zda pouze "trochu", ale když tohle pomineme, můžeme si podat ruce.
ODS fakt (a bohužel) není tak napravo, jak by měla být.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 20.5.2024 22:39  37752
diaviaČím se nemám trápit? Že byl Macek coby filatelista čistá 0? To mne fakt netrápí. Jen nechápu tebe, který o tom ví naprostý hovno, že to nepřiznáš. (A přitom jsi sám tvrdil, že ses s ním nikdy ani nepotkal.)

A že každému není dán ten váš primitivní marxistický materialismus, to je jen dobře.
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 20.5.2024 21:58  37751
Desdichado 37750Netrap se tím. Ne každému je dáno.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 20.5.2024 21:54  37750
diavianevím co jsi pochopil ty, ale mechanismus to nebude, neb budeš neustále vykřikovat cosi o tom, "že si musíme vydělat". To je asi nová mantra. (Má to podobnou logiku jako že si musíme nejprve vydělat na vyšší efektivitu.)

s ohledem na Tvůj věk bych šanci, že by ses propracoval řekněme tak na půl řádu k úrovni dr. Macka, nezatracoval. Je to jen na Tobě.
S ohledem na můj věk jsem kmotra Macka předběhl asi tak o 100 let, neb jsi dosud nijak nepodložil své tvrzení, že by byl snad aspoň průměrným filatelistou (bez ohledu na to, že moc nevím, co si pod tím představit). Tohle si opravdu troufám tvrdit. O Mackovi není vůbec známo, že by byl filatelistou a jediný doklad je jeho tvrzení, že platil členské příspěvky (což by se dohledat dalo).
Opravdu, aniž bych se chtěl jakkoliv vytahovat, kmotr Macek mi jako filatelista nesahá ani po kotníky a to jsou mnozí kamarádi většími filatelisty než já. No dobře, takto řečeno to je do značné míry blbost, protože to závisí na tom, čemu se kdo věnuje a například znalosti stran Afghánistánu jsou naprosto jiná kategorie než třeba Hradčany. Ovšem co byl Macek za filatelistu je záhada. Asi platič příspěvků a sběratel československých novinek.
Ale vážně, fakt by mne to zajímalo, čím byl Macek tak vynikající filatelista. Měl bys to nějak dokladovat, když to tak posedle tvrdíš. Opravdu na hesla "Macek + filatelie" neexistují žádné relevantní odkazy, krom toho jeho "že platil příspěvky".
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 20.5.2024 21:35  37749
666ty vole, ty vidíš komunistu i v roztažené píči! Co ti na to říkal doktor?
A přitom jsi v řadě ohledů větší komunista než Lenin. ... Teda pardon. Bolševik.
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 20.5.2024 21:34  37748
Desdichado 37745Z toho, že opouštíš téma a započínáš uhýbat nesouvisejícími nahodile vyblikávanými výstřiky mysli (což je Tvá typická a obvyklá reakce, když se Tě dotkne pravda a poznání, jen to navenek neumíš přiznat a maskuješ to záchvatem) usuzuji, resp. jsem si jist, že jsi pochopil mechanismus, jakým způsobem si lidé vydělávají a to nejen na ekologii. Můj čas tak nebyl zcela marný.

Mimochodem, k té filatelii, jak jsi se ptal: mám zkušenost, že pokud se něčemu začneš intenzivně věnovat, tak do pěti let v tom budeš dobrý ve smyslu průměrný a do deseti let pak již nadprůměrný ve smyslu etablovaný expert. Pokud to tedy s filatelií myslíš vážně a budeš-li usilovně pracovat, s ohledem na Tvůj věk bych šanci, že by ses propracoval řekněme tak na půl řádu k úrovni dr. Macka, nezatracoval. Je to jen na Tobě.
666 666 Bože, chraň nás před těmi, - kteří v tebe věří. 20.5.2024 21:31  37746
Desdichado je opravdu názorný případ ideologicky zapáleného komunisty. Rudej jak spartakiádní trenky. Nepřekvapivě. Diviovi se divím, že má tu trpělivost se snažit mu vysvětlit elementární základy ekonomie...
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 20.5.2024 21:15  37745
diaviato víš, že jo, ty mudrlante!

Ještě můžeš přijít s tím, že ten co hladověl se stal umělcem, protože nejlepších výkonů umělci dosáhnou když trpí hlady! (Volně dle Ovara.)

A pračlivěčice roztáhla nohy a tak si vydělala na lepší kousek masa.

Mimochodem, on takový suchý mamut - mnohem lepší je se šípkovou omáčkou!
diavia diavia Špatná zpráva je, že čas letí. - Dobrá zpráva je, že ty jsi pilot. 20.5.2024 20:53  37744
Desdichado 37741Na příkladu pračlověka s oštěpem a lovem mamutů jsi v zásadě popsal mechanismus, jakým si pračlověk a potažmo jeho tlupa na oštěp vydělala.
Pračlověci se do té doby živili sběrem a na uživení sebe museli sbírat každý celý den. Jeden z nich dostal nápad, že by jako živina byl lepší mamut. Lépe by je zasytil a patrně by konzumací této stravy ušetřili nějaký čas - nemuseli by už sbírat každý jeden celý den, aby přežili.
I jeden se sběračů podstoupil riziko a den nesbíral. Hladověl! a v ten den místo sběru vymýšlel nástroj na ulovení mamuta. Povedlo se, nástroj vymyslel a hned druhý den z rána ulovil mamuta, jehož maso bylo schopno ho uživit po dalších 30 dnů, kdy by se tedy nemusel věnovat sběru.
Onen pračlověk si odřekl dávku denní stravy a tím si vyšetřil, našetřil čas na pořízení inovativního prostředku. (daleko lépe to najdeš popsané k odkazované knize Peter D. Schiffa, prakticky je to hned na začátku)

BTW, dnes vyšel článek Konec kotlů na uhlí do deseti let.
Lidé by měli přejít na jiný zdroj tepla a jsou tam jmenovány možné náhrady. V článku je také toto: Že by lidé příští rok začali vyměňovat uhelné kotle poté, co budou moci získat dotaci od MŽP, Lyčka příliš nevěří. Podpora je totiž zaměřena na nákup nového kotle, nezahrnuje ale další přidružené investice, na něž chudší rodiny nemají peníze.

Inu, pokud si budou chtít koupit nový kotel s příslušenstvím, budou si na něj muset vydělat (a také na něj budou muset vydělat ti, kterým stát peníze sebere, aby jich pak část někomu věnoval formou dotace).

K Bhopálu jsem se již vyjadřoval, dohledej si to.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 20.5.2024 20:43  37743
Íránský prezident Raísí - Alláh už se na to asi nemohl dívat, tak ho sejmul.
desdichado Desdichado Dostal jsem datovou schránku. - Dá se to léčit? 20.5.2024 20:18  37742
Už i našimi médii proběhlo, že "unesené" děti jsou v pořádku v Německu, kam utekly se svými rodiči.
Ovšem jen několik z tisíců pohřešovaných.
Mezi náma, to zas takové div není, že se pár děcek našlo, na čárky a razítka nebyl čas. A určitě bude i řada takových děcek, které někde ožraly krysy (poté co je Rusové ošukali).

[ 13540 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt