Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1731 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
the_deer The_Deer Hrajete Účtenkovku a chcete víc účtenek? - Bazar účtenek je tu pro vás 9.1.2020 14:25  19786
Piča Schillerová, fakt... co zavedla ten zkurvenej měsíční limit, tak na bazaru vůbec nejdou účtenky na odbyt... písek do piči a kaktus do prdele, krávě zasraný!
the_deer The_Deer Hrajete Účtenkovku a chcete víc účtenek? - Bazar účtenek je tu pro vás 5.1.2020 22:53  19785
Pravda, láska, sirotci a Schillerová něch idú do piče.
Účtenka "nenalezena v EET", ale do limitu 500 na měsíc se počítá... ty krávo debilní, když už limit (ono to má něco do sebe), taks to měla kurva udělat na 500 zařazenejch do slosování a ne 500 zaregistrovaných či který jsem zkusil zaregistrovat a neprošlo to, ty kundo! Je to snad kurva moje chyba, že účtenka nenalezena (a všechno jsem opsal správně, ty píčo), že mi za to ubíráš jednu možnost slosování?

Kráva, fakt.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 28.11.2019 02:08  19784
Asi tak. Nějaká desátá řada - koho to kurva zajímá?
Mě ne, to si radši koupím kočku a budu jí čumět do prdele... kvalita podobná a ušetřím za elektřinu.

Ale to máš jak volby - určitá část národa jsou prostě debilové, dementi, čuráci, v palici maj nasráno a proto tady může bejt premiérem zkurvenej zasranej pojebanej estébák... tak čemu se, do piče, divíš?
yeva YEVA 27.11.2019 12:40  19783
Kurva piča, to jsou na ČT už tak zoufalí, že furt musí mrdat to StarDance?
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 18.11.2019 23:14  19782
To je kripl, to je kripl, že to není možný...
Tak on "nevěděl", že za komunismu byla k vycestování na Západ pro normální lidi potřeba výjezdní doložka, on mu to "nikdo neřekl"... to myslí vážně nebo si z nás dělá zadnici, piču, prdel a všechno podobný dohromady?
Že tě držka nebolí, ty šmejde!!!

Bodejť bys něco takového potřeboval vědět, estébáku... a na ty tvý řeči, že "máš v rodině tři emigračky a proto tě StB terorizovala, vyšetřovala a vyslýchala" ti seru.

Kdyby tě chtěli fakt terorizovat, budeš makat tak akorát někde v kotelně a ne v zahraničním obchodu a byl bys kurva rád, kdybys moh vyjet někam do Žitavy, o Maroku by sis moh nechat tak akorát zdát... takže aspoň nelži, šmejde zkurvenej!!!
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 17.11.2019 03:17  19778
Tak mně máma už jako malýmu na férovku řekla, že "když se má narodit miminko, maminka jde do nemocnice, pan doktor jí rozřízne bříško a miminko vyndá" - což je koneckonců jedna z možností, není to lež typu čáp.
No a někdy v těch pěti letech, kdy mě to tak nějak asi poprvé zajímalo, tohle vysvětlení dítěti obvykle stačí.

A před pár lety se mě taky čtyř či pětiletá neteř zeptala, jestli vím, jak se narodila. No tak jsem řekl, ať mi to poví a čekal jsem, co z ní vypadne. No a co myslíš - taky "pan doktor mamince rozřízne bříško a miminko vyndá".
Už nevím, jestli z ní vypadlo, "jak se do bříška dostala", ale mám pocit, že ne, to bych si to pamatoval. Ale vysvětlení to je kurva elegantní a hlavně to není lež, čili netřeba vysvětlovat, co se kam strká, to až za nějakou dobu.

A víš jak - u podobnejch otázek to chce odpovídat jen na to, na co se dítě ptá, když mu odpověď nepostačí, bude ve vyptávání se pokračovat :-)

Ale proč sem jdu:

Jandáku, ty čuráku, tvý "demonstrace jsou zbytečné, nic se nezmění" je myšlení, že bych se posral a pak se podíval, co máš v palici - mozek to nebude, spíš ti tam někdo nasral.
Kdyby takhle přemejšleli lidi před třiceti lety, žádnej sedmnáctej listopad nebyl, ty vymaštěná čuráčí hlavo!!!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.11.2019 20:30 - Odhlášení (23:52) 19776
Nene, claviňáci mě baví. Naopak mě serou prudérní mrdky, co tvrdí harantům, že je přines čáp, vrána nebo podobná potvora. Žádný americký puritánský manýry tu nechci. Když to nestojí, nějakej clavin to sice nespasí, to určitě bude chtít viagru nebo cialis, ale reklamy s rohatejma mě pobaví v kteroukoliv denní dobu :)
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 15.11.2019 18:11  19775
Sven [19771]: ty kurvy, místo aby dovezli balík ke mě, tak hovno, serou na to a rovnou mi zmrdi házej do schránky hajzlpapír o nezastižení adresáta, kurvy vyjebaný.

Známej mýho bratrance má švagrovou a ta si prej nedávno pro Balík do ruky nemusela na poštu!
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 15.11.2019 18:10  19774
taipan [19770]: To si taky říkám, jestli ty kundy z Wobenzymu náhodou zasraně neporušujou zákon - je to hovno lék a co není lék, nesmí kurva bejt lékem nazýváno - klamavá reklama. Podporuje to imunitu, dobře, ale to z toho kurva nedělá lék! A nejhorší je, že jak se blížej Vánoce, tak tahle sračka řve z rádia čím dál častějc, vždycky reklama "crrr crrr, čau čuráku, nemáš tip, co mám těm svejm starejm dementům, co mě naprcali na tenhle svět, dát k Vánocům?" - "No jasně pičo, kup jim kundo lék Wobenzym a budou šťastný a když nebudou, ať si vylížou prdel, léčí to od nežitů po rakovinu..." pičéééééééééééé!!!

Tučňák a kabely v motoru - nějaká pojišťovna, že z podobnýho průseru tě vytáhne jejich pojištění... myslím že Generali nebo tak něco.

A pak reklamy, kdy si nějaká piča stěžuje, že má podrážděnou piču a druhá piča jí řekne, jakej zakunděnej přípravek si na to má vzít... máš se mejt, prase a nebudeš tohle potřebovat.
Clavin kdyby vysílali v dobu pro dospělý, proč ne, ale odpoledne... přisrala si to kdysi ségra z Francie a když tohle viděla tak jak je to tu prej kurva možný, ve Francii by tohle až po desátý večer... a s tím souhlas. V tomhle soucítím s tím kokotem Stropnickým, když na tyhle Claviny a podobný abystály kdysi špačkoval, že "díky nim už i jeho šestiletá dcerka ví, co je to erekce"... pro tohle mě ty reklamy serou.
Jako jo, nedělám si zasraný iluze, že dneska si dvanáctiletý děti myslej, že šprcka je pláštěnka pro myši, ale aby reklamy na různý tyhle abystály řvaly z televize i ve čtyři odpoledne, to mi přijde do piče přes čáru. Večer budiž, ale přes den si to narvěte do prdele klidně i s pikslou!!!

A Clavin nemůže vystát ani táta, vždycky z toho sere do vejšky, že takhle blbě, aby někdy ve čtyřiceti potřeboval tyhle sračky, na tom nebyl, takže vždycky, když v TV začnou reklamy, už preventivně vypíná zvuk - a já taky. Vždycky ovladač při ruce a zavřete držky, šmejdi.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 15.11.2019 14:21  19773
Takovouhle píčovinu mohlo vymyslet jen totální vemeno!!!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.11.2019 10:17 - Odhlášení (23:52) 19772
Jojo, každej má kurva něco, co mu pije krev :) Reklamu na poštu si nějak nevybavuju, ale já na lineární televizi moc nekoukám, a na klasický český stanice už vůbec ne. Tak třeba tak budu mít zkurvenou čest :) Ale s poštou špatný zkušenosti celkem nemám, i když je fakt, že stejně skoro všechny balíky od pošty nebo ostatních dopravců si nechávám posílat na firmu a ti piloti už to znají, tak to vozí správně a ve správnou dubu.
Vím, že Alzák sere hodně lidí, mně naštěstí ten kokot nevadí. Ale kolega ajťák si Alzu celkem chválí a vobjednává u nich.
Já bych si nic nekoupil od toho zasranýho urban storu, i kdyby ty zkurvený hadry byly ze zlatejch nití, čuráci!
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 15.11.2019 10:01  19771
☺ Tučňák je jedna z mála reklam, který mají vtip - skoro tak dobrý, jako kdysi "Bobika".
S tím zasraným, zkurveným zeleným vřeš´tanem jsme na tom Zidne stejně, a taky od nich nic z jejich zkurvenýho alzáckýho aušusu za trest nekoupím. Vložky a tampóny mě serou taky, ale ty naštěstí nepotřebuju, jen mě serou ty diliny, co se tam u toho tváří jak piče, no však to taky piče jsou. A vlastně bych jim neměl ani říkat piče - abych byl genderově in, tak bych jim měl říkat "intimity".
Ale úplně nejvíc mě sere ta banda těch zkurvejejch poštovních skřítků, co tancujou ty nablblý irský tanečky. Tak má u mě smůlu holt nejenom ta gaunerská Alza, ale i ten bordelpodnik, co si říká Česká pošta - ty kurvy, místo aby dovezli balík ke mě, tak hovno, serou na to a rovnou mi zmrdi házej do schránky hajzlpapír o nezastižení adresáta, kurvy vyjebaný. Však jsem asi před půl rokem zmrdal osobně po telefonu samotnýho oblastního ředitele pošt pro Jihomoravský kraj - a vida - balík druhý den přivezli přesně v hodinu, kterou jsem tomu neschopnýmu pičusovi, co si neumí ukočírovat pár zajebanejch poboček, nakázal!
-----
Tak když Zidane zmrdáš majitele Alzy, tak třeba ten jejich panák nebude dejchat helium, ale argon! ☺
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.11.2019 09:26 - Odhlášení (23:52) 19770
Jo, Alzák je v pohodě. Sice trochu vříská, ale nic, co by se nedalo vydržet. Alza asi docela šlape a daří se jim.
Reklamy na Clavin mě baví, hlavně ten rohatej cvalík v sauně a u holičky :) Taky mám rád reklamu s "tučňákem", co hryže kabely v motoru (hlavně tu rádiovou verzi). Sice furt nevím, na co ta reklama vlastně je, ale na to sere Hund :)

Naopak mě taky ukrutně sere reklama na "lék Wobenzym". Wobenzym sice funguje dost dobře, hlavně při rekonvalescenci atd., ale neni to kurva žádnej zasranej lék, prostě jen Wobenzym.
Já osobně nejvíc nesnáším reklamy na všechny ty různý sračky na držku a vlasy pro ženský (a pro různý metro teplouše). To mi neskutečně pije krev, ty žvásty u toho. Taky reklamy na vložky a na různý kšefty na krámy pro fakany. Atd. Ale ono by se toho našlo víc. Některá reklama mě pobaví, za některý bych s chutí škrtil tou garottou.

zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 14.11.2019 23:02  19768
Alzák v pohodě? Možná tak pro hluché, mně ten zkurvenej vřešťan rve uši.

Což se nevylučuje s tím, že skoro stejně mě serou třeba reklamy na Clavin nebo v rádiu na "lék Wobenzym"... podle toho, co tam ty piče pindaj, to musí léčit od nežitů po rakovinu a v tom případě se kurevsky divím, že už to dávno nepředepisujou doktoři a nehraděj pojišťovny.

Reklam na nakopání autora do držky kanadama je kurva dost, ale ono je to pochopitelný... reklama aby zaujala, musí bejt superskvělá nebo superdebilní, průměr nikoho nezaujme.
A evidentně má zelenej zkurvast úspěch, když se toho Alza drží... pár volů mého typu, které sere tak pekelně, že si od něj najust nic nekoupěj, jim je evidentně u prdele. Co na tom, že mě sere a nic si od něj nekoupím, reklamu znám a to byl přece kurva účel...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 14.11.2019 16:35 - Odhlášení (23:52) 19767
Nikde. Alzák je v pohodě. Nejhorší jsou ty zkurvený reklamy na to zkurvený urban store, tu ženskou bych s gustem uškrtil strunou.

[ 1731 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt