Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 17:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1826 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 4.12.2022 23:29  19889
Kurvafix ale!!!

Zapnu televizi a začne na mě vřeštět zelenej zmrd?
Ty svině zelená, aby tě banda negrů mrdala půlmetrovejma čurákama, pak ten tvůj vřešťák bude mít důvod!
Nekoupím si od tebe ani chcíplou kočku, i kdybych ji potřeboval a konkurence ji měla o pětikilo dražší!!!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 18.11.2022 00:37  19888
Tak je ta Růža blbá nebo to dělá naschvál?
V půl sedmý přijde, že mám udělat tohle, tohle, tohle a ještě tamto... práce na půl hodiny. Přitom kurva ví, že mám do sedmi a ve tři čtvrtě mám slejzat z kasy... No stih jsem to za pětadvacet minut a když ještě v sedm deset počítám, nepřijde se ta piča ještě divit "to ještě počítáš"?

Ne, ty krávo, honím si tu vocas!!! Se mi v práci líbí a domů se mi nechce!
Přitom mohla říct, že to mám udělat, už třeba ve tři a stihnul bych to v pohodě... ale néééé, přijde v půl sedmý... šichty s touhle pičou jsou vočistec, fakt.
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 4.8.2022 00:22  19886
A než někdo vybleje, že by mě povolali a pak vycvičili... kurvadopiče, copak ve válce je na nějakej pořádnej výcvik čas?
Tam se to scvrkne na "hele, tohle je samopal, takhle se to drží, takhle se to nabíjí a takhle se z toho střílí" a popiči... k čemu jsou takoví vojáci? Inu, ne přímo k hovnu, ale moc daleko od hovna to nemá... úkol takového vola je, obávám se, hlavně ten, aby před tím, než zakape, odprásk aspoň jednoho nepřítele a když neodpráskne... tak aspoň má nepřítel o náboj míň.
Systém jak za korunu piča.

Jasně, válka není prdel, ale... nebylo by lepší, aby někdo jako já, kdo v životě střílel maximálně ze vzduchovky, dělal třeba lapiducha v nemocnici a přenášel postřelený vojáky z postele na operační stůl a podobně, protože copak sestra nebo doktorka hne s metrákovým pacošem, když sama váží polovičku i s postelí?
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 4.8.2022 00:09  19884
Ale Ukáčka mám v prdeli, ať chlastaj, pro nás jako pro kšeft dobrý, když si pro ten chlast nebudou chodit pět minut před zavíračkou. To už zas není dobrý pro mě. A pokud makaj (a jako že u nás máme dvě Ukrajinky, co se "vyskytly" po začátku toho všeho a byť je s nima těžká domluva, oprašuju ruštinu a holky už se taky rychle učej), proč by mi měli vadit?

A jak říká taipan - kdyby tam chujlo nevlítlo, Ukáček by tu bylo kurevsky míň.
Takže za to nemůžou oni, ony ani ona, ale to, že začla vál... parúski "speciální vojenská operace". Nic víc a nic míň.
Nejsem nadšenej z toho, že si u kasy občas připadám jako v Kyjevě, ale nedivím se jim.
Taky bych se nehodlal zdržovat někde, kde nevím, kdy mi na palici přistane nějaká zkurvená raketa a bude ze mě škvarek.
Kor jakožto modroknížák, kterej v životě střílel tak akorát ze vzduchovky. Mě poslat do nějaký zasraný války, tak tam akorát kurevsky překážím, pač jsem sapr nikdy nedržel, natož z toho vystřelit... nebyl bych, kurva, platnější někde ve špitálu jako pomocník zdravotním sestrám, když ty holky potřebujou někam přemístit pacoše, co váží víc než ony? Koneckonců jsem to kdysi dělal, takže jaký s tim sraní...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 3.8.2022 12:01  19883
Posrat neposrat. Ty ruský kurvy a zmrdi je prostě měli nechat na pokoji a UKček tady mohlo bejt řádově míň. Možná několikařádově. Vo tom to je.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 3.8.2022 03:21  19882
Manžel potkal UKáčka v Tescu, celý košík narvaný pivem. To je vidět, jaké mají starosti, místo aby bojovali za vlast. Ale všichni se z nich můžou posrat.
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 2.8.2022 23:30  19881
Tyvole kokoti dva ukrajinský jebaný... za pět osm se přiserou na velkej nákup... velkej nákup... samej chlast, kreténi!
Kurva, to nemůžete přijít dřív? A ještě pindy, když jednomu v osm pět radši neodpovídám na hlášky ve smyslu "padaždítě, pívo, pívo, pívo! Aleks, pívo, pívo", protože jeden z nich (evidentně Aleks) ještě někam vymajznul... no pro co asi?
Bych jim i odpověděl, a dokonce rusky, ale copak můžu? Kdyby si stěžovali, kdo dostane čočku? No já... kurvadopiči zásoby chlastu si dělám s předstihem a když už dojde, jdu buď do hospody nebo do Kauflandu, ten má do desíti, my ne!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 25.4.2022 14:31  19879
To je zase vymrdanej den...
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 9.4.2022 01:52  19878
Ty čuráku debilní vymaštěnej... pokud chceš rekonstruovat byt, má se dát aspoň zpráva na nástěnku, aby s tím lidi počítali!

A když už se s nějakou zprávou nehodláš srát, to musíš začínat kolem čtvrt na devět ráno?

Jasně, zmrdečku, stěžovat si nemůžu, protože hlučné věci se dle družstevních stanov "nedoporučují" mezi 18:00 až 08:00... ale kurvadopiči pokud už potřebuješ něco vybourat (to není vrtačka, to poznám, to je nějaký bourání do zdi, utýct do vedlejší místnosti nepomáhá), to si to nemůžeš udělat a dát pokoj?
To musíš chvíli bourat, pak dát pauzu a když jeden konečně zabírá, zase rambajs? A to není jeden den, to už bylo aspoň popátý a ještě ke všemu se v tom nedá najít systém, aby jeden věděl, kdy se vyspí a kdy ne...

ČURÁKU!!! ABY TI TU SBÍJEČKU ČI JINÉ BOURADLO, KTERÉ DO PANELÁKOVÝCH ZDÍ POUŽÍVÁŠ, NĚKDO HNED ZEJTRA DO PRDELE NARVAL... ZAPNUTÝ!!!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 15.2.2022 21:06  19877
Tyvole tak vono nestačí, že se mnou v práci vymetli nejblbější kasu v celým krámě, šuplík místo vepředu na straně, místo tam pořádně není, pak ještě hospoda zavírá ve tři čtvrtě na osm, takže si ani pivo na uklidnění nedám... kurva to je den!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 29.12.2021 16:58  19876
Svine zkurveny, ať všichni chcipnou!!!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu než - v nesvobodě žít! 9.11.2021 00:45  19875
Borec se stříkajícím kokotem je v záhlaví furt a to mám v prohlížeči blok na obrázky z držkoknihy a jinejch pochcanejch twitterů, pač tyhle sračky jsou slušnej Velkej bratr.
Takže pokud to Svenovi nebo někomu jinému blbne, porucha je na jeho přijímači.

Jo a ... RottenFox?
Toho kokota pamatuju snad ještě z Lapiduchu (nebo odtud? To je fuk), říkalo se mu "teplej kadeřník", pač se snad fakt na kadeřníka učil... no a jaká je šance, že se nebuzna chlap dá na takovejhle obor? Leda taková, že by mu bylo kurva jasný, že to tam bude samá holka, čili nebude vědět, kam dřív čuráka strčit, to je taky možný :-D
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 7.11.2021 23:49  19874
☺ ☺ ☺ Jestli se uměl mlátit stejně dobře, jako umí kreslit, tak tak teda kurevsky dobrej talent..
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.11.2021 23:19  19873
On sám sebe charakterizoval jako "pouličního bitkaře" :) A už jsem si vzpomněl - s pomocí klubu Databáze Lopušáků - říkal si RottenFox. Ale dávno už tu nebyl.
http://dblopuch.jhg.cz/detail.php?id=138
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 7.11.2021 23:01  19872
Bitkař? Tak to se mi do piči ten jeho obrázek líbí tím víc!!!! A pouštěl všelijakejm zkurvenejm zmrdům, co se mu nelíbili hodně krve a lámal klouby? Nebo raději rovnou vytahoval kchán, aby neztrácel čas? Kurva, to bysem si s ním rád popovídal - když starší pánové rádi dávají dobré rady, když už nemůžou dávat špatné příklady!!!!!

[ 1826 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt