Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Což takhle
dát si Lopuch?

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1770 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 17.8.2020 21:29  19829
Jděte už s povinnejma náhubkama fakt do hajzlu!!! Aby tě korona sežrala, Vojtěchu! A zbytek vlády i s ostatníma poskokama taky! Jestli mám chcípnout na koronu, tak chcípnu! Ale svobodnej! Lepší chcípnout svobodnej než žít s náhubkem!!!

A Bureši, já se divím, že ti to furt tvý koblihový ovečky žerou - kdopak nedávno říkal, že plošný opatření už nebudou, že se všechno bude řešit podle situace okres od okresu?

Ty zmrde, tobě nevěřit ani jméno, dokud občanku neukážeš a i tak si ji radši prověřit na policii, jestli není kradená nebo falešná!!! Co těch tvejch třicet procent voličů má v palici? Mozek to nebude, když ty tvý kecy furt žerou, včera hot a dneska čehý... kurva bratia Slováci, co jsme vám provedli, že jste se nám TÍMHLE prolhancem pomstili??? Tomu prolhanýmu zkurvencovi uvěřím jedinou věc. Až předstoupí před národ a přizná, že byl estébák.
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 25.7.2020 01:20  19827
Mně je jasný, že takový ty magnetky z Kostíků a podobnejch "magnetku na lednici máte zadarmo" stojej za hovno.
Ale kurva dopiče aspoň jeden jedinej kus papíru by to mohlo udržet, když si ho chci přimagnetit na lednici!
Jinak si to nabouchejte do prdele pětikilem!!!
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 8.7.2020 11:12  19826
Osm reklam z deseti a prostě tam MUSÍ účinkovat čokl, i když pro vyznění reklamy je důležitej jak stěrače u ponorky... ale asi rodina bez továrny na psí hovna není správná rodina nebo co... jděte s tím do prdele. To říkám furt, že ČR znamená Čoklí republika, všude nasráno, pač hromada páníčku je moc sexy to sbírat, o štěkající potvoře v paneláku a sousedi užijte si ani nemluvit. Ty neposbíraný hovna bych páníčkům o hubu omazal. Pes za to nemůže, debil a prase je v tom případě páníček.
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 4.7.2020 23:54  19825
Ale ten posranej zelenej alzák je úplně v pohodě, je mnoho mnohem zkurvenějších reklam. A v rádiu je to podstatně horší než v bedně.

Dopiče ale o tom se kurva nehádám. Rádio je větší zlo už proto, že u televize má člověk u zasraný pazoury zkurvenej ovladač, takže může okamžitě chcípnout zvuk (a taky to okamžitě, jak slyším reklamu, dělám)... u rádia to tak jednoduchý není.

Jo, je mnoho zkurvenějších reklam, ale proto nebudu vychvalovat vymrdanýho Alzáka. To je systém jako kdybys vychvaloval to, že tě Nějakej Největší Pán denně ošuká do prdele prostě proto, že ti naznačí, že by ti ho taky mohl narvat kromě prdele taky do držky... jo, nechat se ošukat do prdele je menší zlo, ale nebudu to proto kurva snad vychvalovat!

ALZÁKU CHCÍPNI NA CHŘIPKU, KORONU, MOR A BLECHY!!!
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 4.7.2020 23:17 - Oblíbené kluby (20:20) 19824
Hehe, jasně, že zkurvená reklama je víc nahlas :) Co se to kurva divíš, když ti to říkal už Iron Man. Víc nahlas je to mj. proto, aby to probudilo i ty zmrdy, kteří u televize chrápou, místo aby čuměli.
Ale ten posranej zelenej alzák je úplně v pohodě, je mnoho mnohem zkurvenějších reklam. A v rádiu je to podstatně horší než v bedně.
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 3.7.2020 23:34  19823
taipan [19800]: Na film či tak něco mám nastavenou hlasitost tak akorát a najednou VŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍSK!!! STO TABLETŮ TÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝDNĚ!!! - kurva tos ještě za ty roky nezjistil, že televize maj zasraný reklamy záměrně hlasitější než pořad? Už Železňák někde před dvaceti lety tvrdil, že "o tom ví, že reklamy jsou hlasitější než pořady, ale nejde s tím nic udělat" - hovno nejde, maj to naschvál všichni sborem, aby si těch jejich zkurvenejch reklam každej všimnul!
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 30.6.2020 22:37  19822
A od zítra na náhubek co?
A od zítra na náhubek co?
A od zítra na náhubek co?

SERU!!!
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 23.6.2020 04:02  19821
Já se na to vyseru... Odkolek patří United Bakeries. Dopiči to se nedá ohlídat, když člověk nechce nakupovat od estébáka... to si mám kurvapes píct chleba doma? Ani to není řešení, do prasečí prdele! Jak má člověk hlídat suroviny, když v tom, co všechno za firmy je a co naopak není zkurvenýho estébáka, se nevyzná ani prase???
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 18.6.2020 02:06  19819
Kurva!
To ty zasraný zkurvený můry dělaj schválně! Člověk to pleskne jen tak jemně, aby to neuletělo a stejně po sobě ty svině nechaj na zdi flek, že to člověk neutře... kurváááááááááááá! Poslední pomsta za smrt... mrdky!!!
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 17.6.2020 23:33  19818
x-phile [19817]: No tak jsou tady na pracáku větší čuráci než u vás na soudu.

Přijdu tam, odbavím se, všecko OK, ale potřebuju brutálně srát.

Hajzly zamčený, tam, kde vždycky byly klíče, klíče nejsou a na dotaz mi madam řekla, že "nesměj na záchod pouštět".
Notyvole... ještě že jsem šel ještě k tomu do jiného kanclu do patra.
Klepnu si, dobrý den, jsem tady, ale trošku potíž, potřebuju to a tamto a dole se to prej nesmí - paní nechápavě zakroutila hlavou a podala mi klíče od hajzlu pro "klienty", kterej je tam v patře.
Takže madam za přepážkou byla zřejmě papežštější než papež.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 17.6.2020 20:09  19817
To je zase píčovina! Přijď k nám na soud a v klidu se vyser...
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 17.6.2020 12:46  19816
Ať už jdou s tou koronasůvou do prdele, fakt... na úřadech prej nesměj pouštět lidi na hajzly pro veřejnost... se mám kvůli zkurvenýmu viru posrat?
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 16.6.2020 02:08  19815
taipan [19814]: Tak teď už na to seru, nosím jen když vyloženě musím - když člověk chce někam jet veřejnou dopravou, na držku si to nasadit musí, jinak neodjede. Tuhle jsem takhle málem neodjel na pracovní pohovor, pač jsem si na náhubek vzpomněl na zastávce a šofér mě málem nepustil do busu. Auto nemám a jít deset kilometrů pěšky, na to se jaksi můžu taky vysrat. Kor když tam mám v bejt v tak zkurvenou dobu jako sedm ráno.

Že jsou ty opatření na pyču a Vojta ze Supesráče a ta jeho zkurvená parta akorát zkouší, jak moc si lidi nechaj srát na hlavu, to fakt ví každej kdo nemá v hlavě nasráno. Jenže to se pak dostanem k čuráčkům, co nejen že jak debilové nosej, to ať si nosej, když jsou posraný až za ušima, ale ještě jsou schopný bonzovat, že nenosím... mrdat takový do prdele kaktusem. Ať se na mě vyserou a jsou zalezlý doma, když jsou předposraný, bububu, koronavirus, bububu, všichni chcípnete, bububu, já seru jak na koronasůvu tak na ně.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 15.6.2020 22:49 - Oblíbené kluby (20:20) 19814
Ale proč se rozčiluješ? Prostě se na to vyser, náhubek nenos a máš to. Proč se vzrušovat nějakými sračkami, co se zrovna ofiko smí nebo nesmí, je mi to u prdele, řídím se vlastními pravidly. Stejně všechny ty "opatření" jsou od začátku k hovnu a udělaly víc škody než užitku, což bylo soudným lidem taky od začátku jasný.
zidane Zidane Lepší zemřít svobodný než žít s náhubkem - jděte s rouškama... víte kam!!! 15.6.2020 21:08  19813
Jak říká taipan. Ať mi každej políbí prdel. Za chvíli tady budem jak v Japonsku, při každým kašlíčku nosit roušky a lidi budou na ty, kdo nosit nebudou, koukat jak na vrahy... nasrat! Odstupy dodržuju, tak mi vyližte prdel s náhubkem, kurva!
V autobuse a uzavřenejch prostorách to dává smysl, ale ta čurákovina platná ještě nedávno, že to má člověk nosit i když na deset metrů nikdo není je na piču, k nasrání, buzerace a zkouška od těch čuráků ve vládě, co si lidí nechaj jak debilové líbit.

A kdyby líbit, nejlepší jsou takoví ti zkurvení bonzáci, co po nařízení náhubků volali policii, protože soused si dovolil bejt na vlastním balkoně bez roušky, až musela policie pro tyhle debily vydat prohlášení, že na vlastním balkoně či zahradě nemusím ten zpíčenej náhubek mít... rozkopat takovejm bonzákům držky.

[ 1770 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt