Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Nudou jsi opuch?
Navštiv Lopuch!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1789 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 14.2.2021 22:59  19840
A zejména ty, pičo Zidanova, si tady přestaň honit triko a dělat machra - už tě vidím, jak doplňuješ regály v nějakým zaprděným supermarketu bez roušky na džce - kundo.
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 14.2.2021 22:45  19839
Kurva, vy dvá šulíni, respirátor, nebo rouška, obojí stojí za hovno a nevidím v tom rozdíl, páč mě to sere taky, ale když jdu mezi lidi, tak si to holt na držku dám, ne kvůli sobě, ale kvůli nim - já mám to štěstí, že mám v sobě ty protilátky, já to nechytnu. A kerá piča, nebo kokot to má, tak by měli gepět doma, než se z teho vylížou a netachtit mezi lidima, to se koneckonců týká stejně i tubery, lepry atd. Když máš syfla, nebo AIDS, tak bys taky asi neměl šukat bez gumy, žejo....a kerej pičus s tím bez gumy šuká, tak by se mu ten jeho lofas měl uříznout.....
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 14.2.2021 22:30  19838
taipan [19835]: Přesně tak.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 14.2.2021 22:28  19837
Sven [19834]: Opakuj to kolikrát chceš, kurva dopiče...
Každej si za svůj život a život svých blízkých zodpovídá sám, tak to je a tak to kurva bude a to říkám jako ten, kdo má tátu v nemocnici, protože koronáč... ale mám se co? Posrat?
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 14.2.2021 21:55 - Oblíbené kluby (14:48) 19836
Nicméně obojí je to zkurvenej hnus a blbě se v tom dejchá.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 14.2.2021 21:54 - Oblíbené kluby (14:48) 19835
Hm, pokud vím, tak je to opačně. Respirátor chrání primárně tebe, abys neinhaloval sračky od ostatních. Kdežto roucha je primárně určená k tomu, aby chránila ostatní, abys na ně neprskal ty sračky ze svýho pajšlu. Proto je taky nosí např. doktoři při operacích, aby pacošovi nenaprskali breberky do rány, atd.
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 14.2.2021 21:07  19834
ZidaneProtože tvůj respirátor nechrání tebe, ale ostatní kolem tebe, kunde, kolikrát ti to ty polomozku demente eště budu muset opakovat, pičo ???
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 12.1.2021 23:22  19833
Ale proč sem jdu:

Znám jednoho zmrda,
uvřeštěnýho, zkurvenýho.
Rozkopat mu, rozkopat mu
tu zelenou drrrržku!

Znám jednoho zmrda,
uvřeštěnýho, zelenýho,
nekoupím tam, nekoupím tam
ani chcíplou kočku!

Sven [19811]: Okolí se může chránit samo, pokud je posraný z korony... ať nosí respirátor, tím se nenakazí a vo co de, do piče???
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 12.1.2021 22:22  19832
Oběsit... no nevím, neměli by to ti hajzli moc rychlý? Co taková smrt tisícem řezů? ;-)
A pokud oběsit, tak aspoň na krátkým provaze a bez propadla, aby se aspoň chvíli škrtili, ksindlové zasraný diktátorský.
Každej si dopiče za svůj život zodpovídá sám, tak si veškerý náhubky a podobný buzerace strčte do prdele!!! Jestli mám chcípnout, no tak chcípnu, v nebi aspoň nebudou ty zkurvený náhubky - nemůžou bejt, jinak by to bylo peklo - a ostatní lidi mám u prdele. Kdo se bojí, ať se sám chrání, mně je po nich hovno.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 23.12.2020 11:13 - Oblíbené kluby (14:48) 19831
Oběsit všechny ty zkurvence na jeřábu. Jako v Teheránu.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 22.12.2020 23:45  19830
Teda zakázat lidem Silvestra si kurva nedovolili ani komunisti... Blatný ty zasranej koňomrde, aby tě korona žrala dlouho a bolestivě kousek po kousku a věděls o tom do poslední vteřinky, když seš z ní tak posranej!!! A všechny čuráky a píče, co jim ten zkurvenej nouzovej stav podpořili, ať sežere stejně tak!!!
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 17.8.2020 21:29  19829
Jděte už s povinnejma náhubkama fakt do hajzlu!!! Aby tě korona sežrala, Vojtěchu! A zbytek vlády i s ostatníma poskokama taky! Jestli mám chcípnout na koronu, tak chcípnu! Ale svobodnej! Lepší chcípnout svobodnej než žít s náhubkem!!!

A Bureši, já se divím, že ti to furt tvý koblihový ovečky žerou - kdopak nedávno říkal, že plošný opatření už nebudou, že se všechno bude řešit podle situace okres od okresu?

Ty zmrde, tobě nevěřit ani jméno, dokud občanku neukážeš a i tak si ji radši prověřit na policii, jestli není kradená nebo falešná!!! Co těch tvejch třicet procent voličů má v palici? Mozek to nebude, když ty tvý kecy furt žerou, včera hot a dneska čehý... kurva bratia Slováci, co jsme vám provedli, že jste se nám TÍMHLE prolhancem pomstili??? Tomu prolhanýmu zkurvencovi uvěřím jedinou věc. Až předstoupí před národ a přizná, že byl estébák.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 25.7.2020 01:20  19827
Mně je jasný, že takový ty magnetky z Kostíků a podobnejch "magnetku na lednici máte zadarmo" stojej za hovno.
Ale kurva dopiče aspoň jeden jedinej kus papíru by to mohlo udržet, když si ho chci přimagnetit na lednici!
Jinak si to nabouchejte do prdele pětikilem!!!
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 8.7.2020 11:12  19826
Osm reklam z deseti a prostě tam MUSÍ účinkovat čokl, i když pro vyznění reklamy je důležitej jak stěrače u ponorky... ale asi rodina bez továrny na psí hovna není správná rodina nebo co... jděte s tím do prdele. To říkám furt, že ČR znamená Čoklí republika, všude nasráno, pač hromada páníčku je moc sexy to sbírat, o štěkající potvoře v paneláku a sousedi užijte si ani nemluvit. Ty neposbíraný hovna bych páníčkům o hubu omazal. Pes za to nemůže, debil a prase je v tom případě páníček.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 4.7.2020 23:54  19825
Ale ten posranej zelenej alzák je úplně v pohodě, je mnoho mnohem zkurvenějších reklam. A v rádiu je to podstatně horší než v bedně.

Dopiče ale o tom se kurva nehádám. Rádio je větší zlo už proto, že u televize má člověk u zasraný pazoury zkurvenej ovladač, takže může okamžitě chcípnout zvuk (a taky to okamžitě, jak slyším reklamu, dělám)... u rádia to tak jednoduchý není.

Jo, je mnoho zkurvenějších reklam, ale proto nebudu vychvalovat vymrdanýho Alzáka. To je systém jako kdybys vychvaloval to, že tě Nějakej Největší Pán denně ošuká do prdele prostě proto, že ti naznačí, že by ti ho taky mohl narvat kromě prdele taky do držky... jo, nechat se ošukat do prdele je menší zlo, ale nebudu to proto kurva snad vychvalovat!

ALZÁKU CHCÍPNI NA CHŘIPKU, KORONU, MOR A BLECHY!!!

[ 1789 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt