Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Vulgarismy [ŽP: 4 týdny] (kategorie Humor) moderuje taipan.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46

TAK SE TU KURVA VYHULÁKEJTE, VY SRÁČI! Buzny jedny hrbatý! :-)

Zachovány budou jen ty zkurvený příspěvky s minimálně jedním sprostým slovem!MOTTO: Tenhle klub je tu pro každýho chuje, kterýho někdo nebo něco sere nebo nasere, aby se tu moh dosyta vyřvat a neprudil v jiných serioznějších klubech. A je na ostatních čurácích, jestli na jeho výlev budou nějak reagovat nebo ne. Filozofie klubu vychází z toho, že se každýmu kokotovi uleví, když je nasranej a může se z toho vyřvat a vynadávat. Tak se vyhulákejte dle libosti, jestli vás dneska nasrali v práci, ve škole, v autobuse, v hospodě, kšeftu nebo jestli máte třeba v prdeli podebraný hemeroidy…
Varování!
V tomto klubu je zakázáno vylepování fotek lidí z tohoto klubu i celého Lopuchu za účelem jejich zesměšňování, včetně jejich prznění ve fotoeditorech.
Kdo tento zákaz poruší, bude z klubu vyhozen.

Upozornění: moderátor dává všem na vědomí, abyste si ušetřili čas a námahu a nežádali mě zbytečně o práva na spolumoderátorství. Po neblahých dřívějších zkušenostech už nikdo další práva nedostane! Též vás žádám, abyste si ušetřili fňukání v poště u mě nebo správce kategorie na to či ono. Tento klub má zcela volná pravidla (s jednou výjimkou – viz výše), proto tu nejsou žádná omezení, neexistuje tu nic jako OT, není mým zájmem něco mazat a někoho banovat. Klub proto nepotřebuje žádný zvláštní dohled a trvalou přítomnost moderátora. K čemu je klub určen a co se tu očekává, máte napsáno v záhlaví, tak se toho držte!
POMŮCKA: GENERÁTOR NADÁVEK
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 1868 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 28.3.2023 11:08  19901
A jestli je opar na překážku pro odběr plazmy, tak bys pičo hladová vůbec na ty odběry neměl chodit, protože tím virem tě nakazila už jako malýho šklebáka nějaká tetka, co tě ňuchlala a olizovala a budeš ho v sobě nosit až do konce života a rozšiřovat tou plazmou....i když zrovna nemáš ten strup na Xichtě, nebo na čuráku...A abych tě uklidnil - tak příště se ti klidně může vyrazit třeba na srdci, na mozku a nebo dokonce i přímo na oční bulvě.....
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 28.3.2023 10:55  19900
Kurva ty debile zoperovanej!
Vakcínu proti oparu nosíš furt u sebe a čím víc máš zasraný tvoje zapičený ušiska tím žlutým sajrajtem, tím líp!!!!
----------------------------
Stačí, když si kus toho sajrajtu vydloubneš a potřeš si s tím ten ret, nebo prostě to místo, kde to začíná svědit ( protože některejm čurákům se to může vyrazit třeba na nose, některejm ještě větším čurákům i na čuráku). A čím dřív si to potřeš ( opakovaně ), tím lehčí je průběh a dost často se ti ten opar ani neudělá...Tak to zkus, jebáku!!!!!!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 27.3.2023 23:23  19899
Tyvole já to mrdám!!! Než mi sleze jeden opar, už cejtím, že se o centimetr vedle vyrazí další... já na tu plazmu prostě nepudu... KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 26.3.2023 15:32 - Odhlášení (20:21) 19898
Do prdele, jako by nestačilo, že jsem nachcípaná, ještě se mi začne klubat moudrák. Dva roky dal pokoj, čurák. Bych se posrala.
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 25.3.2023 16:27  19897
To tak bejvá. Kurevsky často čím víc kdo má, tím víc chce a prodával by pomalu i vlastní hovna, kdyby byla poptávka.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 25.3.2023 08:24 - Odhlášení (20:21) 19896
Bývalá kolegyně (neskutečná kráva to byla, ještěže už táhla do prdele), machrovala, jak dělají dobrý skutky, když dávají vlasy organizaci, co z nich pak dělá paruky pro lidi po chemoterapii. A jednou se prokecla, že si za to nechávají zaplatit. Přitom peněz jak sraček, vůbec to neměla za potřebí, čubka.
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 24.3.2023 21:35  19895
Že by mi tohle chtěl Pán Bůh těmi opary naznačit?
Ale už bych vlastně kurva mohl, dřív jsem kvůli tomu jezdil do Prahy a to nejsem kokot, abych platil bus a krom dobrýho pocitu hovno z toho, tak mi to aspoň zaplatilo jízdný a káplo něco navíc.
Co máme Amberplasmu tady v Lípě, mohl bych se na ty prachy vysrat a nechávat si vystavovat potvrzení na daně, taky možnost.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 23.3.2023 20:01 - Odhlášení (20:21) 19894
Plazmu máš darovat zadarmo, pičo nenažraná!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 23.3.2023 19:39  19893
Pičablesk no jako bych to neříkal. Opar zasranej zkurvenej... a vysrat se na plazmu znamená vysrat se na osm stovek, co za to můžu dostat, takže to bych byl pěknej vocas tam nechodit.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 23.3.2023 16:34  19892
Ser na plazmu i na opar.
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 23.3.2023 01:23  19891
Zasranej opar! Třikrát za sebou se chci na sobotu objednat na plazmu... no nevyrazí se mi ve středu nebo čtvrtek opar?

Tentokrát to objednání nechám až na pátek večer či noc, on se nějakej volnej termín v sobotu najde, takhle narychlo se mi to snad kurva vyrazit nestihne... i když podvědomí je kurva taky, člověk tak tvrdě něco "nechce", až si to přivolá.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 22.3.2023 08:13 - Odhlášení (20:21) 19890
Zasraná rýmička!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 5.12.2022 00:29  19889
Kurvafix ale!!!

Zapnu televizi a začne na mě vřeštět zelenej zmrd?
Ty svině zelená, aby tě banda negrů mrdala půlmetrovejma čurákama, pak ten tvůj vřešťák bude mít důvod!
Nekoupím si od tebe ani chcíplou kočku, i kdybych ji potřeboval a konkurence ji měla o pětikilo dražší!!!
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 18.11.2022 01:37  19888
Tak je ta Růža blbá nebo to dělá naschvál?
V půl sedmý přijde, že mám udělat tohle, tohle, tohle a ještě tamto... práce na půl hodiny. Přitom kurva ví, že mám do sedmi a ve tři čtvrtě mám slejzat z kasy... No stih jsem to za pětadvacet minut a když ještě v sedm deset počítám, nepřijde se ta piča ještě divit "to ještě počítáš"?

Ne, ty krávo, honím si tu vocas!!! Se mi v práci líbí a domů se mi nechce!
Přitom mohla říct, že to mám udělat, už třeba ve tři a stihnul bych to v pohodě... ale néééé, přijde v půl sedmý... šichty s touhle pičou jsou vočistec, fakt.
zidane Zidane Radši svobodný zemřu - než v nesvobodě žít! 4.8.2022 01:22  19886
A než někdo vybleje, že by mě povolali a pak vycvičili... kurvadopiče, copak ve válce je na nějakej pořádnej výcvik čas?
Tam se to scvrkne na "hele, tohle je samopal, takhle se to drží, takhle se to nabíjí a takhle se z toho střílí" a popiči... k čemu jsou takoví vojáci? Inu, ne přímo k hovnu, ale moc daleko od hovna to nemá... úkol takového vola je, obávám se, hlavně ten, aby před tím, než zakape, odprásk aspoň jednoho nepřítele a když neodpráskne... tak aspoň má nepřítel o náboj míň.
Systém jak za korunu piča.

Jasně, válka není prdel, ale... nebylo by lepší, aby někdo jako já, kdo v životě střílel maximálně ze vzduchovky, dělal třeba lapiducha v nemocnici a přenášel postřelený vojáky z postele na operační stůl a podobně, protože copak sestra nebo doktorka hne s metrákovým pacošem, když sama váží polovičku i s postelí?

[ 1868 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt