Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Zbrane [ŽP: 24 týdnů] (kategorie Věda a Technika) moderují Al, El_Diablo, ocs, themajkl.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 2.12.2019 04:02
Omlouvám se ale bohužel jsem musel zakázat psaní anonymům, protože nám tu nějaký sabotér vložil "hack" kvůli kterému nešlo přispívat nikomu. Nevím jestli to pomůže, ale snad nad tímto darebákem budeme mít větší kontrolu.
Srdečně zveme do tohoto klubu všechny, kteří se zajímají o zbraně, střelbu a všechno, co s tím souvisí a chtějí si o tom všem v přátelské atmosféře povídat, poradit druhým, nebo se naopak chtěji zeptat na radu.

Kdo chce vystupovat anonymně (tj. bez registrace na Lopuchu), musí si vymyslet nějaké jméno nebo přezdívku a psát ho do každého svého anonymního příspěvku.

Každého přece musíme v diskusi nějak oslovovat, aby bylo jasné, kdo na koho reaguje. Kdybychom měli odpovídat několika bezejmenným anonymům najednou, byla by diskuse značně nepřehledná. Takže, kdo neuvede jméno či přezdívku, ten jako by nebyl.

Jak psát klikatelné odkazy:
 <a href="http://adresa stránky(URL)">Název stránky</a>


Úložiště obrázků:
  • 1iq.cz Bezplatné úložiště obrázků a rychlé sdílení printscreenu.
  • Bezplatné úložiště obrázků imgway.cz
  • Bezplatné úložiště obrázků imgbox.com



  •  Výslovně zakázány jsou pouze urážky (je jedno koho), nesmyslné hádky a extrémně vulgární příspěvky.

    Video Alova prototypového samopalu
    Early Automatic Pistol Cartridges - What, When & Why?
    Cowboys



    Cvičně zprovozněna homepage ... :
      Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
    autor: 
    text: 
    vyplnit a 
    Help

    Nemáte právo psát do tohoto klubu.

    [ 17379 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 2.2.2020 19:41  31113
    ☺ ☺ ☺ Maně mě napadá parafráze z Cimrmanů : Studna. Co je to studna? Díra do země. Jak ti někdo může zkonfiskovat díru? ☺ ☺ ☺
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 2.2.2020 19:38  31112
    taky OTJo , to je pravda, akorát by nesměli vědět ani sousedi.....
    ocs ocs sine ira et studio - OCSite 2.2.2020 18:05  31111
    (Jsme OT, ale studnu to chce v současné socialistické ČR rozhodně dělat bez papírů, aby o ní úřad nevěděl, protože nejen u zbraní je registrace vždy, vždy, vždy předehrou konfiskace!)
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 2.2.2020 16:06  31110
    Al☺ ☺ ☺ Děkuji Ti Alane !!!! No, snad tak někdy začátkem jara budu moct konečně pozvat toho studnaře!!!
    Sven
    al Al Happiness is a warm gun. 2.2.2020 15:16  31109
    SvenJinak s temi povolenimi na tu vasi chatu ti jiste preji hodne stesti i uspechu, at se ti to s tou studnou i tim odpadem jednou povede, aniz by jsi musel nekoho o to soudit a mohl tam pak travit zvlaste v lete v pozdeji v duchodu vice casu mimo mesto. Al
    anonym 2.2.2020 12:26  31108
    SmrtkaTaijpane net!, niet!, -
    al Al Happiness is a warm gun. 2.2.2020 01:22  31105
    El_DiabloTen tvuj odkaz na novou zbranovou technologii,ktera umoznuje vojakovi strelebu i zmacknuti spouste, az po tom, kdyz je ta zbran perfektne opticky zamirena a tim pak zarucuje primy zasah. Tak to zni celkem "provokativne",ale v realu to bude fungovat jiste trosku jinak, nez tak jak zde ten titulek napovida.

    Podle mne se jiste asi bude jednat ne o to, ze to ta zbran tomu vojakovi nepovoli vystrelit, kdyz nema on uplne presne zamireno. Ale asi to bude spise fungovat na zamerovacim principu,ktery je dnes uz bezny treba v bitevnich letadlech i helikopterach, kde je zamerovaci elekrtonicky system, ktery spoust nezablokuje, ale spise zvukovym signalem upozorni pilota ci strelce, ze ma ted spravne zamireno a bude mit vetsi sanci na zasah, nez kdyz by on strilel jen "na slepo" a bez presneho zamireni. Ale jiste mu to tu strelbu nijak zakazovat ci omezovat nebude! Tim,ze jsou nekdy bojove situace, kdyz je treba strilet i tam, kde ten zaruceny zasah neni. Al
    al Al Happiness is a warm gun. 2.2.2020 01:05  31104
    SvenJinak ty tve odkazy na zbrane z Norska i Ceska jsou velmi zajimave a je mezi nimi hodne neznamych prototypu ruznych zbrani, ktere jsem ja nikdy nevidel i neznal. Diky za ty odkazy!Al
    al Al Happiness is a warm gun. 2.2.2020 01:02  31103
    SvenAl
    Tak po tomhle, co jsi mi napsal, začínám věřit, že USA je opravdu svobodná země!!! Protože kdybych takový postup zvolil tady u nás, tak bych si akorát zajistil to, že bych to povolení nikdy nedostal, protože úředníci drží při sobě!



    No tak ono je to pravdou, ze ti byrokrati se snazi vzdy podporovat jeden druheho, ale ne vzdy a i zde za vsech situaci.Ono s tim mojim samopalem byla pak opravdu zabava, kdyz uz jsem ho pak behem par mesicu po tom povoleni dodelal a zacalo to tak prefektne fungovat, jak je to videt na tom videu. Lide tu od policie i od armady tomu nechteli verit, nejen tomu jak to funguje, ale, ze sem byl schopen ja nejaky neznamy cizi clovek vyemigrovat z Evropy a pak tu na to ziskat vubec vsechna ta povoleni a pak zde vyhotovit i postavit ten fungujici prototyp!

    Par kamaradu tam u vas v Cesku, kdyz to me video toho samopalu videli, tak si vsimli a kritizovali ne to, jak to krasne strili i funguje, ale, ze na tom videu mam treba v te Anglictine sileny prizvuk. Coz nechapu, jak muze nekdo,kdo tam u vas nemluvi Anglicky tohle vubec posuzovat i kritizovat? A coz ovsem s tim mojim prototypem nema vubec nic spolecneho!

    Je treba si pak uvedomit i to, ze to video bylo toceno jiz v roce 1977, coz bylo presne jen 8let po moji emigraci sem do U.S. Dnes po 50ti letech tu v U.S. uz az takovy prizvuk ja jiste nemam v te Anglictine, ale i tak uz i tehdy mi ta moje tehdejsi Anglictina s tim vetsim prizvukem stacila na to, abych si tu ja veskere ty byrokraticke pozadavky i papirovani zaridil i vybehal, coz by asi jinde na svete mozne nebylo, zvlaste v treba tam u vas v Evrope(pokud by se tam vubec nejake to povoleni ciste teoreticky na podobny projekt sehnat dalo?) Tak verim v to, ze by mi to tam ti mistni byrokrati zamitli ciste jen na zaklade toho meho prizvuku a ze jsem cizinec a ne tam jeden z jejich domacich obcanu, tam narozenych.

    Proste tam u vas ta zaujatost v Evrope proti cizincum plati daleko vice, zvlaste ted po tech milionech hord emigrantu z Afriky i Asie a stredniho vychodu.

    Tady v U.S. ta zaujatost proti cizincum zase az takova neni a nikdy nebyla, tim ze temer vsichni, krom mensiny mistnich domorodcu Indianu, pochazi od nekud jinde ve svete, coz dava te U.S. obrovskou vyhodu ve vyzkumu novych veci ve vsech oborech. Al

    el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 1.2.2020 15:41  31102
    US Army Considering Rifle That Only Fires When Hit Is Guaranteed
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 1.2.2020 10:34  31101
    české útočné pušky
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 1.2.2020 10:01  31100
    ad natahování lučíkem krag- jorgensen ( mimo jiné zajímavé zbraně )
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 1.2.2020 09:23  31099
    ..... A občanskoprávní spor se u našich soudů táhne v průměru tak 3-5 let.....
    sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 1.2.2020 09:04  31098
    AlTak po tomhle, co jsi mi napsal, začínám věřit, že USA je opravdu svobodná země!!! Protože kdybych takový postup zvolil tady u nás, tak bych si akorát zajistil to, že bych to povolení nikdy nedostal, protože úředníci drží při sobě!
    ------------
    PŘÍKLAD: 17.listopadu 2018 jsem požádal útvar životního prostředí města, v jehož okolí mám chatu, o povolení zřízení studny a septiku. Já tu anabázi zkrátím, protože to bych jinak psal sem půl dne - dvakrát to už prošlo radou města, která to schválila za splnění určitých podmínek, které se ale neustále rozšiřují a úředník požaduje stále nová a nová vyjádření a posudky všech myslitelných dotčených organizací a orgánů státní správy. Abych to zkrátil, když jsem si stěžoval starostovi, tak to dopadlo tak, že ouřada teď po mě chce , abych doložil Plnou moc, VYDANOU MĚSTEM, ŽE MĚSTO MĚ ZPLNOMOCŇUJE, ABYCH S TÍMTO MĚSTEM JEDNAL!!!!! Což je úplně proti zdravému rozumu. Takže teď to leží zase na sekretariátu starosty a čekám, až to potřetí projde radou města a potom až tu plnou moc PŘIJMU a přepošlu ji tomu ouřadovi, tak snad konečně to stavební povolení vydá.....
    ------
    To už je opravdu na reportáž v televizi ( protože jedině toho se úředníci bojí ) a samozřejmě na soud, protože jsem do toho vrazil už spoustu peněz za projekty a hydrogeologické posudky....
    ------
    Tož tak...
    el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 1.2.2020 06:07  31097
    Royal NW Mounted Police Ross MkI Carbine & MkII Rifle

    [ 17379 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

    (c) 2001-2011 Lopuch.cz   
    Kontakt