Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Zbrane [ŽP: 24 týdnů] (kategorie Věda a Technika) moderují Al, El_Diablo, ocs, themajkl.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 2.12.2019 05:02
Srdečně zveme do tohoto klubu všechny, kteří se zajímají o zbraně, střelbu a všechno, co s tím souvisí a chtějí si o tom všem v přátelské atmosféře povídat, poradit druhým, nebo se naopak chtěji zeptat na radu.

Kdo chce vystupovat anonymně (tj. bez registrace na Lopuchu), musí si vymyslet nějaké jméno nebo přezdívku a psát ho do každého svého anonymního příspěvku.

Každého přece musíme v diskusi nějak oslovovat, aby bylo jasné, kdo na koho reaguje. Kdybychom měli odpovídat několika bezejmenným anonymům najednou, byla by diskuse značně nepřehledná. Takže, kdo neuvede jméno či přezdívku, ten jako by nebyl.

Jak psát klikatelné odkazy:
 <a href="http://adresa stránky(URL)">Název stránky</a>


Úložiště obrázků:
 • 1iq.cz Bezplatné úložiště obrázků a rychlé sdílení printscreenu.
 • Bezplatné úložiště obrázků imgway.cz
 • Bezplatné úložiště obrázků imgbox.com • Výslovně zakázány jsou pouze urážky (je jedno koho), nesmyslné hádky a extrémně vulgární příspěvky.

  Video Alova prototypového samopalu
  Early Automatic Pistol Cartridges - What, When & Why?
  Cowboys  Cvičně zprovozněna homepage ... :
    Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
  autor: 
  text: 
  vyplnit a 
  Help
   Titulek, text příspěvku  
  Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: zesrlom
  [ 16307 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
  ocs ocs sine ira et studio - OCSite 9.3.2023 19:54  33757
  Jinak v zásadě máte pravdu oba. V řadách policie je dost osobně relativně slušných lidí, kteří rádi pomohou, vidí-li, je-li to třeba.

  (Nejméně dva jezdí na mé střelnice, a tam ses s nimi, Taipane, mohl i setkat. Myslím, že tam nikomu neublížili, akorát se možná jeden z nich na Placech jednou kapku pohádal s Bóďou. Jelikož Bóďu dobře znám /jak ji mám rád!/, nejsem si vůbec jist, zda byla chyba na jeho straně...)

  Problém je, že tito lidé resignují na vlastní morální kompas a jsou ochotni se podřídit rozkazům nějakého shora dosazeného ksindla; a to procento až tak morálních mezi nimi, kdo když dostanou rozkazy svinské, praští služební zbraní a odznakem o stůl a odejdou středem, je naprosto mizivé :( V tomto a právě v tomto smyslu platí ACAB: ne že by nutně každý policista svinstva dělal, ale prakticky každý (až na naprosto nepatrný počet výjimek, jichž je tak strašně málo, že je můžeme zanedbat BÚNO), každý z nich je ochoten svinstva dělat, jakmile k nim dostane rozkaz :(

  Naprosto jisté je tolik, že současné postavení policistů je totálně svinské. Mají oproti běžným občanům spoustu práv, jichž (mnozí z nich, ne úplně všichni) brutálně zneužívají. Jedině rozumné — ale žel, v té zkurvené všeobecné demokracii totálně politicky neprůchodné — by bylo policii jako takovou zcela zrušit; pro zajištění pořádku by mohli místní dobrovolníci za odměnu placenou přímo místnímu občany (v žádném případě ne prostřednictvím výpalného berní!) zajišťovat pořádkovou službu, majíce přitom naprosto přesně stejná práva a povinnosti jako každý druhý.

  ocs ocs sine ira et studio - OCSite 9.3.2023 19:40  33756
  (Zajímalo by mne, kolik by se ve 40. letech našlo případů. že příslušník Geheime Staatspolizei někomu osobně pomohl, donesl kýbl s vodou, když někde hořelo, a tak podobně... Dneska už to dohledat nejde, ony halt tehdy nebyly tyhlety internety; ale sázel bych se, že docela dost. No akosi....)
  blacky Blacky - Tady je blackyho 9.3.2023 13:47  33755
  Straznici hasili tramvaj plnou lidi Jo jasny ti pitomci MP. Ale proste se na to nevykaslali a pokusili se pomoci.
  taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 9.3.2023 13:03  33754
  Malá bezvýznamná a dokonce i významná plus. Vidím, že ses v jejich hledání našel :) Ovšem to soudruhy sice šlechtí, ale neomlouvá. Bohužel jedna vlaštovka jaro nedělá, jak víme. A policajti tato občasná drobná pozitiva umí spolehlivě zazdít různými excesy jako dům, jako někoho někde bezdůvodně zmlátit, zabít, zešikanovat, utéct od přestřelky či každodenní buzerací lidí na silnicích, korupcí, spoluprací se zločinci, atp. Jejichž vyhledáním bych taky mohl trávit svůj drahocenný čas, ale škoda ho. Městapo v bleděmodrém. A to je potom těžký.
  blacky Blacky - Tady je blackyho 9.3.2023 11:34  33753
  Tady 2 v jednom. Kočička zachráněna a lump zadržen. Je fakt, že někdo může tvrdit, že by z tech 5 metrů dokázala skočit sama.
  blacky Blacky - Tady je blackyho 9.3.2023 11:33  33752
  No podívej. Zachraňujou i kočičky
  blacky Blacky - Tady je blackyho 9.3.2023 09:07  33751
  Policiste zachtranili dva lidi před uhořením Co tohle? Narušení policejní psychopati? Proč ty lidi šli zachránit? Prosím rozbor.
  blacky Blacky - Tady je blackyho 9.3.2023 09:04  33750
  Taipan ale kdež. Nevíš o čem mluvíš. Resp. tvé "nepomáhající" představy ti zamlžují úsudek. Ale je mi jasné, že tomu sám nevěříš, jen to schválně opakuješ.

  To mi teda řekni, co si myslíš o hasičích?

  el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 8.3.2023 23:17  33749
  AK-50 V3 Update - The Parts Are DONE


  We’re finally back with a major update on the AK-50! We’re here with @TITANSofCNC who we’ve partnered with to help with prototyping on the AK-50 checking out our finished parts!
  el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 8.3.2023 20:40  33748
  The reversible barrel Bren Machine Gun? With firearms and weapon expert, Jonathan Ferguson


  In an attempt to minimise barrel wear, Britain looked at the possibility of a reversible Bren barrel. Jonathan examines whether this was feasible and why you haven't heard more about this novel concept?
  el_diablo El_Diablo Veškerá nepodstatná elektronická zařízen - mimo provoz, včetně kontroly pravopisu. 8.3.2023 20:15  33747
  FG-42: Perhaps the Most Impressive WW2 Shoulder Rifle

  The first production version of the FG42 used a fantastically complex milled receiver and a distinctive sharply swept-back pistol grip. A contract to make 5,000 of them was awarded to Krieghoff in late spring of 1943, but by the fall its replacement was already well into development. The milled receiver used a lot of high-nickel steel which was becoming difficult for Germany to acquire, and it was decided to develop a stamped receiver to ease production obstacles. Ultimately only about 2,000 of the early Type E FG42 rifles were actually made, and only 12 or 15 are registered in the US. They are a remarkably advanced rifle, and extremely interesting.
  taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2023 17:43  33746
  BlackyAle prd. Furt to okecáváš a snažíš se zamlžit prostý fakt, že úkolem a zadáním policajtů vůbec není někomu pomáhat nebo někoho před něčím chránit. To je blbost. Lidi, co chtějí někomu pomáhat, jdou k charitě, sociálním službám, Člověku v tísni, Doktorům bez hranic atd. K policajtům chodí více či méně narušení psychopati a jedinci s nějak pošramoceným egem, aby mohli beztrestně buzerovat, šikanovat, mlátit a zabíjet lidi a zvířata, se státním posvěcením (viz příspěvek Sven). A na tom není bohulibého vůbec nic. Je to hnus.
  Slušní lidi, kteří se k policajtům nějakým omylem nebo v naivním pominutí smyslů dostanou, odsud zase rychle utečou. Zůstává tam akorát ten ksindl. Takže klidně paušalizovat můžu. Je mi skoro 60 let a od státních nebo městských policajtů jsem se nikdy ničeho pozitivního natož dobrýho nedočkal. Pokud jsem s nima někdy přišel do styku, tak mě vždycky akorát buzerovali a otravovali. To jim jde dobře, to je jejich zadání, to se učí a to jim jejich bossové vtloukají do kebulí.

  Odpovědi na svou otázku jsem se opět nedočkal. Takže z toho asi vyplývají dvě věci: a) odpověď je ano; b) okay, fair enough. Taky bych se styděl za takovou černou ovci v rodině.

  "Zachraňovat" kohokoliv, kdo se chce zasebevražtit, je debilita na kvadrát. Vnuk nevnuk. Navíc pokud se chce někdo zasebevraždit, má to udělat pořádně, rychle a na první dobrou. A pak není co zachraňovat. Naopak těm blbům s těmi demonstračními vopičárnami je třeba ještě přidat, aby to tedy pořádně dotáhli a byl od nich pokoj.

  Btw, dostává mě vždycky, když slyším nějakého fízla někde v médiích si stěžovat, jak snaživě "dělají tu svou práci" a lidi je přitom nemají rádi, je jich málo, potřebují zvýšit platy atd. Kristovanoho, spíš nakopat :-/

  blacky Blacky - Tady je blackyho 8.3.2023 14:29  33745
  Pořád vytrhuješ z kontextu, nebo nejsi schopen rozšířit záběr. Tvůj potomek přeci může být i vnuk. Tj, nemluvím o někom komu je 30. i když i uněj se může stát cokoli.

  Jak se leze fízlum do zadku? To jsem nikdy nedělal. To je nějaká tvá obsese.

  Já jen říkám, a opakuji stále dokola, protože ty to nejsi ochoten přijmout, že tak jako u jiných skupin, je tam část pitomců, ale část slušnejch poctivejch lidí, co chtěj prostě pomáhat. Tak nevím, zda tvé nepochopení nepramení z toho, že ty třeba nejsi ochoten pomáhat nikomu (v lepším případě cizímu) a proto ti to prostě hlava nebere, že někdo jiný to může dělat. Policie není zbytečná, ani k ničemu apodobné inventivy, co pořád dokola píšeš. Prostě není. :) Dělaj hromadu důležitý a záslužný práce. Podobně jako hasiči, sanitáci, sestray doktoři a kýho výra. A tvé paušalizování není správné.

  A já jsem si dal za úkol tě z tvého bludu vyvést :) Bude to těžká práce, možná nemožná, ale já se o to stejně pokusím. :)
  sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 8.3.2023 11:01  33744
  Tak ono je to spíš o lidech, než o policajtech šmahem. Například měšťáci v Ivančicích, když mě vybrali, že mám rok propadené povolení k vjezdu na chatu, tak místo pokuty 3000,- mi doporučili, ať si to povolení zajdu k nim obnovit... ---------------- Na druhou stranu - když mě zhaftovali a spoutali ti těžkooděnci v černým, tak ten jeden psychopat mi utáhl pouta tak, že mi úplně zmodraly ruce a ty žlábky od vnitřního rýhování na těch poutech jsem měl propadlé 4 !!! dny, než se kůže znova vyhladila...a to jsem toho hajzla upozorňoval, že je to moc utažený - nebylo mi to nic platný. Mimochodem, tenhle psychopat, se třema bradavicemi na levé straně držky potom asi za rok umlátil Vietnamce v tržnici...
  taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2023 10:24  33743
  Pořád jsem se od tebe nedozvěděl, proč těm fízlům furt tak lezeš do zadku?? A městapákům obzvlášť, to je extra "elita". Ono vůbec mozkové myšlení fízlů, to je kapitola sama pro sebe.
  Nějaká takováhle ostudná kaňka v rodině?

  Mojí "pubertální" potomkyni už je přes 30, má rodinu a dost starostí a práce, takže na nějaké virtuální či nevirtuální skákání z mostu nemá ani pomyšlení. A fízly má "ráda" asi tak jako já.

  Btw, tvá naivní představa, že fízli někoho chrání či někomu pomáhají, je vyloženě úsměvná, to je jako groteska :) Jaké mají fízli od státu a svých bossů zadání, jsem ti vysvětlil již včera.


  [ 16307 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

  (c) 2001-2011 Lopuch.cz   
  Kontakt