Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Ztraceni - Lost [ŽP: 4 týdny] (kategorie Televize - V ODPADU) moderuje Tigo.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46


Tento klub slouží k NESPOILEROVÉ diskusi o seriálu Ztraceni, který v současné době vysílá televize Nova. Je zde možno svobodně debatovat o již odvysílaných dílech, vítány jsou též dohady o ději budoucím, ale nikoliv spoilery! Pokud bude z nějakého důvodu nezbytné výjimečně napsat spoiler, používejte prosím BÍLÉ PÍSMO! V opačném případě budou spoilery nemilosrdně mazány, případně při opakovaném psaní vyvozeny důsledky proti jejich pisateli.

Pokud seriál sledujete někde jinde a chcete diskutovat o epizodách, které již byly odvysílány v Americe, navštivte zdejší původní klub LOST.

Seznam hlavních postav a odvysílaných dílů je k nahlédnutí na domovské stránce klubu (též odkaz Homepage na liště)

DŮLEŽITÉ - kouzlo tohoto seriálu hodně závisí na překvapení. Vzhledem k tomu, že seriál je všude po světě obrovsky úspěšný, je internet plný informací o něm. Proto se dá na spoilery narazit VELMI SNADNO a VŠUDE! Určitým spoilerem může být například i čtení biografií herců (dozvíte se, že ten a ten herec už v seriálu nehraje a podobně). Bohužel, největší nebezpečí spoileru hrozí pro české prvodiváky na stránkách samotné TV Nova - její stránky o seriálu Lost obsahují informace, které nemá nový divák vědět! Totéž ale platí i pro většinu jiných stránek o seriálu, proto POZOR!
Klub Adventury ..... Klub Akty ..... Klub Andrzej Sapkowski ..... Klub Animované filmy ..... Klub Antikoncepce ..... Klub Bazar ..... Klub Blogy ..... Klub Bodypainting ..... Klub Erotic art ..... Klub Erotické pomůcky ..... Klub Fetish clothing ..... Klub Freeware ..... Klub Hádání knížek ..... Klub Hlodavci ..... Klub Humoristické knihy ..... Klub Ikonky - jak na ne!!! ..... Klub Koktejly ..... Klub Kriminalistika ..... Klub Nail Art ..... Klub Orální sex ..... Klub Osobnost Lopuchu ..... Klub Piercing, BM + tetování ..... Klub Pozadí ..... Klub Prsa ..... Klub Registrované partnerství ..... Klub Sci-fi a Fantasy obrázky ..... Klub Spore ..... Klub Svatba ..... Klub Tanec ..... Klub Těhotenství ..... Klub Testy ..... Klub Upíři ..... Klub Vzpomínky na dětství ..... Klub Zajímavé krajiny ..... Klub Zajímavé obrázky ..... Klub Závislosti a obsese ..... Klub Ztraceni - Lost
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 0 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

[ 0 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt