Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu Co právě - TVpořad [ŽP: 1 týden] (kategorie Televize) moderuje Scalex.

Po vzoru klubů "Co právě...film" a "Co právě...film - diskuse" jsem založil klub určený pro hodnocení televizních pořadů.

Stručná pravidla:

1. hodnotit podobně jako v Co právě...film, tedy:

- V titulku název pořadu
- kde jsem pořad viděl (stanice, případně datum a čas)
- slovní hodnocení pořadu, komentář k němu, pochvala či kritika
- procentuální hodnocení

2. nehodnotit filmy, i když jste je viděli v televizi. Hodnoťte seriály, dokumenty, publicistické pořady, zábavné pořady, hudební pořady, zkrátka cokoli kromě filmů, protože pro ty je tu speciální klub.

3. nediskutovat. Je to stejné jako v "Co právě - film". Chcete-li na něčí hodnocení reagovat, reagujte buď vlastním hodnocením pořadu, nebo se přesuňte do klubu Co právě - TV pořad - diskuse, kde je možné diskutovat do aleluja.

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 202 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
benedikt Benedikt We live for the One, we die for the One 2.1.2012 11:21  213
ono to s tou novou bylo jinak - puvodne planovali vysilat koncert michala davida ( :) ), ktery byl ale zrusen kvuli smrti v.havla
vinyl vinyl - ...jen si hraju 2.1.2012 10:56  212
SilvestrPřemýšlím, kam až lze se Silvestrovským programem klesnout. Pokleslou estrádu na ČT asi nestačil Dvořák zastavit. Mohl ten prostor dát na rozloučenou Pokondrům a dát jim volnou ruku. Tradičně dobrý byl Šíp s Všechnoparty. Ringo Čech, ač jinak úplný debil, je zárukou velké (zaměrně neříkám dobré) zábavy. Následující "Do roka a do dna" už byl opravdu vrchol trapnosti. Marketingový přípitek od ředitele překvapil. Nova už pár let asi jde na rekord " za kolik nejmíň jde silvestr udělat". Takže film, co všichni viděli a zoufalec, kterého vidět nechce nikdo. Nejvíc tedy pobavil pochopitelně Cimrman na ČT2 a pak Partička na Primě. Ta přítomností hostů trochu utrpěla, ale i tak velmi pobavila.
vinyl vinyl - ...jen si hraju 12.1.2011 11:01  211
Top Gear-Prima Cool
-Ač autům vůbec nerozumím, a různé "Automotorevue" mě nudí, tento pořad mě velmi baví, není to žádný patolízalský teleshoping. Moderátoři jsou velmi vtipní, hlášky jako "Fiat? Co tady s tím chce dělat?", "Trojkový bavorák? O tom tady nebudeme mluvit, to je jen skoro auto" nebo "Blbečkové co si dřív kupovali bavoráky si teď kupuji Audi" jsou jen malou ukázkou. Prostě britský humor, sympaticky politicky nekorektní. Nejde ale jen o testy aut, vpodstatě o ně nejde vůbec. Udělali olympijský speciál, auto proti bobům, předělali Minicooper a nechali ho skočit ze skokanského můstku. Prostě zábava s auty.
-100%
vinyl vinyl - ...jen si hraju 5.10.2010 10:25  210
Ryder Cup- Nova Sport
- Díky Nově za přenos z této akce. Byť časově značně nestandardní, Nova operativně měnila program a přinesla záznam všech dnů. Výkon moderátorů velmi profesionální. Možná pro oživení by stálo za zvážení přizvat nějakého profihráče nebo trenéra, který by měl co říci.
-100%
vinyl vinyl - ...jen si hraju 17.8.2009 13:38  209
Boston Legal/Kauzy z Bostnu-TV
-Kokám, že tu nic není, tak něco přidám. Boston je podle mého nejlepší seriál z právního prostředí co jsem viděl. Nestojí na afektovaných románcích anorektické hysterky, ale každá postava má svůj příběh a svůj humor. Dany Crane je úžasně nekorektní, Alan Shore zase sexistický. Prostě je to vtipné, má to spád a nemá to chybu. Jen nechápu, že to ti pičusové na Primě dávají tak pozdě.
100%
desperados 24.12.2008 23:31  208
všechnopárty-ČT
-hosté Krajčo, Vondráčková, Budař. Takhle jsem se u talkshow dlouho nepobavil. Výborní hosté i moderátor (zavzpomínal jsem na staré dobré časy, kdy takový býval i Kraus)
-100 %
knedle knedle online - Krabice živých 20.10.2008 19:18  207
slovensko ma talent - casting 5 (blava)- net markyzy
- zda se mi, ze tento, posledni castingovy sestrih, byl takovy neduzivy. Nepocital jsem to, ale obecne se mi zdalo, ze bylo nejak malo predstaveni. Oproti minulemu dilu mensi zabava, ale nic lepsiho v tomto ranku ted stejne neni.
- 70%
scalex Scalex 24.9.2008 22:07  206
Soukromé pasti- Nova
- Jo jo, tenhle seriál je opravdu hodně povedený. Ve všech dílech hvězdné obsazení (skutečné herecké hvězdy, ne nějaké pofidérní televizní tváře), vynikající scénář, naprosto uvěřitelné dialogy (slovo "kundolizka" mě dneska docela překvapilo) a jak píše promy, příběhy, ze kterých mrazí, ač nejde o žádné horory nebo záhady.
- 100 %
promy promy 24.9.2008 21:27  205
Soukromé pasti-Nova
-Už druhý díl po sobě, kdy mi při sledování přebíhal mráz po zádech. To se mi u televizní inscenace snad ještě nestalo. Výrazný nadprůměr.
-100%
manka manka Každá závislost se - počítá... :-) 10.9.2008 09:05  204
Kriminálka Anděl- N@va
- Po zhlédnutí druhého dílu musím konstatovat, že mi to přijde jako Kriminálka Miami v českých kulisách a (hlavně) českém rozpočtu. Ne tedy úplně blbé, ale tak nějak odtržené od reality. O chybách, které bací do očí i mě, laika, natož mého policajta doma nemluvě. (Kriminalista napřed se svým mladým kolegou řádně pošlape místo činu, aby na závěr scény pronesl "Tady je ale stop!" a další.) Lyrické scény auta jednoucího cestami-necestami za pachatelem, občas ozvláštněné poskočením či rozostřením obrazu, (mě) spíš naštvávaly než dramaticky gradovaly apod. Příběhy dobré, ale provedení pro mě nic moc.
Pokud si odmyslím dobovou poplatnost Pitavalu, tak ten u mě jasně vede. Dívat se budu asi dál, ale spíš přípežitostně než vyloženě cíleně. V kontextu s dalšími současnými seriály je to "mezi slepými jednooký králem".
- 60 %
vinyl vinyl - ...jen si hraju 9.9.2008 09:24  203
Kriminálka Anděl-Nova
-Po shlédnutí druhého dílu musím konstatovat, že se česká kriminálka podařila. Velmi se mi líbí kamera a vše s ní související. Herci byli vybráni výborně, neokoukané tváře hrají perfektně. Docela rád se dívám na Pitavala, kterého teď reprízujou. Až na občasnou poplatnost stále velmi dobré. Scénář kriminálky je podobně dobře vystavěn, udržuje diváka v napětí a postupně rozkrývá případ. U mě dobrý.
-80%
kohy Kohy Nikdy nedej stejnou šanci blbovi - (svatý František z Assisi, 1182 - 1226) 1.9.2008 22:06  202
House 16:9, very nice!

Joo a jestli nedokaze Prima rozebrat tuhle sprtnu na sroubek, tak at se jde vycpat!!!
bauerjack 10.8.2008 23:12  201
24 hodin-Nova
-Co dodat. I když je čtvtrá série slabší, pořád jasně nejlepší seriálová pecka všech dob.
-100%
vinyl vinyl - ...jen si hraju 12.2.2008 09:46  200
Mrtví jako já / Dead Like Me -ČT2
-Úplnou náhodou jsem včera v programu zahlédl tento seriál. Říkal jsem si, že americký seriiál na ČT2 by mohl být minimálně pozoruhodný. A bylo tomu tak. Hlavní hrdinka je asi první "divná ženská" která mi sedí. Děj je směsí cynismu, černého humoru a asi povinného sentimentu. Velmi povedené. Jedinou výtku bych měl k umístění, kdy se kryje s Housem. protože když o tom tak přemýšlím, tak House je taky směsí cynismu, černého humoru a asi povinného sentimentu :-)
-90%
jeykob 13.11.2007 18:26  199
Nevite co to je za hudbu k upoutavce na serial Spiknuti?? Dekuji za odpoved

[ 202 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt