Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu James Horner [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Hudba - V ODPADU) moderuje Lokutus.

Diskografie Jamese Hornera:
kompletní oficiální diskografie

Poslední releasy:

Další odkazy:
Německé fan-stránky Jamese Hornera
James Horner fan Page
James Horner Shrine
OSTweb: Tabulka Jamese Hornera
Filmtracks: James Horner
Music from the Movies: James Horner
Movie Music U.K.: James Horner
Ebay vyhledavač

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
   
[ 633 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
pepak pepak - Pepak.net 15.1.2006 13:44  813
Scajo: Docela by me zajimalo, ktery ctyri veci myslis. Rekl bych, ze jsi to velmi podcenil.
doctorsmis DoctorSmis 15.1.2006 13:28  812
Jinak u New world me moc mrzi ze s Malickem znovu nedelal H. Zimmer IMHO Thin red line je jeho nejlespi dílo
doctorsmis DoctorSmis 15.1.2006 13:22  811
Scajo, Wolodja naprostej souhlas
wolodja Wolodja 15.1.2006 12:55  810
scajo [808]: Kde to mam podepsat? :)

Jenom bych mozna dodal, ze me je Horner o to odpornejsi, ze talent bezesporu ma. Avsak zatim co by ho nakym zpusobem projevoval, tak krni a variuje jen sam sebe. A to me u skladatele, ktery slozil tak genialni veci jako Krull, Wrath of Khan, Der Name Der Rose nebo Aliens (a to za par tydnu!!!) mrzi mnohonasobne vic, nez kdyby to byl jen a pouze neschopnej sumar.

Vyse uvedene vsak rozhodne nemeni nic na tom, ze Horner proste NENI nejhorsi skladatel (duvody viz tez vyse).
rybar rybar 15.1.2006 12:48  809
souhlas se scajem
scajo 15.1.2006 12:27  808
ad Horner (asi už po 150.)všichni "vykrádají" sami sebe (a nejen sami sebe) - to bezpochyby.. jenže zatímco jiní si obvykle propůjčí nějaký ten motiv (nebo sekvenci) a na zbytku už si dají záležet, Horner si dá záležet právě jen na nějakém tom motivu a na zbytek obvykle použije svou univerzální fidlací šeď, ze které se alespoň mě dělá neskutečně zle.. IMHO je Horner pěknej břídil (je to o to smutnější, že by být nemusel).. on si totiž bohužel neuvědomuje, že jeho styl je v oblasti filmové hudby něco jako průměrný pop v oblasti písniček a že jestli chce v takové kategorii uspět, musí buď: a) skládat svým stylem opravdové pecky - to se mu IMHO povedlo jen dvakrát b) občas ze své ulity vystrčit hlavu a pokusit se oslovit něčím jiným - to se mu IMHO taky povedlo jen dvakrát.. jinými slovy, 4 dobré věci jsou ze 34 jeho soundtracků, který jsem slyšel, opravdu žalostně málo.. kdepak, ať dělá Horner na jakých chce projektech, v mých očích jen obstojně kope 2. ligu

co se týče argumetů typu: režiséři to tak chtěli - myslím že to Horner v tomhle ohledu nemá o nic složitější než ostatní.. a jeho vlastní argumenty typu: na citacích není nic špatného - to neberu, protože tohle už je FAKT MOC

oni někteří hoši z MV sice skládají neskutečný sra..y, ale člověk u toho alespoň nevalí oči a neříká si, co je to za do nebe volající čorkaření..

toť vše, co jsem chtěl k věčné Hornerově problematice říci
lokutus Lokutus watch?v=teBV0EoJJY8&t=232 - prodej OST 14.1.2006 23:37  807
hmmmm., tak to je asi potřeba zaskočit na ušní, když člověk neslyší podobnost Rock s Man in the Iron Mask, podobnost Man in the Iron Mask s Cinescénií a třeba podobnost Attily s libovolným MV patvarem vykrádajícím Holsta.
blade_triniti blade_triniti lover of Hans Zimmer 14.1.2006 23:02  806
No mám od něj vše a zatím nic takového nepcituji. Ale je to IMHO můj názor, tak hned zasenejanči:-)
lokutus Lokutus watch?v=teBV0EoJJY8&t=232 - prodej OST 14.1.2006 21:29  805
NGS se nevykrádá?????? cože?!
blade_triniti blade_triniti lover of Hans Zimmer 14.1.2006 21:14  804
E-Wan: a proč teda u New World nechtěl?! S tím časem..no nevím...asi se tak moc soustředil na tu píseň (a potvrzuji, že je pěkná), ž už mu nějak nezbyl čas na tu výplň:-( A nemyslím si, že třeba Glennie-Smith se nějak vykrádá...a ani Rabin...rabin je třeba trochu na jedno brdo, ale zatím co vím...tak každé (min. hlavní téma) je pokaždé úplně jinak originální...což se u Hornera říct nedá...:-(...a to je škoda.....tento pán měl potencil...ve starší době:-(
e_wan E-Wan - Soundtracky na prodej (update 24.7.25) 14.1.2006 14:48  803
rybar: Slysel jsi OST The Chumscrubber? Tam IMHO Horner ukazal, ze kdyz chce, tak se obejde i bez vykradani sama sebe a dokaze slozit zajimavou (na neho az netypickou) hudbu.
rybar rybar 14.1.2006 12:36  802
to ja
anonym 14.1.2006 12:35  801
Anthony: mas pravdu tyhle skladatele fakt neznám
doctorsmis DoctorSmis 14.1.2006 12:30  800
No mě teda Horner uz taky zacina stvat tim jak se porad sam vykrada v New World to jen potvrzuje - ale aspon se to docela pekne posloucha a Listen to the Wind je opravdu moc pekna pisnicka jedna z nejlepsich co sem letos slysel
lokutus Lokutus watch?v=teBV0EoJJY8&t=232 - prodej OST 14.1.2006 12:20  799
Anthony: konečně někdo uhodil hřebíček na hlavičku.

[ 633 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt