Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

inspirational-memes-9-600x600 . 1980-2019 . Zeman-mrskut Zeman-dom


Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu.

[ 4793 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 10.6.2021 02:07 - Klub Noční ptáci (00:11) 4772
tomu to vzít nelze, protože "jednal v dobré víře" - nevěděl, že na něj pozemky nepřevádí právoplatný vlastník nebo jak by to řekli právníci.
Jestli jsem to z naznačeného pochopil, tak v dobré víře nejednali, neb se jedná o zločinné spiknutí. Jenže soudy to asi nejsou schopné odsoudit, stejně jako nedokázali odsoudit bolševické pohlaváry, byť bylo jasné, že mají ruce od krve. Soudy u nás jsou schopné celkem dobře soudit "normální" vraždy, ale tyhlety politické a politicko-mafiánské záležitosti, toho se bojí, či co.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 10.6.2021 01:31 - Klub Desdichadův brblák (00:14) 4771
Desdichado [4770]: To by měli, ale naznačeno tam je to, že:

Rozhodnutí neplatná... ale pozemky už jsou převedené na někoho jiného, tomu to vzít nelze, protože "jednal v dobré víře" - nevěděl, že na něj pozemky nepřevádí právoplatný vlastník nebo jak by to řekli právníci.
No a pokud jde o miliardy, tak i kdyby to pachatelům (neteři a těm, co v tom jeli s ní) dali k úhradě, stejně to z nich za celej jejich život nikdo nedostane... a vzít nynějším majitelům ty pozemky nejde, jak oni k tomu přijdou, pokud teda v tý šmejdovině nejeli taky?
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 10.6.2021 01:19 - Klub Noční ptáci (00:11) 4770
Stát přišel o miliardové pozemky, které vydal falešné neteři
Já tomu tak úplně nerozumím, ale pokud je neteř falešná, jedná se o podvod a rozhodnutí by měla být neplatná a někdo (falešná neteř a její pasáci) by měl jít sedět a platit tučné pokuty, ne?
A zajímavá jména: Během policejního vyšetřování přitom vyšlo najevo, že skrytými podílníky těchto firem (a tudíž majiteli pozemků vydaných v restituci) se stali například „politický podnikatel“ Roman Janoušek, další pražský podnikatel a bývalý politik ODS Tomáš Hrdlička nebo byznysmeni ze stavební společnosti Syner. - Jeden čurák vedle druhýho.
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 9.6.2021 15:24 - Klub Noční ptáci (00:11) 4769
Nemám ve zvyku někomu závidět, ale tohle je asi trochu za čarou. Asi jsem se měl lépe učit.
Úředníci Jermanové dostali prémie vyšší než roční plat - Seznam Zprávy

Nepochybně to mají zasloužené pilnou a užitečnou prací. Jsou firmy, kde jsou prémie 2000 Kč/rok a management se tváří jak obrovské prémie to jsou.
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 8.6.2021 20:52 - Klub Noční ptáci (00:11) 4768
x-phile毛主席萬歲!
Něco se ti nejeví? Chceš snad tvrdit, že myšlenka je mylná? Ba co mylná, že je nesmyslná? ☻
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 8.6.2021 18:31  4767
Jsi magor.
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 8.6.2021 18:18 - Klub Noční ptáci (00:11) 4766
Jinak jsem si představil to, co propaguje x-phile:
Zlý Američan, hnusný kapitalista a imperialista: "Hele, vy žluté opice, chceme proti vám vyvinout novou biologickou zbraň. Budete tedy pro nás vyvíjet nový virus, který zabije co nejvíce lidí. Celý výzkum a vývoj vám dobře zaplatíme!"
Hodný Číňan, oddaný člen KSČ, obdivovatel Maa: "OK, jdeme do toho. Ať žije předseda Mao 10000 let!"

To dává smysl a je to logické, že?
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 8.6.2021 18:14 - Klub Noční ptáci (00:11) 4765
Sprintery předběhl kameraman. Z nenápadného studenta je díky videu hvězda
Ale ne všichni Číňani jsou idioti. Nebo mají slabé sprintery.
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 8.6.2021 18:10 - Klub Noční ptáci (00:11) 4764
Před řidičem se náhle propadla země. Jeho reakce přihlížející šokovala, ukazuje video.
No, nadpis článku je dost zavádějící. To "náhle" bylo kdoví jak dlouho předtím. Nicvíce, dotyčný řidič ... jestli takto jezdí v Číně všichni, tak potěš předseda Mao.
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 7.6.2021 02:21 - Klub Desdichadův brblák (00:14) 4763
Zlatej evropskej dekadickej systém, fakt.

“Ja bych potreboval vedet v cm napriklad delka 520 mm ale kolik to meri v cm moc vam dekuji”

“A lidem dela problem posouvani carek, ted si predstavte, ze zijete v USA a ucite se kolik oslich noh se vejde do 3 kukuricnych poli.”


No průměrnej Amík musí bejt v prdeli teda absolutně :-)
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 6.6.2021 23:14 - Klub Desdichadův brblák (00:14) 4762
Desdichado [4761]: Sliboval holkám na párty fairy-tale, holky čekaly pohádku a on z toho byl Feri tail...
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 6.6.2021 23:10 - Klub Noční ptáci (00:11) 4761
Feri už má písničku - Sexuální násilí
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 6.6.2021 23:10 - Klub Desdichadův brblák (00:14) 4760
O tom se radši nebavit. Kdysi jsme si s taipanem víceméně notovali, ovšem poté, co začal chválit Babiša, protože "tenhle národ potřebuje pevnou ruku a to Babiš je!" jsem se nasral a i si znelíbil Politiku, protože na tohle nemám nervy. Hádej se s nekritickou koblihou, protože "Babiš je to, co tenhle národ potřebuje!"... to pak dospějeme víš k čemu?

"Nehádej se s blbcem déle než minutu. Kolemjdoucí by nemusel poznat, kdo je kdo."

Po docela dlouhé době jsem si teda Politiku zase oblíbil a mám dojem, že mě k tomu poňoukl Sven příspěvkem ve smyslu, že jsme si taky s taipanem kdysi notovali, ale pak taipanovi došla trpělivost a zabanoval mě ve všech svých klubech.
Načež jsem odepsal (už nevím, kde přesně), co to mele, že do Vulgarismů normálně můžu a to je taky taipanův klub, takže co to mele o jakejch banech...
I slovo dalo slovo a dospělo se k tomu, že "už jsem tě tam dlouho neviděl" a následně se tedy vysvětlilo, že to nebyl ban, ale prostě moje "seru na to" :-)

Jo a Svene, kde je ti konec? Žiješ aspoň? Pokud ano, ozvi se...
desdichado Desdichado Pokud chcete vědět jak Zidane žije - Klikněte sem! 6.6.2021 22:58 - Klub Noční ptáci (00:11) 4759
Hele, ale tupan Ovara zbožňuje a nad postelí má jeho obrázek. Dokonce si myslím, že ho má i na nočním stolku a snídacím hrnku (jestli teda snídá i něco jiného, než rum z flašky). A s Babišem to bude mít podobně, takže oba jsou nejspíš dobří chlapi s gulama, nejlepší lidi na svém místě etc.

Ovšem že tupan je superblb a ruský agent se raději nebudeme zmiňovat, že?
zidane Zidane Každý si za svůj život zodpovídá sám - vím, kde začíná a končí moje svoboda! 6.6.2021 22:50 - Klub Desdichadův brblák (00:14) 4758
Zidane Zákeřný si právě teď říká... co si tak pustit Defenestraci ?

Tuhle to znělo od toho mlaďasa pode mnou (vkus teda má, to jako jo) až tak, že jsem to CEJTIL (nohy na podlaze, vibrace, normálně vibrovala podlaha) a už tady na toho ptáka byla stížnost (a to to fakt pouštěl on, já tenkrát dělal v pekárnách noční, já přes den spal)

Jo a vtipné bylo to, že když si pustil Morčata na útěku, to jsem zrovna nespal, ba byl jsem u počítače a zareagoval jsem - to samé a taky na plnej vejhul... najednou to dole ztichlo a ten den už bylo ticho :-)

[ 4793 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt