Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Náboženství a my [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Svět kolem nás) moderují Royal, nula.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Tento poněkud netradiční klub je určen k diskusím mezi věřícími a ateisty, k vzájemnému porovnávání jejich názorů, postojů, přístupů k životu i způsobů života, k debatám o příčinách existence obou velkých světonázorů (náboženské víry a ateismu) a o tom, proč se kdo s kterým světonázorem ztotožnil. Cílem je především poznání, poučení členů obou světonázorových skupin o té druhé skupině, a následně pochopení jedné skupiny druhou. Jestli někdo z ateistů po čase uvěří nebo někdo z věřících naopak po čase přestane věřit, je irelevantní. Důležité je to vzájemné porozumění, které je základem k tomu, aby obě skupiny mohly na této planetě vedle sebe existovat v míru a v oboustranném respektu.

Všechno, co jste chtěli vědět o katolících a báli jste se na to zeptat
Všechno o ruské pravoslavné liturgii
Pravidelně aktualizovaná záloha tohoto klubu je zde.

Klub Religionistika Sem prosím směrujte tématicky vhodnou debatu.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: kwiypev
[ 1007 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 8.8.2021 15:35 - Oblíbené kluby (22:31) 21527
multilevelopakovaný vtip není vtipem - tak se toho drž!
multilevel multilevel 8.8.2021 11:35  21526
Desdichado, opakovaný vtip není vtipem. Zkus si toto přečíst podruhé,potřetí, po čtvrté, po osmé, po jedenácté, po šestnácté, po jednadvacáté, po sedmadvacáté a tak dále. Tipuji, že někde mezi devatenáctkou a třiadvacítkou, by ti to mohlo dojít. Můj intuitivní odhad tvé inteligence, kterou zde vyjadřuješ. Možnám ti křivdím. Možná by ti to docvaklo již po osmém čtení.

Protože však oba víme, že si toto nepřečteš ani jednou navíc a prostor pro uvědomění a poznání vůbec nedáš, tak se můžeme oba shodnout na tom, že ti to v tomto životě možná nedocvakne vůbec.
Takže na každou moji myšlenku, alespoň nějak podloženou argumenty, můžeš reagovat manipulativně zesměšňováním. Je to tvoje vizitka, tvoje vysvědčení.

Snad jen jeden dovětek, každý hádá podle své kozy, každý, pokud vyjadřuje o druhém nějaký soud, tak pouze personifikuje sama sebe Platí to pro nás oba, pro každého.
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 7.8.2021 15:59 - Oblíbené kluby (22:31) 21525
Dyť to říkám už dávno, že je poťapaný.
multilevel multilevel 7.8.2021 14:59  21524
:-)moc hezká fotka. Dotyčná osoba (ať už vědomě, či nevědomě) přikládá dlaň (kde se nachází odbočka čtvrté srdeční čakry) na čelo, kde se nachází šestá čakra, neboli třetí oko. Při dlouhodobém působení zde působí energie REIKI. Pro dotyčnou osobu to může znamenat velmi blahodárné prožitky spojení a inspirace s vlastním božstvím.
Všimněte si prosím, že nikde není přítomen instituční dohled církve (viz encyklika Jana Pavla II tvrdící, že přímé napojování na Boha bez dozoru církve je hříchem...)
V pozadí pak můžeme sledovat ručníkem/osuškou zakryté pozadí (cimrmanovsky použitý absolutní verš), tmavé tělíčko (na black hodně záleží...) a především ženskou siluetu trojjediné Matky/Dcery/Duše svaté.

Desdíku, překvapuješ svojí uvědomělostí..... asi to s tebou nebude tak tragické... :-D
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 17.7.2021 14:38 - Oblíbené kluby (22:31) 21523
Monica-Bellucci-Vita-coi-figli-1990-mp4-snapshot-03-10-2018-03-03-23-38-27
multilevel multilevel 17.7.2021 12:50  21522
Ovšem jedno je z toho zřejmé - paranoidně nenávidíš všechno a všechny.
Chci ti poděkovat. To je to slovo, které jsem potřeboval.
Monoteismus ala abrahamovská náboženství, generuje strach a paranoiu. Je na nich principiálně postavený. Kdo nečůrá s námi, ten čůrá proti nám. A sere naši představu Boha, tak ho zlikvidujme preventivně, nežli to odskáčeme i my.
To je přesně to, ve jménu čehož tu bylo vražděno.
Mezi justiční vraždou Milady Horákové (likvidace šíleným mocenským systémem) a mezi justiční vraždou Giordanna Bruna (likvidace šíleným nábožensko/mocenským systémem) není v tomto rozdílu.

To, že neumíš a především nechceš uznat, že křesťanské směry v okamžiku, kdy se nejedná o několik jedinců ale o dav... mají tendenci vytvářet a praktikovat zločinné mocenské systémy... je tvoje vizitka To, že neumíš alespoň hypoteticky pracovat s myšlenkou, že samotná věrouka má v sobě jedovaté podprogramy, jejichž logickým vyústěním je podpora takovýchto procesů... je tvoje vizitka. To že tvůj argumentační arsenál se zkládá toliko z ale hovno soudruhu!!! To že to děláš toliko způsobem ala copaks pil,už ty prášky nejez a jakýmkoliv jiným manipulativním předhazováním... je tvoje vizitka.

já pouze konstatuji, že kdo se dá k esesákům, bere na sebe karmu všeho, co učinili.
kdo se dá ke křesťanům, potažmo katolíkům, činí totéž.

Jedno je jisté. Můžeš převzít jenom tolik zodpovědnosti, kolik prostě dokážeš. A to co tady předvádíš je vrchol toho, co umíš. To je prostě fakt. Jak se k tomu postavím já, je zase moje vizitka. Mohu do tebe kopat, zesměšňovat tě, obviňovat tě, tlačit násilím někam, kam prostě nechceš... A nebo tě prostě nechat být v tvé bublině.
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 15.7.2021 21:16 - Oblíbené kluby (22:31) 21521
Zřejmě malý multilevel
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 15.7.2021 21:03 - Oblíbené kluby (22:31) 21520
Na Babišových účtech se objevil tajemný vzkaz. Sklízí posměch.
ZÍTRA ŘEKNU PRAVDU. vzkazuje Babiš.
„Zítra je prvního dubna?” ptá se jeden z diskutujících. „To už by možná chtělo, po letech,” stojí v dalším komentáři. Podstatná část diskutujících v komentářích také Babišova slova chápe jako přiznání, že doposud pravdu nemluvil a občanům lhal.
Někteří ale premiérovo rozhodnutí dokázali ocenit. „Držím palce. Poprvé je to vždycky nejtěžší!” podpořil Babiše jeden z diskutujících.
Další uživatel zase žádá bližší informace, aby to nezmeškal. „Kde to bude? Nechci si tuto vzácnou událost nechat ujít, druhá příležitost už nemusí nastat,” stojí v komentáři.
Jan Kaška, u jehož jména svítí příznak „přední fanoušek”, se nad premiérovým sdělením zamýšlí více do hloubky. „Jelikož dnes ještě lžete, tak i tohle tvrzení je nepravda... Autor tak zastává stanovisko, které zároveň vyvrací,” filozofuje po cimrmanovsku ve svém komentáři.
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 15.7.2021 20:54 - Oblíbené kluby (22:31) 21519
Ovšem jedno je z toho zřejmé - paranoidně nenávidíš všechno a všechny.
desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 15.7.2021 20:54 - Oblíbené kluby (22:31) 21518
multilevelto neděláš dobře, že nebereš ty prášky.
anonym 15.7.2021 19:08  21517
To je co za magora, tenhle multilevel?
multilevel multilevel 15.7.2021 18:39  21516
když se křesťan dostane k moci dopadá to takhle
Příklad z Irska
Příklad z Kanady

co k tomu dodat? Jedna možnost je vzít za to zodpovědnost, a nedopustit aby se to již nikdy nestalo...
no a co je nám bližší? Shazovat odpovědnost, mlžit, poukazovat na všechno špatné kolem a hrát mrtvého brouka.

Naštěstí právě proto máme reinkarnace, abychom mohli všechny tyto postoje znova a znova prožívat a rozhodnout se, co nám slouží a co už ne....
multilevel multilevel 15.7.2021 18:24  21515
Ano, Boblig je příkladem křesťana, který se dostal k moci. To jsi krásně vystihl. Dostal se k moci v rádoby křesťanské komunitě, která za jeho činy nese zodpovědnost (ač to její protagonisté nikdy nepřiznají). To, že nebyla síla, která by ho udržela na řetězu, je právě výkladní skříň náboženství, které hlásá svými ústy LÁSKU, ale svými činy vyjadřuje pravý opak.

MONOTEISMUS (ať už judaistický, islámský či rádobykřesťanský) prostě nemůže překročit svůj stín. Jako klíště se drží své upjaté představy Násilného psychopatického Boha, který v okamžicích mezi svými záchvaty zuřivosti se nechává uctívat coby všeobjímající láska a své ovečky utváří k obrazu svému... Tato představa Boha, (vaše Alibi) je nesmyslná spirituálně vylhaná. Aby tuto představu nikdo neměl šanci zpochybnit a vypustit vám rybník, nezbývá vám, než li lhát, lhát,lhát, zastrašovat,zastrašovat,zastrašovat, vraždit, vraždit a vraždit.

Neodkazuj se na Turka, jste stejná verbež skrze monoteismus.
Neodkazuj se na srovnáváni s protestanty, jste stejná verbež skrze agresivní monoteismus, potažmo rádobykřesťanství. Jejich činy jsou na triku i katolíků, páč se oddělili od vás. A ponechali si ve víře stejná spirituální svinstva, jakými měli křesťané vymyté mozky po staletí.

ZLO VYVĚRÁ ze spirituálních píčovin (když přistoupím na tvůj level) agresivních verzí ABRAHÁMOVSKÝCH monoteismů. Náboženství, která jsou vystavěna na základě podmínečné nenávisti, stádnosti,strachu a iluzi N A D Ř A Z E N O S T I. Jejichž stín neumí a hlavně nechtějí překročit.

je smutnoúsměvné, jak katolíci sahali ke hranicím (viz Giordanno Bruno, vlastně i Jeroným Pražský) při sebemenším náznaku panteismu. Přitom právě panteismus vás mohl spojit s budhostvím a pozvolna vyléčit z etické schizofrenie.

I ti komunisté jsou karmický důsledek lpění křesťanů na svých dogmatech. Jsou ovocem, skrze které se poznává kvalita stromu.
Nic v tomto vesmíru není náhodné.desdichado Desdichado Stihne Ovar jmenovat novou vládu - dřív, než ho prohlásí za nebožtíka? 14.7.2021 19:27 - Oblíbené kluby (22:31) 21514
No a co, že byl Boblig katolík? To byl takový císař Karel IV. taky. Nebo Bohuslav Balbín či Josef Dobrovský. Nebo Jindřich Šimon Baar a milióny dalších.

Boblig dané vraždy učinil ve jménu něčeho A celospolečenský konsensus opět ve jménu něčeho (a budhismus to určitě nebyl) to nejen akceptoval, ale dokonce vyžadoval. A především umožnil !!!
A leda hovno, soudruhu. Boblig je příkladem někoho, kdo se dostal k moci a v danou chvíli nebyla síla, která by ho klepla přes prsty (Turek byl tak nějak důležitější). Dokonce tvé tvrzení "že to vyžadoval" je lež. Na druhou stranu, srovnej si to s protestanty - tam upalovali skoro na každé návsi za nadšeného souhlasu přihlížejících (což se u Bobliga jaksi nekonalo). Jenže to bys musel chtít se o tom něco dozvědět a ne jenom mlet pičoviny podle komunistické ideologie.

Ale takový Rudolf Slánský byl zase kovaný komunista. Masový vrah. Klement Gottwald totéž. Reicin, Urválek, Ludmila Brožová-Polednová - všechno komunisti a vrazi. Je tedy jasné (ano, přesně tvoje logika), že kdo hlásal toto učení, je vrah.

Jakobíni - programoví masoví vrazi.
multilevel multilevel 14.7.2021 03:13  21513
hmmm zase mě tlačíš do černého humoru...Mimochodem, budeš kandidovat na generálního tajemníka ÚV KSČ(m), nebo se spokojíš s funkcí vrchního ideologa?
já se spokojím s členstvím sympatizantů Jakobínů. To by na tebe mělo stačit... nevydrželi dlouho, ale svoji práci odvedli...

[ 1007 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt