Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Náboženství a my [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Svět kolem nás) moderují Royal, nula.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Tento poněkud netradiční klub je určen k diskusím mezi věřícími a ateisty, k vzájemnému porovnávání jejich názorů, postojů, přístupů k životu i způsobů života, k debatám o příčinách existence obou velkých světonázorů (náboženské víry a ateismu) a o tom, proč se kdo s kterým světonázorem ztotožnil. Cílem je především poznání, poučení členů obou světonázorových skupin o té druhé skupině, a následně pochopení jedné skupiny druhou. Jestli někdo z ateistů po čase uvěří nebo někdo z věřících naopak po čase přestane věřit, je irelevantní. Důležité je to vzájemné porozumění, které je základem k tomu, aby obě skupiny mohly na této planetě vedle sebe existovat v míru a v oboustranném respektu.

Všechno, co jste chtěli vědět o katolících a báli jste se na to zeptat
Všechno o ruské pravoslavné liturgii
Pravidelně aktualizovaná záloha tohoto klubu je zde.

Klub Religionistika Sem prosím směrujte tématicky vhodnou debatu.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: twukblv
[ 942 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
multilevel multilevel 22.6.2020 10:11  21461
tato zpráva mne naprosto zklamala. Sem doufal, že kozáci dobyli ženský klášter a nastala hromadná násilná jebačka, jak se dělo v časech vrcholného středověku (který Desdík miluje a do něhož by se tak rád vrátil) a vono prachsprosté zabrání prostoru a vyhnání. Holt svět skutečně není, co bejval, na nic už není spolehnutí. Obloha už není tak modrá, tráva tak zelená a mraky tak šedivý.... Ach jo... Ty jeptišky musely být zklamaný, Jejich tajné sny opět nebyly naplněny. To Rasputin byl jiný formát. Ten to s vodkou a ženskýma uměl jinak rozjet...jménem Božím, samozřejmě...
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 18.6.2020 21:57  21460
Ortodoxní ruský kněz (bývalý policista a vrah) zmobilizoval kozáky a dobyl ženský klášter v Jekatěrinburgu.
Jestli je i kamarád Putina (neuvádí se), tak to bude na dlouho.
multilevel multilevel 27.5.2020 00:26  21459
budhistovi se ve spánku nezjevuje Ježíš, křesťanisti zase ve spánku postrádají Budhu.... Satanisti to budou mít podobné. Asi čekal, že tam budou nadržené čertice a byl zklamanej.
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 23.5.2020 21:55  21458
To nešlo opomenout:Satan není tak cool, uvedl metalista, který se probudil z kómatu
Halucinace ho vzaly na návštěvu do jeho představy pekla. Zde na Carrolla už čekal Satan, v jeho případě v podobě ženy, který ho odsoudil za lenost, která patří mezi sedm hlavních hříchů. Bubeník se proměnil v oteklou neforemnou bytost podobnou Jabba Huttovi z Hvězdných válek a neustále zvracel krev až do té doby, než dostal infarkt.
„Ta vize, kterou jsem měl, se mnou zůstane navždy,“ dodal hudebník, který sice neplánuje, že by začal chodit do kostela, omezí dle svých slov alespoň konzumaci alkoholu a marihuany.
multilevel multilevel 18.2.2020 21:18  21457
zodpovědnost za vlastní nenávist/nenávistnost je ignorována a tabuizována.... trestán je ten, kdo svým jednáním nastavuje zrcadlo a vynáší skrytou a maskovanou realitu na světlo

proti císaři, který je nahý není žádné opatření, proti dítěti (potažmo rodičům onoho dítěte), které nahlas prohlásí "císař je nahý" je vedena likvidační křížová výprava. No, dají se pochopit tyto tendence, mají svoji psychologickou zákonitost. Jiná stránka ale je, že s tímto mlčky souhlasíme a lhostejně to přehlížíme. Že nevyvíjíme žádnou činnost, aby tomu bylo jinak.


multilevel multilevel 18.2.2020 20:55  21456
nenávisti věřících je vypisován bianko šek
multilevel multilevel 18.2.2020 20:53  21455
dík za odkaz, diskuzi jsem tam ale již neobjevil, takže pokus vypotit alespoň nějakou zde... :-)

1) taky jste si všimli, že nenávistná náboženství jsou S A M O N A S Í R A C Í??? Musíte kolem nich chodit širokým obloukem, jako kolem vzteklé kobry. A pokud jste natolik nešikovní, že po vás vystartuje, tak jste viníkem VY? Jinými slovy nenávistnost samotného náboženství nikdy není problémem. Nenávistnost náboženství je bagatelizována,popírána a ignorována(až do roztrhání těla, jak by prohlásil Švejk...), jelikož se stádem rozzuřených věřících je holt větší polízanice, než-li zpacifikování nepříjemného kafrajícího jedince...

bohumiljuza bohumiljuza Music Is The Best ! 15.2.2020 10:53  21454
multilevelhttps://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/mame-pravo-na-rouhani-macron-brani-studentku-do-niz-se-pustili-islamiste-40313497

je tam i diskuze
multilevel multilevel 14.2.2020 13:27  21453
z trocha jiného soudkuRouhání

zaznamenal vůbec někdo tuto událost?
máte na to svůj vlastní názor?
zahlédl jste někdo někde na toto téma diskusi a jste schopni umístit link?
multilevel multilevel 11.2.2020 16:37  21452
tak tak.... :-)
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 8.2.2020 12:40  21451
Anebo: první, když přijdu dom, dostanu přes hlavu válečkem na nudle. Manželka vždycky ví proč!
multilevel multilevel 7.2.2020 11:55  21450
trocha lidové slovesnosti....Kdykoli přijdu domů, první co udělám, že profackuju manželku. Vona sice ještě neví, proč.... ale ona si vždycky ten důvod najde!!!!

jak říkám.....bezdůvodné napadení neexistuje
multilevel multilevel 7.2.2020 11:51  21449
Důvody se mne netýkaly.... no pokud tě napadl, tak asi k dotekům došlo
Neměl zhola nic společného..... i kdyby to bylo bytí v nesprávný čas na nesprávném místě, již to není zhola nic, ale maximálně: zhola nic, co bych já byl schopen pochopit...
viz synchronicita vesmírná
viz nevyzpytatelné úradky Bóží

I kdyby se daná osoba nevědomě rozhodla, že vypustí páru a dá to sežrat prvnímu dobrovolníkovi, který se namane a přijde k dotyčnému zážitku, jako slepej k houslím... Tak už je tady důvod a ono napadení není b e z d ů v o d n é. Důvody nemusí být logické, nemusí být racionální a nemusí mít orazítkovanou kolkovanou žádost.

Já mohu říci: Nejsem si vědom žádného důvodu, který bych úmyslně vůči agresorovi poskytl....To ale nevyjadřuje bezdůvodnost, avšak vlastní nevědomost si důvodnosti.... Agresor může kdykoli kontrovat, napadl jsem ho, protože bylo úterý. Protože se mi to zdál docela dobrý nápad.
Důvodů jsou miliony, agresor má vypsaný bianko šek a může si tam napsat naprosto cokoliv. Nejde tedy o existenci/neexistenci důvodu. Ale o mé vlastní vydejchání/nevydejchání oněch "důvodů". A o naši vlastní tendenci nad agresorem vynášet SOUDY. Někdy nám to trochu uleví, jindy si nijak nepomůžem.... Každopádně vždy děláme to nejlepší, co umíme... :-)

anonym 6.2.2020 20:47  21448
SmrtkaTy kriple z katolickýho pedoporna !,
desdichado Desdichado Březen - do karantény vlezem, - duben - ještě tam budem. 6.2.2020 19:32  21447
Důvody se mne netýkaly a já s nimi neměl zhola nic společného.

[ 942 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt