Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Seriály [ŽP: 4 týdny] (kategorie Televize) moderuje bundaboy.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 28.7.2019 18:46
Diskusní klub o televizních seriálech, které zde nemají svůj vlastní klub. Aktuální informace o nových seriálech ve světě nebo na našich českých televizích.

Nepište prosím spoilery ani náznaky!
Pokud budete mit neodkladné nutkání prozrazovat klíčový děj, tak prosím bíle - *<font color="white">spoileroidní text</font>*
Nemusím doufám připomínat, že pokud nebudete brát ohled na jiné, bude následovat okamžitý zákaz psaní do klubu.

Jakékoliv debaty o warezu a stahování seriálů budou ihned mazány. Tak to prosím dodržujte a případné dotazy směřujte rovnou do klubu Výměnné systémy. Díky.


» Seriály, které zde již mají vlastní klub
"24" | "24" Spoilery | 90210 | Akta X | Ally McBeal | Battlestar Galactica | Black Adder (Černá zmije) | Bones | Brothers & Sisters | Brutální Nikita | CSI | Čarodějky (Charmed) | Dawson's Creek | Desperate Housewives | Doctor Who | Glee | House | Hra o trůny | ER (Pohotovost) | Everwood | Everwood Spoilery | Grey's Anatomy | Haló Haló | Heroes | How I Met Your Mother | Hvězdná Brána | J.A.G. | Krajní meze | Law & Order série | LOST | The L Word | M*A*S*H | Marvel Cinematic Universe | MONK | Moonlight | Odpočívej v pokoji | Přátelé (Friends) | Prison Break | Red Dwarf | Rodina Sopranů | Simpsonovi | Smallville | Smallville Spoilery | South Park | Star Trek | Supernatural | Tak jde čas | The Big Bang Theory | The Walking Dead | Twin Peaks | Ženatý se závazky

» České seriály
» Hlasujte pro své nejoblíbenější seriály v klubu "Nejlepší seriál"
» Co právě... TV pořad - klub k hodnocení televizních pořadů

» Seriálové odkazy, které se vám mohou hodit
anglické: IMDB | TV Line | TVmaze | TheTVDB | TV Guide | EpGuides | MyEpisodes | Air Dates
české: ČSFD | Edna | Serialzone | TVZone

» Odkazy na programové dotazy českých televizí
HBO | TV NOVA | ČESKÁ TELEVIZE | TV PRIMA | TV BARRANDOV

Zálohy starších příspěvků: Archiv od 1.11.2004
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: tpgmqcq
[ 10060 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
nash nash poutník na cestě 30.3.2023 08:32  38099
EvelynEvelyn Nene, Bourneové jsou dva :-) Chamberlain a Damon.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 30.3.2023 07:24 - Oblíbené kluby (14:19) 38098
The Night Agent Viděli jsme včera první dvě epizody.
Zhruba po čtvrt hodině rozjezd a pak už parádní jízda.
Lehký odpočinkový seriál. Dobře se na to kouká. Situace předvídatelné, ale co už....
:-)
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 29.3.2023 23:10 - Odhlášení (14:19) 38097
Za mne Bourne adaptace:
Bourne s Chamberlainem (1988) - verna adaptace knihy, ale naprosto zastaraly uz par let po vzniku; prisel mi hrozny uz jako malemu
Tri-tetra-pentalogie (2002-2016) - prvni tri jsou za 100 % (kazdy ma neco do sebe, ale asi mam taky nejradsi dvojku), Renneruv Legacy je omyl za 55 % (na tom filmu je hrozne videt ta vynucenost pokracovani za kazdou cenu a zdimani postavy kvuli znacce, nema vlastni "ksicht"), Damonuv navrat Jason Bourne je za 90 %.
Treadstone (2019) - neni to vylozene spatny, ale na potencial a ocekavani v ramci Bourne univerza lehce nadprumer, 60 %
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 29.3.2023 22:42  38096
Treason se mi líbilo. Hlavně teda Kurylenko :)
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 29.3.2023 21:57  38095
Tak Bourne je jen jeden :-)

Jinak mám ráda všechny díly, ale pro mě je top druhý. Tím vždycky začínám.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 29.3.2023 18:21 - Oblíbené kluby (14:19) 38094
Agent bez minulosti (2002) | ČSFD.cz

Bournův mýtus (2004) | ČSFD.cz

Bourneovo ultimátum (2007) | ČSFD.cz
nash nash poutník na cestě 29.3.2023 17:56  38093
ad BournePokud máš na mysli filmovou sérii tak až na poslední díl, který je dost o ničem a plný nesmyslů.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 29.3.2023 17:49 - Oblíbené kluby (14:19) 38092
série Bourne je naprosto dokonalá:-)
evelyn Evelyn rusko idi na chuj! Ukrajina vyhraje! - #StandWithUkraine 29.3.2023 17:43  38091
The Night AgentPet: Rekruta jsem právě neviděla. Ale třeba Noční Agent mi přišel lepší než podobně laděný Treason, který se mi taky docela líbil. Mám poslední dobou období špionážních filmů a seriálů, nedávno jsem zase koukala na všechny díly Bourneho, tak se se mi to asi trefilo do nálady :-)
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 29.3.2023 16:28 - Odhlášení (14:19) 38090
Mne Nocni Agent fakt nesedl obsahove klisovite a hereckou naivitou (neco mezi teenage a wannabe spionazkou), i kdyz mel vizual solidni. Tak at se vam libi. Radeji si pustim posledni 12dilnou sezonu 24 s Jackem Bauerem v Anglii.
kolombo Kolombo 29.3.2023 14:19  38089
The Night AgentMě se to líbilo a na serialzone jsem tomu dal 70 %. Trochu mě tam štvala očividnost některých twistů, ale pozitivní zážitek převládl.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 29.3.2023 13:32  38088
puschpulNa CSFD Nočního agenta dost chválí. Dokonce i verbal se tentokrát docela rozplýval, a to je co říct. Myslím, že to bude okay, zrovna si to chystám.
pet Pet V Číně jsem ještě nebyl. - Je to tam hezký? 28.3.2023 22:33 - Odhlášení (14:19) 38087
fotografo: Se Shawnem Ryanem jako tvurcem to jde presne matematicky z kopce, aspon podle obecneho hodnoceni a shodou okolnosti i meho.
The Shield 100 % - The Chicago Code 90 % - Last Resort 80 % - Timeless 65 % - S.W.A.T. 55 %.
Takze i kdyz jsem vuci Nocnimu agentovi osobne prisny, zadne veledilo to neni.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 28.3.2023 22:30 - Oblíbené kluby (14:19) 38086
fotografo [38085]: dík za info. Určitě to časem zkusím. :-)
fotografo fotografo 28.3.2023 22:23  38085
puschpull: Sice jsem to nevidel, ale od Shawna Ryana bych zrovna plytkej serial neocekaval. I kdyz uz asi nenatoci nic, co by se kvalitativne priblizilo The Shieldu.

[ 10060 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt