Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu Banánová republika [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Kecárny - V ODPADU) moderuje Ubi.

Banaři jsou jedinci, kteří prostě nemohou v některých klubech existovat, a proto jim zde bude poskytován azyl. Tímto se může mnohým moderátorům a hlavně jejich klubům ulevit od identit, které jsou pro ně nežádoucí.
A naopak, tzv. banaři zde budou mít prostor vyjádřit své myšlenky a názory. Pokud budou mít potřebu napsat příspěvek do klubu, ve kterém mají ban, mohou to udělat zde . Stačí do titulku napsat název příslušného klubu, kam příspěvek patří. Diskuze nad takovými příspěvky je možná.
Naše banánová republika není v žádném případě obehnaná ostnatým drátem, je přístupná všem, ale jak už to v banánových republikách chodí, ani zde nečekejte demokracii.
A tak vláda Banánové republiky doporučuje zabanované identitě při přechodu hranic uvést od koho a kde ban obdržela a svůj komentář k udělení banu. A stejně tak doporučuje moderátorské identitě při vstupu uvést komu a kde ban udělila, případně s důvody, proč tak učinila. Pro snadnou identifikaci takových příspěvků se doporučuje uvést do titulku slovo "BAN". Technické připomínky pište do pošty.
Nuže, vítejte všichni, kdo v dobrém přicházíte!!! :)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 7181 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 12.2.2014 15:46  9059
A já se snad dožiju podobného věku i ocenění jako kolega Winton.
desdichado Desdichado Ani Chuck Norris nedokázal, - aby úřady pracovaly efektivně. 12.2.2014 15:37  9058
Na Lopuchu naprosto běžně.
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 12.2.2014 15:36 - Kategorie (15:19) 9057
Holocaust na Lopuchu?
desdichado Desdichado Ani Chuck Norris nedokázal, - aby úřady pracovaly efektivně. 12.2.2014 15:33  9056
tupanSám jsi sračka.
Tvůj přístup k věci je jasný - na Židy nebyli ti správní Němci zvědaví, proto je všude zabanovali, totéž udělal bolševik s každým, kdo jim nelezl do prdele. Kupodivu ani v jednom případě nenastal ráj na zemi. A ty to schvaluješ.
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 12.2.2014 14:40  9055
založit si klub, aby tam nedejbože lidi chodili diskutovat, to dokáže spolehlivě nasrat každýho omezence
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 12.2.2014 14:13 - Klub Co právě...Film-diskuse (15:33) 9054
No tak v klubu Čeština na tyhle tvoje obvyklé sračky evidentně nejsou zvědavi, proto's byl vyhozen a tady se můžeš beze všeho hádat o kravinách sám se sebou.
A až dosáhneš cílového stavu, když budeš vyhozen odevšad kromě tohoto klubu, tak už to bude úplně optimální :) Ale třeba do tý doby oslepneš a tím se to vyřeší samo.
desdichado Desdichado Ani Chuck Norris nedokázal, - aby úřady pracovaly efektivně. 12.2.2014 13:28  9053
"Odborné zdroje" jsou ale dost tendenční. A hlavně netuším, jak chce jakýkoliv odborný zdroj dokladovat, že současné slovo Česko nevzniklo mechanickým roztržením slova Československo (a na to se pak dolepila legenda o průběžném a trvalém užívání od roku nevím kdy), kdežto bylo zvoleno po velkém uvážení a hledání toho správného pojmenování.

a pořád mi nikdo nedokázal vysvětlit kam se ztratil fakt, že to Česko bylo vymyšleno, v onom XVIII. st., jako, protiklad je blbý slovo, kolegiální k Doudlebsku, Lučansku, Zličansku ... Tyto kmeny totiž měli svá teritoria, jen kmen Čechů měl do té doby prd a jeho teritorium se nijak nenazývalo. Tento fakt byl ovšem účelově pominut aby bylo prosazeno jinak naprosto nesmyslné Česko, které, do té doby, nikdo z huby nevypustil asi tak 200 let.
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 12.2.2014 13:00  9052
on má zase jiné přednosti, které činí každou debatu zábavnou
selit selit Jen jedno jest jisté - post coitum omne animal triste! 12.2.2014 11:23  9051
UbiScalex by se mohl ještě trochu zasnažit...
ubi Ubi 3_33_33 - 2640 12.2.2014 09:24  9050
doufejme, že to bude pro selita dostatečně žumpoidní
scalex Scalex 12.2.2014 07:55  9049
(nehodlám tu pokračovat ve zbytečné debatě, kterou se v Češtině naštěstí podařilo ukončit vyliftrováním Desdichada z klubu, ale případným zájemcům doporučuji přečíst si v klubu Čeština citaci z odborných zdrojů (tj. žádná desdichadova dojmologie, ale historické prameny a dlouholetá vědecká činnost), která mimo jiné prokazuje, že název Česko byl používán již dávno dávno v minulosti, dávno před vznikem názvu 'Československo' a že není pravda, že Česko je umělý konstrukt posledních dvaceti let, vzniklý odtržením "Slovenska" z původního názvu)
ndroo NDroo 'Ow,' and then, very quietly, it said - 'Fuck,' and then it said 'Ow' once more. 12.2.2014 01:57  9048
LOL, tak mozna priste... :)
desdichado Desdichado Ani Chuck Norris nedokázal, - aby úřady pracovaly efektivně. 12.2.2014 01:31  9047
NDrooČeskáku, vůbec jsem neporozumněl řeči tvého kmene, pokud pominu skryté sdělení, že se ke své vlasti hlásíš jedině "po vítězství v hokeji".
ndroo NDroo 'Ow,' and then, very quietly, it said - 'Fuck,' and then it said 'Ow' once more. 12.2.2014 01:16  9046
Desdichado [9044]: kriste a proc tim pojmenovavanim obhajujes svuj postoj k pojmenovani CR Cesko??
Doted jsem nemohl byt na to, kdyz jsem o necem prohlasil, ze je "ceske", prilis pysny, pac jsem si uvedomoval, ze do toho take zahrnuju takove nablble nacionalisty. Jsem rad, ze ti lide to vidi jinak, a ja se muzu pri tom prohlaseni citit lepe...
royal Royal Hippies na zeď udělal a řek - pijte, kuřte klidně dál 12.2.2014 01:08  9045
A já Čech.
V tomhle souhlasím s Desdichado - Česko mi k srdci nepřirostlo, naštěstí žiju v Čechách.

[ 7181 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt